Avon, Color Trend, Kiss`n`go (Całuśna szminka do ust - stara wersja)

Avon, Color Trend, Kiss`n`go (Całuśna szminka do ust - stara wersja)

Pojemność 4,6 g

Kremowa, miękka szminka o właściwościach nawilżających, w bogatej gamie kolorystycznej.

Hicior to nie jest!!

Przede wszystkim okropny sztuczny intensywny zapach.Kolor ładny, intensywny, dobrze napigmentowany, łwtwo się maluje, dobra konsystencja, tłustawa, nie wysusza ust.Bardzo szybko ja zjadam, nietrwała, zostaje na kubku, papierosku, tylko na ustach jej nie ma.Ja nie polecam.Opakowanie też nieładne i niesolidne-szminka wypada z zatyczki, ciągle zbieram ją z podłogi.Gwiazdka za to, że nadal jest cała-nie łamie się przy upadku z szafki na podłogę.Ale to trochę zbyt mało:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka zaczętych sztuk

całkiem fajna

Dla mnie to troche relikt przeszłości. Kupowałam sobie i mamie, zwykle na promocji, bo po co przepłacac :)
kolor utrzymywał sie dość długo, zwłaszcza jak na szminke kupiona za takie grosze. Sporo odcieni do wyboru, jednak niestety nie zawsze zdjęcia oddawały ich prawdziwy wygląd.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3opakowania

Tragedia

Sucha jak wiór, usta wyglądają po pomalowaniu okropnie, w dodatku zdjęcia z katalogu nigdy nie odzwierciedlają rzeczywistego koloru

Minusy:
-sucha
-podkreśla skórki, wysusza usta
-brzydki kolor (Rasin Wine), wyglądał na ciemną, bordową czerwień, a w rzeczywistości to brązowo-cegasta pomyłka
-okropny zapach, jak kiedyś pomadki babci

Plusy:
+trwała, dosć długo utrzymuje się na ustach
+opakowanie jest solidne, nie otwiera się w torebce, nie łamie

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy, potem wyrzucona

Mega trwałość

Oceniam odcień różu , dokładnej nazwy nie pamiętam :)

Muszę przyznac ,ze jestem baardzo pozytywnie zaskoczona ZNAKOMITĄ TRWAŁOSCIA! -utrzymuje siee bardzo bardzo długo (zmyłam wieczorem make up DOKŁADNIE , rano obudziłam sie z cziekawym odcieniem różu na ustach )

Odcięn trafiony w 100procentach

nie wysusza ust, jednak potrafi podkreslic w nieestetyczny sposob suche usta -więc warto sobie je wczesniej nawilżyc

Cena jak dla mnie bardzo dobra -6zł

cała gama ciekawych i modnych odcieni

tyle ... kupujcie , warto ;)

Używam tego produktu od: 2tygodnie
Ilość zużytych opakowań: ok 5 użyc

Lubię

Mam kolor beżowy (nie pamietam dokladnie nazwy), sliczny, taki naturalny. Idealny do delikatnego makijazu. Szminka ma fajna konsystencje, dlugo utrzymuje sie na ustach. Zapach troche mnie drazni, ale da sie przezyc :) Bardzo ladnie wyglada na ustach za to ja lubie.

Jest ok

Oceniam kolor sequin

Zalety:
- nabyłam za jedyne 3 zł, a więc cena
- prezentacja po czasie - gdy już szminka postanawia zejść z naszych ust, robi to w taki sposób, że nie odznacza się wyraźnie od naturalnego odcienia. Całość wciąż wygląda bardzo naturalnie
- kolor
- nie wysusza ust, co jest dla mnie niesamowicie ważne
- nie klei się
- łatwość aplikacji
- wydajność

Wady:
- opakowanie - bez problemu z niego wypada...
- trwałość

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bardzo dobra.

Używałam jej przez dłuższy czas. Długo utrzymywała się na ustach. Ładny zapach. duży wybór kolorów. Przystępna cena. Idealna na każdą okazję, towarzyszyła mi na nie jednej imprezie.
Kolor bardzo spodobał się płci przeciwnej ;)

Nie jest źle

Szminkę kupiłam na przecenie. Kosztowała zaledwie 6 zł.
Wybrałam odcień sequin. Ładny kolor, dosyć trwała, lekko błyszcząca. Niestety wysusza trochę usta :(
Ale za tą cenę nie oczekiwałam cudu.

Plusy:
- ładna gama kolorów
- tania
- była dostępna, nie wiem jak teraz
- błyszczący odcień
- wydajna

Minusy:
-podkreśla suche skórki
-wysusza usta

Moja ocena waha się miedzy 3,5 / 4
Wybrałam jednak 4 ze względu na cenę

Używam tego produktu od: kwiecień 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

godna wypróbowania

Za taka cenę szminka jak najbardziej godna wypróbowania.

Plusy:
+duzy wybór kolorów, wreszcie mogę znależć fajne jaśniutkie, neutralne kolorki, o które często trudno w innych firmach
+młodzieżowe, proste opakowanie - malo ekskluzywne, ale to produkt dla mlodych ludzi, dla mnie OK
+wydajna

Minusy
- niestety nie nawilża zbytnio ust, powiedziałabym, że przyczęstym stosowaniu może je nawet lekko wysuszyć (nie mniej jednak i tak jest lepszy niz inne pomadki Avonu, które niestety usta wysuszają)
- mała trwalość

Mimo minusów, ja zawsze ta pomadkę mam przy sobie, ze względu na jej cenę i kolory.

Lubię tę szminkę.

Lubię te szminkę. Przetestowałam 3 kolory i mi się podobają. Jednak jeden kolor szczególnie mi przypadł do gustu i zużyłam już kilka sztuk. Szminka ma fajne opakowanie, zapach też ładny, ładnie wygląda na ustach, jest niedroga. Małym minusem jest to, że nie jest jakoś szczególnie trwała. Poza tym teraz raczej ciężko ją dostać.

Używam tego produktu od: Kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam, ale trochę ich było.

Fajne szminka ale nietrwała

Używałam tych pomadek ,ponieważ lubię kosmetyki Avon.

Zalety:
-łatwo dostępna
-niedroga
-fajne odcienie
-klasyczne opakowanie

Wady:
-słaba trwałość

Podoba mi się

To jak na razie mój szminkowy ideał.
Jeśli dobrze pamiętam była moją pierwszą i oczywiście był to kolor Iced Champink ;-)
Pomimo kilku eksperymentów pozostałam przy tej, uważam, że za taką cenę nie znajdę szminki w lepszej jakości, a nie umiem wydać 40 zł na szminkę.
Poza tym jakość wg mnie przewyższa cenę. Kolory są super, aktualnie posiadam trzy i z każdego jestem zadowolona. Długo się utrzymuje i wbrew opiniom nawilża. Zapach.. cóż mnie się podoba i to bardzo. No i ta wydajność...

Wbrew pozorom seria Color Trend pomimo cen nie jest gorsza jakościowo od wielu droższych produktów choćby i samego avonu.

Ilość zużytych opakowań: łącznie 5