Miya Cosmetics, myPUREexpress, 5-minutowa maseczka oczyszczająca z kompleksem [5% kwas azelainowy + glicyna]

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ekspresowa maseczka oczyszczająca, złuszczająca i skutecznie działająca na widoczne problemy skórne. Wystarczy 5 minut, by aktywna formuła z kompleksem [5% kwas azelainowy + glicyna], różową i białą glinką, olejkiem z nasion malin i jojoba, witaminą E i prowitaminą B5 odblokowała pory, oczyściła niedoskonałości i zaskórniki, zmatowiła skórę. Maseczka uspokaja i normalizuje wydzielanie sebum, rozjaśnia przebarwienia, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Nawilża i uelastycznia skórę.
Maseczka myPUREexpress jest przyjemna w użyciu – łatwo się rozprowadza i zmywa, nie pozostawia uczucia napięcia czy ściągnięcia skóry. Jej formuła działa skutecznie, ale jest delikatna i bezpieczna dla skóry. Działa ekspresowo i efekty pielęgnacyjne są widoczne już po 5 minutach.
A jeśli cera potrzebuje mocniejszego oczyszczenia – maseczkę warto pozostawić na 10 minut. Dzięki temu aktywne składniki mogą wniknąć głębiej i efektywniej dbać o piękno skóry. Przy regularnym stosowaniu myPUREexpress 2 razy w tygodniu wyraźnie zmniejsza się widoczność porów, zaskórników i niedoskonałości, poprawia się kondycja skóry, zmniejsza się tendencja do przetłuszczania i powstawania nowych niedoskonałości.
Bez silikonów, parafiny, PEG-ów, olejów mineralnych, parabenów. Testowana dermatologicznie. Dla wszystkich typów skóry, także wrażliwej i trądzikowej. Nie zapycha porów. Nie testowana na zwierzętach. Wegańska.

wygładzające, antybakteryjne, matujące, oczyszczające, nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów
w słoiku
bogate
klasyczne
młoda, tłusta, trądzikowa, mieszana, wrażliwa

jestem zadowolona

nie jest to coś innowacyjnego, ale na pewno jest to jednak z lepszych masek oczyszczających na rynku w dobrej cenie. tutaj akurat nie ma co się z tym kłócić. na pewno widać że poza tym, ze cera ze skłonnością do wyprysków mniej się tłuści, ale też i zaczerwienienia się rozjaśniają. to jest to czego oczekiwałam. skóra jest gładka, nie jest podrażniona a do tego o wiele mniej się świecę po jej użyciu.

Poprawna według mnie maseczka.
Na plus że jest już gotowa i nie trzeba samemu jej rozrabiać.
Konsystencja jak dla mnie po czasie traci i staje się zbyt gęsta i grudkowatą.
Trzeba ją dość szybko zużyć.
Efekt moim zdaniem daje delikatny, oczyszcza buzię. Nie miałam po niej efektu ściągniętej skóry.
Na minus opakowanie bo nie jest to higieniczna opcja, lepsza byłaby tubka, przez co mniej powietrza by się dostawało do produktu i dłużej można by było się nim cieszyć.

Brawo dla niej

Szukałam szukałam aż w końcu znalazłam idealna szynka maseczkę na złuszczanie i pielęgnację skóry . Bardzo mi zależy aby maseczka była dobra skuteczna i miała szybkie zastosowanie na codzienny rytuał czasem nie mam czasu. A ta sprawdza się świetnie . Wystarczy poświęcić 5 min i efekt widoczny po kilkunastu próbach. Konsystencja jest kremowa i przyjemna w dotyku . Zapach jest neutralny ( kremowy)
Opakowanie ładnie się prezentuje w domowej toaletce .

MIYA maseczka

5 minutowa maseczka oczyszczająca ! Rewelacja , jedna z moich ulubionych masek które oczyszczają skórę i nagromadzonego sebum .
Skóra po niej jest wygładzona ale jak u mnie potrzebuje więcej nawilżenia. Producent zapewnia że matuje skórę u mnie się to sprawdza .

Dobra maseczka glinkowa

Gotowa do użycia maseczka glinkowa niewątpliwie jest ułatwieniem w szybkim procesie dodatkowej pielęgnacji.

Wygodny słoiczek plastikowy kryje w środku różową maź o konsystencji typowej do glinki. Jest łatwa w aplikacji. Wystarczy kilka ruchów pędzlem i cała twarz jest w glince.

Priorytetem przy niej jest to, by nie dopuścić do jej wyschnięcia na twarzy, inaczej podrażnia, wysusza i ściąga skórę.

Po maseczce skóra jest idealnie oczyszczona, gładka i miękka.

Fajny gotowy produkt do szybkiego użycia. Warto poznać. Kupiłam kilka razy i chętnie wracam.

Taka fajna taki zawód

Maseczka została zamknięta w plastikowym słoiczku o pojemności 50ml. W konsystencji jest bardzo fajna, lekka ale nie lejąca się o przybrudzonym kolorze różu. Glinka jak to glinka ma swój zapach chodź ten jest lżejszy. Zaaplikowana na skórę twarzy z łatwością się rozprowadza. Powoli zastyga co pozwala mi na krótsze jej zwilżanie. Trzymałam ją 10minut na cerze. Pod wpływem ciepłej wody bardzo ładnie się zmyła bez mazania po twarzy. Efektem końcowym była gładka oraz oczyszczona skóra twarzy. Nie zauważyłam nadmiernego wydobywania się sebum, a cera za każdym razem gdy po nią sięgam jest naturalnie matowa. Jedyny jej minus to alkohol w składzie - który chciał nie chciał podsusza cerę. Niestety ze względu na ten mankament wiecej jej nie kupię. Ogólnie mogę ją polecić ale sama wolę nie zwracać uwagi na to czy alkohol mnie podrażnił czy nie więc wolę unikać ich w składach kosmetyków.

Dobre uzupełnienie codziennej pielęgnacji

Marka Miya zaskakuje mnie od jakiegoś czasu dość pozytywnie! Ostatnio sięgnęłam po maseczki w słoiczkach i jestem zadowolona z ich jakości i efektów które tworzą na skórze twarzy. Jedną z najbardziej zauważalnych zalet tej maseczki jest szybkość jej działania. Wystarczy zaledwie 5 minut, aby poczuć oczyszczający efekt na skórze. To doskonała opcja dla osób, które mają ograniczony czas, a jednocześnie chcą zadbać o kondycję swojej cery. Składniki aktywne, takie jak kwas azelainowy i glicyna, dodają produktowi wartości oczyszczającej i kojącej. Kwas azelainowy znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych i regulujących wydzielanie sebum, co sprawia, że maseczka jest idealna dla osób z cerą problematyczną. Konsystencja maseczki jest łatwa do aplikacji, a produkt szybko się wchłania. Nie pozostawia uczucia lepkości ani ciężkości na skórze po zmyciu. Niekiedy miałam wrażenie, że poza oczyszczeniem delikatnie wysuszyła też moją cerę, ale udało mi się szybko naprawić ten efekt kolejnymi warstwami produktów.

lubię ją i to bardzo

ta maska to już klasyk! tak kremy do mnie średnio trafiają tzn. są ok ale nie szałowe tak ta maska oczyszczająca to jest coś co kupuję co jakiś czas, bo wiem że jest sprawdzona i dobra. ma fajny skład, dobrze oczyszcza i nie podrażnia skóry. przy moim typie jest to dość ważne, dlatego cieszy mnie kwas azelainowy - z nim się bardzo lubię. niedawno wykończyłam 3 opakowanie i znów kupię gdy wpadnie jakaś promka na niego w rosku.

oczyszczenie i wygładzenie

jedna z masek po których rzeczywiście widać efekt między innymi widać różnicę na ciemnych porach, ale to nie tak że efekt tylko do max 2 godzin jak przy niektórych maskach tylko rzeczywiście na dłużej są zwężone i oczyszczone przez co nosek i cera wyglada świetnie. polecam regularnie stosować bo wygładza cerę, oczyszcza, pomaga następnym nawilżającym produktom dotrzeć głębiej w skórę i zdwukrotnic efekt nawilżenia a także zapobiega i wycisza większe niedoskonałości

Duże ok

Maska zamknięta w plastikowym pudełku jest dużym plusem w porównaniu do tych z saszetki które ciągle się rozlewają, brudzą i są nieporadne. Ta starczyła mi na naprawdę długo, wystarczy mała ilość aplikowana na twarz 1-2 razy w tygodniu. Daje uczucie ściągnięcia twarzy kiedy na niej wysycha, skorupy ale po umyciu daje efekt nawilżenia i miękkości skóry. Co do zmiany kolorytu nie wydaje mi się aby coś się zmieniło, nie pomaga też ani nie szkodzi cerze trądzikowej. Ładnie pochłania sebum przez co potem twarz się szybko nie przetłuszcza.

Bardzo dobra maska

Bardzo dobra maska, która warto mieć w swojej szafec z kosmetykami. Rzeczywiście oczyszcza i wygładza buzię, poelcam używać 1/tydzień. Jak zasucha to nie kruszy się (i nie budzi wszystkiego dookoła) i raczej łatwo się zmywa.

Łatwo się nakłada i dobrze zmywa, oczyszcza.

Maseczkę oczyszczającą kupiłam w drogerii Hebe. ma ładny przyjemny zapach, łatwo się nakłada i dobrze zmywa, oczyszcza, matuje, nie uczula, nie podrażnia, nie przesusza skóry. Maseczka składa się w 92,9 % składników pochodzenia naturalnego. Skóra po nałożeniu maski jest nieprzyjemnie klejąca, stosuję ją 2 razy w tygodniu, nie trzeba długo trzymać. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.