Golden Rose, Strobing Highlighter Baked Trio Palette (Potrójna paleta rozświetlająca do twarzy)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 8,4 g

Paleta składająca się z trzech połyskujących, uniwersalnych odcieni, przeznaczona do rozświetlenia twarzy.
Jej miękka i wyjątkowa formuła zapewni świeży, promienny i połyskujący wygląd na twarzy i dekolcie. Można nakładać bezpośrednio na skórę lub stosować jako wykończenie makijażu.
Produkt może być używany zarówno na mokro jak i sucho. W zależności od pożądanego efektu rozświetlenia.

prasowane

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Ten rozświetlacz się nigdy nie kończy.

Prędzej się przeterminuje niż się go wykończy.
Najlepszy efekt można osiągnąć mieszając wszystkie kolory. Najciemniejszy świetnie sprawdzi się latem do rozświetlenia ciała. Mocny metaliczny błysk, z różnymi drobinkami.
Do codziennego użytku, nakładam go drobnym, rozproszonym pędzlem.
Jeżeli zależy mi na bardzo mocnym błysku to wcieram go palcem.

Trzy piękne kolory

Bardzo ładne trzy odcienie, zamknięte w ładnym, wygodnym opakowaniu, nadające się nie tylko jako rozświetlacz (pięknie rozświetlają) ale i jako cienie do powiek. Są trwałe, dobrze się je nakłada, mają odpowiednią konsystencje.

Gości w mojej toaletce do dziś

Genialne trio rozświetlaczy zapakowane w dość solidne opakowanie marki golden rose. Proste, klasyczne, ale za razem bardzo eleganckie opakowanie przykuwa także wzrok, paletka posiada również lusterko co na plus.
Cena jest adekwatna do jakości, chętnie można do niego wracać.
3 odcienie, każdy może wybrać coś dla siebie, rozświetlacze mogą posłużyć również jako cienie do powiek, co również wygląda rewelacyjnie.
Produkty są świetnej jakości, tworzą piękny błysk, efekt mokrej skóry, prezentują się po prostu znakomicie, blask nie opuści dzięki nim naszej twarzy przez cały dzień, a my będzięmy wyglądać jak gwiazdy, serdecznie polecam.

Paletka paletka

Ta paletka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jest wielofunkcyjna, można użyć tych produktów również jako cienie lub topery. Świetna pigmentacja którą mogą zawstydzić również te droższe kosmetyki. Samo opakowanie jest solidniejsze i zdecydowanie bardziej trwałe niż papierowe paletki. Ja kupiłam ją w cenie 38 zł i uważam że to bardzo dobra cena, choć wiem że teraz są droższe

świetny produkt

Jest to mój ukochany produkt. Efekt tafli i mokrej skóry jaki można nim uzyskać to top of the top. 3 rodzaje odcieni: szampański, różowy oraz ciemniejszy przez co można użyć ich jako pudrów wykończeniowych do różu oraz bronzera. Nada im blask, jeżeli nie lubi się matowego wykończnia.

kupię ponownie

jestem maksymalnie zadowolona. przewde wszystkim że za takie pieniądze można znaleźć 3 dobre jakościowo produkty, które też są super wydajne. przede wszystkim używam 2 pierwszych kolorów. 3 kolor jest dla mnie zbyt odważy. możliwe że na lato, ale ja jestem osobą, która lubi takie "wynalazki" jak mieniący się bronzer. cena bardzo zachęcająca, wydajność super, wygląda na skórze idealny dający jakby mokre wykończenie plus też to jak sprawnie idzie go nałożyć to coś ekstra.

Dla każdego coś dobrego

Tytuł recenzji nie jest tu przypadkowy- jest to produkt, który sprawdzi się w przypadku różnych typów karnacji.
Opakowanie przykuwa uwagę- jest eleganckie i kojarzy się z ekskluzywnymi produktami. Paleta zawiera 3 rozświetlacze do twarzy- jasnoróżowy o chłodnym wykończeniu, złoty z wyraźniejszymi drobinkami oraz miedziany. W moim odczuciu największy "efekt tafli" uzyskiwałam używając różowego rozświetlacza. Z kolei najwięcej drobinek posiada odcień złoty. Nie jest to nachalny brokat, raczej iskrzący pyłek. Najmniej widoczny efekt typowego rozświetlenia oraz drobinek zauważyłam w przypadku miedzianego rozświetlacza. Jest on też najciemniejszy. Aplikacja kosmetyku jest bezproblemowa, wystarczy niewielka ilość, by uzyskać widoczny efekt. Jest przez to bardzo wydajny. Daje piękny rezultat w postaci rozświetlonej, promiennej cery. Produkt nie wywołał u mnie podrażnień skóry i uczuleń. Ładnie się utrzymuje przez większość dnia, nie ma też problemów z jego zmyciem przy użyciu płynu micelarnego. Polecam, ponieważ według mnie jest to bardzo uniwersalna paleta, która sprawdzi w przypadku różnorodnych makijaży i w wielu typach urody.

Bardzo fajny produkt, cudowny
Podoba mi się wielewymiarowosc oraz opakowanie. Droższe firmy - uczcie się
Za 30 zł dostajemy solidne opakowanie z lusterkiem i trzema produktami. Opakowanie dobrze wygląda mimo upływu czasu i ciągłego macania. Lusterko to niby żadna wspaniala rzecz ale dla mnie ważna _ lecę w pośpiechu i jak trzeba odwracam się do okna czy przechodzę pod jakąś lampę i myk w lusterko i macham pędzlem. Niby głupia rzecz ale bardzo przydatna. Zawartość to 3 rozświetlacze, które różnią się od siebie podtonem (ciepłe i zimne) ja używałam najczęściej wszystkich trzech, omiotlam pędzlem i na policzek... Mój jęk zachwytu był podobnie głośny do kitulca, wow jak to świeci. Dla mNie matki, która ma nocki nieprzespane i przespane(w zależności od poczucia humoru mojego małego) ten błysk wydawał się z kosmosu
Pięknie że sobą się blenduja i wg mnie połączenie tych trzech odcieni daje najlepszy efekt. Oczywiście rozświetlacze można używać na twarz, dekolt, kąciki oczu czy pod brew lub łuk kupidyna - wszędzie wygląda oszałamiająco!!!!
Świetny produkt w dobrej cenie, warty uwagi i wypróbowania. Na mnie zrobiło wrażenie, i spełniał wszystkie moje oczekiwania.
Prosdukt również nie do zużycia... Wakacje smarowałam nogi ręce szyje i ubytku żadnego nie widzę. Takie kosmetyki pokazują, że nie potrzeba milionów, żeby stworzyć świetny produkt

Cudowna

Używam tylko dwóch jaśniejszych kolorów, gdyż jestem bardzo blada. Bardzo się polubiłam z tym żółtym, gdyż mój ulubiony złoty rozświetlacz z MUR zginął tragicznie, a ten okazał się lepszym zamiennikiem. Wygląda na skórze dość mokro, ciut metalicznie, ma taki chłodno-złoto-żółty odcień, pasuje idealnie do mojej żółtawej karnacji. Ten różowy jest bardzo chłodny, trochę się u mnie odcina, ale mi to nie przeszkadza, po prostu nakładam róż w kolorze chłodnego różu i wszystko się wyrównuje i jest pięknie. Te rozświetlacze dają bardzo intensywny blask, są podobne do tych My Secret, ale trochę bardziej suche. Szkoda tylko, że wpakowali tu ten ciemny kolor, bo wiadomo, że jak komuś pasują te 2 jasne kolory, to ten ciemny nie będzie. Mogliby zamiast tego zrobić osobne paletki - jasną i ciemną. Do tego ta cena, 30-40 zł za 2 piękne, intensywne rozświetlacze, to dość tanio.

Hit

Coś pięknego...

Trzy unikatowe rozświetlacze, z których najczęściej używam opalizującego na różowego. Dwa pierwsze kolory idealne dla osób z jasną karnacją. Brązu używam jako cienia do powiek. Idealnie sprawdza się do szybkiego makijażu oka.

Bardziej podobają mi się nałożone gąbeczką na mokro. Można uzyskać delikatny błysk, ale bez problemu także taflę.
Paletka jest starannie wykonana. Jej dodatkową zaletą jest lusterko.

Ładne glow za niewielką cenę

Ta paletka to był mój strzał w dziesiątkę, gdyż chciałam ładnego rozświetlenia, bez konieczności wielokrotnych pociągnięć pędzlem dla uzyskania efektu. Tutaj to otrzymałam. Mając na uwadze, iż rozświetlacze są wypiekane i starczą na długo, ich cena nie wydaje się być bardzo duża. Spośród trzech kolorów najczęściej używam tych, numeru 1 i 2. "Jedynka" ma odcień lekko pudrowego różu i ładnie się prezentuje po użyciu. "Dwójka" to chłodne écru, którego lubię czasem dołożyć dla wzmocnienia efektu glow. Najciemniejsza "trójka" to rozświetlacz, którego na twarz nie nakładałam nigdy, gdyż uważam że dla mnie jest za ciemny, zapewne mógłby się sprawdzić u osób z ciemniejszą cerą, albo latem, gdy jest ona bardziej "muśnięta" słońcem.

Kupię ponownie

✨Trio rozświetlaczy w palecie z Golden rose uwielbiam.
✨Jest to moja ulubiona paleta rozświetlaczy
✨Maja piękny błysk. Bardzo ładnie wyglądają na twarzy jak i dekolcie.
✨Można je dawać osobno oraz mieszać ze sobą co daje również piękny efekt.
✨Jeśli robię dzienny szybki makijaż gdzie chce mieć fajne głów to również daje je na oczy wyglądają cudownie.
✨Cena również jest jak dla mnie zadowalająca a jak jest w promocji można kupić na prawdę tanio
✨ Plastikowe opakowanie i do tego lusterko.
✨Paletka już tyle ze mną przejeździla w kuferku w aucie że nic się nie pokruszylo.