Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

Kategoria
Marka

To Ty zainspirowałaś markę do stworzenia kosmetyków P♡LKA, które wykorzystują lokalne surowce naturalne. Dzięki nim Twoja skóra będzie dopieszczona, zrelaksowana i zmysłowo pachnąca – z natury piękna.

Taka jest P♡LKA! TRZYMASZ W RĘKACH SKARB – krem, który cudownie nawilża i regeneruje oraz ujędrnia skórę. Pokochasz go za to, jak uelastycznia, spłyca zmarszczki i przyjemnie napina. To także doskonała dawka odżywienia dla Twojej skóry!

rozświetlające, nawilżające
w słoiczku
na noc, na dzień
normalna

Jestem zachwycona działaniem

Jestem zachwycona działaniem! Od pierwszego użycia widać rezultat. Skora jest nawilżona i wygładzona. To na pewno nie ostatnie moje opakowanie! Polecam!!! kupięp onownie

Treściwy kremik

Dobry, treściwy krem, który nie zapycha jak inne tego rodzaju. Bardzo dobrze regeneruje skórę przy używaniu retinolu/retinoidów. Fajnie pachnie, trochę waniliowo ale nie nachalnie. Dobry produkt w dobrej cenie.

Dobry naturalny skłąd

Krem ma krótki, bardzo naturalny skład, nie uczula. Jest dość tłusty, ale moja skóra ładnie go wchłania. Używam na noc i na dzień kiedy nie stosuję makijażu. Pod makijaż się nie nadaje.

Krem słoneczko. Buzia promienieje. ;-)

Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność` Polka Bursztyn kupiłam w sieci sklepów Lidl. Hasło przewodnie "Polka zawsze piękna" urzekło moje serce i stwierdziłam, że jako Polka muszę sięgnąć po ten krem tym bardziej, że mieszkam nad morzem i miło byłoby poznać działanie bursztynu. Produkt idealnie sprawdził się przy mojej mieszanej skórze w strefie T oraz na suchych i wrażliwych policzkach. Nie uczulił mnie i nie miałam wysypu kaszki. Jest on testowany dermatologicznie. Moja zmęczona skóra stała się promienna, pełna blasku i ujędrniona. Pomimo bogatej i kremowej konsystencji kosmetyk dobrze się wchłaniał w tłustej strefie T. Kolor konsystencji jest po prostu śliczny - ciepły i słoneczny. Przywołuje na myśl gorące lato. Przy regularnym stosowaniu moje suche policzki stały się zregenerowane, ujędrnione i co najważniejsze nawilżone. Krem doskonale sprawdził się pod makijaż, ponieważ nie rolował się on na mojej skórze. Zapach był słodki, cukrowy i przypominał wanilię. Dla niektórych osób może być on zbyt słodki i mdły. Jednak najważniejsze dla mnie było, że wykonał swoje zadania. Opakowanie było bardzo lekkie (plastikowe) i kolorystyka opakowania super ze sobą współgrała (czarne wieczko i żółta naklejona etykieta z namalowanym słoneczkiem/kwiatkiem z kawałków bursztynów) było miłym obrazkiem dla mojego oka. Ten kosmetyk cenię sobie za to, że był skuteczny, za jego niską atrakcyjną cenę oraz dobrą dostępność w różnych sklepach. Myślę, że będzie to idealny krem do stosowania zarówno na dzień jak i na noc w czasie trwania jesieni. Krótko mówiąc polecam go! ;-)

Nie dla suchej skóry

Jakoś umknęło mi, że krem jest dla każdego rodzaju skóry, a jak coś jest do wszystkiego... Jednak treściwa konsystencja dała mi pewną nadzieję. Niestety, na mojej skórze krem rozprowadza się tępo, a do tego pozostawia uczucie "czegoś" na twarzy. Brak uczucia komfortu.
Myślę, że częściowo tu ponosi winę masło shea, które jest wysoko w składzie, a z którym moja skóra się nie lubi.
Najbardziej podoba mi się zapach, który przypomina waniliowy budyń z sokiem malinowym.

Polubiłam za prostotę

Zalety:
✅ dostępność, cena
✅ produkt polski
✅ naturalny skład
✅ delikatny, naturalny zapach
✅ lekka konsystencja
✅ dobrze rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania
✅ nie pozostawia tłustego filmu na skórze
✅ nie zapycha
✅ nie uczula
✅ nie podrażnia
✅ skutecznie nawilża
✅ jest bardzo wydajny
✅ świetnie sprawdza się jako baza pod podkład, nie roluje się

Podsumowując:
Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się w strefie T.
Krem jest ciekawą propozycją dla każdego, gdyż jest produktem uniwersalnym. Nie jest dedykowany konkretnej grupie wiekowej odbiorców. Krem dobrze radzi sobie w codziennej pielęgnacji. Przy regularnym stosowaniu, zauważyłam że skóra była odżywiona i nawilżona, a przy tym nie obciążona. Krem jest godny polecenia - przede wszystkim za jego cenę i osiągane efekty. Nie jest to produkt idealny, ale godny polecenia ????

Zbyt tłusty i ciężki

Konsystencja kremu jest bardzo zbita i gęsta, ma delikatną, żółtą barwę. Jest bardzo tłusty, czego ja bardzo nie lubię, przez co wydaje się bardziej wydajny. Na cerze również zostawia tłusty film, przez co nie nadaje się pod makijaż, stosowałam go jako krem na noc.

Produkt u mnie sprawdził się bardzo słabo. Miałam uczucie odżywienia skóry, natomiast krem bardzo zapycha pory. Moja cera nie wyglądała po nim korzystnie, nie była rozświetlona jak obiecuje producent, pojawiły się na niej natomiast krosty. Pomimo kilku podejść - za sprawą pięknego zapachu - krem kompletnie się u mnie nie sprawdził. Oddałam go mamie, która uwielbia tłuste kremy, natomiast ona również, nie zauważyła w nim nic szczególnego, oceniła go bardzo przeciętnie.

Na każdą kieszeń

Krem Polka "Bursztyn" dorwałam w Rossmanie w bardzo niskiej cenie - niecałe 4 pln za pudełko. Producent wyprodukował dwa kremy, które miałam okazję wypróbować i "Bursztyn" to lepsze ogniwo.

Krem ma konsystencję taką jak lubię - nie jest za gęsty, ani nie jest też wodnisty. Szybko się wchłania, ale pozostawia lekką tłustą warstwę. Ma działanie nawilżające i odżywiające, sprawdzał się po 3 miesiącach codziennego użytkowania. Ja stosowałam go rano jako bazę pod makijaż, chociaż minusem jest brak jakiegokolwiek filtru. Jestem posiadaczką tłustej cery, u mnie się krem sprawdzał - nawilżał. nie zapychał, nie uczulał. To tani krem, który spełnia podstawowe potrzeby ale u osób wymagających się nie sprawdzi. Mi zapach bardzo przypadł do gustu :)

Mam mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia do tego produktu. Z jednej strony czuć odżywienie i pozytywny efekt na skórze. Aczkolwiek nie podoba mi się tłusty film jaki pozostawia, długo się wchłania. Raczej stosowałabym go na noc.

Produktu nie kupię ponownie, zdecydowanie na rynku są inne kremy, które bardziej mi odpowiadają

Krem do twarzy na dzień i na noc firmy Polka. Krem ma za zadanie nawilżyć cerę i dodać jej witalności. Jest to krem, którego aktualnie używam. Bardzo go lubię z tego względu, że można używać go rano i wieczorem. Dobrze nawilża cerę, nie pozostawia tłustej warstwy. Bez problemu można nałożyć na niego podkład. Jest koloru żółtego.

Fajna baza pod makijaż

Krem dostałam w prezencie. Nie jestem fanką kremów ale ten prysoadk mibdo gustu. Dlaczego
?
Ma lekką formułę. I bardzo ładnie pachnie.
Używam go pod makijaż ,ponieważ szybko się wchłania i nie trzeba długo czekać.
Krem dobra nawilża skórę i chroni ją przed niska temperatura. Polecam szczerze

Gładka pachnąca skóra twarzy

Kremu Polka Bursztyn używałam w wakacje. Jest to produkt przeznaczony na dzień i noc. Krem ma średnio gęstą konsystencję, natychmiast się wchłania. Skóra jest miła w dotyku. Ma bardzo kojący, nienachalny zapach. Na pewno krem ten ładnie odżywia. Nie ma właściwości przeciwzmarszczkowych, ale skóra wygląda zdrowo i świeżo. Niestety nie ma filtra. Nie mniej jednak polecam go osobom szukającym podstawowej pielęgnacji. Krem ten jest przykładem, że niedrogi kosmetyk może być dobry.