hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

hi hybrid, Lakier hybrydowy (różne kolory)

Lakiery do paznokci hybrydowe hi to sposób na wyrażenie siebie i nadanie swojej codzienności więcej barw. Paleta obejmuje ogrom najpiękniejszych kolorów, które sprawdzą się na randce, szalonym party, na wakacjach czy podczas walki o kondycję na siłowni - od klasycznych czerwieni przez błyszczące drobiny, po stonowane beże.

Ale lakiery hybrydowe hi to zdecydowanie więcej niż kolor na paznokciach. To manifest tego, co ci w duszy gra i dopełnienie stylizacji, a manicure hybrydowy w domu to sposób na piękne paznokcie i niezależność. Nie trzeba czekać na wolny termin u kosmetyczki, można samemu zrobić trwały manicure. To prosta sprawa i wspaniały przepis na udaną zabawę - mani party z przyjaciółkami.

Hi stara się oferować najmodniejsze kolory w najlepszych cenach. Do tego dba o jakość produktów, która bezpośrednio przekłada się na trwałość stylizacji. Tanie i i ultratrwałe lakiery hybrydowe znajdziesz tu bez najmniejszego problemu.

lakiery hybrydowe

Dla mnie są ogólnie kiepskie.

Konsystencja jest poprawna, choć czasem potrafi nieoczekiwanie zalać skórki. Pędzelek raczej krótki, trochę szeroki na moją wąską płytę.
Niby dobrze się utwardza, ale... potrafi bąbelkować! Efekt jest taki, że manicure jest nieatrakcyjny, do zmiany praktycznie na już. Miałam tak przy kilku kolorach i to mnie zniechęca do ponownych zakupów. Kolorystyka jest ładna, kusi, ale efekt na paznokciach mnie nie satysfakcjonuje, więc nie kupuję. Ciężko ocenić wydajność przy takich doświadczeniach. Lakiery poszły w kosz, bo nie potrzebne mi takie, do których nie wracam. Te, które niby były ok zrobił się gęste choć jeszcze lakieru było ponad połowę opakowania.

Bąble i górki

Lakier hybrydowy strasznie babluje łuszczy się robią się małe odpryski nie od razu po jednym dniu. Co to ma być szkoda straconego czasu na malowanie pazokci jak za chwilę musiałam to zdjąć bo nie dalo się w takich chodzić. Zaznaczam że paznokcie były bardzo dobrze przygotowane mam dobra lampę i robione były bardzo dokładnie. Kolor ładny ciemny nude ale co z tego... u mnie się nie sprawdził i wylądował w koszu

Z lakierami hihibrid zaczęłam swoją przygodę z hybrydami i jestem zadowolona z wyboru. Konsystencja lakierów jest przyjemna w używaniu. Dobrze się utwardzają, nie ma żadnych problemów. Gama kolorów jest ogromna co jest kolejnym plusem.

Godne polecenia

Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić produkty tej marki.
Lakiery hybrydowe mają świetny pigment, przy niektórych z nich wystarczy tylko jedna warstwa.
Kolejną zaletą jest wydajność - co prawda kupuję lakiery w/w marki w lokalnym małym centrum handlowym i cena jest wyższa niż sugerowana tutaj , ale naprawdę warto.
Mój kufer to w 60 procentach lakiery i akcesoria od nich. Zaś jeżeli chodzi o top no wipe - to właśnie ten i tylko ten od HH.
Wizualnie buteleczki również przypadają mi do gustu, a gdy już mowa o buteleczkach to chciałabym napisać również, że pędzelki w nich są świetne! Lakiery rozprowadza się wygodnie i bez strachu ,że nasze skórki będą całe w lakierze. Ja osobiście nie potrzebuję cienkiego pędzelka by dojechać pod same skórki, Polecam, polecam, polecam!

Lakiery hybrydowe

Lakiery od hi hybryd moim zdanie dobre na start dla osób, które zaczynają hybrydowy manicure.

Konsystencja lakierów jest przyjemna w użyciu: nie spływa, nie jest za gęsta ani za rzadka.

Plusem jest bardzo szeroka gama kolorów.

Lakiery bardzo dobrze współpracują z bazą i topem z tej samej serii. Ja polecam po oczyszczeniu clenearem płytki paznokcia użyć primeru bezkwasowego, a potem zrobić wcierke z bazy, następnie warstwę bazy, potem około 2 warstwy lakieru a na koniec wykończyć topem.

Minusem może być słaby pigment przez co trzeba dawać warstwy lakierów. Cena jest okej jak na takie lakiery.

U mnie się nie sprawdził

Krótko i zwięźle- lakiery mają bardzo szeroki i ciekawy wybór kolorów, ale z jakością jest już znacznie gorzej. Konsystencja lakierów przypomina zbitą masę, ciężko nim pomalować płytkę.
Czytałam inne opinie o tym lakierze i całkiem możliwe, że tak było w przypadku mojego koloru, ale tak czy siak jestem rozczarowana- konsystencja lakieru nie powinna przecież zależeć od jego odcienia.
Jak już udało mi się pomalować paznokcie to po paru dniach lakier zaczął odpryskiwać, więc wyrzuciłam go do kosza. Nie mam czasu ani nerwów malować po kilka dni paznokci.

Lekkie rozczarowanie

Lakiery są dobrze napigmentowane oraz maja przyjemna konsystencje wiec łatwo się nimi posługiwać i wykonać samodzielny manicure/ pedicure, JEDNAK po utwardzeniu w lampie zmieniają kolor, sprawdziłam to na 3 odcieniach i dwóch lampach i szczerze mowiac jest to słabe. Lakiery są w cenach umiarkowanych, wiec liczyłam choćby na to ze kolor na próbniku będzie odpowiadał a tutaj taki niesmak, po utwardzeniu tracą ciepłe tony i kolor wydaje się bardziej jednotonowy. Nie polecam

Najlepsze lakiery w tej półce cenowej!

W swojej kolekcji posiadam kilka kolorów lakierów Hi Hybryd.

Lakiery mają idealnie długi, wąski pędzelek, który ułatwia dokładne pokrycie płytki. Pędzelek bardzo wygodnie leży w dłoni, co ułatwia mi, jako osobie praworęcznej, aplikacje lakieru lewą ręką. Bardzo łatwo podjechać nim pod same skórki. Formuła lakierów jest idealnie gęsta, co powinno ułatwić pracę osobom początkującym.

Lakiery dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Mają bardzo dobrą trwałość i pigmentację. Manicure zmieniam mniej więcej co 2-3 tygodnie i nie zauważyłam nigdy aby lakier odpryskiwał.
Mój faworyt jeśli chodzi o lakiery do domowego manicure. Produkt w bardzo przystępnej cenie.

Czarny glut

Lakier hybrydowy kupiłam w między czasie bo skończył mi się czarny. Nie jestem z niego zadowolona. Konsystencja jest glutowata, ciężko zrobić równą prostą powierzchnię i przy skórkach się papra, na dodatek lakier bąbelkuje na płytce przez co robią się wystające kropki, źle się również poziomuje. Po mimo starania się i nakładania cienkiej warstwy miał tendencje do marszczenia. Na plus jest jedynie krycie oraz całkiem dobra utwardzalność w lampie. Niestety produkt poszedł do kosza.

Bardzo dobry lakier hybrydowy

Lakier pierwszy raz kupiłam w drogerii Natura gdy rozpoczynałam przygodę z manicure hybrydowym.
Lakier idelany w różnej kolorystce każdy znajduje coś dla siebie .
Lakiery zamknięte są w plastikowym mini opakowaniu typowym dla lakierów.
Opakowanie w kolorze białym z różową nakrętką i z kolorową etykietą która ma identyczny kolor jak lakier w środku.
Pojemność opakowania 5 ml troszkę mała ale przynajmniej zużywamy cały i nic nie wysycha.
Lakier o gęstej konsystencji.
Lakier dobrze naoignwbtowany .
Wystarcza dwie warstwy aby osiągnąć efekt idelany.
Lakier dobrze się poziomuje nie spływa z paznokci.
Lakier szybko się utwardza.
Lakier spokojnie wytrzymuje na paznokciach 2 tygodnie bez odprysków.
Polecam dobra jakość.
Idelany do wykonywania hybrydy w domu .

Następnym razem powiemy sobie nie

Lakiery Hi Hybrid były moimi jednym z pierwszych. Posiadałam jeden pełny kolor oraz brokat. Opakowanie klasyczne, opływowa buteleczka, w miarę precyzyjny pędzelek. Pojemność to 5 ml.
Pierwszy minus tego produktu to to, że już po pierwszym otwarciu i użyciu produktu, po czasie lakier zaczął się wydostawać z szyjki buteleczki, pomimo szczelnego zamknięcia i ustawienia buteleczki w pionie. Nie jest to produkt, który używamy codziennie, dlatego gdy po miesiąc zajrzałam do lakierów to oba lakiery wręcz 'wykipiały'. Jeśli chodzi o krycie to też słabo, klasyczny lakier dopiero po 3 warstwach w miarę krył i to krycie było równomierne, tak to przy 1-2 warstwach było widać pomazane. Jeśli chodzi o brokat to miał bardzo gęstą konsystencję i wszędzie był tylko nie na paznokciu, 3 warstwy to minimum, aby osiągnąć pełne krycie, a przy czym robiła się bardzo gruba warstwa paznokcia, a gdzie jeszcze top, a wcześniej baza, żel.
Jedyny plus to cena. Nawet w ostatnich latach pojawiają się non stop te same i oklepane kolory.

Jest ok

hi hybrid, Lakier hybrydowy to bardzo w porządku lakier hybrydowy. Marka nie jest może bardzo znana, ale sama konsystencja i sposób zachowania przy aplikacji nie odbiega od tych znanych. Dużo ładnych kolorów do wyboru. Trwałość akceptowalna.