Soraya, Plante, Naturalnie nawilżający krem na dzień

Soraya, Plante, Naturalnie nawilżający krem na dzień

Krem przeznaczony do wszystkich rodzajów cery. Bogata formuła oparta na roślinnych składnikach, w naturalny sposób dba o poziom nawilżenia skóry. Staje się ona miękka, wygładzona i wyraźnie nawilżona.

na dzień
młoda, mieszana, dojrzała, sucha, normalna
nawilżające, ujędrniające, regenerujące, rozświetlające
w słoiczku
bogate

Jak ja go lubię

Te kropelki odkryłam przypadkiem i zauroczyłam się nimi.
Produkt ma bardzo lekką, żelową konsystencję.
Podczas nakładania delikatnie chłodzi i orzeźwia cerę, sprawiając, że sama aplikacja jest bardzo przyjemna. Bardzo szybko się wchłania, nie uczula, ani nie podrażnia skóry.
Po tym jak się wchłonie, pozostawia nawilżoną i elastyczną cerę.
Kosmetyk nie należy do najwydajniejszych. Jednak jego cena jest przystępna i można go jeszcze złapać na promce.

Raczej nie wrócę

Lubię testować nowe kremy, ale zazwyczaj się mocno rozczarowuje ze względu na to, że mam cerę skłonną do trądziku, a większość kremów sprawia, że się on jeszcze nasila, niestety i tak było w tym przypadku.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to produkt przeznaczony do skóry trądzikowej, jednak i taka potrzebuje nawilżenia, a że skład był przyzwoity to liczyłam, że się uda. Niestety już po dwóch dniach stosowania kosmetyku jak nie było wcześniej niespodzianek takowe zaczęły się pojawiać, zrobiła mi się kaszka na policzkach i żuchwie, być może moja skóra nie toleruje olejków lub innych naturalnych substancji tego kremu. No szkoda, bo nawilżenie było bardzo ok, a najbardziej spodobało mi się wykończenie, buzia była bardzo wygładzona i mięciutka, a krem szybko się wchłaniał i super wyglądał z podkładem :(

Bardzo dobry nawilżający krem

Krótka charakterystyka mojej skóry twarzy: mam cerę normalną z tendencją do pojedynczych wyprysków, w okresie zimowym wymagającą mocniejszego nawilżenia.

Na ten krem skusiłam się kiedy skończył się mój poprzedni. Zachęcił mnie dobrym składem i ładną szafą graficzną.

Produkt zamknięty jest w szklanym słoiczku i ma przyjemny delikatny zapach. Konsystencja kremu jest bardzo przyjemna, po nałożeniu na twarz wydaje się bardzo lekka, ale przy tym świetnie nawilża. Wielokrotnie stosowałam go pod makijaż i za każdym razem dobrze się w tej roli sprawdzał, ponieważ nie miałam problemów z utrzymaniem kosmetyków.

Podsumowując, krem na pewno warty polecenia, mający dużo zalet - dobrze nawilża, daje poczucie ukojenia i dobrze współgra z makijażem.

Nic nadzwyczajnego, poprawny

Krem nie robi krzywdy, ale też za specjalnie super nie nawilża. Ot, zwykły krem w moim odczuciu. Mnie ten kosmetyk nie zrobił żadnej różnicy na twarzy, więc raczej ponownie po niego nie sięgnę.

Z plusów ma przyjemny zapach i opakowanie.

Krem idealny

Krem idealny! Lekki, kojący, nie nawilża mocno ale tez nie przesusza. Świetny, naturalny skład. Dobrze się sprawdza na okolice oczu - nic nie szczypie! Pod podkład jest ok - ale nie matuje.

Jest naprawdę skuteczny

Jeden z najlepszych kremów, jakie kiedykolwiek używałam. Delikatna konsystencja, piękny zapach i fantastyczne właściwości. Zauważyłam znaczną poprawę jakości mojej skóry - stała się bardziej jędrna, wygładzona i odżywiona. Naprawdę skuteczny krem, polecam

Uwielbiam!

Krem zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Skóra jest nawilżona i miękka. Krem nadaje się pod makijaż, nie niszczy go. Ładnie pachnie. Nie mam żadnych zarzutów.

Uwaga alergicy

Ja może nie jestem aż takim alergikiem ale ten krem zrobił mi kuku. Po zastosowaniu tego kremu moje policzki nagle zrobiły się czerwone i bardzo gorące. Podejrzewam, że to uczulenie także ten krem nie jest dla wszystkich. :( Mi się nie sprawdził. Ogólnie nie nawilżył mojej twarzy tak jak chciałam.

Ulubiony

Bardzo dobry krem, dobrze nawilża i jednocześnie nie jest zbyt tłusty przez co nie zapycha mojej mieszanej cery. To już moje kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie.

Ulubiony krem

Wiele lat szukałam idealnego dla mnie kremu i ten jest właśnie tym.

Krem przyjemny i delikatny, nie powoduje żadnych podrażnień. Nie powoduje też poczucia maski - bardzo dobrze i szybko się wchłania. Zapach też delikatny, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające kobiety zaakceptowałyby ten zapach.
Cena jest średnia, jednak uważam, że warto zapłacić - w Rossmannie często jest na promocji i wtedy warto kupić.
Innym atutem, jest wydajność - nie ma potrzeby nakładania ogromnej ilości kremu na twarz, dzięki czemu bardzo długo wystarcza.

Fantastyczny

Konsystencja kremu lekko tłusta lecz całkowicie to podpasowało potrzebom mojej skóry. Łatwość wydobycia dzięki temu, że jest w słoiczku. Daje ciekawe nawilżenie skóry oraz w pełni odpowiada cerze mieszanej, Ma fajny skład, co wzbogaca wartości produktu, Używam już od dobrych kilku lat, ponieważ jest to dobrze dostępny produkt, można znaleźć go chociażby w Rossmanie. Jest w przystępnej cenie także jest dostępny dla każdego, dlatego to jest produkt, którego zaczęłam używać jako pierwszego i wciąż jest moim faworytem.

Krem Soraya plante na dzień

Pierwsze co mnie zachęciło do zakupu tego kremu jest jego dobry i naturalny skład.
Krem idealnie nadaje się pod makijaż , idealnie nawilża. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania i ten krem jest dla mnie idealny.
Plusem jest jego cena jest niska w porównaniu do bardzo dobrej jakości produktu.
Krem jest bardzo wydajny i wystarcza na naprawdę długo.
Stosuję ten produkt od 3 miesięcy i nigdy mnie nie zawiódł śmiało mogę go polecić osobom z cerą mieszaną i tłustą.
Na pewno kupię go ponownie.