St. Moriz, Instant Self Tanning Mousse (Samoopalacz w musie)

St. Moriz, Instant Self Tanning Mousse (Samoopalacz w musie)

Średnia ocena: 3.68/5

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

St. Moriz, Instant Self Tanning Mousse to samoopalacz w formie lekkiego musu dla każdego rodzaju skóry, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - Medium lub Dark. Bardzo łatwy w aplikacji, najlepiej przy użyciu rękawicy do nakładania samoopalaczy.

Instant Self Tanning Mousse St. Moriz daje natychmiastowy efekt opalonej skóry, który po wzięciu prysznica (dopiero po kilku godzinach!) nieco blednie osiągając trwały, naturalnie wyglądający złocisty odcień. Nałożony na wypilingowaną i nawilżoną skórę, nie pozostawia smug oraz zacieków.

Po aplikacji Instant Self Tanning Mousse St. Moriz można się od razu ubrać bez ryzyka pobrudzenia ubrań lub starcia produktu. Opakowanie jest wygodne, pompka się nie zacina ani nie zapowietrza. Atutem jest też niska cena produktu oraz brak nieprzyjemnego zapachu typowego dla samoopalaczy.

samoopalacze do twarzy, samoopalacze do ciała
koloryzujące
z pompką
normalna, sucha, wrażliwa

Dobra opcja dla bladych osób

Nie wierzylam, ze bedzie az taki super. Przeczytalam sporo opinii na ten produkt, sprobowalam i ciesze sie, ze sama moge wystawic pozytywna opinie. Naturalnie jestem blada, a ten produkt mi spelnil marzenia o calorocznym zdrowszym wygladzie mojej skory. Aplikacja jest z rekawiczka do samoopalacza bardzo prosta. Polecam sie smarowac tylko za dziennego swiatla.

Naprawdę wspaniały

Szampon trochę lepiej poradził sobie ze zdjęciem żółtego odcienia, niż szampony z drogerii.
Nie ochładza aż tak bardzo jak myślałam, ale jestem dopiero po jakichś 3 użyciach, ale polecam mimo to

Pewniaczek

Kiedyś bałam się niesamowicie samoopalaczy, bo uważałam, że to trudne rozprowadzić je równomiernie, że robią się plamy, zacieki, ten kolor jest nierównomierny i nienaturalny... Odkąd używam tych samoopalaczy w musie od ST.MORIZ zapomniałam o takich obawach. Naprawdę praca z tym samoopalaczem przy pomocy rękawicy przeznaczonej do jego nakładania to niemal czysta przyjemność. Zabarwienie musu jest brązowe, więc dokładnie wiemy gdzie go nałożyliśmy, a gdzie nie, gdzie trzeba jeszcze rozetrzeć, a gdzie dodać. Rozprowadza się on błyskawicznie i całkiem szybko wysycha. Oczywiście trzeba go nałożyć na noc i liczyć się z tym, że jak się lekko spocimy, to pobrudzimy ubrania, ale nie jakoś koszmarnie. Natomiast następnego dnia, po lekkim opłukaniu ciała (ja zmywam samoopalacz delikatną pianką do mycia pod prysznic), zostaje nam na ciele przyjemna delikatna opalenizna, którą wiele osób myli z naturalną, wypracowaną na plaży. :) Zmywa się ona też względnie równomiernie i stopniowo, także ten efekt rozmywa się powoli, a nie tak, że jednego dnia chodzimy brązowi, a drugiego biali.
Może na lekkie minusy dałabym to, że samoopalacz podkreśla mieszki włosowe po ogoleniu, nawet jeśli robimy to dzień wcześniej przed aplikacją i zrobimy peeling. No i oczywiście zapach jest lekko odczuwalny nawet po zmyciu, ale nie jest to typowo tandetny zapach spalonego kurczaka.

Efekt natychmiastowy

Nie mam dużego doświadczenia z piankami, ale ta jako pierwsza dała natychmiastowy efekt. Dodam, ze z natury jestem blada, co widać na załączonym zdjęciu. Smarowałam tylko nogi dwukrotnie.

Plusy:
- efekt natychmiastowy
- całkiem spoko kolor, nie jest brzydki pomarańczowy
- nakładanie za pomocą rękawicy super, bez zacieków i plam

Minusy:
- uwydatnia mieszki włosowe, a dzień przed aplikacja zrobiłam peeling i ogoliłam nogi, wiec sądziłam, ze nie będzie takiego efektu :(

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

St.Moriz samoopalacz

Mój ulubiony samoopalacz, po paru godzinach widać różnice, jest bardzo wydajny kocham! Przed użyciem wykonuje porządny peeling skóry. Nakładam raz w tygodniu efekt utrzymuje się długo. Bardzo polecam, nie ma podjazdu żaden inny

Najlepszy zamiennik samoopalacza St.tropez,
Dzięki zabarwieniu pianki możemy równomiernie go rozłożyć. Nie robi plam, nie przesusza skory, jest wydajny.
Jedyne zastrzeżenia to nieprzyjemny zapach ale to ciężkie do pokonania przez producentów samoopalaczy.
Nie radzę nakładać na twarz… zapycha ????

Mój nr 1 !

Testowałam wiele samoopalaczy i zawsze z niepowodzeniem. Smugi i plamy były na porządku dziennym, tak samo jak plamy na ubraniach czy pościeli. Jednak trafiając na ten samoopalacz zmieniłam swoje zdanie całkowicie. Super łatwa aplikacja pianki za pomocą dołączonej zazwyczaj do produktu rękawicy jest bardzo prosta i przyjemna. Produkt nie zostawia plam, smug, nie brudzi ubrań, pościeli. Nie ma też tego specyficznego zapachu dla samoopalaczy. Mam odcień medium z racji mojej bardzo jasnej karnacji. Po aplikacji skóra nie wygląda na sztucznie opaloną a bardzo naturalnie opaloną poprzez słońce. Opakowanie starcza na bardzo długo, bo produkt jest bardzo wydajny. Jest moim numerem 1 i nie zamienię go na żaden inny ;)

Nie spełnił oczekiwań

Po opiniach, które przeczytałam byłam przekonana, że w końcu zamówię samoopalacz, który mnie zadowoli... Nie wiem czy to wina mojej skóry czy pianki. Przed użyciem dzień wcześniej zrobiłam mocny peeling, piankę zostawiłam na całą noc i nie widzę żadnej różnicy. Kolor skóry jest taki sam jak przed użyciem. Na drugi dzień po raz kolejny nałożyłam piankę i dalej nic nie widać. Bardzo się zawiodłam bo jestem dość blada i szukam idealnego samoopalacza, niestety na ten moment go nie znalazłam.

Jak za taką cenę spoko

Daje efekt naprawdę bardzo ładnej opalenizny. Używałam wersji medium, jak i dark. Jestem blada, ale tony w mojej skórze są żółte i odcień dark okazał się znacznie lepszy, dlatego nie bójcie się sięgnąć po ciemniejszy odcień. W moim przypadku utrzymuje się 5 dni bez poprawiania. Przed użyciem trzeba użyć peelingu i dobrze nawilżyć skórę, bo potrafi zostawiać plamy i smugi. Zauważyłam, że sam w sobie lekko wysusza. Jego dużym plusem jest to, że można go używać również do twarzy, bo nie zapycha (do nakładania na całe ciało używam specjalnej rękawicy do samoopalacza, a do twarzy zwykłego wacika). Natomiast dużym minusem jest to, że brudzi ubrania i pościel. Nawet pomimo próby dokładnego zmycia resztek pod prysznicem przed snem (ciężko jest je domyć), potrafi zostawiać ślady na pościeli. Osobiście nakładam go co 2-3 dni żeby poprawić efekt, ponieważ wtedy nie trzeba trzymać go na skórze kilka godzin. Wystarczy godzinka czy dwie, dlatego tym sposobem można ominąć brudzenie pościeli. Zapach jest bardzo delikatny jak na samoopalacz. Mimo wszystko w tej cenie nie udało mi się znaleźć niczego lepszego i chętnie do niego wracam.

Hicior

Mój ulubieniec jeśli chodzi o produkty brązujące.
Mak wersję medium i jasna karnacje.
Aplikuje się bezproblemowo, nie zostawia smug, zapach nie jest dla mnie mocno wyczuwalny, nie powoduje przesuszen. Najważniejsza kwestia- piękna opalenizna już po pierwszym użyciu, która można pogłębiać.
Nie jest ona pomaranczowa i wygląda bardzo naturalnie. Produkt bardzo wydajny

Słońce w piance

Moje romanse z samoopalaczami były dotąd przelotne i szybko się kończyły- najczęściej jak coś było niedrogie to szybko męczyło mnie regularne nakładanie, efekt po jakimś czasie przestawał mnie zadowalać, albo z kolei nie odpowiadała mi cena.
Odkąd trafiłam na St. Moriz jestem ładnie opalona przez praktycznie cały rok. Cena jest bardzo rozsądna. Nakładanie pianki przy pomocy rękawicy bajecznie proste. Naprawdę ciężko zrobić sobie tym preparatem krzywdę, ponieważ dzięki barwnikowi od razu przy nakładaniu widać gdzie jest za mało, za dużo itd. Nakładam go przed spaniem, średnio co 3 dni. Pianka ładnie się wchłania i gdy po około pół godzinie ląduję w łóżku to chyba raz tylko czy dwa pobrudziłam nią pościel. Rano zmywam i efekt jest super. Ściera się także ładnie, równomiernie. Za tą cenę nie znalazłam dotąd nic lepszego, a wygląda chyba naturalnie, bo moja fryzjerka pytała gdzie byłam na wakacjach że tak się ładnie opaliłam :)

Jestem zadowolona

Używałam różnych samoopalaczy w piance i ten jest jednym z lepszych. Bardzo łatwa aplikacja pompką, super się rozprowadza na skórze przy użyciu rękawicy. Tworzy ładną, nie przesadzoną opaleniznę, nie tworzy plam, ładnie się zmywa. Jedyny minus to zapach, ale większość samoopalaczy ma specyficzny zapach . Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię testować nowe rzeczy.