L'Oreal Paris, Revitalift, Energetyzujący czerwony krem przeciwzmarszczkowy + silnie ujędrniający 40+

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Energetyzujący Czerwony Krem Przeciwzmarszczkowy wzbogacony czerwonymi pigmentami dla przywrócenia zdrowego blasku. Odpowiedni dla każdej karnacji. Natychmiastowy zdrowy blask i widoczne rezultaty już po 7 dniach stosowania: Natychmiast: wzbogacona czerwonymi pigmentami skóra wygląda na wypoczętą, bardziej promienną i młodszą. Po 1 tygodniu: skóra wydaje się jędrniesza, gładsza, odzyskuje blask*. Po 4 tygodniach: zmarszczki są zredukowane. Na czole (-26%**), zmarszczki nad górną wargą (-33,2%**), kurze łapki (-13,8%**). * Ocena kliniczna 53 kobiet. ** Ocena kliniczna u 39 kobiet. Pro-Retinol - Skuteczny, przeciwzmarszczkowy składnik aktywny, opracowany przez dermatologów, aby wygładzić powierzchnię skóry. Czerwony żeń-szeń - Skuteczny składnik znany ze swoicj właściwości. Pomaga wzmocnić skórę i zwalczyć objawy zmęczenia.

rozświetlające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
w słoiczku
lekkie
uniwersalne
dojrzała
Wiek
40+

Oceniam negatywnie

Niestety u mnie się nie sprawdził. Bardzo słabo i na krótko nawilża. Już po kilkunastu minutach mam uczucie ściągniętej skóry. Do tej pory używałam kremów Biotherm i zawsze efekt nawilżenia odczuwałam nawet po całej nocy. Zachęcona pozytywnymi opiniami o firmie skusiłam się na ten produkt. Bardzo żałuję, stracone pieniądze. Jedyny plus to dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.

Wygładzone zmarszczki w dobrej cenie

Krem z serii Revitalift działa cuda. Po pierwszym zastosowaniu, skóra wygląda jak muśnięta słońcem, zapewne przez lekko czerwonawy kolor kremu. Po stosowaniu przez niecałe 2 tygodnie widać zredukowanie zmarszczek, może nie w 100% ale w znacznym stopniu. Ogólnie skóra staje się bardziej odżywiona, naciągnięta i rozświetlona. Zapach może nie powala na kolana, ale najważniejsze są efekty zmniejszenia występowania zmarszczek. I co ważne krem kosztuje niecałe 50zl a jest bardzo wydajny. Jego konsystencja jest fajna, lekka, przyjemna w dotyku.

nieporozumienie redshit

Jestem bardzo zawiedziona tym kremem, a lubię serię Revitalift.
Ten krem to totalne nic. Jest bardzo słaby, po nałożeniu znika momentalnie, bardzo słabo nawilża, nie odżywia i nie natłuszcza skóry. Pozostawia uczucie wielkiego niedosytu i skóra chce się jeszcze czegoś "napić". Bez serum tutaj się nie obejdzie. To leciutki krem-mgiełka, dla normalnej, niewymagającej cery, lub dla tłustej, dla bardzo suchej będzie niewystarczający.
Kolejnym minusem jest jego fatalny kolor. Nie wiem, co autor miał na myśli dodając czerwony pigment, ale ten kolor wygląda fatalnie na twarzy. Z nieskazitelnej, porcelanowej skóry, po nałożeniu zrobi efekt podrażnionej cery. Kolor czerwony w żadnym wypadku nie powinien być dodany do kremu!
Zapach jest paskudny, chemiczny, męczący, koszmarny, wydziwiony. Wszystkie kremy Loreal mają obrzydliwe zapach, które są nie do zniesienia, strasznie intensywne, perfumowane. Kiedy ta firma zacznie robić produkty bezzapachowe??!

znowu skusiła mnie dobra opinia

Jak w tytule - jestem chyba zbyt podatna na sugestie. Opakowanie przepiękne. Czerwień opakowania i samego kremu obiecują niesamowite wrażenia podczas stosowania. I co? i nic. Mam 50 lat , niewielką lwią zmarszczkę i jeszcze mniejsze zmarszczki mimiczne. Jak to w tym wieku, mam trochę przebarwień i wymagającą nawilżenia skórę. A ten krem nie spełnił żadnego z moich oczekiwań. Cera niespecjalnie nawilżona, przebarwienia dalej widoczne, że o moich zmarszczkach nie wspomnę. Producent obiecywał widoczne odświeżenie cery i bardziej promienny i wypoczęty wygląd. To nie u mnie. Nawet naszło mnie podejrzenie - może jestem za młoda na ten krem? Może mam zwichrowany obraz siebie i moja twarz nie potrzebuje wcale takich wynalazków? Ewentualnie, jestem już za stara żeby ten krem zadziałał.

Ulubiony

Dla mnie większość produktów z serii Revitalift to absolutne hiciory. Stosowałam wiele kremów i nawet te drogie nie dawały takich efektów jak Revitalift. Jeśli chodzi o red cream - jest to mój ulubiony krem na dzień. Świetnie nawilża i jest doskonałą bazą pod makijaż. Ponadto nie zapycha cery i ma niezbyt tłustą konsystencję. Nie spodziewam się cudów po kremach na dzień, bo to kremy na noc mają być zastrzykiem dla cery, ale Red Cream w pełni spełnia swoje zadanie.

Cudeńko

Ten krem to jakas magia. Poczatkowo zaniepokoil mnie czerwony kolor tego kremu ale moje obawy byly przesadzone. Bardzo porzadny krem! Zdecydowanie wplywa na koloryt skory. Po zastosowaniu tego kremu wygladalam jakby musnieta sloncem. Nie bardzo wiem jak to mozliwe ale u mnie tak dziala. Formula kremu niesamowicie przyjemna i kremowa. Skora po zastosowaniu tego kremu jest niesamowicie ozywiona i jakby rozswietlona i napieta. Jego stosowanie to prawdziwa przyjemnosc. Jest tez bardzo wydajny. Szkoda ze nie ma filtra spf.

Słaby

Krem ma nieprzyjemny zapach, taki trochę jak zepsuty jogurt. Utrzymuje się krótko i jak zejdzie, skóra wydaje się jeszcze bardziej sucha. Poza tym zmarszczki są jeszcze bardziej widoczne. Opakowanie jest ładne i to chyba jedyna pozytywna cecha.

polecam

idealia do twarzy do skory normalnej idealnie nadaje sie do stosowania ciagu dnia, nadaje niesamowity promienny blask skorze, doskolale ja nawilza przez co pewniej sie czuje, a takz bardzo szybko sie wchlania co dla mnie jest wielkim plusem. Goraco poleam

Zadowalający

Bardzo fajny krem, super konsystencja, doskonale sie wchłania. Krem doskonale nawilża i napina skórę, ujednolica koloryti wygładza. Ma piękny zapach i eleganckie opakowania. Spełnia moje oczekiwania, na pewno kupię go ponownie.

Krem, który ma moc

Energetyzujące czerwone opakowanie zdecydowanie zachęca do używania, a dodatkowo ładnie prezentuje się na łazienkowej półce. Krem bardzo dobrze się wchłania i pozostawia skórę gładką i nawilżoną, efekt bardzo zbliżony do zastosowania maseczki nawilżającej. Lubię jego zapach, aż szkoda, że szybko się ulatnia. Krem działa jak wygląda czyli ma moc! Jego działanie zaobserwowałam dość szybko, skóra stała się bardziej elastyczna i mniej ziemista. Razem z ampułkami bardzo fajnie ujednolicają i rozjaśniają skórę. Jestem na tak!

L`Oreal Paris, Revitalift, Energetyzujący czerwony krem

Jestem w trakcie pierwszego opakowania stosowania kremu oj polecam spojrzenie moje odzyskuje blask bo skóra bardziej jędrniejsza nie jest ziemista ,ciężka czuję się młodziej i lepiej bardziej w dotyku elastyczna i spięta przez to nie jest tak zwisająca na podbródku i policzkach

To nie krem,to cudo!

Uwielbiam ten krem. Jeden z najlepszych jakie miałam w życiu! Błyskawicznie się wchłania, nie zostawia uczucia lepkiej skóry , pięknie, subtelnie pachnie. Twarz po jego użyciu jest gładka w dotyku, rozswietlona i zdrowa. Po 2 tygodniach stosowania zauważyłam, że moje przebarwienia są mniej widoczne, a koloryt skóry ujednolicony. Uwielbiam, na pewno kupię kolejne opakowanie!