Bambino, Rodzina, Hiperdelikatny żel pod prysznic (różne rodzaje)

Bambino, Rodzina, Hiperdelikatny żel pod prysznic (różne rodzaje)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Łagodny żel pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Dostępny w kilku wersjach zapachowych. Zawiera oliwkę bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Delikatna, lekka formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza skórę i pozostawia uczucie świeżości oraz subtelny zapach. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.

wrażliwa, alergiczna / atopowa, normalna
żele pod prysznic
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
zapachowa, hipoalergiczna
w żelu

Hiperdelikatny żel pod prysznic

Wybrany przeze mnie żel o zapachu mirabelek to prawdziwa przyjemność podczas codziennej pielęgnacji. Jego delikatna formuła nawilża skórę i pozostawia ją odświeżoną. Dużym plusem żelu jest skład - jest pozbawiony szkodliwych detergentów. Zapach mirabelek jest subtelny i orzeźwiający. To świetny wybór dla tych, którzy szukają czegoś delikatnego i skutecznego w codziennej pielęgnacji dla swojej skóry. Żel jest bardzo wydajny, na pewno skuszę się aby przetestować inne zapachy z tej serii.

Żel dozownik 1000ml rodzinny z mirabelką

Oceniam żel podany w tytule. Jest bardzo wydajny, delikatny dla skóry. Świetnie ją oczyszcza i nawilża. Pozostawia piękny zapach i uczucie delikatnego odświeżenia. Wystarczy na kilka tygodni i jest stosunkowo tani jak na swoją pojemność i jakość. W dodatku ma bardzo higieniczne opakowanie z pompką i jest bardzo sprzyjający dla suchej skóry, skłonnej do podrażnień, ponieważ jest łagodny.

Bez szału

Spodziewałam się fajnych nawilżających rezultatów w trakcie użytkowania ale wraz z upływem czasu i o tym zapomniałam. Dlaczego??
Zakupiłam mega duże opakowanie bo 1000ml w bardzo niskiej cenie, tu akurat byłam zadowolona bo wiadomo chodzi o wydajność by jak na więcej czasu wystarczył ale gdzieś to się ulotniło, dlatego ze żel słabo się pieni, więc dokładam więcej i więcej o nic.
Zawsze myślałam że produkty typu bambino dedykowane także dzieciom będą zawsze pienić się jak szalone, co także uwielbiam ale tutaj tego nie ma. Jakaś tam pianka jest i zaraz znika.
Podczas użytkowania nie zauważyłam poprawy jeśli chodzi o moja sucha skórę, używałam bo używałam, nic wielkiego się nie wydarzyło. A szkoda.
Żel faktycznie jest delikatny, można nawet stwierdzić że aż nadto.

To co mi się spodobało to bardzo stabilne i masywne opakowanie, którego nic nie przewróci, oraz super działająca pompka do samego końca. Zapach fajny, miała być mirabelka i jest. Jest wyczuwalna ale delikatnie, lekko kremowo. Zabrakło mi tutaj intensywności.

Produkt oceniam jako bez szału, nie pomógł mi w nawilżaniu, czy też łagodzeniu podrażnień, oczywiście sam ich nie powoduje bo jest mega delikatny ale jak dla mnie to zbyt mało. Czy zakupię ponownie? Zapewnie tak ale tylko dla dużej pojemności i ceny, na pewno nie dla działania którego nie ma... aczkolwiek może z czasem się coś w tej kwestii zmieni..??

ZALETY:
dobra cena, nawet bez promocji
duże, bardzo stabilne i mocne opakowanie
ładny zapach (aczkolwiek zbyt słaby)

WADY:
żel nie nawilża, nie likwiduje przesuszenia skóry
nie łagodzi podrażnień już istniejących
nie pieni się tak jak oczekuję
słaba wydajność pomimo tak wysokiej pojemności ze względu na fatalne wytwarzanie piany

Żel pod prysznic

Bambino, żel pod prysznic, Hiperdelikatny z oliwką. Żel wybrałam pojemności 1 litra. Ma pompkę w kolorze niebieskiemu z zabezpieczeniem. Biały, duży i solidny dół, w którym znajduje się produkt. Żel ma konsystencje żelu i jest pawie przeźroczysty. Ma lekko żółty odcień, w stylu kaczuszki. Pachnie pysznie, nie tylko pięknie, ale i zjadliwie. Ja czuję zapach Picolo, lekko mussujacy i kwaskowaty, ciekawy. Żel myje delikatnie, nie podrażniając. Nie wysusza i nawilża. Pielęgnuję na prawdę na wysokim poziomie. Jestem pozytywnie zaskoczona i mam w planach już kolejne zakupy z tej serii. Bambino się wyrabia jako firma i szeroką gama produktów na prawdę do mnie trafia.

Żel pod prysznic

Żel pod prysznic Bambino.

Kosmetyk o pojemności 1 litr, skrywa się w biało-niebieskiej butli. Udekorowanej wygodną pompkę. Żel jest z dodatkiem pantenolu, dzięki czemu świetnie nawilża. Ma przeźroczysty ,żelowy kolor I konsystencję. Jest delikatny pod każdym względem. Wybrałam ten o zapachu rabarbaru. Pachnie bardzo delikatnie, jak kompot z młodych pędów rabarbaru. Chłodno, soczyście i bardzo letnio. Równie delikatnie myje co i Pachnie. Nie podrażnia skóry, nie szczypie i nie powoduje alergii. Bardzo fajnie się go używa. Tworzy delikatną piankę, niżeli kopy zbitej piany.

Fajny i uniwersalny

Lubię żele do kąpieli marki Bambino, kiedyś non stop kupowałam ten o zapachu mirabelki. Teraz skusiłam się na gruszkowy. I oba fajne :)

+dostępność - żele można kupić w wielu miejscach, zwłaszcza klasyczny i mirabelkowy. Ja gruszkowy kupiłam w aptece internetowej, stacjonarnie nie widziałam
+ zapach - są cudne. Gruszkowy bardzo apetyczny, ale przy dłuższym używaniu przytłacza. Jestem większą fanką tego o zapachu mirabelki, bo nigdy mi się nie nudzi :)
+możliwość zakupu również w większym, litrowym opakowaniu z pompką, które starczy na długo. Na internecie widziałam też eko opakowania uzupełniające.
+żele dobrze się pienią, może bez szału, mogłyby bardziej, ale jest ok
+dobrze myją ciało i usuwają nieprzyjemne zapachy.
+łagodne dla skóry, nie wysuszają, nie podrażniają
+brak typowego dla drogeryjnych żeli SLES w składzie, zamiast niego mamy trochę łagodniejszy Sodium Myreth Sulfate
+kwas mlekowy, olej sojowy i panthenol w składzie

-ponarzekać można na cenę regularną, kilkanaście złotych za 400 ml. Warto polować na promocje i duże opakowania.

Mogę polecić, zwłaszcza jedli szukacie jednego, uniwersalnego żelu dla całej rodziny.

Cudna mirabelka

Warto go wybrać ze względu na dobry i bezpieczny skład, dużą pojemność i przyjemność używania.
Litrowe opakowanie z pompką za 28zł w drogerii wystarcza na naprawdę długo. Cudny zapach mirabelki!
Jest delikatny.
Z pewnością to nie moje ostatnie opakowanie.

Pozytywnie zaskoczona

Od zawsze miałam w głowie, że marka Bambmino to niestety nic dobrego. Pamiętam krem, który zamiast nawilżać to wysuszał. Myślałam, że z tym żelem też tak będzie. Cudownie było być zaskoczonym, dosyć, że pięknie pachnie mirabelką, to nie wysusza skóry oraz jest bardzo delikatny. Co bardzo jest istotne dla mojej córki, porządnie się pieni.

Ulubieniec rodziny

Na produkt do mycia dla dzieci i całej rodziny warto wybrać ten, który ma dobry i bezpieczny skład, dużą pojemność i przyjemnie się go używa.

Ten żel to prawdziwy strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o te parametry.

Litrowe opakowanie z pompką wystarcza na naprawdę długo, pachnąca, przezroczysta formuła skutecznie oczyszcza ciało i pozostawia miły zapach mirabelki.

Można go stosować od 3 roku życia, co sprawia, że jest naprawdę uniwersalny. Nawet dorosłym osobom dobrze się go używa.
Nie posiada SLS w składzie.

Kolejną zaletą jest cena, bo regularnie można go kupić w okolicach 28 zł za cały litr.

Polecam rodzinom i nie tylko

Fajny

Od czasu do czasu podkradam ten żel mamie. Zdecydowanym plusem jest mega pojemność (wydajność), bardzo delikatny a jednocześnie przyjemny zapach. Co do walorów pielęgnacyjnych żel dobrze domywa,ładnie się pieni, delikatnie nawilża.
Osobiście bardzo podoba mi się też rozwiązanie z pompką, bardzo wygodne szczególnie pod prysznicem.

Bardzo przyjemny produkt

Jako osoba ze skłonnościami do alergii i podrażnień mogę śmiało powiedzieć, ze to jeden z moich ulubionych produktów codziennego użytku. Pięknie pachnie, delikatnie myje i pielęgnuje skórę, nie wysusza. Polecam!

Przyjemny i wydajny

Bambino Rodzina o zapachu mirabelki to był świetny wybór dla naszej rodziny. To produkt, który zaskoczył mnie swoją jakością i wydajnością. Na początku byłam sceptyczna ponieważ marka bambino kojarzyła mi sie wyłacznie z kosmetykami dla niemowlaków. Zacznijmy od zapachu. Mirabelka to owoc, który kojarzy mi się z delikatnością i słodyczą, i ten żel świetnie oddaje jego aromat.
Konsystencja żelu jest idealna. Produkt dobrze się pieni, co sprawia, że potrzebujesz tylko niewielką ilość, aby cieszyć się pełnią dobrodziejstw tego żelu. To oznacza, że opakowanie jest niezwykle wydajne, co ma znaczenie zarówno dla portfela, jak i dla środowiska.
Kolejnym aspektem, który doceniam, jest delikatność wobec skóry. Żel Bambino Rodzina nie wysusza ani nie podrażnia mojej skóry, co jest ważne, zwłaszcza jeśli masz skłonność do przesuszeń lub uczuleń.

Żel Bambino Rodzina jest idealnym żelem dla całej rodziny, dzięki delikatnemu myciu i pieknemu zapachowi czyni każdą kąpiel przyjemną i relaksujacą dla każdego. Na pewno jeszcze po niego sięgnę.