Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Unikalna formuła żelu do golenia Sensual została opracowana specjalnie dla delikatnej kobiecej skóry. Żel rozcierany na wilgotnym ciele zmienia się szybko w kremowa pianę, która zmiękcza włókno włosa oraz zapewnia łagodne i dokładnie golenie. Po zabiegu skóra staje się jedwabiście gładka i miła w dotyku. Żel zawiera ekstrakt z miodowego melona, który działa na skórę nawilżająco i łagodząco. Polecany do golenia zarówno nóg, jak i delikatnych obszarów pach, rak i okolic bikini.

nawilżające, łagodzące
żel do golenia
z pompką
żel
wrażliwa

Bardzo dobry. Zapewnia komfort golenia

Żel Joanna jest bardzo dobrym żelem do domowego usuwania włosków. Zdecydowanie ułatwia golenie i poprawia jego komfort. Po nałożeniu żelowej konsystencji na skórę zamiania się w delikatną lecz gęstą, przyjemną piankę. Żel chroni skórę w trakcie golenia przed wysuszeniem. Ma przyjemny zapach. Jest wydajny i łatwy w aplikacji. Jego cena nie jest wysoka, szczególnie w promocji. Bardzo polecam!

Niezawodna

Pianka sprawdza się w stu procentach . Jest bardzo wydajna . Chroni świetnie przed podrażnieniami gdzie przy goleniu maszynka nie sposób ich uniknąć . Opakowanie standardowe metalowa tuba.
Kremowa konsystencja jest święta co powoduje łatwą aplikację na ciele . Pianka nie ucieka z ciała i można ją delikatnie rozprowadzić nawet w jak najmniejsze miejsce .
Polecam z czystym sumieniem

Ulubiony produkt do depilacji

Żel do golenia z Joanny najczęściej kupuję w Rossmanie. Spośród wielu produktów tego typu ,ten sprawdził mi się najlepiej. Ma zbitą konsystencję i nie trzeba go wiele by rozprowadzić go na nodze. Dodatkowo mam wrażenie, że skóra po goleniu jest mile nawilżona. Nigdy mnie nie uczulił ani nie podrażnił, co działo się z innymi konkurencyjnymi markami. Polecam używam od dawna

Jak mogłam nie znać go wcześniej!

Cześć!

Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię się golić. Zawsze odkładam tą czynność ile mogę. Gole się, bo oczywiście lubię mieć gładkie nogi czy okolice pod pachami. Po prostu nie lubię tej czynności.

Muszę używać żelu, ponieważ mam wrażliwą skórę i po mydle [tak, tak, na mydło próbowałam kiedy byłam pod ścianą i nie miałam żadnego żelu] wyskakiwały mi zawsze krostki lub skóra była trochę podrażniona.

Żel sensual kupiłam robiąc zakupybw sklepie internetowym. Był w promocji, wiedziałam, że mi się przyda, więc wrzuciłam do koszyka.

To była miłość od pierwszego użycia. Dlaczego?

-bardzo zbity i niewiele trzeba, aby rozprowadzić na konkretne partie ciała
-jest naprawdę bardzo wydajny
-piana nie znika ze skóry [dopóki się oczywiście nie ogolisz :D]
-ładnie pachnie
-jest bardzo delikatny
-nie podrażnia skóry
- nawilżą ją
-skóra jest niesamowicie gładka, przyjemna w dotyku
-współpracuje z każdą maszynką
-widziałam jak podkrada mi go mój mąż, czyli też mu przypasował ????

Jest to naprawdę świetny żel. Wypróbowałam już wiele, ale już zostanę przy nim. Jest najlepszy!

Dobry żel

Cena faktycznie nie wysoka w porównaniu do innych na rynku. Pianka ma gęsta żelowa konsystencję. Dobrze utrzymuje się na skórze i dzięki niej po goleniu skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. Nie występują po nim krostki, podrażnienia czy jakieś inne uczulenia.

Zawsze wracam

Uwielbiam się z tym żelem już od dłuższego czasu. Zużyłam już kilka opakowań na zmianę z innymi na próbę i zawsze do niego wracam.
Świetnie się rozprowadza przy zmieszaniu z wodą (jest przy tym bardzo wydajny).
Bardzo dobrze się goli po jego nałożeniu, skóra po depilacji nie jest podrażniona .Skóra po jest gładka i nawilżona (nie mam problemu z przesuszoną skóra na nogach i zawsze używam po depilacji balsamu).
Zapach jest przyjemny.

Żel jak to żel nic nadzwyczajnego

••• Skóra po goleniu •••
Skóra choć jest podatna na podrażnienia i przesuszenie to do golenia nie potrzebuje specyfików ;) Nawet żel pod prysznic jest w zupełności wystarczający bądź dla najlepszego efektu peeling do ciała. Peelinguje nogi a następnie golę maszynką. Żele do golenia mają ułatwiać zadanie i nie ukrywam, że też chętnie golę z ich pomocą.

••• W skórcie •••
Żel do golenia kupiłam online, jednak jak się okazało nie odstępuje niczym od moich poprzedników chyba, że ceną. Żel do golenia nie jest konieczny ale czasami warto go mieć. Joanna, Sensual, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z miodowego melona nie wywoła żadnych efektów niepożądanych. Przetestowałam ze względu na chęć poznania ale nie wrócę ponownie.

[ZALETY]
+ ułatwia depilację - właściwie tak jak inne żele do golenia
+ nie podrażnia skóry - tak jak większość tego typu produktów
+ nie przesusza skóry - jak wyżej

[WADY]
- cena

••• Pojemność •••
200 ml

••• Cena •••
Około 15 zł

Lepszy od Gillette

Nie mieszkam w Polsce, tym samym mam utrudniony dostep do polskich kosmetykow. Kupilam go pierwszy raz w tym roku i jestem zaskoczona jaki to dobry produkt. Od lat uzywam Gillette, bo jest dostepny we Francji tez w formie zelu. Nie ukrywam, ze preferuje zele do golenia.

Joanna ma ladny zapach, dobrze przylega do skory i nie splywa (zdaza sie to tanim piankom), nie ma podrazniem skory nawet w okolicach bikini ( to sie zdaza nawet Gillette i to wersji z lagodzacym aloesem). Opakowanie jest wydajne - mam go ponad miesiac i nadal jest. A zwlaszcza latem, gdy czesto sie gole. Chociaz ja sie czesto gole caly rok, bo regularnie chodze na basen.

Dalsze zalety Joanny to cena. Opakowanie praktycznie, ale nieco duze na podroz.

Dla mnie akurat jest trudno dostepne. Moge go tylko przywiesc z Polski i to jeszcze jak mam bagaz nadawany. Chociaz widze, ze jest na notino.fr i moge zamowic tam.

Ulubiony i niezawodny.

Kupuję ten żel od lat, czasem zdradzając go z Gillette, jednak zawsze ostatecznie wracam do Joanny - jest niezawodna!

Żel ma w zasadzie same plusy - serio :).
Ma wygodne i praktyczne opakowanie, które działa bez zarzutu aż do samego końca. Konsystencję też ma wspaniala, jest bowiem zbity i gęsty - po kontakcie z wilgotną skórą zmienia się w puszystą piankę, dlatego wystarczy go zaaplikować naprawdę niewiele, by móc swobodnie usunąć włoski. Cały zabieg uprzyjemnia słodki i kobiecy zapach.

A jak z działaniem, zapytacie? Ano, jest ono pierwszorzędne! Żel fantastycznie zmiękcza włoski i ułatwia ich usunięcie - skóra jest aksamitnie gładka, miękka i apetyczna - po żadnym produkcie do golenia nie miałam aż takich rezultatów! Nie zapycha maszynki i łatwo go spłukać.
Kocham w nim również to, że nie wysusza i nie podrażnia, co notorycznie zdarzało mi się po użyciu żeli/pianek innych marek.

Kolejnymi zaletami są dobra wydajność, przystępna cena i łatwa dostępność.

Podsumowując - to chyba najlepszy żel w tej kategorii cenowej. Ułatwia golenie, zmiękcza włosy, nie wysusza skóry, nie podrażnia, starcza na długo i kosztuje niewiele - dla mnie jest najlepszy i serdecznie go polecam ♥️

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

No po prostu ekstra jest

Najlepsza pianka do depilacji jaka miałam w życiu ! nie powoduje podrażnień . Nie znika odrazu po rozprowadzeniu, super sunie po niej maszynka, żel zamienia się w piankę nie trzeba go dużo aplikować. Nadaje się rownież do okolic bikini. Poprostu SUPER !

ładny zapach

Bardzo lubię tą piankę. Ładny zapach. Kupiłam ją w drogerii Rossmann. Chętnie do niej wracam. Zdarza się, iż jest na promocji. Duża pojemność, wydajność jest dobra.

Owocowy przyjemniaczek

Żel ma bardzo ładny, owocowy zapach i opakowanie z wygodną pompką. Dobrze się pieni i nie podrażnia nawet wrażliwej skóry. Jest wydajny, tani i skuteczny. Bardzo lubię testować nowości, dlatego nie wiem czy kupię ponownie.