Soraya, Plante, Energetyzujący balsam do ciała `Różowy grejpfrut, kofeina, olejek z krokosza`

Naturalnie nawilżający balsam Soraya plante to moc natury w pielęgnacji skóry normalnej, potrzebującej zastrzyku energii. Formuła lekkiego balsamu szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną i wygładzoną. Zawartość ekstraktu z różowego grejpfruta, bogatego w wit. C i kwasy AHA sprawia, że skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. Dodatek kofeiny działa ujędniająco na skórę. Bogaty w naturalne olejki takie jak olejek z krokosza i masło shea, które zatrzymują wilgoć w skórze. Pobudzający cytrusowy zapach działa pobudzająco na zmysły.

Sposób użycia: Okrężnymi ruchami wmasuj w skórę ciała.

regenerujące, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubie
lekkie
normalna, z defektami
balsamy

Jak on bosko pachnie!

Kocham owoce, kocham grejpfruta i z tak banalnego powodu zakupiłam ten balsam. Zapach ma nieziemski, bardzo świeży u delikatny. Mimo, że jest to sam balsam to jego zapach jest bardzo długotrwały. Konsystencja jest taka pomiędzy, nie gęsta ale u nie rzadką. Bez problemu rozprowadza się na skórze nie bieląc jej. Jednak trzeba uważać z ilością produktu aby nie przedobrzyć, może to skończyć się trudną do rozsmarowania ilością balsamu.
Jest świetny po goleniu, wieczorami, rankiem szybko się wchłania w skórę i pozostawia ją nawilżoną. Na skórze nie zostaje tylibyśmy warstwą a jedynie przyjemna ochrona bariera. Cena około 20 zł gdzie występuje na promocji, a co do ilości to jak najbardziej opłaca się go zakupić.

Dobry lekki balsam

Balsam charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem i przez jakiś chwilę jest wyczuwalny na skórze. Balsam ma bardzo fajną konsystencję, która bardzo dobrze się rozsmarowuje. Jeśli chodzi o wchłanianie jest ok - wchłania się dobrze nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy ale chwilę trzeba zaczekać. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona i miękka. Balsam znajduje się w poręcznym opakowaniu w postaci tubki.

Moja skóra się w nim kocha

Moja sucha skóra ciała go kocha! Najlepiej nawilżający balsam jaki miałam, a przetestowałam ich wiele. Nie tylko skóra jest odżywiona i gładka, a wygląda jakby była wysmarowaną oliwką, ale się nie lepi - cudownie!

Super balsam

Balsam w opakowaniu tubki. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem takim orzeźwiającym pobudzającym. Balsam łatwo się rozprowadza po skórze, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Balsam jest wydajny.slora po zastosowaniu jest nawilżona i gładka.

Serdecznie polecam ten balsam

nie spodziewałam się, że go tak polubię. Nie ma mocnego zapachu, więc przy codziennym stosowaniu się nie nudzi. Nie klei się, szybko się wchłania i ma taką przyjemną konsystencje, że lubię go nakładać. Mam bardzo suchą skórę na nogach i jak nie lubię czegoś nakladac, to się zmuszam, bo wiem, że muszę nawilżać. I się kończy na stosowaniu raz w tygodniu. A tu dzięki temu, że lubię go stosować to go stosuję codzennie i dzięki temu efekty są lepsze niż przy innych balsamach:)

przyjemny na lato

urzekła mnie na początku szata graficzna tego produktu. opakowanie jest ładne, zamykane na zatrzask, tuba lekko sie gnie wiec łatwiej wyciagnac resztki produktu

zapach jest cytrusowy, zdecydowanie czuc w nim nuty grejpfruta co mi osobiście odpowiada na lato, na zime preferuje cieplejsze zapachy.

balsam dosyc dobrze sie nakłada, konsystencja nie jest zbyt lejąca wiec wygodnie mozna go rozsmarować. jednak potrzevuje on troche czasu na wchłonięcie sie, dlatego jestem zmuszona stosować go tylko wieczorem

polecam wypróbować!

piękny zapach

Balsam do ciała Soraya Plante ma bardzo wygodne i praktyczne opakowanie, które pozwala na łatwe wyciśnięcie produkt z tubki.
Jego zapach jest bardzo piękny i umila na chwile spędzone na pielęgnacji. Co najważniejsze, zapach ten utrzymuje się na skórze kilka godzin po aplikacji.
Balsam dość dobrze się wchłania, aczkolwiek musimy poczekać na całkowite wchłonięcie parę minut.
Skóra po jego zastosowaniu jest nawilżona i pachnąca.

Dobry balsam

Balsam w ładnym opakowaniu o przyjemnym zapachu. Balsam ma idealną konsystencją, która dobrze się rozprowadza i nie marzę. Balsam szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Nie ściera się. Dobrze nawilża i dodaje blasku dojrzałej skórze. Balsam jest wygodny w użytkowaniu oraz cenowo przystępny. Produkt wydajny.

raz tak raz nie

Na początku stosowania balsamu wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, skóra była widocznie odżywiona i nawilżona. Po miesięcznej przerwie od stosowania balsamu coś poszło nie tak. Pomimo jego stosowania, nie odczułam żadnej większej różnicy. Skóra była nie sucha, ale nie nawilżył jej wystarczająco. Praktycznie nie odczułam żadnej różnicy. Co do samego opakowania - tutaj nie ma do czego się przyczepić. Balsam trochę się marze, nie wchłania się natychmiastowo ale to nie jest uciążliwe. Wydajność jest bardzo przeciętna (ale też nie szczędzę sobie tego typu produktów). Nie kupię go ponownie z prostej przyczyny - lubię testować kolejne kosmetyki. Czy bym wróciła do niego? No nie wiem.

Spisał się na medal

Sucha skóra potrafi być utrapieniem. Wiem o tym doskonale dlatego chętnie kupiłam ten balsam Soraya przy okazji wizyty w drogerii. Nie zawiódł mnie. Ukłony dla marki za świetną szatę graficzną. A cena kosmetyku jest bardzo przystępna. Balsam jest lekki, szybko się wchłania i nie tłuści skóry. Świetnie nawilża i zmiękcza skórę. Po użyciu jest bardzo gładka w dotyku. Przesuszenie stopniowo się zmniejsza. Skóra odzyskuje naturalną równowagę. A zapach jest śliczny i dodający energii. Po kosmetyk świetnie sięga się po kąpieli. Pielęgnuje skórę i dba o jej kondycję, rozpieszcza zmysły. Jestem więc bardzo zadowolona. Polecam jego zakup.

Uwielbiam

Balsam super mi się sprawdził. To jak pachnie to jakiś obłęd. Ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Ciało jest mega nawilżone, wypielęgnowane i gładziutka. Zapach pozostaje na skórze przez długi czas. Ma świetny skład i piękny design.

Taki sobie, jednorazowy romans

Taki przeciętny balsam, który można kupić w przecenie, zużyć i zapomnieć o nim.

Trudno się rozsmarowuje i wchłania, a jego działanie jest bardzo krótkotrwałe. Dużo "wkładu własnego" w porównaniu z jego przeciętnym działaniem. Ze względu na ciężką konsystencję raczej dobry na jesień/zimę i kiedy mamy dużo czasu dla siebie, nie dla zabieganych.

Zapach na początku wydawał mi się nietuzinkowy, pełen głębi i bogaty w nuty, które nie mogłam zidentyfikować, ale pozytywne wrażenie szybko się ulotniło i stał się słodko banalny. Na dodatek jest nietrwały, nie utrzymuje się na skórze. Trochę szkoda.

Nawilżenie ok, ale używałam lepszych pod tym względem balsamów w niższej cenie. Nie zauważyłam, by skóra była w lepszej kondycji.

Fajna tubka na klik i jakie takie nawilżenie to za mało dla mnie, by stać się fanką tego balsamu.