Bielenda, Vegan Muesli, Nawilżający krem do twarzy `Owies, pszenica, mleczko kokosowe`

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Nawilżający krem pełen roślinnego dobra Dzięki zawartości odpowiednio dobranych wegańskich składników aktywnych, formuła kremu zapewnia całoroczną, skuteczną pielęgnację cery suchej i odwodnionej, również wrażliwej. Krem intensywnie nawilża i odświeża skórę, przywraca jej równowagę hydrolipidową i odżywia naskórek. Likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości. Jego lekka formuła nie obciąża skóry, idealnie wchłania się i pielęgnuje cerę. Krem daje efekt satynowej miękkości i wygładzenia. Dobroczynna receptura zawiera wegańskie składniki aktywne: Mleczko kokosowe - to wartościowa kompozycja oleju kokosowego i wody kokosowej. Jest źródłem cennych substancji odżywczych, dostarcza skórze potężną dawkę witamin, minerałów i zdrowych, nasyconych kwasów tłuszczowych. Posiada silne właściwości nawilżające, antyoksydacyjne i odżywcze. Olej z kiełków pszenicy - ma najwyższą zawartość witaminy E spośród wszystkich olejów roślinnych. Łatwo wnika w skórę, regeneruje ją i odżywia. Doskonale odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry, zapobiegając utracie wody z naskórka. Ekstrakt z owsa - występujące w nim substancje odżywcze działają kojąco na skórę, zmiękczają ją i nawilżają. Charakteryzują się dużą zawartością związków z grupy tokoferoli, głęboko wnika w naskórek, przywracając mu jędrność i elastyczność. Efekt: Dogłębnie nawilżona, odżywiona, satynowo miękka i pełna zdrowego blasku skóra.

wrażliwa, odwodniona, sucha
nawilżające, łagodzące
bez silikonów, bez parabenów
w słoiczku
bogate
Filtry
SPF <15
uniwersalne
Wiek
20+

Przepiękny zapach

Bardzo dobrze wspominam zapach tego produktu, kojący, delikatny i idealny rankiem. Krem przepiękny nawilżył moją skórę w najbardziej problematycznych miejscach, ale zbyt szybko się wchłaniał... i tyle go widziałam. Szkoda, bo moja skóra na policzkach szybko się ściąga i wolę jak produkt coś po sobie pozostawia.

Rewelacja

Zdążyłam już zużyć kilka opakowań tego kremu. Z chęcią po niego sięgam przez jego lekką, ale nawilżającą formułę. Idealnie nadaje się do stosowania na dzień oraz łączenia z kwasem hialuronowym czy witaminą c. Działa kojąco na moją skórę wrażliwą, szybko się wchłania i przede wszystkim nie lepi się. Polecam bardzo serdecznie

Bardzo polecam

Mam cerę mieszaną, w strone tłustej i nieukrywając ten krem to cudeńko. Dodatkowo od lat borykam się z trądzikiem i po miesiącu stosowania tego kremu zauważyłam, że nie wyskakują mi nowe pryszcze czy tez zaczerwienienia, jak to jest w zwyczaju innych kremów przy mojej cerze. Krem bardzo łagodny dla mojej młodej cery i do tego mocno nawilżający. Nie ściera się z twarzy ani nic. Z całego serca jedyne co to moge go polecić każdemu <33

Nawilżenie i odżywienie

Krem ma gęstą kremową konsystencję, którą łatwo i przyjemnie jest rozsmarować.
Bardzo podoba mi się jego zapach, pachnie zbożem i kokosem.
Moja skóra jest sucha i mogę potwierdzić, że nawilża skórę. Po regularnym stosowaniu zauważyłam odżywienie cery, wygląda na zdrową i wypoczętą.
Opakowanie jest dość wydajne.

Ten zapach ❤️

Krem nawilżający spełnia swoje zadanie. Używam rano, jest lekki, ma przyjemną konsystencję, skóra po nim jest nawilżona. Ma obłędny zapach, przez co aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza. Mnie nie zapchał. Kończę drugie opakowanie i na pewno kupię kolejne.

Przyjemny krem do twarzy

Krem jest bardzo przyjemny po nałożeniu na twarz, super nawilża, ale nie jest tłusty- to jest tego czego potrzebowała moja buzia. Do tego pięknie naturalnie pachnie a w połączeniu z tonikiem z tej samej serii działają cuda

Vegan Muesli Krem Nawilżający

Mnie akurat ten krem zapchał.
Stosowałam od dłuższego czasu wersję matującą z tej serii, ale chciałam spróbować większego nawilżenia. Mam cerę mieszaną.
Konsystencja kremu jest przyjemna, łatwo się rozprowadza, zostawia lekko tłusty film na skórze (stosowałam na noc, więc to mi nie przeszkadzało).
Po ok tygodniu na czole zaczęły pojawiać się zaskórniki zamknięte, a na policzkach drobne krosty. Nic innego w tym czasie nie mogło tego sprowokować. Po odstawieniu kremu cera poprawiła się.
Uważam, że to wina oleju kokosowego, który jest dość wysoko w składzie - jest komedogenny i u mnie dał dokładnie ten efekt.

Moja ogólna ocena jest dość niska z uwagi na efekt na mojej skórze, ale najpewniej jest to kwestia indywidualna :)

Stały bywalec mojej szuflady

To już chyba moje 4 opakowanie, od kiedy ten krem wyszedł to zawsze mam go w swoich zbiorach. Zapach owsiano kokosowy o poranku? Strzał w 10. Opakowanie też jest urocze. Super pod makijaż, super na codzień, a czasem się zagalopuję i nałożę go na noc i też jest super. Lekki nawilżający nieszkodliwy kremik. Da się dorwać za grosze w Rossmannie. Same plusy :)

Muesli

to przyjemny krem nawilżający.
Szybko się wchłania, przyjemnie rozprowadza. Ma kremową konsystencję ale wystarczy jedno pociągnięcie na skórze, aby był całkowicie nieodczuwalny.
Skóra po dłuższym stosowaniu widocznie nawilżona, gładka i mięciutka w dotyku.
Ma cudowny zapach kokosa i płatek śniadaniowych (słodki i intensywny), przyjemnie otula skórę i pobudza zapachowo.
Ciekawe opakowanie.

Dobrze nawilża

Krem posiada bardzo ładne opakowanie. Sam krem ma bardzo ładny zapach i fajną konsystencję, a dodatkowo szybko się wchłania i zostawia po sobie jedynie wyczuwalne nawilżenie.
Jest on idealny do stosowania rano i wieczorem.
Twarz po jego stosowaniu jest nawilżona, odżywiona i odzyskuje blask.
Jest to produkt wegański.

Kolejny przyjemny krem bielendy

Moja cera: tłusta z niedoskonałościami
Stosowałam tą i matową wersję, i mi bardziej podeszła tamta matowa. Ale to nie oznacza że ten krem jest zły, jest dobry tak samo jak tamten, ale matowa wersja urzekła mnie tym zbawiennym matem i działaniem na mój trądzik. Ta wersja to typowy krem nawilżający. Tak jak matowy krem jest super na dzień, tak ten nawilżający dobrze sprawdza się na noc. Na dzień był dla mnie ciut za ciężki. Szkoda, że nie redukował zaczerwienień tak jak tamten matowy.

Numer 1

Mój nr1 wśród kremów, stosuję już trzecie opakowanie. Jest mega, ma gęstą konsystencję, jest bardzo odżywczy i ładnie nawilża skórę. Idealny na sezon jesień-zima. Polecam!!!