Himalaya Herbals, Dental Cream with Natural Fluoride (Pasta ziołowa)

Himalaya Herbals, Dental Cream with Natural Fluoride (Pasta ziołowa)

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Rewelacyjna formuła ziołowa do higieny jamy ustnej. Przeznaczona dla całej rodziny.
Pasta skutecznie oczyszcza i chroni zęby przed paradontozą i próchnicą. Polecana jest szczególnie osobom uskarżającym się na obrzęk lub krwawienie dziąseł, ból zębów, nieświeży oddech.

pasty do zębów
ochronne, oczyszczające
50-100ml

Pasta bardzo dobrze domywa zęby.

Pasta bardzo dobrze domywa zęby, odświeża, nie podrażnia dziąseł. Pasta ma dziwny kolor i pachnie ziołami, nie kążdemu może odpowiadać, jednak u mnie przyczyniła się do zmniejszenia nadwrażliwości zębów i krwawień dziąseł.

Moja ulubiona pasta do zębó

Pastę kupiłam ze względu na jej skład - pasta ziołowa
Kupuję ją regularnie od ok 2 lat
ma dobry smak, ładnie czyści zęby z osadu
Polecam wszystkie pasty Himalaya jeżeli ktoś nie chce zjadać fluoru który w dużych ilościach jest niebezpieczny dla organizmu

Najlepsza z past

Wszystkie z serii Himalaya a jest ich kilka są doskonale. Dobry sklad, pięknie się pienią wystarczy mała ilość wielkosci ziarenka groszku. Naturalne składniki żadnej chemii. Stosuje od kilku lat. Przetestowałam wszystkie rodzaje i polecam.

Najlepszy

Kolejny produkt Himalaya Herbals, z którym nie wyobrażam sobie życia. Jak gdzieś wyjeżdżam i zdarza mi się pożyczać pastę od znajomych to zawsze tęsknie za tą. Jest inna niż przeciętne pasty, często reklamowane w telewizji. Kolor ma średnio zachęcający i pierwsze użycia mogą wydawać się dziwne, ale jest to tylko kwestia przyzwyczajenia. Po kilku użyciach kolor już nie przeszkadza, za to świeżość jaką daje ta pasta podczas i po myciu jest wręcz uzależniająca. Żadna pasta jakiej używałam nie daje takiego uczucia świeżości. Dodatkowo świetnie czyści zęby i nie podrażnia dziąseł - chociaż te kwestie zależą też od tego jakiej szczoteczki używamy. Ja miałam dużo różnych szczoteczek i przy niektórych miałam podrażnione zęby a przy innych czułam, że zęby są niedomyte, ale to jest kwestia szczoteczki, nie pasty - ta krzywdy nie robi. Lubię jak pasta się pieni, więc za to też daję plusa. Widziałam ją w Rossmanie, tak więc z dostępnością nie ma problemu (ja ją kupuję w aptece).

STOP pastom z fluorem

Niestety, ale Polak mądry po szkodzie. Nabawiłam się nadwrażliwości dzięki pastom himalaya, ileś tygodni później spotkałam się z koleżanką i powiedziałam jej, że już nigdy nie użyje past z fluorem marki Himalaya (bez fluoru są naprawde swietne, polecam, choc akurat tej firmy bez fluoru sa nieco drozsze ale dzialaja rewelacyjnie). Kolezanka powiedziala, ze miala to samo po fluorowych pastach marki Himalaya, odradzam.

Dla mnie rewelacja!

Większość dostępnych na rynku past do zębów ma intensywny miętowy smak.Powiem szczerze, że niezbyt za nim przepadam.Postanowiłam wypróbować ziołową pastę Himalaya.Był to strzał w dziesiątkę.Pasta ma delikatny ziołowy smak,pieni się mocno,szybko możemy ją wypłukać z ust.Oprócz tego, że zba o nasze zęby,to dba również o dziąsła.Jako, że mam bardzo wrażliwe dziąsła i czesto krwawią podczas szczotkowania,ta pasta jest dla mnie idealna.Jest bardzo wydajna.Pozostawia przyjemne uczucie świeżości.

Najlepsza pasta!

Jest to moja ulubiona pasta. Nie przepadam za zbyt intensywnym smakiem mięty i ta pasta spełnia moje oczekiwania. Dość intensywnie się pieni, opakowanie jest wydajne i najchętniej stosuję tę pastę.

Jedna z moim ulubionych past, chociaż nie należy do najtańszych

Chociaż nie używam jej ciągle bez przerwy, to jednak jest to pasta, do której wracam najczęściej. Dlaczego? Bo cenię sobie naturalny skład, a ta posta jest idealnym dowodem na to, że nautralne składniki w pasta do zębów spisują się rewelacyjnie.
Konsystencja typowo jak dla pasty. Jest wydajna jak każda inna, ale bardzo lubię jej zapach, typowo ziołowy. Jedynie co mi nie odpowiada to jej uczucie w ustach - ciężko to do czegoś porównać, ale mam wrażenie, że mam tekturę w ustach :) Nie jest to na tyle nieprzyjemne żeby jej nie stosować, bo po jej użyciu ząbki są gładkie, wizualnie czyste i mam poczucie, że każda szczelina jest dobrze umyta. Dobrze radzi sobie także z nalotem na języku i nie pozostawia na nim dziwnego koloru.
Polecam!

Pasta ma super skład, Pasta ma przyjemny ziołowy smak i bardzo dobrze się pieni. Wystarczy naprawdę niewielka ilość produktu. Dokładnie czyści osad, z którym zwykła drogeryjna pasta nie potrafiła sobie poradzić.

Super!

Delikatnie się pieni, jest dość przyjemna i odświeżająca w smaku. Nie podrażnia nie uwrażliwia dziąseł i zębów. Mało kosztuje jak na to, że tak dobrze myje zęby i dodatkowo odświeża na długo. Chętnie do niej wracam jak i do innych past tej marki.

Bardzo fajna

Bardzo lubię ta pastę, ma ona przyjemny smak ziołowy, inny kolor niż wszystkie pasty bo taki troszkę ziemisty, dobrze się pieni, odświeża oddech, po tej paście przestały krwawić mi dziąsła i boleć zęby (mam nadwrażliwe po aparacie ortodontycznym). Ogólnie polecam

po kilku próbach przestałam używać

Z opisu wyglądała dobrze. Chciałam mieć jakąś ziołową alternatywę do moich zazwyczaj używanych past. Pasta się pieni!!! Nie tak jak zwykła pasta, ale tak jakby najeść się mydła. Być może ten efekt uzyskuje się tylko ze szczoteczką soniczną, ale jest to nie do zniesienia. Poza tym nie pozostawia miłego efektu świeżości.