L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

do twarzy, pod oczy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Nie spełnił oczekiwań

Chociaż ten korektor cieszy się popularnością i pozytywnymi opiniami, niestety w moim przypadku kompletnie się nie sprawdził. Jego główną wadą jest fakt, że po nałożeniu pod oczami wyjątkowo wysusza skórę, podkreślając przy tym nawet najmniejsze zmarszczki i ewentualne suche skórki. Dodatkowo, próbując ukryć drobne niedoskonałości skóry, zauważyłam, że po przypudrowaniu jego krycie znacznie osłabia się, nie jest już tak skuteczne jak przed nałożeniem pudru (próbowałam różnych pudrów). Korektor ma gęstą konsystencję i szybko zastyga.
Mimo to, ma on inne dobre zastosowania do których go wykorzystuję, np. takie jak rozjaśnienie podkładu, podkreślenie brwi, bądź konkurowania.
Jeśli ktoś planuje zakup tego produktu to sugeruje zakup jego w okresie promocji i dokładne przetestowanie.

Świetny

Jest to mój ulubiony korektor do zadań specjalnych, kryje jak nic innego, wszelkie przebarwienia, jak i zmian trądzikowe nie są dla niego problemem. Jest ciężki i dla osób, które nie mają większych problemów skórnych będzie za ciężki na co dzień. Doskonale zakrywa zasinienia pod oczami, trzeba jednak przed nałożeniem go porządnie tą okolice nawilżyć, ponieważ może ją wysuszyć lub podkreślić jej strukturę.

PEŁNE KRYCIE dzięki drogeryjnej perełce, czyli korektor z Loreal

Mocno kryjący korektor zamknięty w plastikowym opakowaniu z całkiem dużej wielkości aplikatorem.

Jest to jeden z kilku moich ulubionych drogeryjnych korektorów. Zapewnia pełne krycie. Nadaje się do zakrycia krostek, przebarwień, pryszczy i świetnie współpracuje z podkładem. Używam go także pod oczy, nie wysusza tej okolicy, nie wciska się w zmarszczki. Jest bardzo trwały, pokusiałbym się nawet o stwierdzenie, że jest wodoodporny.
Na pochwałę zasługuje też fakt bardzo jasnych odcieni tego korektora, które jednocześnie nie ciemnieją.
Wystarcza mi na naprawdę długo, jest wydajny.

Super trwały !

Ten korektor to wybawienie dla wszelkiego rodzajów problemów skórnych. Od krostek, zaczerwienień czy cieni pod oczami. Duży pędzelek wygodnie aplikuje korektor na twarz.
Zakrywa wszelkie niedoskonałości, wyglada skórę i fajnie się wtapia w skórę. Nie wysusza ani nie ciemnieje. Jest duża gama kolorystyczna wiec łatwo jest wybrać coś dla siebie :)

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

bardzo dobrze kryjący korektor

Świetnie kryje. Ma kremową konsystencję. Jednak w moim odczuciu nie nadaje się na strefę pod oczami. Jest na nią za ciężki. Korektor jest trwały. Zastyga, ale robi to szybko więc trzeba z nim szybko pracować.

Bez miłości

Korektor nie sprawdził mi się. Zbierał się pod oczami tworząc zmarszczki, których nie mam, dodatkowo przesuszył mi przestrzeń pod okiem. Na plus dostępność i gama kolorystyczna. Niestety nie sięgnę po niego ponownie.

Świetny korektor

Korektor znajduje się w małym opakowaniu z aplikatorem dość wygodnym. Korektor posiada kremową konsystencję łatwo się rozprowadzająca. Pięknie współgra z odcieniem cery. Duży plus za duży wybór odcieni. Korektor świetnie kryje sińce pod oczami. Nie wchodzi w załamania. Korektor jest wydajny - pod podkład się nadaje.

Ciężko będzie go przebić

Długo się nad nim zastanawiałam . Nie ukrywajmy jego cena nawet na promocji jest wysoka . Ale skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam sprawdzić . I jestem mega szczęśliwa .
Korektor mamy w formie błyszczyka . Ma duży i wygodny aplikator .
Jest sporo kolorów do wyboru . Myślę , że każdy znajdzie coś dla siebie .
Korektor jest wydajny i cudownie kryje moje cienie pod oczami . Nadaje się też na niedoskonałości. Jest bardzo gęsty i kryjący . Dla mnie może zastąpić nawet podkład . Na codzień używam go punktowo na twarz inwyglada to świetnie .
Ja z nim zostaje i nie mam zamiaru odchodzić Haha ????
Dla mnie ideał ????

Dobrze kryje, cienie pod oczami oraz wszelkie niedoskonałości są praktycznie niewidoczne

Korektor posiada wygodny aplikator zakończony podłużną gąbką. Dobrze rozprowadza produkt na skórze. Kryje doskonale i wygładza skórę. Po nieprzespanej nocy i nie tylko pomaga mi zniwelować widoczność cieni pod oczami, które są moją zmorą. Skóra wygląda przy tym naturalnie. Korektor jej nie przesusza i nie wchodzi w zmarszczki. Jest bardzo wydajny. Z pewnością kupię ponownie.

Zbyt ciężki na co dzień

Na ten korektor zdecydowałam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na wizażu , polecały go również niektóre youtuberki. Produkt ma bardzo gęstą formułę i jak najbardziej jest na plus jeśli chodzi o zakrywanie cieni pod oczami czy niedoskonałości, trzeba jednak uważać z ilością zwłaszcza w okolicach oczu aby nie zrobić sobie maski, korektor lubi się ciastkowac i nie do końca wtapia się w skórę, może podkreślać zmarszczki i drobne linie. Jego zaletą jest też wydajność. Dla siebie wybrałam odcień Ivory 322 który kolorystycznie się do mnie dopasowuje i nie odznacza . Co trzeba przyznać to że jest naprawdę długotrwały i czasami ciężko go zmyć , do jego pozbycia się jest potrzebny dobry płyn dwufazowy. Dla mnie zwolenniczki chce lekkich formuł on jest mocno obciążający. Jeśli ponownie bym go kupiła to tylko i wyłącznie na jakieś specjalne okazję ale i tak musiałabym się dobrze zastanowić bo jest ciężki jako korektor. Raczej go nie kupię ponownie. Korektor nie należy również do przystępnych cenowo w regularnej cenie, kosztuje niemało.

Czy to jest mój hit? Oczywiście

Od trzech lat z małymi przerwami wracam do korektora L'Oreal More then concealer. Jest to mój absolutny faworyt w kwestii krycia. Po pierwsze mam straszne cienie pod oczami i to ten korektor skutecznie ratował mnie w pierwszych miesiącach macierzyństwa. Świetnie kryje zasinienia, ładnie rozświetlając okolice oczu.

Jeśli chodzi o krycie niedoskonałości,tu też jest niezastąpiony. Skóra wygląda wówczas na nieskazitelną. Czasami, kiedy nie mam czasu na makijaż, nanoszę produkt w postaci kilku kropek i rozblendowuję na twarzy. Nie ukrywam, że taka opcja ultra delikatnego makijażu mi pasuje. Korektor idealnie stapia się że skóra i jest długotrwaly.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dokładnie krycie

Korektor świetnie zakrywa wszelkie niedoskonałości, trzeba natomiast mieć dobrze nawilżoną twarz, bo do na suchych odcinkach troszkę się "ciastkuje". Odcień trafnie można wybrać. Wystarczy mała ilość, aby zakrył to co trzeba. Polecam!