Biotebal, Serum Wzmacniające `Mocne paznokcie`

Biotebal, Serum Wzmacniające `Mocne paznokcie`

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Pojemność 6,6 ml

Specjalistyczne serum do paznokci, które działa inaczej niż większość odżywek na rynku. Dzięki unikalnemu połączeniu składników wnika w głębokie warstwy paznokci utrzymując optymalny poziom ich nawilżenia. Zawartość wody w paznokciu powinna wynosić od 7% do 18%. Jeśli paznokcie są odwodnione stają się kruche i łamliwe. Specjalistyczna Formuła Hydro-StrongTM opiera się na zastosowaniu hydroksypropylochitozanu, składnika ściśle przylegającego do keratyny, głównego budulca paznokci. Serum tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która zabezpiecza płytkę paznokcia przed utratą wilgoci oraz przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo serum wzmacnia i odbudowuje warstwę keratynową, czyli główny budulec paznokci.
Biotebal Mocne Paznokcie przywraca optymalny poziom nawilżenia paznokci, dzięki czemu stają się one mocne i zdrowe. Skuteczność serum potwierdzają badania.*

*Badania aplikacyjne na grupie osób, które stosowały produkt regularnie przez 3 tygodnie.

odżywki do paznokci
regenerujące, ochronne, wzmacniające
w buteleczce
żel / płyn

Twarde paznokcie

Często robilam żele, więc moje paznokcie były dość miękkie, z przepiłowaną płytką. Chciałam je szybko naprawić, więc zdecydowałam się na to serum. Wcześniej używałam regenerum, ale w porównaniu do tego się nie umywa w moim przypadku. W czasie 3 miesięcy codziennego używania serum biotebal odrosła mi cała płytka paznokcia twarda oraz zdrowa. W końcu dam radę zachować paznokcie bez żadnego zabezpieczenia. Jestem w trakcie drugiego opakowania.

Odżywka wzmacniająca

Efekty zauważalne po codziennym stosowaniu przez 2 tygodnie
Paznokcie są mocniejsze nie łamią się ani nie rozwarstwiają
Mam problem z paznokciami od lat a dzięki temu produktowi paznokcie rosną mocniejsze i dłuższe
Polecam każdej osobie z problemami

Robi robote

Jakiś czas temu moje paznokcie mocno się rozdwajały, łamały, były cienkie, słabe i wtedy postanowiłam zaopatrzyć się w jakieś serum aby je zregenerować. Mój wybór padł na serum Biotebal mocne paznokcie i nie żałuję bo wybór był bardzo trafny.
Serum jest zamknięte w malutkiej buteleczce z pędzelkiem takim jak w lakierach do paznokci. Konsystencja wodnista, nietłusta, bez wyraźnego zapachu. Po nałożeniu na paznokcie po około 2 minutach wchłania się całkowicie nie pozostawiając żadnej widocznej powłoki.
Serum stosuje od prawie pół roku na paznokcie u rąk codziennie wieczorem. Moje paznokcie stały się mocniejsze, dobrze nawilżone, lśniące, nie łamią się i nie rozdwajają. Są grubsze i mają ładny zdrowy kolor i szybko rosną.
Serum jest bardzo wydajne. Ja jestem zadowolona z efektów i na pewno jeszcze nie raz po nie sięgnę.

Cudo

Od dawna szukałam odżywki do paznokci, która faktycznie wzmocni moje paznokcie. Znalazłam swojego ulubieńca i z pewnością zostanie ze mną na dłużej niż jedno opakowanie.

Odżywka jest praktyczna w użyciu. Oszczędna w środkach wizualnych przyczyniła się, że również mój chłopak dał się namówić na kilkunastokrotne nałożenie. Jak to u facetów - z kosmetykami które nie są dedykowane był niechętny. Jednak formuła, która wchłania się w płytkę paznokcia, nie ma zapachu, nie zostawia koloru, ani żadnego efektu typowego dla odzywek pakietowych jak polysk itd przyczyniła się do zgody na nakładanie. Pomogło to uporać się z jednym z paznokci który podczas majsterkowania uległ deformacji. Zarówno moje jak i jego Paznokvie znacząco się wzmocniły i płytka bardzo ładnie się zregenerowała.

Użytkowanie jest banalnie proste, a efekty zauważalne. Moje paznokcie są znacznie mocniejsze i zyskały na trwałości. Szczerze polecam, nakładanie na noc jest proste i praktyczne.

Na mnie nie działa

Raz, dwa razy do roku decyduję się na manicure hybrydowy. Niestety po jego zdjęciu paznokcie są w opłakanym stanie. Od lat szukam skutecznego preparatu na ich regenerację. Jakiś czas temu z ogromną nadzieją kupiłam serum wzmacniające Mocne paznokcie firmy Biotebal.
Serum znajduje się w małej buteleczce (6,6 ml) z pędzelkiem. Opakowanie zawiera odpowiednią ilość preparatu gdyż ten jest niezwykle wydajny. Ma bardzo rzadką konsystencję, jest prawie przezroczysty i ma alkoholowy zapach. Po nałożeniu na paznokcie bardzo szybko się wchłania.
Producent obiecuje nawilżenie, wzmocnienie i odbudowę paznokci. Efekty miałyby być widoczne już po trzech tygodniach. Niestety w moim przypadku pomimo codziennego stosowania po upływie kilku tygodni (prawie dwa miesiące) nie było poprawy kondycji paznokci.
Nie polubimy się niestety.

Rewelacyjne serum na Mocne Paznokcie

Rewelacyjne serum do paznokci, które kupiłam zupełnie przez przypadek. Moje paznokcie po zdjęciu hybryd były bardzo kruche, rozdwajały się i łamały. Nie mogłam ich zapuścić, gdyż były bardzo słabe. Wypróbowałam wiele odżywek, ale żadna nie spełniała moich oczekiwań. Jakiś czas temu trafiłam na Biotebal Mocne Paznokcie - Serum Wzmacniające do paznokci. Na początku myślałam, że serum jest w lakierze - okazało się, że nie - serum to bardzo lekka i odżywcza formuła, która jest bardzo wygodna w stosowaniu, szybko się wchłania i wnika w głąb paznokcia wzmacniając jego strukturę. Nałożenie serum zajmuje kilka sekund, a efekt jest rewelacyjny. Działanie na głębokie warstwy sprzyja odbudowie i wzrostowi zdrowego i mocnego paznokcia.
Już po 2 tygodniach zauważyłam pierwsze efekty - moje paznokcie stały się mocniejsze, nie rozdwajają się i nie łamią.
Głęboko nawilżająca Formuła Hydro-StrongTM zapewnia moim paznokciom potrójne działanie:
- Wzmacnia i odbudowuje paznokcie, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się, utrzymuje ich optymalny poziom nawilżenia. Płytka wygląda zdrowo I jest odbudowana.
- Przyspiesza wzrost paznokci
- tworzy na płytce paznokcia niewidoczną warstwę ochronną, która ZABEZPIECZA ją przed utratą wilgoci oraz przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Serum jest bardzo wydajne. Cena również jest bardzo atrakcyjna.
To serum to prawdziwy sztos i już teraz wiem, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Ratunek dla zniszczonych paznokci

Mam niestety tendencję, do skubania odchodzącej z paznokci hybrydy przez co stan moich paznokci często jest nienajlepszy. Dodatkowo w pracy często myje ręce i stają się one przesuszone. Po zerwaniu hybrydy zaczęłam stosować to serum i po kilku dniach paznokcie zaczęły wyglądać lepiej, jakby faktycznie były bardziej nawilżane. Nie lubię stosować klasycznych odzywek bo zaraz odchodzą mi od paznokci a przy tym serum nie ma tego problemu. Smaruję na noc, a ono się wchłania.

Świetne serum!

Serum poleciła mi koleżanka, a także zachęciły mnie pozytywne opinie wizażanek. Używam systematycznie od tygodnia i już widzę poprawę. Mam wrażenie, że moje rozdwojone paznokcie się odbudowują, są nawilżone, pojawia się naturalny błysk i skórki mniej się zawadzają. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia widocznej warstwy. Używam na noc.

Petarda

Cudowny produkt. Żaden inny kosmetyk jak odżywki czy wcierki nie pomogły na moje kruche i rozdwajające się wzdłuż, ale też odwodnione na maxa paznokcie ! Przez okres stosowania nie używałam nic innego i efekt jest oszałamiający... Serio. Nie dość, że paznokcie wróciły do naturalnego wyglądu i dobrego stanu w niecałe 1,5 miesiąca (zużyłam całą buteleczkę, używając codziennie nawet kilka razy, także produkt jest mega wydajny) to jeszcze skórki się odżywiły i mniej twardnieją po bokach, tak że nie muszę ich już wycinać ❤️
Dodaj, że u mnie w połączeniu z biotyną 5mg od Biotebalu w tabletkach szponki rosną jak szalone ????
Fakt, że trzeba używać regularnie, tak jak jest napisane w instrukcji + ja smarowałam nie tylko paznokcie, ale też skórki wokół nie jedną warstwą, a nawet trzema pod rząd na początku i codziennie "że nie ma przebacz".
Z biegiem czasu widać gołym okiem, że można już mniej lub rzadziej użyć serum, bo paznokcie wpierw "chłonęły" jak gąbka produkt, a teraz wystarczy jedna warstwa raz na 2 dni i też działa ????

Zaskakująco skuteczne

Wciąż jestem pod wrażeniem faktu, że na moje paznokcie tak dobrze zadziałał jakiś płyn na bazie alkoholu, który gdzieś tam daleko w składzie ma ekstrakt ze skrzypu polnego i tak naprawdę nie mam pojęcia dlaczego.
Moje paznokcie niby nie są jakieś tragiczne-nie łamią się gdy tylko choć trochę urosną, mogę je zapuścić za opuszek i nie rozdwajają się notorycznie. Jednak są dla mnie za miękkie, zapewne przez charakter mojej pracy, która rąk nie oszczędza. Do tego płytce brakuje naturalnego zdrowego blasku, niby wszystko jest ok, ale bez żadnego lakieru wyglądają dosyć nijako.

Serum Biotebal kupiłam z czystej ciekawości ze względu na płynną formułę wchłaniającą się w płytkę. Nie lubię na co dzień malować paznokci nawet odżywkami w formie lakieru, zaś olejki wkurzają mnie swoją tłustością, a ja jestem kosmetycznym leniwcem lubiącym szybkie oraz proste rozwiązania. Wobec tego chętnie testuję formuły typu żele/płyny/nietłuste sera.
Recenzowane serum wysycha szybko, a co też ważne-nie wpływa w żaden sposób negatywnie na skórki, nie wysusza ich.
Produktu używałam codziennie na noc na czyste, suche oraz niepomalowane paznokcie.

Po kilku tygodniach byłam zaskoczona ich stanem-stały się dużo twardsze oraz mocniejsze. Płytka wyraźnie się wzmocniła, stała się bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne-nawet gdy w pracy dosyć mocno przycięłam paznokieć szufladą to nic się nie stało, żadnego rozdwojenia czy ukruszenia. Do tego nabrała zdrowego koloru oraz blasku, zaś końcówki lekko wybieliły. Ostatni efekt to był dla mnie największy szok, bo od prawie 10 lat próbowałam swoim końcówkom nadać bardziej białego odcienia testując naprawdę wiele kosmetyków oraz metod domowych(nierzadko dziwnych oraz wymyślnych i upierdliwych) bez efektu. Tymczasem po serum Biotebal moje paznokcie zaczęły wyglądać naprawdę ładnie oraz zdrowo bez jakiegokolwiek lakieru czy odżywki.
Doskonale też regeneruje po manicure hybrydowym-raz miałam pecha i niedokładnie zrobiona hybryda zaczęła mi odchodzić samoistnie, a co zrobiłam mądra ja? Bezwiednie ją zerwałam podczas oglądania serialu. Skutkiem czego kondycja moich paznokci spadła do zera-miękkie, zadzierające się, kruche i o nierównej powierzchni-dramat. Obcięłam do zera, delikatnie wypolerowałam powierzchnię i codziennie wieczorem nakładałam serum Biotebal. Na pierwsze efekty nie czekałam długo, bo już po 1,5 tygodnia paznokcie stały się twardsze, przestały się zadzierać, zaś powierzchnia stała się naturalnie gładka oraz zregenerowana.

Działa

Serum jest dosyć wodniste, ale za to szybko wchłania się w płytkę paznokcia nie pozostawiając żadnej wyczuwalnej czy tłustej warstwy. Można więc po pewnym czasie dokładać kolejne warstwy, które również się wchłaniają. Serum faktycznie działa: wzmacnia słabe i kruche paznokcie, choć bardzo zniszczonych może aż tak skutecznie nie naprawić. Kosmetyk ten kupuję w Rossmannie kiedy pojawi się w promocji.

Ogólnie: dość skuteczny kosmetyk dla wzmocnienia paznokci, nie wymaga zmywania, nie tłuści rąk, palców. Nie ma problemu z dostępnością (np.Rossmann. Polecam.

Działa!!

4 tygodnie temu skusiłam się na hybrydy, fajnie wyglądały ale bardzo szybko bo po 1,5 tygodnia spadł mi pierwszy paznokieć później następne i ostatecznie już 2 tygodnie po wizycie u kosmetyczki nie miałam już paznokci. Strasznie płytka paznokcia była zniszczona więc kupiłam to cudo. Po dwóch dniach naprawdę było już lepiej a po tygodniu, moje paznokcie są normalne i ładne. Bardzo fajny produkt, ma pędzelek i dobrze się nakłada. Będę stosować !