Calvin Klein, Euphoria EDP

Średnia ocena: 4.60/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

wody perfumowane
owocowe, drzewne, kwiatowe

66% jesień/zima 34% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Piękny zapach

Zapach jest bardzo przyjemny w stosowaniu, nuta kwiatowa jest lekka, perfum pasuje na kaDa porę dnia i nocy. Trwałość jest dla mnie bardzo dobra, jest jednym z ulubionych perfumow. Cena jest taka średnia jedynie. Flakon robi sztos jak dla mnie pięknie się prezentuje.

Świetna jest!

Euphoria jest wyjątkowa. Zwraca na siebie uwagę, ma słodki ogon, który przyciąga innych w naszym kierunku.

Jest charakterystyczna i to dzięki niej zbiera się mnóstwo komplementów. Zapach słodki, ale nie mdły. Idealny praktycznie na każdą okazję.

Opakowanie jest ładne, aczkolwiek trochę nieporęczne. Przez kryształowe boki widać ile jeszcze nam zostało zapachu.

Mocno siedzi na skórze. Wnika w szalik i inne części garderoby.

Ty już go nie czujesz a otoczenie dalej pyta czym pachniesz :)

Uwielbiam od lat!

Czuje się jak Bogini

Używam go od listopada.
Uwielbiam ten zapach.
Jest ciepły, otulający, słodki ale noe mdły. Z pazurem.
Po kilku minutach już go na sobie nie czuję, za to inni wokół mnie jak najbardziej!
Cudowny!

Cudo!

Euphoria jest jak podróż do egzotycznego ogrodu pełnego kwiatów i owoców. Już od pierwszego psiknięcia czujesz głębokie nuty granatu i perskiej śliwki, które stopniowo ustępują miejsca sercu kwiatowemu – orhidei i lotosu. Bazę stanowią kremowe nuty drzewne, ambra i mahoni, które dodają zapachowi głębokości i trwałości. To zdecydowanie zapach zmysłowy i intrygujący. Idealny dla kobiety pewnej siebie, która chce poczuć się wyjątkowo i zwrócić na siebie uwagę.
Flakonik Euphoria od Calvin Klein jest dziełem sztuki - nowoczesny, elegancki i trochę tajemniczy. Fioletowe szkło w kształcie wygiętej fali dodaje mu charakteru i sprawia, że wyróżnia się na tle innych perfum na półce.
Za trwałość tego EDP należy się Calvin Klein duże uznanie. Na mojej skórze utrzymuje się przez cały dzień, a na ubraniach czuję go nawet na drugi dzień.
Euphoria to zapach dla kobiety, która chce podkreślić swoją tajemniczość i zmysłowość. Jest to kompozycja, która nie zostawia obojętnym i warta jest uwagi jeśli szukasz głębokiego, kwiatowo-owocowego zapachu z wyraźną drzewno-ambrową bazą. W mojej kolekcji zajmuje jedno z czołowych miejsc i z pewnością jeszcze nie raz do niej wrócę.

Cudny, ale...

Nie da się ukryć, że Euphoria to zdecydowanie jeden z moich ulubionych zapachów. Wiem, że niektórzy narzekaja na jej flakon, ale moim zdaniem jest super, przywodzi na myśl grafiki sci-fi z lat 80. i 90.

Sam zapach jest super, przy czym na główny plan wybijają się przede wszystkim nuty granatu i lekkie aromaty drzewne. Czyni ją to dosc uniwersalnym zapachem, chociaz wydaje mi się, że jest on niestety dość malo trwały i po kilku godzinach traci dużo ze swojego uroku.

• Flakon: 1

Zapach legenda, ale zbyt popularny

Może nie każda kobieta używała tego zapachu, ale na pewno go kiedyś czuła. Jest bardzo popularny, co też jest jego minusem bo w w pewnym momencie gdy był na niego boom miałam wrażenie, że co druga kobieta nim pachnie. Dlatego pomimo, że bardzo mi się podoba jego zapach, przestałam go używać i oddałam siostrze.

Jest to zapach bardzo intrygujący, nieco mocniejszy. Czuć kwiaty, ale jest bardzo "stanowczy"- tak bym go określiła. Bardziej dla kobiet pewnych siebie, stąd bardziej pasuje mi na jesień, zimę, ewentualnie na imprezę w środku lata.
Co do opakowania to chyba najgorsze z wszystkich perfum i wód jakie miałam. Jak dla mnie nieporęczne, wolę minimalistyczne i klasyczne buteleczki.

Przyjemny

Zapach słodki i przyjemny,ale krótkotrwały i wyczuwalny max godzinę.Nie wiem być może nie współgra ze mną albo zaszkodziła mu reformulacja tak jak większości klasyków.

• Flakon: 5

Piękny zapach, ale muszę trochę odpocząć

Do zakupu skłonił mnie piękny i długo utrzymujący się zapach jaki czułam u koleżanki i się zakochałam. Używam perfumy codziennie i to już mój chyba z 4 flakonik. Pojemność flakonika, którego zawsze używam to 30ml i starcza na długo. Flakonik bardzo ładny i elegancki. Jako wielbicielka nut kwiatowych dla mnie mocno jest wyczuwalny zapach orchidei, chociaż też jest wyczuwalny zapach orientalny, który kojarzy mi się z siłą, zmysłowością i kobiecością. Perfumy są bardzo trwałe i utrzymują się dość długo. Mimo codziennego używania perfum, zauważyłam, że zapach jest lepiej wyczuwalny i wyrazisty wieczorem i w okresie jesienno - zimowym, może dlatego też zacząć mi trochę przeszkadzać i muszę zrobić sobie odpoczynek.

• Flakon: 3

W sumie to lubię ten zapach...

Trudno jest recenzować zapach, o którym napisano już chyba wszystko. Jego popularność jest ogromna, na szczęście z biegiem lat nieco przygasła i dlatego dopiero niedawno zdecydowałam się na jego zakup. To zapach z kategorii tych nieco cięższych, ogoniastych, zdecydowanie kobiecych. Dodaje pewności siebie, jest niby drzewny, ale też mocno kwiatowy. Wyczuwam też paczule, która ma wydźwięk lekko...kamforowy ? no tak mi się kojarzy. Zapach jest zdecydowanie ciepły, nie znajdziemy w nim orzeźwienia, dlatego niekoniecznie nada się na upały, chyba że na letni wieczór. Opakowanie na pewno oryginalne w swej formie, do najbardziej poręcznych nie należy. Spodziewałam się po nim większej mocy - może to wina reformulacji, ale o ile z początku wyraźnie zaznacza swą obecność, to jednak dość szybko traci siłę i staje się bliskoskórny. niemniej jednak cieszę się, że po latach zastanawiania się zdecydowałam się na zakup.

Ulubiony zapach od lat

Pierwszy raz Euphorię dostałam na urodziny dobre 10 lat temu (jak nie więcej) i od tej pory zapach ten towarzyszy mi niemal codziennie. Jestem tak od niego uzależniona, że nawet nie kupuję innych perfum, poza tym zbieram za jego obecność liczne komplementy, więc tym bardziej nie potrafię się od niego uwolnić.

Euphoria zamknięta jest w szklanym flakonie, w mojej ocenie kształt flakonu jest trochę futurystyczny. Jest dostępna w kilku pojemnościach i właśnie tego muszę się przyczepić. Dwa razy miałam duży flakon (100 ml) i kilka razy (30 i 50 ml) i coś jest nie tak z tymi dużymi rozmiarami, ponieważ pachną inaczej, mniej wyraziście, szybko znikają i brakuje tego rozwijającego się z czasem ogona. Dodam, że kupuję perfumy tylko w sprawdzonych drogeriach. Nie wiem z czego to wynika.

Nie jestem dobra w zapachy, ale da się wyczuć nuty granatu i coś drzewnego. Euphoria jest elegancka, kobieca i trwała (poza powyższym), pięknie się rozwija, a na ubraniach można ją wyczuć nawet po kilku dniach. Nadaje się na większe wyjścia jak i na co dzień, poza tym sprawdza się o każdej porze roku.

• Flakon: 4

Bardzo ładny zapach, ale do miłości z mojej strony daleko

Zużyłam już 3 flakony tych perfum i żadnego z nich nie kupiłam sobie sama :D
Pomimo tego, że zapach mi się podoba i całkiem chętnie go używam, jak już go mam to jednak nie byłby on nigdy moim naturalnym wyborem.

Jako wielbicielka nut szyprowych, drzewnych i orientalnych zbyt wyraźnie wyczuwam w nich kwaskowatość granatu. No nie wiem, po prostu wolę, gdy nuty owocowe są bardziej wyważone, stonowane, dopełniające całą kompozycję, a nie wychodzące na pierwszy plan jak to ma miejsce w Euphorii. Cieszę się, że aromat granatu przełamują nuty kwiatowe oraz słodycz daktyli.

Stosuję je na dzień. Według mnie można ich używać przez cały rok. Nie są zbyt ciężkie nawet latem. Oczywiście, wszystko zależy od ilości, jakiej użyjemy ;)
Trwałość perfum jest w porządku, choć mogłaby być lepsza. Na mój nos utrzymuje się na ciele do pięciu godzin. Po tym czasie zazwyczaj spryskuję się ponownie.

Jest to bardzo uniwersalny zapach, a przez to bezpieczny wybór na prezent. Nawet, jeśli obdarowana osoba się w nim nie zakocha (jak ja) to raczej się jej spodoba na tyle, by go zużyć, a nie wydać komuś innemu ;)

Kupiony w: Perfumeria Douglas

W porządku

To mój pierwszy zapach z tych trochę lepszych i mam do niego z tego powodu sentyment.

Zapach jest mocny, wyrazisty, słodki, seksowny. Mnie się spodobał, kojarzył mi się z kwiatami, ale też z owocami. Perfumy są też dość trwałe, utrzymują się dobrych kilka godzin.

Flakon jest śliczny, prosty, elegancki. Możliwe, że kupię je ponownie, szczególnie że cena jest atrakcyjna.