Nature Box, Szampon w kostce z olejem z awokado

Nature Box, Szampon w kostce z olejem z awokado

Średnia ocena: 3.49/5

Naturalny szampon do włosów z tłoczonym na zimno olejem z awokado oczyszcza włosy, regeneruje je i chroni przed rozdwajaniem się końcówek. 1 kostka szamponu odpowiada około 2 konwencjonalnym szamponom (250 ml) i może być stosowany do 30 myć włosów. Liczba aplikacji zależy od długości włosów i nawyków aplikacji.
-Olej w 100% tłoczony na zimno
-Bez siarczanów, silikonów i sztucznych barwników
-Certyfikowana wegańska formuła

Glyceryl Caprylate
Sodium Anisate
Citric Acid
Ascorbyl Palmitate

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające, nawilżające
bez silikonów, bez parabenów, zapachowa, bez SLS i SLES
w kostce
Włosy
długie

Z dużą dozą niepewności podchodziłam do szamponów w kostce ale postanowiłam się przełamać. Szampon nieźle się pieni i dobrze doczyszcza skórę głowy. Włosy pozostaje miękkie i gładkie.

Dobry do zabrania w podróż

Szampon łatwo się pieni. Choć sama forma kostki może początkowo wydawać się nietypowa, już po pierwszym użyciu przekonałam się, że to bardzo praktyczny sposób mycia włosów. Wystarczy chwila, by kostka przekształciła się w obfite pianki, co ułatwia aplikację i równomierne rozprowadzenie produktu na włosach.

Kolejnym atutem tego szamponu jest jego wydajność. Mimo niewielkich rozmiarów, produkt starcza na długo.

Kolejnym plusem jest praktyczna forma kostki. Jest ona zwłaszcza przydatna w podróży, kiedy musimy ograniczyć ilość bagażu do minimum. Dzięki temu produktowi możemy cieszyć się dobrą pielęgnacją włosów, nie tracąc cennego miejsca w walizce.

Na koniec warto wspomnieć o delikatnym, przyjemnym zapachu szamponu. To subtelna nuta, która nie przytłacza zmysłów, ale sprawia, że korzystanie z produktu staje się przyjemnym doświadczeniem.

Ogólnie ciężko było mi się przekonać do tego typu formy szamponu do włosów, ale po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiłam spróbować.

Produkt charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, łatwo się pieni. Świetnie myje oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie plącze włosów.

Po zastosowaniu włosy są miękkie, sypkie, zdecydowanie czyste i łatwo się rozczesują. Nie elektryzują się oraz szampon nie obciąża włosów.

Produkt wydajny.

jestem na tak

szampon poleciła mi moja koleżanka, która szuka produktów jak najbardziej naturalnych. Z początku dziwnie myje się włosy-trzeba sie trochę przyzwyczaić do mycia włosów mydłem. Moim zdaniem jest tez mniej wydajne niż tradycyjny szampon-jeżeli posiadasz dłuższe włosy to trochę musisz nawcierac się tego mydła, aby uzyskać pianę. generalnie dobrze myje, ale na samym końcu masz uczucie szorstkości i konieczne jest nałożenie odżywki nawilżającej. Potem, juz jest super. Włosy są dobrze umyte, fajnie się układają+ dobry skład. Więc jestem na tak.

Dramat

Mój pierwszy szampon w kostce, który okazał się koszmarny. Nie wiem skąd się wzięły te zachwyty. Pozostawiał na skórze głowy i włosach jakiś nalot. Dałam mu kilka szans, ale nie dałam rady zużyć nawet połowy kostki, bo ten tłusty film był nie do wytrzymania.

Całkiem fajny

Podobny do szamponów w kostce od Anwen- też się z czasem maśli i kruszy:( Z tym, że jest o wiele tańszy. Kupiłam kilka na zapas i jestem zadowolona, choć kiedy kostka się już znacznie zmniejsza, zmniejsza się też moja chęć na jej stosowanie.
Zapach jest delikatny, odświeżający

Dobry

Szampon w kostce to świetne rozwiązanie na podróż, nie ma obawy, że coś nam zaleje walizkę itd. Ale nie jest to jego jedyna zaleta. Ten szampon jest zaskakująco wydajny, kiedy naniesiesz już go na włosy, zajmie to tylko trochę więcej czasu, niż szampon w płynie, piana i walory myjące w niczym nie odbiegają od szamponu tradycyjnego. Po umyciu włosy są rewelacyjnie oczyszczone, co się czuje i wypielęgnowane.

Dla mnie ok

Jestem po 1 opakowaniu i jestem w miare zadowolona. Skusił mnie skład wiec postanowiłam spróbować . Generalnie mam bardzo suche włosy, ale przy stosowaniu odpowiedniego szamponu odżywce nawilżające jest w miare ok. Z szamponu jestem zadowolona- dobrze myje włosy, pieni się , nie uczula. Chwilę trzeba przyzwyczaić się do nowej konsystencji.

Nie dla mnie

Lubicie szampony w kostce? Czy wolicie jednak klasyczną wersję? Ja przyznaję, że częściej wybieram jednak płynne produkty.

Choć niewątpliwą zaletą produktu w kostce jest jego ekologiczność, to osobiście widzę jednak więcej minusów niż plusów. Pierwszym z nich jest trudność nakładania takiego produktu, szczególnie przy długich włosach jest to bardzo czasochłonne. W moim przypadku włosy po użyciu kostki były bardzo splątane, musiałam po każdym myciu stosować odzywkę, co nie było konieczne przy płynnych szamponach.

Zaletami są na pewno wydajność - jedna kostka wystarcza nawet na miesiąc codziennego mycia włosów. Spodobał mi się również zapach produktu - delikatny, ale pozostający długo na włosach.

Bardzo przyjemny

Od tego szamponu zaczęłam swoją przygodę z szamponami w kostce i mile sie zaskoczyłam bo produkt działa bardzo fajnie, ładnie się pieni i dobrze myje włosy jednocześnie ich nie przesuszając. Na moich niskoporowantych włosach sprawdził się dobrze.

Fajny produkt

Kostka jest poręczna, dobrze się rozprowadza i pieni, szybko się też zmywa.. Szampon przyjemnie pachnie nawilża i odżywia włosy. Produkt jest dosyć wydajny.

Najlepszy szampon w kostce jak stosowałam!

Do zakupu szamponu w kostce podchodziłam raczej sceptycznie, wcześniej stosowałam kilka i klapa...włosy były sztywne, tłuste i wyglądały na nieświeże. W tym wypadku to HIT!!! Gdy tylko pojawił się w sprzedaży kupiłam, ładne opakowanie w formie kartonika w kolorze czarnym i zielonym. Formuła odpowiednia dla wegan, z łatwością można zabrać ze sobą wszędzie, nic się nie rozleje, nie zbije, ogólnie same plusy :))) Szampon jest w poręcznej zgrabnej formie koła, dobrze leży w dłoni, wystarczy spienić i umyć dwukrotnie zmoczone włosy, dobrze się pieni, oczyszcza skórę i włosy bez problemu z brudu dnia codziennego, lakieru, pianki czy suchego szamponu. Delikatny subtelny zapach umila mycie włosów. Dobrze i szybko pomimo piany się spłukuje, stosuje razem z odżywkami i maskami do włosów lub gdy się spieszę solo. Włosy po wyschnięciu są sypkie, delikatne, lśniące i puszyste, długo utrzymują świeżość. Najczęściej jednak myje włosy codziennie zwłaszcza latem, zimą gdy noszę czapkę tak cztery razy w tygodniu. Szampon zawsze się sprawdza, nigdy nie podrażnia skóry wrażliwej, a taka mam. Nigdy po zastosowaniu szamponu z serii nie miałam problemu z brakiem dostatecznego oczyszczenia i świeżości na drugi dzień. Używa cała rodzina i sobie chwali, zarówno efekty przy stosowaniu, wydajność, stosunek jakości i ceny, a najważniejsze produkt niby o gramaturze 85 g, a wystarczy na długi czas. Polecam z całego serca :)