Avon, Distillery, Clean Break Cleanser (Balsam oczyszczający do twarzy z ekstraktami roślinnymi)

Oczyszczający balsam do twarzy Distillery Avon to w pełni wegański, odżywczy kosmetyk, który zmienia zasady oczyszczania twarzy.

Zastosowanie: do każdego rodzaju skóry
Działanie: formuła z olejkiem morelowym, masłem kakaowym, masłem z mango i ekstraktem z ogórka skutecznie oczyszcza skórę, nawilża ją i udoskonala jej strukturę

Efekt: idealnie oczyszczona, naturalnie odżywiona i świetnie wyglądająca cera
wegański, testowany klinicznie i alergologicznie, bez alkoholu i substancji zapachowych

Naturalny, stworzony z troską o dobro Twojej skóry, wegański balsam do demakijażu i oczyszczania cery. Jego formułę oparliśmy na ekstraktach roślinnych, które skutecznie rozprawią się z makijażem, nie naruszając bariery ochronnej skóry. Ponadto, nasz balsam długotrwale nawilży i udoskonali strukturę Twojej cery.

łagodzące, nawilżające, oczyszczające
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez parabenów
słoiczek
oczyszczanie twarzy
mieszana, wrażliwa, tłusta, normalna, sucha

Mój absolutny hit!

Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do uczucia ściągnięcia i przesuszenia po większości środków myjących. Ten produkt jest dla mnie idealny. Ma formę masełka, które daje jedwabiste uczucie na twarzy, dobrze oczyszcza i pozostawia skórę nawilżoną jak po użyciu kremu. Jest mi bardzo smutno, że zniknęło z katalogu Avon i jestem w trakcie poszukiwania zamiennika, bo stawiam je za wzór idealnego produktu do oczyszczania twarzy.

Nie lubię

Z racji tego, że moja cera jest mieszana, nie lubię uczucia, gdy jest przetłuszczona, z tym balsamem się nie lubię. Smarując nim twarz, mam wrażenie jakbym smarowała się olejem, to dla mnie bardzo dyskomfortowe. Duży plus za naturalny skład, lecz do mnie po prostu nie trafia, dawałam mu kilka podejść ale raczej się z nim nie polubię już.

Przyznać mogę, że produkt dobrze oczyszcza, nawet makijaż. Może sprawdzi się u posiadaczek suchej cery. :)

Bardzo dobrze oczyszcza

Moja mieszana cera bardzo pokochała ten balsam. Wegańska pielęgnacja z tym produktem jest bardzo przyjemna. Dogłębnie oczyszcza twarz z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń. Nakładam odrobinę na palec, po czym wsmarowuje w skórę. Delikatnie rozpuszcza makijaż, sprawia, że buzia jest oczyszczona i gotowa do dalszej pielęgnacji. Bardzo przyjemny produkt i stosunkowo niedrogi jak na wegański. Słoiczek 50 ml starcza mi na ok, 2 miesiące. Wystarczy odrobinka, dosłownie. Polecam miłośnikom wegańskich kosmetyków.

Jak dla mnie - nie :C

Otrzymałam produkt z okazji Hot Notów od Avon. No niestety strasznie zapycha mi pory i miałam przez niego wiele wyprysków. Ogólnie ta linia jest bardzo fajna i ma dobry skład, co mnie bardzo cieszy nie jest testowana na zwierzętach.
Ze względu na to, że miałam przez niego wypryski przestałam go stosować.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Linia Distillery (???? ????????)

Linia Distillery (???? ????????) - balsam oczyszczający do twarzy - jak dla mnie zapach jest zdecydowanie zniechęcający. Do tego jest bardzo tłusty - używając go miałam wrażenie, jakbym się smarowała jakimś tłuszczem.

Zaskoczenie

Clean Break Cleanser - oczyszczający balsam z naturalnymi ekstraktami. Głównym składnikiem jest olej morelowy a także masło shea, masło z mango i ekstrakt z ogórka.
Jest to balsam o gęstej, oleistej konsystencji, która po nałożeniu i masowaniu zamienia się w delikatne mleczko. Największym zaskoczeniem dla mnie jest to jak dobrze zmywa makijaż, nawet ten bardzo trwały. Wbrew pozorom dobrze zmywa się ciepłą wodą nie pozostawiając tłustego filmu. Dodatkowo nie wysusza i nie podrażnia skóry. Zapach jest roślinny, dość specyficzny ale można się przyzwyczaić:)

Kupiony w: U konsultantki

Dobrze sprawdza się do demakijażu

Balsam zamknięty jest w szklanym, ciężkim słoiczku. Ma zapach ogórka, jest w konsystencji przypominającej masło z grudkami.
Używałam go do demakijażu i w tej roli sprawował się bardzo dobrze. Szybko rozpusza makijaż, nawet jeśli wykonany jest produktami wodoodpornymi. Nie podrażnia i nie uczula. Skóra po nim nie jest wysuszona ani nieprzyjemnie napięta.
Jeśli chodzi o oczyszczanie skóry, to wydaje mi się on zbyt delikatny, czułam jakby moja skóra nie była po nim wystarczająco oczyszczona.
Balsam jest dość wydajny, ale jego cena jest moim zdaniem zbyt wysoka. Jeśli uda się go zakupić w cenie promocyjnej to ok, ale cena katalogowa jest stanowczo za wysoka. Można kupić dużo lepsze produkty, bądź tak samo skuteczne za dużo niższa cenę.

Oczyszczenie

Balsam ma oczyścić twarz z makijażu. Zawiera ( olejek morelowy, masło kakaowe, masło mango, ekstrakt z ogórka). Ma zòłto-mleczny kolor, tłustą konsystencję i rośliny zapach. Po nałożeniu na twarzy i w zetknięciu z wodą delikatnie się "pieni". U mnie idealnie oczyszczał twarz z makijażu i zostawiał delikatnie gładką twarz. To jest mój ulubiony produkt z tej serii Distillery.

Podoba mi się

Balsam świetnie oczyszcza skórę po założonym makijażu, nie podrażnia i ie wysusza skóry. Jak dla mnie numerem jeden. Jest bardzo wydajny, łatwo dostępny, można to kupić od konsultantki.

Balsam oczyszczający...

Clean Break Balsam - zawiera min. olejek morelowy, masło kakaowe, masło mango i ekstrakt z ogórka. Producent zapewnia, że po wmasowaniu w skórę zmienia swoją konsystencję w mleczną piankę. U mnie żadnej pianki nie było. Ale jeśli nałożymy kosmetyk na mokrą skórę, to faktycznie trochę się pieni i robi biały, ale nie jest na pewno pianką. Balsam przyjemnie oczyszcza i nawilża skórę. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie zapach kosmetyku. Według mnie jest okropny. Ale trzeba mu przyznać, że oczyszcza fajnie. Nie wiem, czy zostanie ze mną na dłużej ale muszę przyznać, że oczyszczanie tym balsamem jest przyjemne.

Niezwykle ciekawy i zachwycający swoim działaniem balsam do delikatnego oczyszczania twarzy :)

Jestem niezmiernie szczęśliwa,że marka Avon wypuściła na rynek serię wegańskich kosmetyków. Oczywiście nie mogłam przejść obok nich obojętnie i z wielką chęcią przystąpiłam do testów. Bliskość natury i dbałość o środowisko jest dla mnie ważne, więc i w mojej kosmetyczce znajduje się obecnie co raz więcej naturalnych kosmetyków.Najbardziej zaciekawił mnie balsam oczyszczający do twarzy, gdyż jako fanka koreańskiej pielęgnacji stawiam na regularne i delikatne oczyszczanie skóry. Moja cera jest mieszana, wrażliwa i z dużą tendencją do przetłuszczania się w strefie T.

Balsam otrzymujemy w małym, białym kartoniku ze złotymi napisami, w którym znajduje się niewielki słoiczek ze złotą nakrętką. Ogromnie podoba mi się design całej serii Distillery, gdyż jest elegancki, stonowany i naprawdę kojarzy się z luksusowym kosmetykiem. Minimalizm i jednakowa kolorystyka sprawia, że prezentują się one okazale w łazience czy każdej kosmetyczce. Słoiczek jest szklany i transparentny, dzięki czemu widzimy stopień zużycia produktu. Przez cały okres stosowania opakowanie jest tak samo ładne, nic się nie zdziera i nie niszczeje. Koniec jednak tych zachwytów nad opakowaniem i pora opisać jego ciekawą konsystencję! Otóż jest to niezwykle przyjemne, tłuste, twarde i zarazem miękkie masełko! Jego aplikacja to czysty relaks dla naszego ciała. Na początku przy pierwszym kontakcie z dłonią jest twarde, ale już po chwili pod wpływem ciepła palców zaczyna topnień i zamienia się w leciutką, tłustą maź. W połączeniu z wodą tworzy ona mikro pianę, która doskonale rozprowadza się na naszej skórze. Dzięki temu wykonywałam nim zawsze relaksujący masaż twarzy. Muszę nadmienić,że jestem zaskoczona taki rozwiązaniem dla produktu oczyszczającego twarz. Balsam kojarzy mi się raczej z kremową konsystencją, a tutaj mamy zbity olejek, który dla mnie jest cudownym sposobem na oczyszczenie i relaks w jednym. Zapach kosmetyku nie przypadł mi jednak do gustu. Jest on dość specyficzny, taki ziemisty i kojarzy mi się z zapachem oleju w kuchni :) Nie przeszkadzało mi to jednak w jego zastosowaniu, gdyż zapach ten nie jest wyczuwalny w żaden sposób na naszej skórze. Przejdźmy jednak do działania balsamu, gdyż jest ono tutaj kluczowe!

Na początku obawiałam się jak takie "masełko" może dokładnie oczyścić skórę i przyznam,że byłam do niego nastawiona dość sceptycznie. Jakże się myliłam! To małe, niepozorne cudeńko doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia z twarzy. Poradzi sobie nawet z pełnym makijażem, jednak ja używałam go jako drugi etap oczyszczenia, tuż po zastosowaniu płynu micelarnego. Efekt jaki otrzymujemy na skórze to w pełni czysta, promienista i jednocześnie wypielęgnowana skóra. Jest ona miękka i cudownie gładka w dotyku, znikają wszelkie wysuszone miejsca, dzięki temu,że balsam ma właściwości nawilżające. Mocno odczuwam tutaj działanie drogocennych olejków, które otulają naszą skórę i pozostawiają delikatny film. Tak naprawdę po użyciu balsamu nie odczuwałam potrzeby nałożenia kremu czy innego nawilżającego specyfiku. Co ważne, nie podrażnia on i nie uczula w żaden sposób wrażliwej skóry, według mnie jest wręcz dla niej stworzony. Dodatkowo, nie zatyka porów, mimo swojej tłustej konsystencji. Mam wrażenie,że moja skóra przeżywała dzięki niemu cudowny okres, w którym była promienna i niesamowicie gładka. Odświeżenie, oczyszczenie i nawilżenie to efekt jaki uzyskacie dzięki temu produktowi. Zachwyciło mnie również to jak szybko i łatwo zmywa się on ze skóry. Nie musimy zużywać hektolitrów wody, wystarczy kilka razy opłukać twarz wodą, by pozbyć się resztek balsamu. Według mnie jest to idealny produkt do codziennego oczyszczania skóry, który doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a przy tym pielęgnuje naszą cerę. Uważam,że sprawdzi się przy każdym typie cery i serdecznie go wszystkim polecam. Mimo wysokiej ceny regularnej jest w pełni wart zakupu. Ja na pewno będę do niego regularnie wracać :)

Wegański faworyt

Odkąd pierwszy raz użyłam tego cuda w słoiczku, stan mojej cery znacznie się poprawił. Pozbyłam się podrażnienia, a także moja buzia wygląda na nawilżoną i promienną. Moje sceptyczne nastawienie do pielęgnacji z avon było nie potrzebne, gdyż marka stanęła na wysokości zadania i wypuściła na rynek coś, co jest naprawdę wartościowe.