Eveline Cosmetics, Egyptian Miracle, Krem - ratunek do twarzy, ciała i włosów

Eveline Cosmetics, Egyptian Miracle, Krem - ratunek do twarzy, ciała i włosów

Średnia ocena: 3.64/5

3. Nawilżającego kremu pod oczy,
4. Odżywczego i regenerującego balsamu do ust,
5. Regenerującego kremu do rąk,
6. Silnie naprawczej odżywki do włosów,
7. Profesjonalnej kuracji zmniejszającej widoczność blizn i rozstępów.
Wyjątkowa formuła pod wpływem ciepła rąk zamienia się w ultraodżywczy olejek, który kompleksowo pielęgnuje skórę twarzy i ciała. Krem - ratunek do twarzy, ciała i włosów opracowany został na bazie 100% naturalnej receptury. Posty, unikalny skład zawiera wyłącznie 7 najskuteczniejszych składników:
- Oliwa z oliwek jest niezwykle bogatym źródłem przeciwutleniaczy, witaminy E, kwasów tłuszczowych, wyjątkowo skutecznie wygładza, zmiękcza, natłuszcza, chroni, łagodzi i redukuje szorstkość.
- Wosk pszczeli to doskonały, naturalny składnik natłuszczający i zatrzymujący wodę w naskórku, zapewniająca długotrwałe nawilżenie.
- Miód wykazuje silne właściwości regenerujące, odżywcze i kojące. Poprawia elastyczność, przywraca promienny koloryt, zmniejsza skłonność do podrażnień, wzmacnia odporność skóry przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
- Pyłek pszczeli, to bomba odżywcza, bogaty w aminokwasy, flawonoidy, NNKT, dzięki czemu znacząco nawilża, odżywia, wygładza, opóźnia procesy starzenia i regeneruje skórę.
- Propolis wyjątkowy składnik przeciwstarzeniowy i regeneracyjny, otrzymywany w opatentowanym procesie ekstrakcji olejowej. Działa silnie antyoksydacyjnie i przyspiesza produkcję kolagenu w skórze.
- Mleczko pszczele (Royal Jelly) zwane „królewskim darem”, doskonale pielęgnuje skórę, zmniejsza szorstkość naskórka, spektakularnie nawilża i odżywia.
- Olej słonecznikowy silnie nawilża, wygładza, wzmacnia naturalną barierę ochronną, ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjnie, regeneruje skórę z niedoskonałościami (blizny, rozstępy).

bez silikonów, bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa
uniwersalne
normalna, dojrzała, sucha, wrażliwa, odwodniona
bogate
nawilżające, natłuszczające, łagodzące, regenerujące, ochronne
w słoiczku

Must have!

To absolutny must-have w mojej pielęgnacji! :) Jest to kosmetyk wielofunkcyjny, co sprawia, że jest niezastąpiony w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Dzięki niemu mogę zadbać kompleksowo o skórę twarzy, ciała i włosów, oszczędzając przy tym czas i miejsce w mojej kosmetyczce :) idealny na wyjazdy!

super

Super krem do wszystkiego. Najczesciej używam go do rąk i na końcówki włosów w trakcie mrozów. Może dziwny sposób ale działa. Jeśli miałabbym zostawić jeden osmetyk w swojej kosmetyczce to byłby to ten krem,bo wiem jak uniwersalny potrafi być :)

najlepszy!

ten krem to złoto! używam go od wielu lat i choć czasem sięgam po nowości to do niego wracam jak bumerang. Ma bardzo przyjemną formułę olejku a przy tym nie jest tłusty, bardzo szybko się wchłania. idealny na suche łokcie, kolana czy końcówki włosów.

Za tłusty

Krem Miracle Egyptian łączy w sobie składniki takie jak miód, wosk i pyłek pszczeli, olej słonecznikowy. Ma on lekko żółtawy kolor i konsystencję miękkiego wosku. Według producenta możemy stosować go aż na 7 różnych sposób między innymi jako krem do twarzy/po oczy lub jako maskę do włosów. Niestety u mnie większość tych sposobów to nieporozumienie. Ma on zbyt ciężką konsystencję żeby użyć go jako produkt do twarzy a co dopiero pod oczy. Słabo się wchłania i zostawia na twarzy tłustą warstwę. Dodatkowo ma nieprzyjemnych zapach. Próbowałam nakładać go również na włosy, gdzie produkt miał zadziałać regenerująco. Tymczasem pozostawiał moje włosy szorstkie i mocno obciążone. Jestem w stanie zużyć go jedynie na ręce i stopy chociaż i tutaj jest problem przez tłustą konsystencję i nieładny zapach. No niestety nie polubiłam się z tym produktem.

Dla mnie świetny

Co tu dużo mówić, skończyłam niedawno 40 lat i na czole pojawiły się zmarszczki. Kiedy tylko nie zadbam o odpowiednią pielęgnację skóry, w kilka godzin wizualnie może mi przybyć kilka lat ;) To moje drugie podejście do tego kremu - wcześniej używałam go do włosów, bez zachwytu. Teraz jako fanka minimalizmu kosmetycznego (zaczynam być jak faceci i szukam doskonałych kosmetyków 5 w 1 :-D ) postanowiłam wrócić do naturalnych składników i pielęgnacji. Tym razem krem (nowe opakowanie) trafił na twarz. Nakładam go i wychodzę z psem na 1,5 godzinny spacer. A w tym czasie moja skóra pięknieje : wygładza się, nawilża (a przynajmniej tak wygląda) i dostaje młodzieńczego glow. Znikają suche skórki między brwiami i przy skrzydełkach nosa. Pewnie rezultat byłby lepszy, gdybym używała go i na noc, ale nie jestem już tak zdyscyplinowana;) O dziwo krem nie zapycha. Właściwie ma dla mnie tylko 2 wady: szybko jełczeje (ale to normalne w tłuszczach) i ze względu na skład dosyć długo się wchłania, ale to również nie jego wina. Ja jestem bardzo zadowolona i na pewno będziemy się przyjaźnić dłużej, nie wiem tylko jak latem będzie- być może okaże się za ciężki.

Krem-ratunek

Jeśli miałabym wybrać jeden kosmetyk o uniwersalnych właściwościach to wybrałabym zdecydowanie ten. ;)
Posiada naturalny skład i używam go dosłownie do wszystkiego :)
Sprawdza się jako krem do rąk, masełko do ust, nakładam jako olej do włosów. I w każdej tej roli sprawdza się świetnie.
Jeśli jesteś posiadaczką szczególnie suchej skóry ten krem-olejek powinien Ci pomóc :)

wątpliwy skład, nie wierzę mu

Spodziewałam się po produkcie, że będzie mocno tłusty i takiego oczekiwałam, szukałam produktu na zimę.
Mam wątpliwości co do jego walorów odżywczych i składu. Oczekiwałam wyczuwalnych, naturalnych składników, bo po składzie możemy się ich spodziewać. Na pierwszym miejscu oliwa z oliwek-produkt o intensywnej barwie, zapachu i mocno wyczuwalnym smaku. Smarując usta, nie czujemy absolutnie ŻADNEGO smaku, nie ma też praktycznie żadnego zapachu (ledwo wyczuwalny, słodkawy, może przypominający propolis, lecz prawie zerowy zapach) kolor kremu też jest niesamowicie blady jak na pierwsze miejsce oliwy z oliwek w składzie. Gdzie ten miód, propolis, mleczko pszczele i pyłek w składzie, które mają również charakterystyczny smak i zapach jak i wyczuwalną fakturę? Czyżby tych składników nie było i produkt jest po prostu utwardzonym olejem słonecznikowym, który też widnieje w składzie? Czy może krem jest rafinowany i filtrowany, czyli wszystko zostało w nim zabite i jest wyjałowiony z cennych składników odżywczych?
Konsystencja kremu też ma się nijak do składu-w składnikach nie jest wymieniony żaden składnik wiążący i emulgujący, a tłuszcze są jednak w formie stałej i aksamitnej i nie wiemy za pomocą czego zostały utwardzone i ujednolicone.
Używając produktu mam po prostu wrażenie, jakbym smarowała się wazeliną..po wazelinie jednak nie mam suchej skóry rano jak po tym kremie, nie sądzę żeby krem w jakikolwiek sposób odżywiał skórę a działanie ochronne jest bardzo krótkie, na ustach praktycznie zerowe. Chcialabym wyjaśnienia etapu produkcji wątpliwego dla mnie produktu. Jest też on zbyt tani jak na wymienione składniki, dla mnie to po prostu utwardzony olej słonecznikowy ze śladową ilością czegoś.
Opakowanie to jakaś tragedia, nie do wiary, że w tych czasach coś takiego mogło powstać, ale ta firma zawsze miała obrzydliwy design. Opakowanie jest paskudne i oldschoolowe, producent chciał też oszukać klienta i w ogromną ilość plastiku wsadził malutką ilość kremu.

Dla mnie nr 1

Moja cera jest bardzo problematyczna. Od kilku lat szukam kremu… droga przez mękę… ale w końcu znalazłam!
Jak dla mnie numer 1! Skora jest jędrna, rozświetlona i odżywiona!

Naprawdę dobry produkt w tej cenie

Bardzo dobry produkt za tę cenę, spełnia wszystkie funkcje deklarowane przez producenta. Jestem zadowolona, skóra jest zabezpieczona i zregenerowana. Kupię ponownie

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Przeboski!

Jeśli coś jest do wszystkiego to znaczy, ze do niczego.
Nie w tym przypadku!
Krem ma super formule, która pod wpływem ciepła rąk zmienia się i cudownie rozsmarowuje na skórze lub włosach
Uwielbiam używać go na noc, bo pozostawia tłusta powłokę.
Super nawilża i regeneruje cerę.
Zapach bardzo neutralny, śmiało można uwierzyć producentowi, że zrobiony jest ze składników naturalnych.
Cała moja rodzinka go uwielbia!
Jedynym minusem może być wydajność, choć może to ja lubię bardzo grubą jego warstwę.

Dosłownie ratunek

No to na początek krótka historia z mojego życia bo kto bogatemu zabroni.

Zaczęłam interesować się pielęgnacją dlatego, że moja skóra była w opłakantm stanie. Dosłownie opłakanym. Jak przejechałam paznokciami po czole to zostawała mi pod nimi po prostu tona przesuszonej skóry, a musiałam się kąpać co trzy dni bo tyle właśnie zajmowało mojej twarzy dojście do siebie po każdym prysznicu. I wtedy właśnie moja mama dała mi ten krem. To właśnie on doprowadził moja twarz do stanu w którym mogłam zacząć jakąś normalną pielęgnację.

Drugie opakowanie tego kremu od połowy zużyłam do ust i dłoni, bo na twarz ten krem już zrobił się dla mnie za ciężki.

Nakładałam krem na usta na nic a przez następny dzień moje usta były cudownie odżywione. Nałożyłam też ten krem na dłonie mojemu chłopakowi w momencie jego największego problemu z suchymi dłońmi i sprawdził się rewelacyjnie.

wielozadaniowy

Szukacie świetnego kremu który sprawdzi się do twarzy ciała i włosów ? jeśli tak to poszukajcie evelinecosmetics Egipcian Miracle. DLa mnie to kosmetyk wielozadaniowy a zarazem bardzo wydajny i w przystępnej cenie.

W swoim skladzie zawiera takie bogate składniki jak:
????Oliwa z oliwek
????Wosk pszczeli
????Miód
????Pyłek pszczeli
????Propolis
????Olej słonecznikowy

Krem jest umieszczony w eleganckim opakowaniu, które od razu przyciąga wzrok. Konsystencja kremu wydaje się dość treściwa i trzeba zaczekać chwilę aż wchłonie się do czysta. U mnie świetnie sprawdza się na wszelkie suche miejsca na ciele twarzy oraz jako zabezpieczenie na końcówki włosów.