Twój Cel to, Gęste i długie włosy, Biotyna 10 mg

Twój Cel to, Gęste i długie włosy, Biotyna 10 mg

Chciałabyś zatrzymać się w biegu i zadbać wreszcie o swoje włosy? Stres, szybkie tempo życia, a nawet podróże czy zmiany pory roku wpływają na kondycję Twoich włosów. Wiemy, jak czasochłonne jest dokładne planowanie posiłków, które zaspokoją Twoje zapotrzebowanie na witaminy w 100%. Suplement diety Twój Cel To na włosy to bestseller marki. Biotyna 10 jest polecana przez 97% Klientek, które dokonały zakupu i wypróbowały suplement.

Biotyna 10 to uzupełnienie diety o substancje chroniące skórę, włosy i paznokcie. Wysoka wchłanialność biotyny w suplemencie diety pozwala na widoczne efekty już po 3 miesiącach kuracji. Włosy są gęstsze, a ich porost znacznie przyspiesza. Kuracja biotyną od Twój Cel To może być powtarzana i nie działa “doraźnie”, tylko długofalowo.

Skutecznie uzupełnia niedobór biotyny w Twoim organizmie i mobilizuje włosy do szybkiego wzrostu!

Działanie
Na włosy, Na skórę, Na paznokcie
Przyspieszające wzrost włosów, Przeciw łamaniu paznokci, Przeciw wypadaniu włosów
Tabletki

Skuteczność:

Dobrze działa.

Suplement jest w postaci tabletek łatwych do połknięcia. Włosy zaczęły lepiej rosnąć, wzmocniły się moje paznokcie. Łykam codziennie jedną tabletkę, kupiłam je w drogerii internetowej, polecam szukać promocji, wtedy lepiej się opłaca.

To działa

Idealne na naturalne baby hair
Wcierki są fajne ale nie zawsze mam na nie czas. Jeśli chcesz więc uzyskać baby hair bez wydłużania czasu w łazience, ten suplement zdecydowanie pozwoli ci osiągnąć efekt.
Łykasz tabletkę i osiągasz gęstsze włosy.

Polecam!!

Po stosowaniu tabletek włosy zaczęły lepiej rosnąć, pojawiło się duo baby Hair. Dodatkowo polepszył się stan moich paznokci, a także brwi i rzes. Rzęsy po przedłużaniu pięknie odrosły.
Polecam każdemu!
Mam wrażenie że samopoczucie się poprawia, lepiej się tez wysypiam.

• Skuteczność: 3

Jest ok

Moje włosy nadmiernie wypadały zawsze .
W okresie jesienno zimowym . Słyszałam o tabletkach wiele pozytywnych komentarzy.
Tabletkę sama w sobie nie jest zła, z łatwością połyka się nią.
Ale efektów wow nie miałam , włosy jak wypadły tak wypadają.

• Skuteczność: 4

Jak na cenę w promocji jest ok, ale nie oczekujcie cudów.

Produkt kupiłam na jakiejś promocji z nadzieją, że zmniejszy wypadanie moich włosów i trochę je wzmocni.

O tej marce dowiedziałam się w internecie, pompują bardzo dużo w marketing - wszędzie ich dużo. Stosowałam Twój cel według instrukcji, czyli na początku kuracji 1 tabletkę biotyny dla mocniejszego efektu.

Z tego co na pewno zauważyłam, to moje włosy nieco mniej wypadają, mam nowe baby hair oraz zauważyłam znaczną poprawę stanu paznokci - nie łamią się już w ogóle.

Reasumując - produkt działa, ale na pewno nie są tak spektakularne i szałowe efekty jak opisuje to firma i jej influenserki.

Polecam ten produkt zakupić na promocji, często można znaleźć kody u różnych influenserek i wtedy to naprawdę się opłaca.

Ok, ale bez szału

Moje włosy są cienkie, słabe, mam ich mało. W dodatku mają skłonność do wypadania oraz takichmałych zakoli - wtedy, gdy wypadaja w wiekszej ilosci. O "Twój cel to" dowiedziałam sie z reklamy w internecie. Potem przeczytałam opinie, a potem zabrałam się za testowanie.

Twoj cel stosowalam 3 miesiace, zgodnie z zalecana dawka.
Efekty? Fakt, włosy mnie wypadaja, pojawiły sie moze mini baby hairy, choc jest ich mało, paznokcie chwilowo sie poprawily (pewnie do czasu kolejnej hybrydy). Ale niestety bez obiecywanego czy opisywanego przez wiele dziewczyn efektu WOW.

PLUSY:
+ lekko wzmocnione paznokcie
+ zmniejszona ilosc wypadania wlosow
+ troszke urosło baby hair
+ skład - przede wszystkim faktycznie dzialajace rzeczy (biotyna, krzem, cynk - a do teo witaminy B, które juz moje maja duzo mniejszy wplyw na wlosy ale wiaz dobrze je miec niz nie miec)

MINUSY
- baby hairy sie pojawily, ale w malej ilosci - liczylam na wiecej. Większe efekty zaczely sie pojawiac tak naprawde przy rownoczesnym stosowaniu wcierki doskory glowy

Jeśli chodzi o skład:
* biotyna 2500µg, dawka bardzo wysoka, szacunkowe dzienne zapotrzebowanie u dorosłego człowieka to 50-200 µg - wiec jesli ktos ma problemy z wlosamiwlasnie przez niedobory biotyny to wtedy jest to suplement dla Was
* ekstrakt z pędów bambusa 25 mg , w tym 17,5g to krzemionka - co jest dosc dobra iloscia
* cynk 2,5mg - tu niestety mała ilość - jesli potrzebujecie wiecej to warto siegnac po inny produkt
* do tego witmainy b1, b6 i b12i selen - mniejszy wplyw na wlosy, dlatego juz nie oceniam zawartosci

Produkt może się sprawdzic zwłaszcza ze wzgledu na małe tabletki - łatwo je polykac. Składowo ok - mozna podbic niedobory biotyny i krzemu - ale u mnie bez efektu WOW.

Takie 3,5-4.

Mój cel to zdrowe włosy

Suplement zakupiłam na allegro za jakieś 50zl, opakowanie starczyło na kilka miesięcy użytkowania, moje włosy są cienkie, posarzale oraz kruche , suplement naprawdę poprawił ich kondycję, są gęstsze oraz się błyszczą.
Szczerze powiem , że sama jestem zaskoczona skutecznością

To naprawdę działa

Przed zamówieniem tabletek nie byłam
Przekonana ze to coś pomoże. Strasznie włosy mi wypadły kruszyły się był rzadkie i osłabione. Ale wkoncu zamówiłam. Aaa włosy przestały wypadać, przestały się łamać zaczęły rosnąć i stały się gęstsze ☺️

Naprawdę działa ????

Kupiłam pierwsze opakowanie rok temu, nie wierzyłam nigdy w te wszystkie suplementy, ktore działają cuda. Zaryzykowałam z tym produktem i nie żałuję, po jakimś miesiacy stosowania zauważyłam mnóstwo baby hair. Włosy stały się gęściejsze. Aktualnie musiałam przerwać suplementacje ze względu na ciążę ale na pewno wrócę do tej biotyny bo warto!!!

hit

Co prawda zaczęłam stosować suplementację wraz z wcierką do włosów od Banfi wiec nie mogę jednoznacznie przypisać wszystkich zalet samym tabletką, ale te regularne połączenie dwóch produktów salo zdumiewające efekty, po 3 miesiąca zauważyłam ze włosy naprawdę mniej wypadają. poza tym zauważyłam bardzo dużo baby hairow. Generalnie tabletki bardzo wydajne bo jest ich 400!!! małe wiec nie ma problemu z połykaniem oraz bez smaku. Bardzo polecam u mnie się sprawdziły

• Skuteczność: 5

Moje ulubione tabsy na włosy :D

Tabletki na włosy łykam od wielu lat . Nie mam jakiś okrutnie wypadających , ale zawsze może być lepiej. Te tabletki zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Po żadnych tabletkach nie miałam tak dużego porostu . Włosy rosną jak szalone ! Aleee wypadanie znacznie nie zmniejszają .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Skuteczność: 4

fajny produkt dla osób które wiedzą gdzie leży problem

Dostałam produkt w ramach testu, u mnie działanie znikome. Nie wykluczam, że dla osób z naprawdę lichymi włosami może zadziałać. Trzeba wiedzieć o jakim podłożu jest problem- genetyka czy głębsze problemy