Matrix, ColorSync

Matrix, ColorSync

COLOR Sync to pierwszy produkt do koloryzacji ton w ton zawierający opatentowany kompleks odżywczo-regenerujący z ceramidami.
Opracowany w celu przywrócenia równowagi w strukturze włosów porowatych oraz ich wzmocnienia. COLOR Sync został stworzony, żeby zapewnić jednolity, doskonale kryjący efekt koloryzacji (trwale pokrywa siwe włosy) oraz zregenerować i przywrócić prawidłowa strukturę włosom porowatym, dzięki czemu są one pełne blasku i miękkości.

fluid / krem
Trwałość
długotrwałe
farby
odświeżenie koloru, odżywcze

Ratunek dla rozjaśnianych włosów

Jak w tytule - uratował moje rozjaśniane w domu włosy. Po rozjaśnianiu wiadomo -nierowny kolor, żółte tony... Matrix wyrównał kolor i dzięki niemu nie wróciłam do ciemnych włosów :) używałam koloru 9mm i ostatnio na odrosty 10mm (mokka). To co moim zdaniem najważniejsze : polecam toner trzymac krótko (zwłaszcza na mocno rozjaśnionych włosach), za 1 razem trzymałam dłużej i kolor wyszedł dość ciemny, a za drugim już tylko kilka minut i wyszło zdecydowanie lepiej. Niemniej jednak kolor się wypłukuje i po kilku myciach jaśnieje. Co do odcienia, którego używałam - wychodzi ciepły, miodowy blond (jestem laikiem, nie bardzo wiem jak to określić, ale jakby z brązowymi tonami) , nie koniecznie mój kolor, natomiast po użyciu fioletowego szamponu jest juz fajny chłodny beż :) włosy po użyciu miękkie, wręcz odżyły (nakładałam na rozjaśniane z brązu, więc wiem co mówię :p) jeśli chodzi o wydajność to na włosy do ramion zużyłam niecałą tubkę.

W końcu to zrobiłam ????

Załączam od razu zdjęcia abyście miały dokładny obraz tego co się zadziało :)
Pierwsze zdjęcie ( u góry platynowy blond) zrobione jest godzinę po wizycie u fryzjera, nie wygląda? Wiem - koszmar???? Odrazu w ten sam dzien zabrałam się za przeszukiwanie internetu i szukanie ratunku dla moich włosów. I znalazłam ta właśnie farbę/ toner. Oczywiście zanim odważyłam się nałożyć tą farbę minęło 3 tygodnie, taki ze mnie tchórz????
Ale dzisiaj zrobiłam to, jestem świeżo po farbowaniu i od razu wstawiam Wam zdjęcia przed i po.
Nałożyłam na wilgotne włosy, trzymałam ok. 10 - 15 minut i ja z efektu jestem bardzo zadowolona. Włosy rzeczywiście lekko się przyciemnił, ale dzięki temu wyrównał się kolor i te straszne "odcięcia" koloru nie są tak widoczne.
Ja osobiście polecam:)
Zobaczę jak będzie że splukiwaniem się koloru...ale to jeszcze napisze ????

Włosy odżyły

Farba toner color sync marki Matrix kupiłam zachęcona opiniami. Chciałam użyć czego co nada ładnego koloru moim włosom nie niszcząc ich przy tym, jak to się stało po wielu drogeryjnych farbach.
Kupiłam kolor 9MM i aktywator 2.7 %.
Nałożyłam go na wilgotne blond włosy po wcześniejszym rozjaśnieniu odrostów.
Według palety powinien wyjść dość jasny blond wpadający w brąz. Toner trzymałam 25 minut co okazało się stanowczo za długim czasem ponieważ kolor wyszedł bardzo ciemny. To jest jedyny minus tej farby. Trzeba uważać z czasem i wybierać jaśniejsze odcienie.
Włosy po wysuszeniu są lśniące i widać gołym okiem że ich stan jest lepszy niż przed farbowaniem. Są nawilżone i miękkie.
Kolor mimo że wychodzi ciemniejszy to jest równy, bez plam.
Konsystencja którą nakłada się jest jak pianka, bez problemu się nakłada.
Na pewno wrócę do niej tyle że już do innego odcienia.

Kupiony w: U konsultantki

Kolor trzyma się długo,nie niszcząc włosów!

Moja fryzjerka używa tej farby do koloryzacji moich włosów moim zdaniem jest to Zdecydowanie najlepsza farba dla włosów jaka może być! Używam Matrix już od wielu lat, kolor trzyma się długo, jedna tubka na długie włosy całkiem wystarczy i nie niszczy włosów. Bardzo jestem zadowolona :)

Pięknie, lecz nietrwale.

Oceniam odcień 8M - średni blond. Moje włosy to rozjaśniany balayage na poziomie 9. Farbę kupiłam głównie w celu przyciemnienia zbyt jasnego blondu, chciałam uzyskać odcień ciemnego beżu na włosach.

Uwielbiam

Matrix color sync to najlepsza farba do włosów jaką stosowałam, a wyróbowałam całe mnóstwo farb szukając koloru zimny brąz który nie wychodzi jak czarny.
Przez wiele lat rozjaśniałam włosy. 2 lata temu postanowiłam zmienić kolor na brąz ale chodziło mi o zimny odcień który nie przechodzi z czasem w rudy.
Wypróbowałam różne farby i zawsze po kilku myciach widziałam już odcień rudy. A pewnego dnia kupiłam Matrix color sync 4A i moje życie się zmieniło. Piękny zimny ciemny brąz, żadnego rudego.
Farbę trzeba zmieszać w równych ilościach z oxydantem i musi to być oxydant 2,7%Color sync.
Nakładam na włosy pędzlem. Zostawiam na 25 min.
Po zmyciu farby i wysuszeniu włosów jest efekt Wow, Włosy mają piękny zimny brąz, lśnią i są gładkie. Wyglądają bardzo zdrowo.
Farba trzyma się na włosach ponad miesiąc. Myję włosy co drugi dzień. Farbuję co 1,5 miesiąca.
Nie niszczy włosów.

Świetny

Moje włosy naturalne są bardzo ciemne, od lat rozjaśniane.W związku z tym że salony fryzjerskie są pozamykane jakoś musiałam sama sobie poradzić.Zachecona pozytywnymi opiniami postanowiłam zaryzykować i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Najpier rozjasnilam odrost rozjasniaczem,odrost wyszedł w nieciekawy ciepłym odcieniu żółci. Następnie użyłam koloru 10M matrixa nałożyłam na całość i wyszedł piękny kolor :) włosy zrownaly swój kolor na całości,wygladaja jak od fryzjera.
Od tego czasu minął już około miesiąc i włosy spieraja się równomiernie, aktualnie mój kolor to taki naturalny blond. Zamierzam użyć teraz innych kolorów z tej serii,zobaczyny jaki będzie efekt????

Uwielbiam

Genialna farba pielęgnująca włosy - cudo.
Przede wszystkim recenzuję kolor N3, który u mnie wraz z wodą 3% idealnie pokrywa siwiznę i nawet przy codziennym myciu daje radę do 2 tyg. ( niestety zbyt szybko rosną mi włosy i trzeba to powtarzać).
Farba jest wydajna, cena za taką jakość do przełknięcia, pięknie pachnie, nawilża włosy, wręcz pielęgnuje. Od momentu pierwszego zakupu została już ze mną na zawsze!

Póki co jestem zachwycona tym produktem.
Fryzjerka mocno polecała tą farbę więc skusiłam się i nie żałuję.

Kolor wyszedł naturalnie i równomiernie. Pojedyncze siwe włosy są równomiernie pokryte. Moje włosy po porodzie bardzo, bardzo się osłabiły, połowa mi wypadła a to co zostało wyglądało nie zbyt atrakcyjnie. Po tej farbie wyglądają na nawilżone i zregenerowane. Nie sądzę że ten efekt utrzyma się bardzo długo ale póki co jest bardzo dobrze a minęło już sporo czasu.
Kolor delikatnie się wypłukał po kilku tygodniach ale wygląda dzięki temu jeszcze lepiej.

Wychodzi strasznie ciemno

Recenzuję odcień 10M.
Chciałam stonować kolor swoich rozjaśnionych włosów. Spodziewałam się beżu, może delikatnego przyciemnienia. Zrobiłam wszystko według instrukcji i skończyłam ze średnim brązem. Przeraziłam się, ale stwierdziłam, że skoro to toner, to parę myć i będzie lepiej. Umyłam włosy jakieś 10 razy, nałożyłam olej kokosowy na dwie godziny, nawet spróbowałam sody oczyszczonej! Efekt: lekko pojaśniały, ale to co najwyżej jest bardzo ciemny blond (w mocnym świetle). Kolor jest bardzo ładny, szlachetny, bez niechcianych odcieni, ale nie sądziłam, że farba na poziomie 10 może aż tak przyciemnić włosy na tym samym poziomie!
Jeśli kolor po czasie się spłucze do zadowalającego mnie poziomu, to być może jeszcze kiedyś użyję tego toneru, ale nałożę go na 5-7 minut, nie 20... I jeśli to się powiedzie, to zmienię recenzję.
Co do wydajności - mam włosy krótkie (do brody), cienkie, a połowa (czyli 45 ml farby i 45ml oksy) starczyła na styk, więc dziwię się, jak długie/gęstowłose dają radę z taką ilością.

Uratował moje wlosy

Mam krótkie włosy - naturalny odrost na poziomie 7 - chłodny i mysi o długości ok 3 cm i reszta włosów na poziomie 9, nieco żółta - 10 cm.
Poszłam do fryzjera żeby trochę stonował mi długość w kolorze blond (żebym nie straszyła kurczakiem na weselu). Miało być nie żółto i nie fioletowo. Fryzjerka ewidentnie mnie nie posłuchała i wróciłam do domu wyglądając jak wczesna wersja Eminema. Po kilku dniach zwróciłam uwagę na to, ze wyglądam jak kurczak. Wesele za 2 dni. Fryzjer nie ma terminów.
Znalazłam w szufladzie pół opakowania ColorSync w odcieniu 8ASH i jakaś wodę 3,3%. Wiedziałam, ze może wyjść odrobine ciemniej.
Włosy chwyciły ładnie i równo (idealnie kolor zgrał się z moim odrostem) na poziomie 7 a nie 8. Ale to nic. Włosy gładkie, błyszczące i naprawdę chłodne, ale bez sinego lub zielonego odcienia. Wypłukiwanie bardzo stopniowe (po 2 myciach są jaśniejsze ale wciąż stonowane).
Nie wiem jak z kryciem siwych włosów, bo takowych nie posiadam, natomiast odżywienie jest na poziomie fenomenalnym. Zamówiłam sobie już kolor 8M i 8V.

swietny!

Polecono mi ten produkt kiedy chciałam trochę zregenerować moje długo farbowane włosy i uzyskać bardziej naturalny kolor. Daje rewelacyjny efekt zdrowych i błyszczących włosów i czuć w dotyku że włosy są mniej zniszczone. Kiedy zaczęłam schodzić z ciemnego brązu do swojego jasnego brązu, ta farbka znacznie mi to ułatwiła.