Eveline Cosmetics, Nails Therapy Professional, SOS Odżywka wzmacniająca z wapniem i kolagenem (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

UDOSKONALONA FORMUŁA: ODPOWIEDNIA DLA PAZNOKCI EKSTREMALNIE ZNISZCZONYCH I DELIKATNYCH

ULTRA-KERATIN™ to inspirowana badaniami klinicznymi formuła nowej generacji. Stymuluje produkcję twardych keratyn – głównych składników budulcowych płytki. Wyjątkowa skuteczność terapii polega na głębokim działaniu w warstwie rogowej paznokcia, bez naruszania jego struktury. Z dnia na dzień, paznokcie są zauważalnie grubsze, twardsze i odbudowane. Terapeutyczna receptura zapewnia radykalne wzmocnienie nawet silnie uszkodzonych paznokci.
Odżywka SOS nie zawiera formaldehydu.

odżywki do paznokci
utwardzające, wszystko w jednym, ochronne
w buteleczce

kolejna dobra spod szyldu eveline

nie wiem jak oni to robią, ale odżywki mają świetne, a przynajmniej te dwie, które miałam możliwość przetestować są fantastyczne. płytka staje się mocniejsza, bardziej odporna na pęknięcia i uszkodzenia. świetnie regeneruje po dużych problemach związanych z hybrydami czy przygodach z używaniem chemii do sprzątania.

Spełnia swoje zadanie

Od pewnego czasu regularnie korzystam z tej konkretnej odżywki do paznokci, ponieważ moje paznokcie stały się kruche i łamliwe.
Systematyczne stosowanie tego produktu znacząco poprawiło stan moich paznokci, sprawiając, że stały się one mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.
Aktywne składniki, w tym kolagen, wykazują właściwości regeneracyjne, co znacznie przyczyniło się do odbudowy struktury paznokci. Dodatek wapnia w formule zdecydowanie wzmacnia płytkę paznokciową, sprawiając, że stają się one bardziej odporne na łamanie i rozdwajanie.
Odżywkę stosowałam codziennie na paznokcie, a później po 2-3 razy w tygodniu, jak zaleca producent.
Konsystencja odżywki jest lekka, łatwo się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia tłustości. Ponadto paznokcie są nabłyszczone.
Zakupiłam ją w dość przystępnej cenie, skorzystawszy z promocji w drogerii Rossman, gdzie kosztowała nieco ponad 11 złotych.
Jego skuteczność w poprawie kondycji paznokci, łatwość aplikacji i dostępność w przystępnej cenie sprawiają, że stał się on stałym elementem mojej pielęgnacji paznokci.

Dobre odżywka przede wszystkim skuteczna

Odżywka łatwo dostępna zarówno w drogerii jakimi hipermarket. Odżywka jest zapakowana w kartonikowe opakowanie. Posiada wygodny aplikator dzięki któremu łatwo można aplikować produkt. Po zastosowaniu paznokcie nie łamią się, zdecydowanie są twardsze. Produkt średnio wydajny ponieważ trzeba często używać ze względu na trwałość, która jest niska, bo po prostu odżywka odpryskuje po kilku dniach.

Jest ok

Odżywkę do paznokci z Eveline SOS zakupiłam dlatego że ostatnio zaczęły mi się one łamać i rozdwajać przez lakiery, wiadomo lato i ładne kolory na paznokciach są teraz na topie, odżywka jest bezbarwna i szybko wysycha, pozostawia ładny połysk i po dłuższym stosowaniu zauważyłam że paznokcie znacznie mi się wzmocniły, mniej pękają i rozdwajają się, a zżółkniecia po stosowaniu czerwonego lakieru widocznie się rozjaśniły za co duży plus, to dobra odżywka i będę wracać do niej w nagłych sytuacjach, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Bardzo słaba

Po manicure tytanowym szukałam czegoś co pomoże moim paznokciom w regeneracji. Zachęcona dobra ogólna ocena na wizaż kupiłam tę odżywkę, jednak okazała się bardzo słaba. Nie widzę poprawy na płytce paznokcia. Odżywka bardzo się kruszy i wyglada nieestetycznie po 2 dniach. Paznokcie nadal się kruszą, zadzierają i łamią.

słabe utwardzenie i nietrwały lakier

nadaje delikatnie różowy odcień, sprawiając, że paznokcie wyglądają na odżywione i dokrwione. nie ogrzewają mi szkoły więc często mam sine, niebieskie paznokcie, dlatego lubię tego typu barwy odżywek. niestety również i ta odżywka jest podatna na słońce i po jakimś czasie przybiera żółtawy odcień. odżywka wytrzymuje do około czterech dni, odpryskuje się od paznokcia, ściera się w ciągu dnia i szybko traci błysk, nie jest więc trwała. co do efektu utwardzenia, jest słaby w porównaniu do innych odżywek. wspomnę, że naturalnie mam niewymagające i twarde paznokcie, ale tutaj czuć, że moje paznokcie są miększe niż w przypadku innych odżywek gdzie moje paznokcie są wręcz nieruchome, a tutaj pod naciskiem wciąż elastyczne. i w tym przypadku także jedna warstwa odżywki jest niewystarczająca dla efektu wysmuklenia płytki. należy nałożyć dwie warstwy aby ścisnął i zwężył paznokcie, bo pojedyńcza jest za słaba. plus taki że odżywka dosyć szybko schnie

Na pewno nabłyszcza

Regularnie co pewien czas używam odżywek wzmacniających do paznokci.
Szczerze ta mnie nie przekonała swoim działaniem.
Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Niestety nie zauważyłam poprawy w stanie paznokci, nie stały się twardsze.
Jedyne co zauważyłam, to mniej pękały.
Odżywka utrzymuje się na paznokciach do tygodnia.
Zapach bardzo intensywny

Efekt dosłownie odwrotny.

Odkąd zaczęłam używać tej odżywki mam duże problemy z kruchością i łamliwością paznokci. Po dwumiesięcznej kuracji z klasycznym Eveline 8w1 miałam już piękne, elastyczne paznokcie - gdy postanowiłam spróbować innej odżywki (d. mnie chyba podkusił :")) pazury połamały się w kilka dni boleśnie i głęboko, doświadczyłam natychmiastowego osłabienia płytki, utraty sprężystości, rozdwajania się, kruchości.
Sama odżywka wygląda ładniej na paznokciach niż 8w1, bo nie jest mleczna a przezroczysta, ale wolę juz mieć lekko białawe, ale mocne pazury, zamiast lśniących biedaków????

Działa

Kupiłam tą odżywkę całkiem przypadkiem i uważam że jest rewelacyjna!! W pełni spełnione obietnice producenta!!
To była ostatnia deska ratunku dla moich paznokci.

+ paznokcie nie rozdwajają sie i nie łamą
+ szybko rosną
+ są twarde
+ łatwa w użyciu, chodz bardzo ważna jest systematyczność
+ bardzo niska cena, dobra dostępność
+ jest wydajna
+ kuracje zakończyłam już jakiś czas temu a efektnadal się utrzymuje

- minusem jest to że czasami odpryskuje dosłownie płatami

Poleciłam juz dla wielu osob, które również są zadowolone z efektu!

Całkiem dobra

W mojej opinii jest to jedna z lepszych odżywek do paznokci, wiadomo , takie produkty cudów nie robią, ale są pomocne , gdy paznokcie są łamliwe, osłabione i rozdwojone. Dzięki niej , paznokieć ma dodatkową warstwę ochronną, która zapobiega dalszemu osłabieniu i łamaniu . Po kilku tygodniach moje paznokcie były trochę dłuższe. Jeśli chodzi o trwałość tej odżywki to jest raczej przeciętna , po paru dniach zaczyna opryskiwać .

Nie zastąpi mojej ukochanej 8w1

Odżywka pokrywa bezbarwna powłoką płytkę paznokcia nadając jej połysk. Co mnie w niej odrzuca to zapach,no śmierdzi niemiłosiernie. Efektów wzmocnienia paznokci nie zauważyłam po miesiącu stosowania,ale też nie zaszkodziły ich kondycji.
Nie kupię jej ponownie,bo moim wieloletnim ulubieńcem jest mleczna odżywka 8 w 1 , która zostawia piękna powłokę na paznokciach.

4/5

Odżywka nie powala, ale nie jest też zła.
Po pierwsze ja lubię te odżywki, które poza połyskiem pozostawiają lekki migdałowy odcień - i ta taki pozostawia. Czy jakoś wzmacnia paznokcie? Szczerze mówiąc nie wiem. To co na pewno mnie cieszy to fakt, że po nałożeniu dwóch warstw odżywki - trzyma się na paznokciach przez tydzień. Moje paznokcie sa kruche, łamliwe i rozdwajają się - jak lakier trzyma się dwa dni to już duży sukces. Tak więc, odżywka się trzyma ok. tygodnia, dzięki temu paznokcie są twardsze, lepiej wyglądają i po jakimś czasie - zdaje się, że dzięki temu, że na co dzień są po prostu twardsze - lekko się wzmocniły (bo się nie łamią) :) W każdym razie, nie ważne w jaki sposób - w jakiś działa i stan paznokci się lekko poprawił. Nadal będę używać i zobaczymy gdzie mnie to zaprowadzi.