Yves Rocher, Lait Reparateur Beurre de Karithe (Odbudowujące mleczko do skóry bardzo suchej z masłem karite)

Mleczko wnika w głąb skóry, intensywnie ją odbudowuje oraz przywraca jej miękkość. Stosuj je codziennie na całe ciało i poczuj jak Twoja skóra staje się aksamitnie gładka.
Masło karite wykorzystane do produkcji kosmetyku pochodzi od certyfikowanych dostawców z Zachodniej Afryki.
Biodegradowalna formuła zawiera ponad 91% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjazna środowisku eko-tuba zawiera 25% mniej plastiku niż standardowe opakowanie.
Mleczko nie zawiera olejów mineralnych, sztucznych barwników, parabenów.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.

balsamy
regenerujące, nawilżające, wygładzające
z pompką
sucha, odwodniona

Naprawia suchą szorstką skórę

Przyznam że szukałam dla mojej dość suchej skóry skłonnej do ATS czegoś co pomoże mi i ją ukoi. Ten balsam przykuł moją uwagę napisem że Reperuje skórę więc myślę biorę. I to był dobry wybór . Balsam jest treściwy , gęsty , bogaty co czuć od pierwszego nałożenia . Nie zostawia filmu oraz szybko się wchłania , jednak skóra po nim już po pierwszej aplikacji jest o wiele bardziej miękka , gładka i dopieszczona . Przy regularnym stosowaniu codziennym tak jak u mnie , skóra stała się taka aksamitna a suchość znikła na długo . Zapach ma taki jak masło shea w moim odczuciu. Polecam warty ceny . Lubię co jakiś czas do niego wracać .

Odbudowujące mleczko do ciała z masłem karite

Balsam o konsystencji lejącej się bardzo szybko się wchłania i przyjemnie, delikatnie pachnie. Nie pozostawia na skórze tłustego i nieprzyjemnego filmu, za to zapewnia nawilżenie i przyjemna w dotyku skórę na długo.

Idealny balsam

Balsam miałam okazję przetestować w wersji mini z kalendarza adwentowego. Tubka z ładną szatą graficzną. Sam balsam białej konsystencji, gęsty o pięknym zapachu. Mocno wyczuwalne migdały. Świetnie się wchłania i daje super efekt nawilżenia. Nie sądziłam, że kiedyś znajdę balsam prawie idealny. Bardzo dobry skład. Nie uczula.

Dobry balsam w kiepskim opakowaniu

Kosmetyk konsystencją bardziej przypomina balsam niż mleczko. Jest dość treściwy, dobrze nawilża skórę. Pozostawia na niej delikatny, nie tłusty film. Zapach jest przyjemny, niezbyt intensywny. Kiedyś dość często wracałam do tego balsamu. Teraz jest większy wybór produktów i częściej sięgam po kosmetyki z bardziej naturalnym składem. Ale najbardziej irytuje mnie opakowanie tego produktu. Balsam zamknięty jest w butelce z pompką, którą skonstruowano tak, że za każdym razem pompka przestaje ciągnąć gdy w butelce jest jeszcze ok 1/4 balsamu. Ja jestem „team cebulą” i zużywam kosmetyki do końca, ten balsam również, choć butelka jest z twardego plastiku i ciężko ją przeciąć. Ale pewnie część osób tego nie robi i wyrzuca takie niezużyte kosmetyki. Nie podoba mi się nieekologiczne podejście firmy Yves Rocher.

Świetny produkt nawilżający. Zapach jest cudownie relaksujący i długo się utrzymuje na mojej skórze. Idealnie nawilża i wygładza skórę. Nie mam zastrzeżeń.

Produkt gody polecenia

Yves Rocher Lait Réparateur Beurre de Karité to jeden z produktów marki Yves Rocher, której filozofia opiera się na wykorzystywaniu naturalnych składników roślinnych. Ten konkretny produkt zawiera masło shea, znane z swoich właściwości nawilżających i regenerujących skórę. Przeznaczony jest głównie do pielęgnacji skóry suchej.

Opakowanie produktu jest proste, ale eleganckie, co dobrze wpisuje się w estetykę marki Yves Rocher. Konsystencja mleczka jest lekka i delikatna, co ułatwia aplikację na skórę. Zapach jest subtelny, delikatnie orzechowy, co może być dobrze odebrane przez osoby wrażliwe na intensywne zapachy.

Co do działania, Yves Rocher Lait Réparateur Beurre de Karité sprawdza się dobrze na skórze suchej i zniszczonej. Masło shea doskonale nawilża, łagodzi podrażnienia i poprawia elastyczność skóry. Regularne stosowanie tego produktu może pomóc w przywróceniu gładkości i miękkości skórze.

Warto również wspomnieć, że skład tego mleczka jest bogaty w naturalne składniki, co jest dużym plusem dla osób, które preferują kosmetyki bez sztucznych substancji chemicznych.

Podsumowując, Yves Rocher Lait Réparateur Beurre de Karité to solidny produkt, który doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry suchej i zniszczonej, dzięki zawartości masła shea. Zapewnia naturalne składniki i przyjemny zapach, ale może wymagać częstszego nakładania u osób o bardzo suchej skórze. Osoby o tłustej skórze mogą preferować lżejsze konsystencje. Warto jednak dać mu szansę, zwłaszcza jeśli szukasz naturalnego produktu do pielęgnacji skóry.

Kupiony w: U konsultantki

Masło karite

Balsam do ciała zawiera lekki przyjemny zapach, szybko się wchłania. Jest ratunkiem dla mojej suchej skóry niezależnie od pory roku. Minus zbyt szybko się kończy. Zużyłam kilkakanaście opakowań produktu i używam go nałogowo od 3 lat.

No po prostu świetny!

Dostałam w prezencie z całym zestawem z tej serii.
Muszę przyznać, że cały zestaw sprawdził mi się rewelacyjnie.
Natomiast te balsam to dla mnie hit! Cudownie nawilża skórę, szybko się wchłania i w dodatku ma piękny zapach. Skóra po nim jest bardzo gładka i taka aksamitna.
Produkt jest bardzo wydajny, duża butelka wystarczyła mi na bardzo długo.
Jedynym minusem jest opakowanie, bo gdy zostanie dużo produktu przy końcu trzeba je rozcinać, by się dostać do pozostałości balsamu.

Jesienny hit

W okresie jesienno-zimowym moja skóra zawsze bywa przesuszona, a dzięki temu mleczku przekonałam się, że nie musi tak być! Używam go od kilku miesięcy i widzę znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Pozbyłam się swędzenia, łuszczenia skóry, a otrzymałam gładkość, nawilżenie i blask. Dzięki temu pozbędziecie się suchości, gwarantuję :)

Dobre nawilżenie, świetny skład

Według mnie jest to na prawdę świetne mleczko do ciała. Przede wszystkim ma korzystny skład i daje uczucie skutecznego nawilżenia, a nie takiego, że za chwilę czujemy ściągnięcie skóry.
Nawilża na długo.
Świetnie sprawdził się latem jako ukojenie po opalaniu.

Bardzo dobry balsam

Jeżeli lubicie markę Yves Rocher lub jesteście jej ciekawi to z pewnością powinien być produkt, po który sięgniecie bez obaw, że to bubel.
Mimo ceny jest wart, nadrabia składem, zapachem i działaniem.

Super po goleniu np. nóg. Widoczne nawilżenie i wygładzenie skóry.
Szybko się wchłania, nie jest tłusty, nie zostawia śladów.

Polecam, produkt godzien uwagi, często na fajnych promocjach, warto wtedy na niego polować.

Opakowaniu wygodne, a co najważniejsze w produktach z pompką, produkt pięknie schodzi ze ścianek opakowania wraz z jego zużywaniem się. Nic nie zostaje w buteleczce po zużyciu.

Kupiony w: U konsultantki

Najlepsze mleczko!!

To mleczko jest moim najlepszym odkryciem. Moja skóra niestety bardzo się przesusza ale dzięki niemu mogę o tym zapomnieć.

Ma wspaniały skład, zawiera aż 91% składników pochodzenia naturalnego, w tym odżywcze masło karité. Według producenta czyste masło karité sprawia, że skóra odzyskuje miękkość, poczucie komfortu i optymalny poziom nawilżenia. Te zapewnienia w moim przypadku bardzo się sprawiły.

Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam znaczną poprawę, skóra od razu zyskała odpowiednie nawilżenie, nabrała blasku i faktycznie stała się miękka. Dodatkowo ma cudowny zapach który jeszcze bardziej zachęca do użycia mleczka.