Eveline Cosmetics, Precise Brush Liner 24h (Eyeliner z precyzyjnym pędzelkiem)

Eveline Cosmetics, Precise Brush Liner 24h (Eyeliner z precyzyjnym pędzelkiem)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowy liner zakończony jest precyzyjnym, miękkim pędzelkiem, który sprawia, że malowanie kreski staje się wyjątkowo proste. Pozwala uzyskać na oku zróżnicowany efekt. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i ekspertek w robieniu makijażu. Innowacyjna formuła sprawia, że kreska jest odporna na ścieranie i trwała aż do 24 godzin.

w pędzelku
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Najlepszy Eyeliner

W życiu przetestowałam naprawdę wiele eyelinerów. Ten eyeliner jest naprawdę niedoceniany. Pigment, precyzja, trwałość, wydajność no i ta cena... dla mnie numer 1 ;) .

Bardzo dobry wybór do zwykłej kreski

To jest bardzo dobry a przy tym niedrogi eyeliner.
Forma pisaka jest jest świetnym rozwiązaniem dla każdego levelu użytkownika.
Jest łatwy do nałożenia, nie wymaga wprawnej ręki. Trzeba tylko chwilę odczekać, by zasechł.

Rysik jest cienki, dobrze ścięty, nie rozmazuje. Jest dosyć twardy, co ma plusy (nie rozwarstwia się, nie roztapirza, długo służy, robi cienkie kreski) ale też nie można nim zrobić grubej, pędzelkowej kreski).
Takie moje porównanie: jest jak pisak do opisywania płyt CD a nie jak flamaster-marker. Cienki, precyzyjny, twardy.
Forma pisaka ma też zassane z papiernictwa rozwiązania opakowania z kulką, by zachować jednolitość i uniknąć zasychania... tu ciężko mi określić. Kiedy używam produktu codziennie, to ma konsystencje świeżego pisaka., gdy go porzucę na jakiś czas, to końcówka jest zaschnięcia, potrzebuje potrząsania, rozpisania.
Kolor czarny, jednolity... bez głębi i satyny, więc tu mi się troszkę nie podoba (brakuje mi tego sznytu).

Ogólnie:
+ przystępna cena
+ forma pisaka
+ bardzo dobra trwałość
+ łatwość użytkowania
+ nie rozmazuje się

Warty wypróbowania.

Prawie-Idealny Eyeliner

Śmiało stwierdzam, że zapewnienia producenta zostały spełnione w 100%!
Tego produktu używam od wielu lat i dzięki niemu nauczyłam się rysować perfekcyjne kreski, które utrzymują się cały dzień na powiece.

Niestety ma jedną poważną wadę - WYSYCHA w błyskawicznym tempie!!! Dodatkowo często trafiają się totalnie zaschnięte egzemplarze lub wysychają zaledwie po jednym- dwóch użyciach. Gdyby nie pojawiał się tak często na promocji zapewne nie ryzykowałabym większych pieniędzy na "ewentualne rozczarowanie".

Mimo to jestem skłonna czasem przymrużać na to oko gdyż nie wyobrażam sobie bez niego codziennego makijażu, w którym eyeliner gra pierwsze skrzypce.

Odporna na ścieranie precyzyjnie wykonana kreska

Eyeliner posiada precyzyjny pędzelek, który umożliwia narysowanie jaskółki. Narysowanie idealnej jaskółki zajęło mi trochę czasu nim nabrałam wprawy. Warto próbować i nie zniechęcać się po pierwszej czy drugiej próbie. Kolor jest intensywny, dobrze napigmentowany. Formuła eyelinera jest dość płynna. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko zastyga. Jest odporna na ścieranie i rozmazywanie.

Precyzyjny, ale nie do jaskółek

Jeden z lepszych eyelinerów jeśli chodzi o precyzję u nasady rzęs-końcówka jest naprawdę cienka, ale jednocześnie dobrze nasączona produktem. Dzięki temu linię na powiece prowadzi się lekko oraz przyjemnie-jednym płynnym ruchem mamy idealną kreskę bez prześwitów czy nierówności. Można nią wyrysować cieńszą linię u nasady czy grubszą kreskę do wieczornego makijażu.

Gorzej jest ze zrobieniem precyzyjnych jaskółek tym produktem-tu końcówka jest zbyt sztywna, zaś sama formuła eyelinera delikatnie rozlewa się z załamaniach skóry co daje brzydki oraz mało estetyczny efekt.
Być może to wina mojej budowy oka-mam opadające powieki, same oczy nieco głębiej osadzone, więc wiadomo, że z kreskami jest przy tym trudniej.
Jednak większością eyelinerów potrafię namalować cienką i ładną jaskółkę, więc tutaj winię sam pędzelek/rysik, który jest dosyć sztywny i toporny do precyzyjnych manewrów w trudniejszych miejscach.

Trochę wolno wysycha na skórze-muszę zachować ostrożność po namalowaniu kreski, aby jej zaraz nie rozmazać ;)
Czerń jest bardzo intensywna, dobrze napigmentowana, produkt ma wykończenie lekko matowe-nie idzie ani w błysk, ani w typowy twardy mat.
Nie podrażnia oraz nie uczula.
Trwałość dla mnie bez zarzutu-jego rekord to 14 godzin, przetrwał pracę, spacer w mgliste popołudnie, wieczorną zumbę i przed demakijażem kreska była praktycznie nienaruszona, nic nie rozmazuje się i nie pęka lub kruszy.
Także w opakowaniu jest trwały-z eyelinerami w pisaku często miałam tak, że szybko zasychała mi końcówka, tutaj tego nie ma i produkt służył mi długie miesiące, do tego w środku słychać małą kuleczkę, która podczas wstrząsania miesza kosmetyk w środku.

Z czystym sumieniem mogę polecić ten eyeliner, intensywny czarny kolor. Mięciutki pisak który ułatwia precyzyjne malowanie kresek. Jedyna wadą jest to, że zdarzają się opakowania które strasznie szybko wysychają. Myślałam, że to może moja wina złego przechowywania, ale każdy przechowuje tak samo i część z nich była super, a zdarzyło mi się parę razy że szybko wysechł

Uwielbiam!

Jego precyzyjny, miękki pędzelek sprawia, że malowanie kreski staje się wyjątkowo proste i przyjemne, nawet dla początkujących :) A formuła sprawia, że kreska jest nie tylko łatwa w aplikacji, ale także wyjątkowo trwała i odporna na ścieranie.

Uwielbiam

Kocham ten eyeliner, naprawdę. Długo nie mogłam przekonać się do eyelinerów w pisaku, a ten zupełnie odczarował tę formułę. Końcówka jest super wygodna, a kolor jest wyrazisty, czarny, tusz bardzo długo się utrzymuje i jest praktycznie nie do zdarcia w ciągu dnia - zdarzyło mi się uciąć sobie w nim drzemkę i nadal utrzymał się na powiekach! :)
Po długim stosowaniu końcówka trochę mi się postrzępiła, ale stało się to już pod sam koniec produktu, więc wybaczam.
Będę do niego jeszcze wiele razy wracać!

Ciężko stwierdzi …

Eyeliner od Eveline kupiłam kilka miesięcy temu. Przekonała mnie dobra cena i opinie w internecie. Tego typu produktów używam rzadko, bo na codzień mam przedłużane rzęsy, więc makijaż oka wykonuje na większe wyjścia. Samo opakowanie jest bardzo ładne, połączenie czerni i złota - super. Wykonanie - też w miarę ok. Umówmy się codow nie będzie, bo to niskobuzdzetowy produkt. Sam pisak dobrze leży w dłoni. Co do produktu - można nim uzyskać naprawdę ładną i precyzyjną kreskę, ale wymaga to wprawy. Ma bardzo ladny, intensywnie czarny kolor. Trwałość? Szału nie ma, ale nie jest źle. Po kilku godzinach mam wrażenie, że robi się szary. Po 3 miesiącach od otwarcia - zaczął zasychać. Reasumując : fajny produkt za tą cenę.

Objawienie

Ten eyeliner to złoto! I pomyśleć, że można go czasem zdobyć w promocji za parę złotych, aż się miło na sercu robi:)

Pędzelek jest mięciutki i niezwykle precyzyjny. Bardzo łatwo można nim namalować kreskę, nie ma ryzyka, że podrażnisz powiekę.
Kolor jest głęboki, ładny. Eyeliner z czasem nie rozdziela się. Nie rozmazuje się łatwo, ale też nie zmywa się jakoś źle. Chociaż lepiej użyć płynu dwufazowego, bo oka jednak nie powinno się trzeć za bardzo.
Na chwilę obecną to mój ulubiony eyeliner i myślę, że w tej cenie ciężko będzie go przebić.
Co do trwałości w opakowaniu to sam tusz nie zasycha szybko. Wcześniej wykrzacza się pędzelek. Można próbować poucinać odstające wiechcie nożyczkami i jeszcze na chwilę wydłużyć mu żywot.

UWAGA!! Co do opinii, ze eyeliner jest blady i w ogóle nie pisze. Też spotkałam się z takim egzemplarzem i sobie myślę "co jest..." ale wiedziałam, że raczej nie zasechł, że jest świeży, bo kupowałam w drogerii, gdzie jest taki przemiał, że na pewno nie leżał długo na półce i postanowiłam go rozpisać na ręce. Naciskałam mocniej niż jakbym malowała po powiece i udało się! Puścił farbę ;) Potem bez problemu pomalowałam oczy. Następnym razem po paru dniach znowu coś nie chciał pisać.. ponowiłam próbę z rozpisywaniem na ręcę i później już za każdym razem ładnie pisał od razu. Także czasami trzeba go rozruszać.

Eyeliner jest super ale uważajcie…

To już moja druga sztuka tego produktu, pierwszy okazał się wyschnięty już jako nowy kupiony z Rossmana. Dlatego uważajcie jak kupujecie ten produkt bardzo dużo trafia się takich egzemplarzy.
Wymieniłam na drugi i okazał się on być jednym z najlepszych eyelinerów jakie miałam.

Bardzo dobry produkt

Nigdy nie byłam przekonana do eyelinerow w pisaku ale ten produkt mnie przekonał . Pisak jest bardzo wygodny w pracy i posiada świetny pędzelek którym z łatwością można wykonać precyzyjną prosta kreskę . Kolor jest intensywny i bardzo trwały , nie rozmazuje się . Dla mnie jest to świetny produkt w rewelacyjnej cenie. Polecam