Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust na bazie wody. Idealnie uwydatnia usta, a zawarte w nim opalizujące drobinki optycznie je powiększają. Gęsta konsystencja sprawia, że błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, nie ściera się.

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
hipoalergiczna
Efekt
z drobinkami

Nadaje piękny kolor

Ten produkt jest tego typu błyszczykiem, który nie tylko pozostawia blask na ustach, ale i nadaje im głębokiego koloru.
Te błyszczyki mają dosyć szeroką gamę kolorystyczną, dlatego każdy znajdzie własny kolor.
Pięknie błyszczą się na ustach, nawet powiedziałabym że szklą.
Do tego mocny pigment dopełnia makijaż.
Wystarczy konturówka, żeby utrzymać go w ryzach.
Bardzo lubię go używać, bo jest można powiedzieć takim wyjątkowym błyszczykiem, ze względu właśnie na ten pigment.
Opakowanie jest dosyć grube, co mi osobiście się podoba, bo czuję że trzymam coś w rękach.
Aplikator jest wygodny w użyciu.
Polecam.

Błyszczyk do zadań specjalnych

Bardzo fajny błyszczyk, często na promocjach w Rossmannie. Miałam odcienie 10, 03 i 05, ten ostatni jest moim faworytem. Świetnie wygląda solo, z konturówką albo na matową pomadkę. Delikatnie nawilża usta.

Świetny błyszczyk

Bardzo dobry błyszczyk jak za taką cenę. Miałam dwa opakowania z czego jeden był moim ulubionym a z drugim nie trafiłam z kolorem. Mimo tego zużyłam oba i chętnie powrócę do nich, gdy zużyje moje pozostałe błyszczyki. Ma lekką formułę, ładnie barwi usta i ślicznie się mieni. Jest dość słabo wydajny i dość szybko się ściera z ust. Jednak w dalszym ciągu jest to błyszczyk godny polecenia.

uwielbiam

Cena niska, jak na błyszczyk to bardzo długo się trzyma,ładne kolory,wyglądają dobrze na ustach, kolory nie są przekłamane,często są promocje na nie,mam już zużyte kilka opakowań

Mój ulubiony błyszczyk

Z błyszczykiem od Lovely polubiłam się od pierwszego użycia. Przede wszystkim jest dostępny w super odcieniach. Wypróbowałam już kilka i w zasadzie z każdego jestem zadowolona. Konsystencja jest w sam raz, łatwo się rozprowadza, a niewielka ilość produktu wystarczy by pokryć całe usta. Co dla mnie mega ważne i niestety rzadko spotykane w przypadku innych błyszczyków: nie lepi się! Ani trochę, nic a nic, więc noszenie go na ustach jest naprawdę przyjemne. Do tego posiada ładny, słodki zapach i dobrze nawilża usta. Opakowanie może nie jest zbyt wyszukane, ale to szczegół, do którego nie przywiązuję wielkiej wagi. Zużyłam już wiele opakowań i ciągle kupuję kolejne. Nie miałam jeszcze lepszego błyszczyku, w dodatku cena to petarda w stosunku do jakości. Polecam.

Dobry

Błyszczyk w wygodnym opakowaniu z wygodnym dużym aplikatorem.

Konsystencja bardzo gęsta, ale pomimo tego dobrze się nakłada.

Usta po zastosowaniu są pełniejsza, pięknie się błyszczą jak na błyszczyk trwałość ok.

Nie wysusza ust. Nadaje również się na pomadkę. Nie lepi się.

Produkt średnio wydajny.

Jakoś zależy od koloru

Używałam trzy kolory tego błyszczyka i o tyle, jak te w kolorze sprawdziły mi się świetnie, to przezroczysta sztuka z "efektem holo" na ustach wyglądała jak po prostu zwykły bezbarwny błyszczyk ze znikomą ilością brokatu. Nie powiem, że się nie zawiodłam. Mimo tego, błyszczyki mają przyjemny zapach, konsystencję oraz aplikator. Nie utrzymują się zbyt długo, ale no jednak błyszczyki mają to do siebie, że za długo na ustach nie leżą. Są mało wydajne.

Pięlny połysk, wydatne usta

Błyszczyk kupiłam w Rossmannie i jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Na tle innych przetestowanych przeze mnie błyszczyków wypada całkiem dobrze.
Co do atutów, to pięknie nabłyszcza i powiększa usta. Połyskujące drobinki efektownie się mienią, co uważam jest dużym plusem produktu.
Podoba mi się ładne, estetyczne opakowanie i całkiem spory aplikator, umożliwiający wygodne nakładanie na usta. Do gustu przypadła mi także gęsta konsystencja błyszczyku.
Generalnie błyszczyk Lovely H2O Gloss to bardzo dobry produkt, który można kupić w przystępnej cenie.
Polecam.

Spoko

Jak na swoją cenę to są naprawdę przyzwoite, jednak nie wyglądają jakoś bardzo "glossy" na ustach. Szybko się kończą i krótko trzymają się na ustach. Opakowanie jest duże a błyszczyka nie ma aż tak dużo. Mimo tego mam jakieś 4 opakowania.

Mój ulubieniec

Błyszczyk kupiłam w Rossmannie na promocji. Po przeczytaniu pozytywnych opinii postanowiłam że skusze się żeby go przetestować i nie zawiodłam się już po pierwszym użyciu stał się moim ulubieńcem .To rewelacyjny produkt ma duże drobinki pięknie się mieni,przepięknie wygląda na ustach a jak pachnie obłędnie czekoladą.Mam odcień nr.5 jestem zakochana w nim i co najważniejsze nie lepi się.Już wiem że to będzie mój hit !Jestem pod wrażeniem musicie koniecznie go kupić.Polecam ❤️

Posiadam w swojej kolekcji kilka odcieni tego błyszczyka i jestem bardzo zadowolona.
Przede wszystkim produkt ma gęstą formułę czyli taką, którą najbardziej lubię.
Niektóre odcienie tej linii posiadają też sporo bazy kolorystycznej co u mnie również jest na plus. Dodatkowo po aplikacji tego produktu moje usta stają się miększe i bardziej nawilżone.
Błyszczyk nałożony na pomadkę świetnie podbija jej kolor oraz nadaje jej wyrazistości.
Aplikator mimo dużych rozmiarów przyjemnie rozprowadza produkt na ustach i jest w stanie zrobić to precyzyjnie.
Jest to jeden z lepszych produktów tego typu w tej cenie i myślę, że jeszcze nie raz zdecyduję się na ponowny zakup.

KOCHAM GO

jeden z moich ulubionych błyszcyków.ma idealną gęstą konsystencje ale się nie klei.wygląda bardzo ładnie.mam kilka kolorów ale numer 7 to mój ulubiony bardzo ładny naturalny kolor.te błyszczyki mają mega ładny zapach i cena jest duzym plusem w dodatku mają bardzo fajny duzy aplikator więc szybko i ładni się nakłada.nawilża usta.ogólnie cudowny