Foreo, Luna Mini, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Foreo, Luna Mini, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

LUNA Mini dla każdego rodzaju skóry. Rewolucyjny system oczyszczania twarzy.
Właściwości:
- usuwa z porów dogłębnie pozostałości brudu, tłuszczu i makijażu,
- usuwa martwy naskórek,
- za pomocą pulsacji T-Sonic skóra jest jędrniejsza i promienna,
- łagodne i higieniczne silikonowe wypustki są dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry,
- kombinacja drobniej rozstawionych wypustek szczoteczki po jednej stronie jest dla cery wrażliwej i normalnej,
- grubiej rozstawione wypustki są przeznaczone do dogłębnego oczyszczania kącików,
- druga strona mająca grubiej rozstawione wypustki jest dla cery mieszanej,
- wystarcza na 300 zastosowań,
- w pełni naładowana po 1 godzinie ładowania,
- ma 2 prędkości,
- nie wymaga wymiany szczoteczki,
- w 100% wodoodporna.

szczoteczki do twarzy
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Łagodne oczyszczenie

Używam szczoteczki co 2-3 dni aby złuszczyć martwy naskórek. Mam cerę tłustą wiec jest to wskazane plus szczoteczka przyczynia się do dogłębniejszego oczyszczenia porów i generalnie całej twarzy. Wypustki ma delikatne, nie podrażniają twarzy, łagodnie pulsuje. Ja używam z reguły tylko przednich wypustek. Bardzo wydajna bateria. Mam szczoteczkę od 2 lat i ładowałam raz lub dwa. Przez to, ze jest mała i lekka zabieram ją ze sobą w podróże. Nigdy nic mi się nie popsuło, tworzywo z którego jest zrobione wyglada jak nowe, naprawdę jest to solidny gadżet.

Uwielbiam!

Szczerze mówiąc, po całym dniu w pracy, na uczelni czekam na moment, kiedy to wieczorem będę mogła użyć tej szczoteczki!

Używam jej praktycznie do wszystkiego - oczyszczam twarz, nanoszę olejki, robię masaże. Dla mnie jest wielofunkcyjna i za to ją uwielbiam.

Świetnie oczyszcza skórę. Pozostawia efekt gładkiej, odświeżonej skóry. Zdecydowanie poprawiła się kondycja mojej skóry. Myślę, że mam też mniej wyprysków stosując ją.
Szczoteczka pracuje dość cicho. Jest wygodna i przyjemna w obyciu.
Łatwo się ją czyści.

Super oczyszcza

Jedna z lepszych szczoteczek do oczyszczania skóry . Jest bardzo delikatna ,delikatnie oczyszcza ,dobrze ,nie podrażnia skóry ani powoduje zaczerwienia . Do tego ma ładny kolor ta szczoteczka . Jest tania ,dobrze ja utrzymać w pielęgnacji i czystości . Jestem zadowolona i polecam. P.S - mam skórę wrażliwą i dobrze się sprawdziła więc jest ok .

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Najlepszy na swiecie????

Szczoteczka ogólnie sama w sobie nie jest zła... Ale czy produkt aż tak rewelacyjny?! Owszem skóra jeat oczyszczona, delikatniejsza, ale za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Sympatyczny gadżet przydatny na wyjazdy

Fajna szczoteczka, choć z tytułu swoich niewielkich rozmiarów dość nieporęczna. Jest jednak idealna na wszelkie wyjazdy (służbowe, turystyczne) bo zajmuje bardzo mało miejsca. Efekty czyszczenia zadowalające, ale jakiś specjalnych nie widzę.

Fajny gadżet

Szczoteczkę udało mi się kupić na promocji w Superpharm za 200 zł. Standardowa to cena to dla mnie zdecydowane przegięcie i raczej nigdy bym się nie skusiła na jej kupno.
Mam cerę mieszaną, wrażliwą z umiarkowaną tendencją do zanieczyszczeń i niedoskonałości. Foreo używam jedyne 1-2 razy w tygodniu. Zastępuje mi peeling mechaniczny. Twarz po zastosowaniu jest niesamowicie gładka i miękka w dotyku, do tego redukuje zanieczyszczenia.

Fajny sprzęcik

Bardzo długo przymierzałam się do jej kupna, jednak cena mnie odstraszała. Szczoteczka wykonana jest bardzo solidnie, kolor nie odbarwia się mimo codziennego używania od pół roku. Fajnie oczyszcza buzie po demakijażu, mycie nią jest bardzo przyjemne. Zauważyłam, że odkąd jej używam wyskakuje mi mniej zaskórników. Jednak nie jest to must have w damskiej kosmetyczce. Fajny gadżet, ale za drogi, warto polować na promki

Nie jest to must have

Szczoteczki Luna używam regularnie od roku. Jeśli chodzi o jej wykonanie nie mam żadnych zastrzeżeń- wodoodporna, estetyczna, śliczna- mam kolor niebieski, to co pisze producent, w kwestii wykonania, to 100% prawdy. Natomiast jeśli chodzi o działanie nie jest, to moim zdaniem, rzecz, bez której nie można żyć i nie jest ona niezbędna w pielęgnacji. Nie zauważyłam żeby stan mojej cery poprawił się odkąd mam szczoteczkę. Jest to, według mnie, fajny gadżet, ale jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem i hamuje go cena to radzę czekać na promocję (ja kupiłam w super pharm za 199z ł, cena regularna to 349 zł) albo rozejrzeć się na aukcjach za używaną (kupić, odkazić, wyczyścić i używać) lub wstrzymać się z zakupem i jeszcze raz to przemyśleć. Szczerze, to 199zł to i tak dużo za brak efektów, gdybym wydała ponad 300 zł byłabym wkurzona, i tak jestem wkurzona, ale trochę mniej;).

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Gadżet

Od dawna marzył mi się zakup tej szczoteczki, lecz wysoka cena zawsze demotywowała. Nadszedł czas, gdy w końcu się na nią skusiłam. Czy żałuję? Raczej nie. Ale nie powiedziałabym że taki sprzęt to "musthave" każdej kobiety.
Po jej użyciu, skóra jest miękka, dobrze oczyszczona i dosłownie piszczy pod palcami. Nie używam jej codziennie ponieważ boję się, że dla mojej cery było by to za dużo. Stosuję ją raczej jak peeling, 2-3 razy w tygodniu.
Ciężko mi stwierdzić czy pozbyłam się dzięki niej niedoskonałości. Na pewno mogę powiedzieć, że nie radzi sobie ze skórą pod maseczką i tak pryszcze wyłażą w tych miejscach.
Natomiast bardzo ją lubię za to że w tym samym czasie zarówno oczyszcza, jak i świetnie wykonuje masaż twarzy. A dzięki temu, cała pielęgnacja lepiej się wchłania.

• Łatwość obsługi: 5

Gadżet urodowy wart swojej ceny.

Szczoteczka bardzo dobrze wykonana. Silikon nie odbarwia się. Używam regularnie, codziennie. Skóra jest gładka. Ilość niedoskonałości i zaskórników znacznie się zmniejszyła. Szczotka jest wodoodporna, więc można używać jej pod prysznicem, co znacznie usprawnia cały proces pielęgnacyjny. Umożliwia niemal całkowitą rezygnację z peelingów mechanicznych.

• Łatwość obsługi: 5

Nie wyobrażam sobie bez niej pielęgnacji

Szczotkę Foreo Lune mini kupiłam w SuperPharm na przecenie i od razu przypadła mi do gustu. Producent zapewnia że wytrzymuje 5-6 miesięcy na jednym naładowaniu, mi działa znacznie dłużej. Sprawdza się idealnie, dobrze oczyszcza cerę po zmytym wcześniej makijażu

Fantastyczna

Szczoteczka sprawdza się bardzo dobrze. Udało mi się ją zakupić na promocji. Już po pierwszym użyciu odczuć można efekt na skórze, jest dokładnie oczyszczona i jakby bardziej jędrna. Praktycznie nie trzeba jej ładować, używam już pół roku a jeszcze nie była ładowana. Wydaje się na bardzo solidnie wykonanym sprzętem , który posłuży przez wiele lat. Uprzyjemnia codzienną pielęgnację.