Kiehl's, Ultra Facial Cream (Ultra krem do twarzy)

Kiehl's, Ultra Facial Cream (Ultra krem do twarzy)

notino.pl
Średnia ocena: 3.78/5

Zainspirowany oryginalnym i ukochanym przez Kiehl`s `Ultra nawilżaczem do twarzy`, ten krem nawilża skórę na 24 godziny, pozostawiając uczucie niezwykłego komfortu i lepszego balansu. Krem sprawdza się szczególnie w nieprzyjaznych warunkach pogodowych jak silny mróz i wiatr. Krem zawiera ekstrakt Antarticine z mikroorganizmów z morza lodowego a także Imperata Cylindrica - rośliny, którą można znalezc na australijskiej pustyni, posiada ona niezwykłą zdolność utrzymywania wody w suchych warunkach.

uniwersalne
normalna
nawilżające, zimowa ochrona
bez alkoholu
w słoiczku

dla cery naczynkowej się sprawdza

Używam ten kremu razem w duecie z serum z tej samej firmy - z kwasem glikolowym i jestem bardzo zadowolona.
Mam cerę naczynkową, ze skłonnością do podrażnień i zaczerwienień.
Marka Kiehl's jest często w promocjach na stronie Douglas, więc warto się zaopatrzyć.

-brak zapachu
-kremowo-żelowo konsystencja
-szybko się wchłania
-wydajny
-nawilża
-dobra baza pod makijaż
-skóra jest ukojona

Bardzo przyjemny

Mam skórę dojrzałą 50+. Używanie tego kremu to duża przyjemność. Ma konsystencje lekkiego kremu, świetnie rozprowadza się na twarzy i natychmiast ją nawilża tworząc przyjemną warstwę okluzyjną. Nie roluje się z serum czy kremem spf. Pachnie akceptowalnie zwykłym nieperfumowanym kremem.

zwykły krem

Lubię Kiehls' midnight recovery, więc chciałam wypróbować inne produkty tego producenta. Pani w punkcie Kiehl's bardzo miła i profesjonalna obsługa, natomiast krem nie różni się niczym od zwykłych kremów za 30-40 pln.

Luksusowa pielęgnacja

Ma przyjemną kremowo-żelową konsystencję, przez co jest zawsze zimny. Opakowanie na wielki plus szczególnie dla osób z długimi paznokciami, bo mamy szpatułkę, której nie zgubimy, gdyż chowamy ją w wieczku.

Po miesiącu stosowania zauważyłam, że moje przebarwienie potrądzikowe bledną, skóra staje się bardziej promienna, zdecydowanie bardziej nawilżona.

Na plus też delikatny zapach, nie przepadam za mocno perfumowanymi kosmetykami.

Lekki krem na codzien

Krem ma lekka formułę, szybko sie wchłania, nie klei się. Na początku bylam nim zachwycona aż sięgnęłam po drugie opakowanie i tutaj już tak kolorowo nie było. Mam suchą skórę i krem jest dla mnie trochę za lekki i momentami czułam że potrzebuję go nałożyć więcej żeby czuć sie komfortowo. Poza tym, za każdym razem gdy wychodzilam na słońce wyskakiwały mi krostki na twarzy, swędzące. Sprawdzalam parę razy i niestety to przez ten krem.
Pozatym dobrze sprawdza sie pod makijaz, jest bezzapachowy.

Uwielbiam ten kremik

Uwielbiam ten krem. Już po pierwszej aplikacji czułam że moja Skóra jest jedrniejsza i bardziej elastyczna i promienna. Jego konsystencja jest lekka i bezzapachowa, szybko się wchłania a skóra wygląda na świeżo. Serdecznie polecam

Mój ideał

Odkryłam chyba swój krem idealny! Używam na wieczór, ponieważ ma trochę tłustą konsystencję. Po kilku dniach używania zauważalne efekty - zaczerwienienia na skórze zniknęły, a skóra jest pięknie nawilżona - jak nigdy! Na pewno będę do niego wracać jak mi się skończy! I następnym razem biorę większe opakowanie :)

Będę do niego wracać

To jest po prostu dobry krem nawilżający. Skóra szybko go chłonie, dzięki czemu jest też idealny pod makijaż. Przyjemny zapach, aksamitne wykończenie na skórze . Myślę, że będę do niego wracać.

Ok, ale bez szału

Krem co prawda ładnie nawilża i zmiękcza skórę, ale nie był to jakiś efekt wow. Używałam lepszych produktów, które utrzymywały moją skórę dłużej nawilżoną. Nie powalił mnie, za tę cenę uważam można kupić coś lepszego

Najwyższy poziom nawilżenia wszystkim typom skóry

Krem jest bezzapachowy, posiada kremową ultralekką konsystencję, która łatwo się wchłania. Produkt jest bardzo wydajny. Jestem posiadczką cery ze skłonnością do niedoskonałości i krem bardzo mile mnie zaskoczył, bo nie obciąża skóry i nie zapycha. Świetnie nadaje się pod makijaż. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, po zastosowaniu skóra jest gładka, bardziej miękka i pełna blasku. Polecam ❤

Skutkuje miękką cerą

Krem wzbudza zaufanie już na początku ze względu na estetyczne, proste opakowanie. Skład kremu również jest w porządku, brak kontrowersyjnych składników, a zawiera, np. skwalan, który jest ostatnio bardzo doceniany w pielęgnacji. Aplikacja kosmetyku przyjemna, krem łatwo się wchłania, można go stosować również pod makijaż. Głównym zadaniem tego kosmetyku jest nawilżanie. I faktycznie, stosowałam go podczas kuracji kwasami, początkowo nie miałam żadnych problemów, skóra w ogóle nie schodziła, krem dawał radę cudownie, byłam zachwycona. Po kilku tygodniach jednak zauważyłam, że działa troszkę słabiej, nie wiem, czy bardziej się przesuszyłam, czy może przyzwyczaiłam do kremu. Jednak wciąż jestem zadowolona. Już po dwóch użyciach usłyszałam od chłopaka pytanie, co ja mam taką mięciutką i gładką twarz ;) Trochę ciężko było mi wydobyć końcówkę kosmetyku z pudełeczka, jednak udało się wyczyścić do zera. Szkoda tylko, że ten krem jest w tak wysokiej cenie, jednak myślę, że czasem można sobie na niego pozwolić, bo działa.

Bardzo skuteczny

Dobrze nawilżający krem. Praktycznie bezzapachowy, może delikatnie wyczuwalny taki przyjemny zapach atramentu do długopisu. Krem lekki, dobrze się wchłania. Skład może nie jest wzorowy, ale moja skóra bardzo go polubiła. Jedynym minusem jest dość wysoka cena produktu.