KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 42% osób
    Moniula93
    1 czerwca 2022 o 7:49
    4 / 5
    Ot taki przyjemniaczek na codzień, warty uwagi w cenie promocyjnej :)
    Kremik beBio w niewielkiej tubce i bardzo przystępnej cenie skusił mnie podczas zakupów w drogerii. Wcześniej miałam już kilka produktów z tej serii i byłam zadowolona, więc bez namysłu wrzuciłam go do koszyka. Pojemność tubki to 75 ml, z tego co tutaj widzę jego cena potrafi być dość wysoka , ale ja go kupiłam akurat w promocji w cenie 5,99. Opakowanie jest poręczne i bardzo wygodne - tubka została wyposażona w zamknięcie na klik. Ogólnie kramik bardzo łatwo jest wycisnąć z tubki. Lubię mieć go pod ręką i chętnie po niego sięgam. Konsystencja jest lekka, ale nie wodnista. Jest taka kremowa i delikatna. Jak dla mnie całkiem przyjemna. Co prawda trzeba odczekać chwilkę zanim krem się wchłonie, ale bez obaw - robi to całkowicie, bez pozostawiania tłustej, czy klejącej warstwy na skórze. Ja na pewno nie zauważyłam żadnych smug czy białej warstwy na skórze. Dzięki lekkiej formule lubię zabierać go do pracy, czy w podróż. Daje przyjemne uczucie nawilżenia i ukojenia oraz delikatne odświeżenie. Dłonie po nakremowaniu są miękkie i gładkie, skóra wygląda na zadbaną. Regularne stosowanie pomaga nawilżyć skórę i w delikatnym stopniu poprawia kondycję skóry dłoni. Nie czyni cudów, ale do codziennego stosowania będzie jak najbardziej ok. Nie ma właściwości ochronnych, nie odbuduje też bardzo zniszczonej skory dłoni. Nie ma super właściwości regenerujących, czy nawadniających. Po prostu ot taki przyjemny, lekki kremik do rąk na co dzień. Jak najbardziej warty ceny 5-7 zł i w takiej promocji chętnie bym po niego sięgnęła ponownie, ale więcej raczej bym za niego nie dała. Mamy duży wybór na rynku i w tym przedziale cenowym znajdą się bez problemu produkty o bardziej intensywnym działaniu. Zapach trawy cytrynowej i bambusa jak najbardziej przypadł mi do gustu. Świezutki i orzeźwiający, fajnie odświeża dłonie. Na pewno sprawdzi się wiosną, czy latem.
    Zalety:
    • - lekka, kremowa, konsystencja
    • - wchłania się całkowicie, bez pozostawiania tłustej warstwy, czy smug
    • - przyjemny, orzeźwiający zapach
    • - wygodna tubka
    • - idealny na codzień
    • - cena w promocji
    Wady:
    • - cena regularba
    • - brak intensywnego nawilżenia i regeneracji skóry
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

28 osób uznało tą opinię za pomocną
    izabela0_0
    5 kwietnia 2020 o 18:35
    Idealnie nawilża
    Balsam BeBIO Ewy Chodakowskiej używam od 2 miesięcy. Pierwsze opakowanie otrzymałam w prezencie i od tamtej pory stał się jednym z moich ulubionych balsamów. Bardzo często zmieniam produkty, lub używam na zmianę by nie przyzwyczaić skóry do jednego kosmetyku. Staram się używać kosmetyków pochodzenia naturalnego, a takim też jest balsam Ewy Chodakowskiej. Zawiera ponad 99% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera formaldehydu, parabenów i sylikonów. Natomiast znajdziemy chia, spirulinę, jagody goi, siemię lniane, bambus, trawę cytrynową i wiele innych. Mogę śmiało stwierdzić, że balsam ten głęboko nawilża i co najważaniejsze ujędrnia skórę. Przy zmaganiu się z niedoczynnością tarczycy nawilżenie skóry jest bardzo ważne - otrzymamy to dzięki soku z liści aloesu który jest zawarty w balsamie i który jednocześnie nawilża i regeneruje skórę jak również koi podrażnienia.
    Zalety:
    • - nawilża
    • - odżywia skórę
    • - 99% naturalnych składników
    • - wzmacnia naczynia krwionośne

23 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aaagnisia
    2 lipca 2020 o 13:35
    Może być
    Balsam jest 99,3% składników pochodzenia naturalnego. Jest w tubce zamykanej na klik. Konsystencja jest kremowa dobrze rozprowadza się po ciele. Gorzej tylko z wchłanianiem, niestety trzeba troszkę odczekać. Natomiast zapach jest dla mnie bardzo ładny. Trawa cytrynowa naprawdę ładnie pachnie w tym balsamie, daje uczucie odświeżenia. Skóra po nabalsamowaniu jest gładka i miękka, nawilżenie jak dla mnie jest również dobre aż do następnego dnia. Cena jest średnia 20 zł , wolę poczekać i upolować na promocji :)

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    PatrycjaGaw
    18 maja 2023 o 10:34
    SUPER ZAPACH
    Bardzo fajny żel, mega ładny zapach który dosyć długo się utrzymuje na skórze. |Dla mnie strzał w 10! Szapon z tej linii niestety u mnie się nie sprawdził ale żel i balsam super. DObrze nawilża skóre
    Zalety:
    • zapach

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    MrsEdith
    10 maja 2023 o 12:01
    pachnie świeżością
    Uwielbiam jak balsamy do ciała pięknie pachną, bo używam ich po kąpieli jak kładę się spać, a ten balsam pachnie świeżością, pobudza zmysły. Dobrze się wchłania, zostawia skórę miękką i nawilżoną.
    Zalety:
    • zapach
    • nie podrażnia
    • nie uczula

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Anita0903
    27 lipca 2022 o 19:50
    średniak nie zachwyca
    po pierwsze zapach,zapach jest dziwny nie podobał mi sie , jakbym smarowała się trawą z ogródka :d kiepsko sie wchłaniał,smaruje smaruje i smaruje on nadal jest na mojej skorze.gdy go wkoncu wtarłam w skóre to niby nawilzyl.chcialam zeby sie ta tubka jak najszybciej skonczyła.nie polecam nie kupie ponownie never.
    Zalety:
    • nawilza,cena
    Wady:
    • zapach,wchłanianie powolne
    Używa produktu od:tydzień

apodiss
    25 lipca 2022 o 11:56
    Taki sobie.
    Bardzo lubię naturalne kosmetyki, ale mam wrażenie, że w niektórych przypadkach działają na mnie zbyt delikatnie. Za to też oczywiście je cenię, ale skutecznością bywa różnie. Tutaj balsam mamy w miękkiej tubce, konsystencja jest dość rzadka jak dla mnie, trochę zaczyna się rozlewać na dłoni. Po nałożeniu na skórę, bez względu na to czy zaraz po kąpieli (jak sugerują na opakowaniu,) czy nie, balsam się jakby "ciągnie" zamiast ładnie rozcierać. W miejscu nałożenia powstaje biała plama z nadmiaru balsamu i zanim da się go ładnie rozetrzeć to trochę czasu mija. Moją suchą skórę nawilża optymalnie. Jest nawilżona, ale nie w 100% i nie na długo. Skóra nie wygląda na zadbaną i zdrowszą - jak jest w przypadku innych moich balsamów. Zapach przyjemny, na dłuższą metę trochę męczący - za intensywny i dość długo się utrzymuje, no ale to już zależy od wrażliwości każdej z nas. Nie mówię, że będę te balsamy omijać szerokim łukiem, może kiedyś jeszcze sięgnę po nie dla odmiany, ale to nie jest mój MUST HAVE.

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    alepapur
    2 sierpnia 2021 o 13:15
    Przyjemny balsam
    Zdecydowanie polecam ten balsam. Wygładza, nawilża i delikatnie pielęgnuje skóre całego ciała. Pomógł mi przy lekkich poparzeniach słonecznych. Pozostawia białą warstwę na ciele co z początku może przerażać, jednak wchłania się ona po pewnym czasie i co ważne balsam nie pozostawia skóry lepkiej, wchłania się całkowicie i pozostawia skórę gładką i nawilżoną.
    Zalety:
    • - działanie - nawilżenie i szybko się wchłania
    • -zapach przyjemny, świeży. cytrusowy
    • - konsystencja
    • - wydajność
    • - skład
    • - cena w stosunku do jakości - działania
    • - dostępny stacjonarnie
    Wady:
    • -
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    gsnsk
    29 maja 2021 o 11:24
    2 / 5
    Strasznie dziwna konsystencja
    Moja skóra: raczej normalna, brak skłonności do podrażnień. To, co wybija się w tym balsamie na pierwszy plan, to jego dziwaczna konsystencja. Strasznie wodnista, lejąca, ale przy aplikacji staje się jakąś białą maścią, którą trudno wmasować w skórę – trzeba walczyć z białymi śladami, a dodatkowo niełatwo rozłożyć produkt równomiernie na całą skórę. Mam wrażenie, jakby w jednych miejscach był, a w innych nie. Nawilżenie nie spełniło moich oczekiwań, a nie mam jakiejś bardzo suchej skóry. Kolejna sprawa to specyficzny zapach z gatunku tych ziołowych. Mój mąż go nie lubi, ja wciąż nie mogę się zdecydować, co o nim myśleć. Nie wiem, czy to kwestia konsystencji czy opakowania, ale po zużyciu połowy bardzo trudno wydobyć produkt. Trzeba się nagimnastykować, a pod koniec prawdopodobnie rozciąć opakowanie, czego nie lubię. Plusem jest z pewnością naturalny skład, ale teraz mamy na szczęście bardzo duży wybór naturalnych kosmetyków :-) Znam lepsze w tej samej cenie, dlatego nie kupię ponownie.
    Zalety:
    • - naturalny skład
    Wady:
    • - wodnista konsystencja
    • - trudno go rozprowadzić
    • - średnio nawilża
    • - trudno wydobyć kosmetyk po połowie opakowania

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    marta_flak
    10 maja 2021 o 4:17
    Kiepski produkt
    Ten balsam jest po prostu słaby. Przyjemnie pachnie i tu kończą się jego plusy. Nie nawilża, uczulił mnie, strasznie swędziała mnie po nim skóra. Źle się rozciera, bieli i słabo wchłania. W tej cenie można znaleźć dużo lepsze produkty. Ja preferuję jednak lżejsze konsystencje nie wymagające takiej ilości czasu, aby dobrze je rozsmarować.

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Bartolomeo123
    26 marca 2021 o 21:34
    5 / 5
    Bardzo dobry balsam, super skład, ale....
    Balsam kupiłam w Rossmannie bo byłam ciekawa jak sprawdzi się na mojej skórze. Wcześniej używałam balsamu Bebio pieprz afrykański i migdał i sprawdził się super. Balsam ma wzorowy skład : -99,3%składników pochodzenia naturalnego -naturalne ekstrakty z bambusa, trawy cytrynowej -naturalny sok z liści aloesu - mój faworyt i kluczowy składnik przy wyborze produktów do pielęgnacji -masło shea i masło kakaowe. Produkt wegański. Balsam jest w wygodnym opakowaniu. Ma dość rzadką konsystencję i dla mnie to był problem. Generalnie rzadko kupuję balsamy, bo wolę masła i musy do ciała. Balsam łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach ma obłędny, cytrusowy, świeży, naprawdę rewelacyjny. Skóra po użyciu jest dobrze nawilżona, przyjemna w dotyku i miękka. Myślę że jak ktoś lubi takie lekkie balsamy to będzie nim zachwycony. Ja lubię treściwe, tłuste masła i musy do ciała. Balsam ma dobrą cenę i jest wydajny. Moim zdaniem sprawdzi się latem, bo wtedy częściej sięga się po takie lekkie balsamy.
    Zalety:
    • Zapach
    • Skład 99,3 %składników pochodzenia naturalnego
    • Wydajny
    • Cena
    • Wygładza skórę
    • Łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania
    • Dobrze nawilża
    Wady:
    • Brak

Szitaszi
    19 marca 2021 o 13:45
    3 / 5
    Taki średniak...są lepsze w tej cenie
    Przy okazji zakupów w Rossmannie zakupiłam taki oto balsam do ciała... tutaj zaznaczę, że kiedy widzę nowy balsam lub masło do ciała to nie potrafię się powstrzymać i muszę wypróbować :D Konsystencja jest lejąca się - tak jak pisałam dla mnie jest to bardziej mleczko niż balsam. Nie wchłania się zbyt szybko i trzeba się trochę "namachać" przy aplikacji. Zapach świeży, delikatny, niemęczący Jeśli chodzi o właściwości nawilżające to szału nie ma. To co najbardziej nie podoba mi się w tym produkcie to szata graficzna tzn. moim zdaniem wygląda tanio i bardzo nieatrakcyjnie. Podsumowując: Zużyłam i raczej nie zakupie ponownie, ponieważ w podobnej cenie są balsamy, które bardziej odpowiadają

Ann9555
    22 lutego 2021 o 9:54
    Gdyby nie zapach...
    Przyznam szczerze ,że byłam sceptycznie do niego nastawiona ale niepotrzebnie. Balsam zamknięty w klasycznej tubie z estetyczną grafiką. Konsystencja dosyć lejaca,ale już gdy nakladamy balsam na skórę to zachowuje sie jak niejedna maść, co mnie przerazilo. Zamiast się wchlonac mialam pokryte ciało biala mazia,która na szczęście po kolejnych paru ruchach zaczęła znikac. Co do zapachu to jedyna rzecz jaka mi w nim ostatecznie nie leży. Wiem że to kosmetyk naturalny ale ten aptekarski,ziołowy zapach nie kest dla mnie. Na szczęście szybko się ulatnia. Co do działania to balsam wchłania się całkowicie. Nie zostawia żadnej klejacej warstwy na skórze. Skóra jest gładka i nawilżona. Nie podraznia,nawet po goleniu. Gdyby nie ten zapach to bylby jednym z moich ulubionych. A i duży plus za lakowanie opakowań.

karolalciaa
    9 lutego 2021 o 19:31
    2 / 5
    Na efekty trzeba poczekać
    Chciałam przetestować ten balsam odkąd tylko wyszedł na rynek w związku z tym wielkim szałem, rozmachem i pompą marketingową. Mogę śmiało powiedzieć, że nie tego się spodziewałam - oczekiwałam znacznie więcej niż dostałam. Od początku szata graficzna niezbyt przypadła mi do gustu, tubka zamykana na klik jak to tubka, miałam też wersję większą i niestety tutaj był problem pod koniec zużycia - butelka z pompką. Niestety pompka nie działała zbyt dobrze, kilka, a nawet kilkanaście ostatnich użyć musiałam odkręcać pompkę i jakoś sobie radzić, co było niewygodne. Konsystencja jest kremowa, trochę wodnista, trudno rozprowadzało mi się produkt po skórze, a do tego bardzo słabo się wchłaniał trzeba było chwilę poczekać aż białe smugi się wchłoną. Zapach bardzo mi nie odpowiadał, podrażniał, to cytryna grała pierwsze skrzypce. Kolejnym punktem jest to, że osoby ze skórą bardzo odwodnioną i suchą nie mogą liczyć na natychmiastowe efekty. Potrzeba parę aplikacji, by poczuć jakiekolwiek nawilżenie, które i tak w moim odczuciu jest niewystarczające - mogłoby być lepiej. Balsam ma ładny skład, jednak cena w stosunku do jakości jest wygórowana, jeśli już ktoś chce wypróbować to polecam poczekać na promocję.
    Zalety:
    • •skład
    Wady:
    • •słabo się wchłania
    • •na efekty trzeba poczekać
    • •cena - lepiej złapać go na promocji

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    Emilka_27
    4 sierpnia 2020 o 16:31
    Ulubiony
    Zaczynając od opakowania, jest dobrze wykonane, na klik, poręczna tuba. Zapach delikatny, bardzo przyjemny, wyczuwalna cytrynka. Konsystencja rzadka, średnio mi to odpowiada, ale działanie wszystko mi rekompensuje. Rozprowadza się po skórze świetnie, bardzo lubię. Szybko się wchłania, skóra po nim jest delikatnie nawilżona, dopieszczona. Ja osobiście zauważyłam po kilku użyciach nawilżenie i poprawę kondycji skóry, która teraz jest zdecydowanie bardziej przyjemna, jedwabista. Jedyną wadą jest wydajność, mam wrażenie że produkt bardzo szybko się kończy.

2 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 5 / 5
    Świetne działanie ale zapach nie mój
    Balsam do ciała beBio Ewa Chodakowska bambus i trawa cytrynowa to mój ostatni HIT w pielęgnacji skóry. Balsamy, masła, olejki i wiele innych jeszcze produktów do ciała mają mieć podstawowe działanie —> nawilżenie i szybkie wchłanianie. Moja skóra oczekuje nawilżenia, jednak na ciele nie jest ona tak bardzo przesuszona jak np. dłonie czy stopy ale to inny temat. Wracając do produktu to dla mnie jest idealny. Opakowanie, lekkie, poręczne, które z łatwością wydobywa odpowiednią ilość balsamu. Konsystencja, typowa dla tego produktu a zapach (trawa cytrynowa) nie jest moim ulubieńcem aczkolwiek nie jest on tak wyczuwalny i nie pozostaje długo na skórze. Balsam jest bardzo wydajny i należy nakładać mniejsza ilość, gdyż jego rozsmarowanie może być utrudnione. Działanie jest świetne a przede wszystkim szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zaopatrzyłam się w kolejne wersje (granat i jagody goji oraz chia i kwiat wiśni) i pod względem zapachu jest lepiej ale mimo wszystko najważniejsze jest jego działanie, które moja skóra uwielbia. Dla mnie HIT lata
    Zalety:
    • + działanie - nawilżenie i szybko się wchłania
    • + konsystencja
    • + wydajny
    • + skład
    • + cena w stosunku do jakości - działania
    • + opakowanie
    • + Polska marka
    • + dostępność Rossmann
    Wady:
    • - zapach do przyjemnych nie należy, jednak nie jest tak bardzo wyczuwalny i nie utrzymuje się tak na ciele

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    anulka901amorek
    22 czerwca 2020 o 15:07
    1 / 5
    Porządnie przereklamowany
    Nawilżenie znikome. Należy używać przez długi czas aby doczekać się efektów. Fajny zapach opakowanie skład ale nie tego oczekuje się od produkty który został tak z pompą rozleklamowany
    Zalety:
    • Cena
    • Zapach
    • Naturalny skład
    Wady:
    • Tłusta skóra po nałożeniu
    • Nawilżenie widoczne po kilku dniach stosowania

Bolebcia
    15 czerwca 2020 o 21:21
    Naturalne, na plus,
    Większość zawartych składników naturalnych w balsamie bardzo zachęciła mnie do zakupu balsamu. Konsystencja wydaje się być kremowo wodnista. Zawartość Masła shea jest chyba znikoma. Bardzo łatwo i szybko rozprowadza się produkt na ciele. Szybko się wchłania. Zapach chyba nie dla każdego, ponieważ cytryna znacznie przeważa i jest bardzo intensywna. Czy nawilża skórę? Rewelacji nie ma, szczególnie w stosunku ceny do jakości. Można znaleźć lepszy produkt o podobnym składzie, tańszy i na pewno lepszej jakości.
    Używa produktu od:2 tygodnie

Produkty podobne