Bielenda, Make-Up Academie, Vege Flumi, Fluid mineralny rozświetlajacy z sokiem z truskawki

Kategoria

Bielenda Make-Up Academie Vege Flumi to wegański podkład, który jednocześnie rozświetla twarz. Nie zatyka porów oraz nie obciąża skóry, przez co nie powstają na niej zaskórniki, wygląda ona świeżo. Dzięki obecnemu w składzie soku z truskawki podkład nawilża i odżywia cerę. Nie tworzy efektu maski, przez co sprawia wrażenie makijażu bez make-upu. Utrzymuje się na twarzy cały dzień.

Podkład Bielenda Make-Up Academie Vege Flumi ma gęstą konsystencję, dzięki której nakłada się go na twarz bardzo łatwo. Nakładać go można zarówno palcami, jak i pędzlem. Skóra staje się jednolita oraz gładka, a jednocześnie otrzymuje się efekt glow. Po aplikacji produktu ma się uczucie nałożenia nawilżającego kremu dzięki temu, że nie zastyga. Zapach truskawki w podkładzie nie przebija się. Dedykowany jest nie tylko dla młodszego pokolenia, ale i dla cer dojrzalszych. Ponadto produkt stawia na cery suche oraz normalne.

fluidy, mineralne
normalna, sucha
ujednolicające, o przedłużonej trwałości, rozświetlające, nawilżające
w tubce

Ciekawy zapach

Ten produkt byłby wręcz idealny, nawet przy mojej cerze mieszanej. Gdyby nie niedoskonałości, które mi się pojawiają przed okresem. Poza tym ładnie rozświetla twarz, nie zatyka porów i moja skórze nie zbyt obciążona. (Nie)stety czoło wymagało lekkiego przypudrowania, podobnie jak broda, ale z racji tego, że nie jest to produkt stricte matujący, to nie mam pretensji.

mógłby być bardziej trwały

Mam mieszaną cerę. Ten podkład wygląda u mnie dobrze po przypudrowaniu tak max 10h, to niby całkiem niezły wynik, ale oczekuję nieco więcej.
Formuła jest bardzo gęsta, kremowa, ale bardzo dobrze rozprowadza się gąbeczką. Daje średnie krycie i jest mega wydajny, wystarczy dosłownie odrobina, żeby pokryć całą twarz i uzyskać krycie.
Daje uczucie nawilżenia, nie zastyga, więc w moim przypadku wymaga przypudrowania. Dobrze łączy się z pudrem, korektorem i innymi produktami.
Opakowanie to zwykła tubka, ale przy tej cenie nic dziwnego.
Na pewno sprawdzi się przy cerach suchych i normalnych, przy mieszanych dla mniej wymagających.
Ja raczej nie kupię ponownie.

Tłuste uczucie na skórze

Podkład od bielendy zupełnie mi się nie sprawdził mimo wielu poleceń koleżanek.
Mam bardzo suchą skórę, a ten podkład po nałożeniu różnymi metodami od pędzla, po gąbkę, czy też bezpośrednio rękami dawał mi uczucie ogromnego obciążenia i tłustości, był bardzo widoczny na twarzy. Kolory bardzo ciemne

Podkład, który wybiorę na lato

Według mnie jest to bardzo fajny, lekki, rozświetlający podkład, do którego na pewno jeszcze wrócę. Mam cerę mieszaną skłonną do niedoskonałości i u mnie sprawdził się świetnie.

Fajny, budżetowy podkład

Ten podkład od razu skojarzyl mi się z czystym i lekkim, pierwszym makijażem dla nastolatek. Dla właśnie młodych dziewczyn i tych starszych, które nie mają wielkich oczekiwań wobec podkładu, kosmetyk powinien sprawdzić się znakomicie.
Po pierwsze: cena, bardzo przystępna i niemal na każdy budżet, duża dostępność i czeste promocje.
Przeurocze opakowanie, dobry skład i słodki, bardzo przyjemny zapach (od razu kojarzy mi się z sweet16)
Bardzo delikatne krycie, raczej wyrównanie kolorytu z dawką rozświetlenia, bo trudno nim zakryć większe niedoskonałości
Odpowiedni dla cery suchej, u mnie sprawdził się bardzo dobrze I nie podkreślał suchych skórek
Lekka, lejąca konsystencja

Nic specjalnego

Produkt bez rewelacji oczywiście za tą cenę nie ma co się spodziewać rewelacji choć spodziewałam się czegoś więcej niż delikatnego krycia opakowanie zwyczajne ale ja preferuje jednak te z pompeczka
Krycie raczej słabe ale za takie pieniądze nie spodziewałam się cudów

Lekki podkład, idealny na dzień. Podkład, który dobrze wtapia się w skórę i wygląda świeżo. Nie zakryje niedoskonałości.
Jeżeli ktoś nie lubi efektu maski, to jest to odpowiedni produkt dla niego.
Posiada przyjemny zapach, nie zapycha.

Truskawkowy podkład

Świetny podkład na codzień o przyjemnym zapachu truskawki w dwóch odcieniach 01 i 01
Odcień pierwszy okazał się za jasny moim faworytem przy jasnej cerze jest odcień 02
Średnia trwałość ale czego wymagać od podkładu za taką cene

Fajny !

Niegdyś fakt używałam go dość często . Wydaje mi się, że kiedyś był o wiele lepszy niż teraz. Zużyłam kilka opakowań tego fluidu.
Kolor podkładu dobrany idealnie po de mnie.
Produkt jest zamknięty w bardzo ładnej plastikowej tubce z zakrętką. Prezentuje się ładnie. Również bardzo dobrze wydobywa się produkt z opakowania. Ma bardzo ładny zapach.
Produktu nie potrzeba dużo ( jak dla mnie) aby pokryć całą twarz. Jest bardzo gęsty co powoduje, że jest bardzo wydajny.
Na początku naprawdę ładnie się dopasowuje , wygląda świeżo, ładnie rozświetla cerę i zakrywa doskonałości. Ale ostatnio zauważyłam, że bardzo szybko zaczyna się wyświecać na twarzy i wygląda bardzo nieładnie.
Teraz używam go sporadycznie. Na początki skradł moje serce, ale miłość do niego pomału zanika.

Dobry jakiś czas temu

Zakupiłam ten produkt w zeszłym roku w lato i byłam zachwycona, ładnie ujednolicał cerę, dobrze trzymał się na skórze. Teraz kupiłam go ponownie i mam wrażenie, że jest inny- wygląda ciężko na mojej skórze, szybko się ściera i mam wrażenie, że ciemnieje. Nie wiem, może moja cera jest inna lub trafiła mi się jakaś wadliwa seria lub po prostu zmienili coś w składzie. Niestety więcej po niego nie sięgnę zwłaszcza, że na rynku jest wiele dobry podkładów w tym przedziale cenowym.

Totalny bubel

Zacznę chyba od rzeczy, która poirytowała mnie najmocniej...

Mam dość jasną karnacje i ciężko jest mi wybrać odpowiedni podkład do koloru skóry przez to, że po prostu jestem bardzo jasna.

Wybrałam kolor nr 01, jasny beż. No niby w porządku, na ręce wyglądał już dość ciemno, jednak po kilku minutach diametralnie zmienia się na pomarańczowy. A żeby tego było mało, rozkłada się nierównomierne i tworzy plamy. Próbowałam go zaaplikować palcami, gąbeczką, pędzlem i to totalnie nie ma znaczenia xD.

Konsystencja kosmetyku jest strasznie dziwna, gęsta i jednoczenie pod palcami ma taką silikonową strukturę, bardzo śląską. Mogę szczerze przyznać, że konsystencją przypomina mi te tanie kosmetyki z Chin...

Efekt rozświetlenia? Zgoda.

Ale nic więcej dobrego nie mogę powiedzieć o tym kosmetyku. Krycie bardzo słabe. Od samego nałożenia podkład na skórze daje efekt maski, osiada w każdej zmarszczce, a nawet mam wrażenie, że sam się zbiera tam gdzie ich nie ma. Trwałość jest bardzo słaba, szybko się ściera jakby od samego patrzenia. Wygląda ciężko, ciastkuje się, zatyka pory. Straszny bubel.

Nie ukrywam, że po opiniach i polecajkach spodziewałam się czegoś lepszego, ale no cóż. Możliwe, że kosmetyk nie jest po prostu dla mnie, u kogoś innego może wyglądać najpiękniej na świecie, ale nie u mnie. Smuteczek.. :c

Fluid mineralny Bielenda

To jeden z moich ulubionych produktów do twarzy, lekki mineralny fluid, którym można budować krycie, łatwy w aplikacji, ma przyjemną formułę oraz w przystępnej cenie.