Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

E-Glamour.pl

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 2,5 g

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

prasowane
Efekt
matowe

KOMPAKTOWY róż na miarę każdej torebki, czy kosmetyczki

Róż od Bourjois to jeden z najbardziej kultowych kosmetyków w szafie producenta. Zamknięty w małym plastikowym opakowaniu na magnes z mini pędzelkiem i lusterkiem w zestawie.

Przyznam, że to była miłość od pierwszego użycia. Nie da się nim zrobić sobie krzywdy, nadaje się do tego by stopniowo wzmacniać jego efekt od lekkiego zaróżowienia policzków do turbo różowych, jeśli ktoś lubi takie nosić.
Mogłabym się pokusić o stwierdzenie, że to mój wieczny róż, bo mam go od 2 lat i dalej nie sięgnęłam w nim dna.
Gama kolorystyczna na wieeeeelki plus, bo każdy znajdzie kolor idealny dla siebie. Dodatkowy atut stanowi jego zapach, który wyróżnia go na tle innych kosmetyków.
Bez problemu zmieści się w każdej wyjazdowej kosmetyczce ze względu na swoją kompaktową wielkość.

Na przestrzeni lat jego cena poszybowała w górę, ALE można go złapać stacjonarnie na super promocjach, nawet za 25 zł.

3x TAK

Super opakowanie, malutkie i mega urocze jednak produkt w środku bardzo wydajny. Świetny zapach i kolor. Odnoszę wrażenie. że nie da się nim zrobić krzywdy, a mówi to osoba, dla której był to pierwszy róż w życiu. Idealny do stopniowania.

najlepszy róż na świecie

kupuje ten róż od kilkunastu lat
Miałam zakusy na zmianę różu ale to zawsze był błąd. dlatego na stałe wróciłam do tego
jest bardzo trwały ale delikatny nie powoduje podrażnień,
każdy kolor jest super - nadaje piękny koloryt policzkom i świeżość
poręczne opakowanie, dodany mały pędzelek
po prostu go uwielbiam

4/5

Ocena: 4/5

Róż w kamieniu Bourjois, Pastel Joues, to produkt, który zaskoczył mnie swoją lekkością i naturalnym wykończeniem. Po kilku tygodniach użytkowania mogę śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najlepszych kosmetyków do konturowania i podkreślania kości policzkowych, jakie miałam okazję testować.

Po pierwsze, konsystencja różu jest bardzo delikatna i jedwabista, co sprawia, że aplikacja jest łatwa i przyjemna. Róż pięknie się rozciera na skórze, nie tworząc nieestetycznych smug ani plam. Efekt, jaki uzyskujemy, jest subtelny i naturalny, idealny do codziennego makijażu.

Kolorystyka dostępna w palecie jest bardzo zróżnicowana, co pozwala dopasować odcień do każdego typu karnacji i preferencji makijażowych. Ponadto, trwałość produktu jest imponująca - róż utrzymuje się na skórze przez cały dzień, nie tracąc intensywności ani świeżości.

Jedyną małą wadą, jaką mogę wskazać, jest dość mała ilość produktu w opakowaniu w stosunku do ceny. Jednakże, biorąc pod uwagę jakość i efekt, jaki daje ten róż, uważam, że warto zainwestować w ten kosmetyk.

Podsumowując, Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] to doskonały wybór dla osób poszukujących subtelnej, naturalnej kolorystyki do konturowania i podkreślania policzków. Polecam ten produkt każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i trwałość w makijażu.

Idealny do codziennego, delikatnego makijażu

Jestem zwolenniczką delikatnych, świeżych makijaży. Przed różem, jak wiele kobiet, uciekałam. Bałam się plam, nieestetycznego wręcz przerysowanego wyglądu oraz podkreślenia naczynek które posiadam. Na temat różu z Bourjois czytałam wiele, głównie spotykałam się z zachwytami i poleceniami, aczkolwiek informacja o silnym stopniu pigmentacji skutecznie mnie powstrzymywała od zakupu. Jednakże dojrzałam do tej decyzji i....żałuje, że tyle to trwało.
Róż jest świetny. Stosowany w odpowiedniej ilości nadaje skórze dziewczęcego, zdrowego wyglądu. Mam kolor nr 95 ( Rose de Jaspe) którego odcień to dziecięcy róż ze złotymi drobinkami. Świetnie wtapia się w skórę, lekko podkreślając kości policzkowe, a dzięki drobinkom daje efekt muśnięcia słońcem. Dla mnie to idealny odcień do codziennych, subtelnych makijaży. Będzie to mój hit na wiosnę!
Podczas nakładania z kosmetyku ulatnia się delikatny, różany zapach, co jest miłym dodatkiem. Najważniejsze, że przez dzień noszenia nie traci na intensywności, nie ściera się, ani nie obsypuje. Do tego ma ma urocze, różowe ze złotymi napisami, pudełeczko mieszczące się nawet w kieszeni spodni :-) Pomimo, że nie stosuje go długo to coś czuje, że ten egzemplarz zostanie ze mną na długo i będzie towarzyszem nie jednej podróży ;-)
Czy ten produkt może mieć wadę lub tzw. rysę na szkle?? Możliwe, że będzie to cena, ale dla kogoś kochającego zakupy w internecie lub polującego na promocje, koszt różu nie będzie duży.

Mój ulubieniec!

Jest to róż, który z powodzeniem stosuje od lat. Jest niezastąpiony. Nie jest zbyt mocny, co jest dla mnie istotny. Świetnie podkreśla i wykańcza mój codzienny makijaż. Jest bardzo bardzo wydajny, starcza na bardzo długo. Bardzo łatwo się aplikuje, za pomocą pędzelka lub czasem używam opuszków palców. Jest bardzo mały, więc mieści się wszędzie i mogę mieć go zawsze pod ręką. Nie jest tani, ale warty swojej ceny.

Nie dziwię się ohom i achom na jego temat

Kupiłam go kilka miesięcy temu kiedy szukałam jakiegoś różu . Poleciła mi go również ekspedientka w drogerii i widziałam go na filmiku u jednej z youtuberek beauty. Od razu napiszę , że nie jestem makijażystką, po prostu maluję się na codzień , długo broniłam się przed używaniem różu , ponieważ nie chciałam być taką słodką barbie.
Ten róż nie robi tego efektu ! Nawet lekko połyskuje na twarzy , pięknie się rozprowadza , formuła nie zostawia plam.
Można go nakładać warstwowo i ja tak często robię , bo czasem zależy mi na lekkim efekcie niemal niewidocznym a czasem lubię być bardziej „zawstydzona” . Jest fantastyczny! Dzięki niemu przekonałam się tak naprawdę do róży. Jest ze mną kilka miesięcy ale końca go nie widać , także wydajność ocenie z pewnością na 10/10 ! Polecam

Delikatny ?

Szczerze nie wiem czy mam go określić jako delikatny ? Czy ciężki do nabrania na pędzel. Muszę kilka razy przejechać żeby go w ogóle nałożyć a na samej twarzy i tak daje wtedy bardzo delikatny, subtelny odcień. Mam odcień 15, dla mnie idealny. Nie pomarańczowy, ale też nie w kolorze Barbi różu. Ma fajne małe opakowanie z lusterkiem, jest wydajny. Kupiłam go za grosze w lokalnej drogerii. Wygląda ładnie na twarzy przez cały dzień.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Po prostu klasyk :)

Baaardzo lubię ten róż. Mam odcień 15 Rose Eclat - delikatny, dziewczęcy róż z subtelnym złotym połyskiem. Kolor jest świeży, ożywiający cerę, a złote drobinki tak maleńkie, że niewidoczne gołym okiem, dają efekt subtelnej złotej poświaty. Jest to na tyle delikatne, że zdarza mi się używać tego różu nie tylko na policzki, ale i do makijażu oczu i to zarówno na całe powieki, jak i w załamanie lub rozcierając inne kolory powyżej załamania. Róż jest bardzo trwały, zostaje na miejscu przez cały dzień, nawet na moich tłustych (jak reszta twarzy) powiekach, a żadnej bazy, która by przedłużała jego trwałość nie używam. Uwielbiam też różany zapach tego kosmetyku, choć domyślam się, że nie wszyscy są fanami takich właśnie różanych aromatów. Jeśli to Wam nie przeszkadza, to polecam wypróbować.

Najpiękniejszy!

Przeczytałam wiele opinii na temat róży od Bourjois zanim zdecydowałam się na zakup i całkowicie nie żałuję! Przepiękny kolor, drobinki, które pięknie wyglądają na policzku. Produkt długo się utrzymuje. Ma bardzo przyjemny zapach i jest bardzo, bardzo wydajny. Jestem skłonna pokusić się o opinię, że nie odbiera od produktów marek premium, a wręcz jest ich tańszym odpowiednikiem.

Najpiękniejszy róż jaki miałam

Długo czailam się na ten róż, nie byłam przekonana do zakupu. Jednak gdy to zrobiłam , poznałam wiele jego zalet.
Poczynając od zapachu, który jest słodki i rozkoszy.
Kolejnym atutem są kolory, wymieszane razem jak i solo wyglądają bardzo subtelnie i dodaje dziewczęcości.
Utrzymuje się długo i jest dobrze napigmentowany, mimo jasnego koloru.
Super sprawą jest to, że do różu dołączony jest pędzelek, który mieści się w środku, a dodatkowo, otwierając produkt, można ujrzeć tam również lusterko, co jest ogromnym atutem.
Produkt oceniam na 5/5 .
Jeżeli boisz się, że zrobisz sobie nim krzywdę to nic bardziej mylnego, jest idealny dla początkujących bo świetnie się nimi pracuje.
Mam do niego sentyment.
Jedno opakowanie używam od kilku lat i zużycie jest znikome, także jest niesamowicie wydajny.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Róż do policzków Bourjois

Jednym słowem: kocham.
Uzywam już drugie opakowanie.

Ma piękny kolorek róż z drobinkami złota, na policzku wyglada obłędnie. Naprawdę i długo się utrzymuje.

I do tego pachnie pięknie, pierwszy raz spotkałam się z różem do policzków co tak pachnie.
Plusem dużym ze ma mini pędzelek w środku!