L'Oreal Paris, Revitalift Filler, Wygładzające serum do twarzy z 1,5% czystego kwasu hialuronowego

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Kwas hialuronowy to składnik występujący naturalnie w skórze, zdolny wiązać i zatrzymywać w niej cząsteczki wody, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie i wygładzenie. Jednak już od 25 roku życia jego poziom zaczyna spadać, a skóra staje się przesuszona, traci sprężystość i uwydatniają się na niej zmarszczki.
Rozwiązanie? Wygładzające serum Revitalift Filler z 1,5% czystego kwasu hialuronowego, które codziennie dostarcza skórze porcję ultra-skoncentrowanego kwasu hialuronowego o wielopłaszczyznowym działaniu.
Formuła serum zawiera:
- makrocząsteczkowy kwas hialuronowy [0,5%] - tworzący na powierzchni skóry barierę zapobiegającą nadmiernej utracie wody, co zapewnia efekt nawilżenia;
- mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy [1%] - wnikający w głębsze warstwy skóry, by stopniowo wypełnić zmarszczki od wewnątrz.

Efekty? Natychmiast: skóra jest intensywnie nawilżona, bardziej wypełniona, elastyczna i wygląda na wygładzoną. Po 1 tygodniu: skóra odzyskuje sprężystość, jest bardziej jędrna i napięta. Stopniowa redukcja zmarszczek: po 2 tygodniach: -14%*; po 4 tygodniach: -31%*; a po 6 tygodniach: -47%*. Serum dedykowane jest wszystkim rodzajom skóry.

*Ocena kliniczna, 53 kobiety.

dojrzała, sucha
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
oil – free / nietłusta
z pipetą, w butelce
lekkie
żel
serum

Cudowne serum

Zacznę od tego że moja cera jest mieszana, ostatnio skłonna do zmian trądzikowych. Zaczęłam stosować kosmetyki kwasowe i szukałam czegoś co mocno nawilży moja buzię. Skuszona pozytywnymi opiniami, kupiłam produkt w cenie promocyjnej 39.99 w drogerii Rossmann. Pierwsze wrażenie:
Piękna szklana butelka, sposób nakładania poprzez pipetę, co mnie bardzo cieszy bo jest higieniczne oraz łatwo nabrać odpowiednią ilość (wystarczy jedna miarka na całą twarz). Serum szybciutko się wchłania, ma delikatny i przyjemny zapach. Pierwsze wrażenie szerze mówiąc łał, chyba żaden produkt jeszcze tak natychmiastowo nie nawilżył mojej skóry bez efektu oblepienia. Nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy co jest u mnie ogromnym plusem. Już po pierwszym razie bardzo nawilżył moje suche policzki i płatki nosa. Napewno będę stosować w codziennej pielęgnacji. Póki co top 1 <3
Po trzech tygodniach stosowania moja skóra nie ma ani jednego suchego miejsca, jest odpowiednio nawilżona nawet kiedy zapomnę nałożyć serum, problem suchej skóry nie powraca, jest też bardziej jędrna. Polecam.

Loreal totalny zawód

Warto dodać rzetelną opinię.
Jako kosmetolog testowałam serum, jeszcze testuję juz czwarte opakowanie, 2x dziennie plus krem z tej linii. Podjęłam się testu by znaleźć tańszą alternatywę hialuronowej pielęgnacji domowej. Oka,uje się, że serum poza ładnym zapachem nie wnosi do pielęgnacji niczego co zapewnia bądź o czym wspomina producent kosmetyku na opakowaniu jak i w reklamie.
Strata pieniędzy kompletna.
Nie polecam, jak na kosmetyk który nie przyniósł totalnie żadnego efektu odradzam.
Mam 30 lat i zmarszczki mimiczne są płytkie, więc spodziewałam się, że się widocznie spłacą jednak nie widać żadnej różnicy ani w zmarszczkach ani chociażby poprawy w nawilżeniu skóry.

jest skuteczne, ale jedyne co mi się nie podoba to...

Zużyłam kilka opakowań tego serum i po dość długim używaniu jestem w stanie powiedzieć coś więcej. Na samym początku dodam, że moja skóra jest mieszana w kierunku tłustej, ale również wrażliwa.

Produkt jest zamknięty w bardzo ładnej szklanej buteleczce z bardzo precyzyjną pipetą. W konsystencji jest dość leisty/ wodnisty. Zawsze aplikuje kwas hialuronowy na lekko zwilżoną twarz i czasem rozprowadzając produkt mam poczucie, że wcale go nie rozprowadzam xd musze też dodać, że czesto zdarza mi się nałożyć tego produktu dość dużą ilość, bo ze względu na konsystencję jest mi ciężko go wywarzyć , przez co szybko sie kończy i jego wydajność się zmniejsza

Wchłania sie na prawdę ekspresowo szybko. Jak dla mnie ma bardzo przyjemny zapach, lecz wiem, że nie każdemu on odpowiada. Formuła produktu sprawia, że po aplikacji już jest poczucie nawilżonej skóry.
! Należy pamiętać, żeby po aplikacji tego produktu nałożyć zawsze krem (emolient), który domknie nam pielęgnację z humektantem ! Nie zastosowanie tego kroku może powodować, że serum nawilżające zamiast nawilżyć - wysuszy.

Po dłuższym stosowaniu tego serum moja skóra stała się bardziej napięta oraz gładka. Zauważyłam też zwiększoną elastyczność skóry. Bezpośrednio po aplikacji produktu mam bardzo ładny efekt glass skin. Warto dodać, że po aplikacji tego serum nie widzę kolizji z żadnym innym produktem z mojej pielęgnacji tzn z kremem lub kremem SPF. Ten kosmetyk lubi się ze wszystkim co nałożę <3
Jest również idealne pod makijaż.
Nie jestem w stanie określić wpływu na zmarszczki, gdyż ich nie mam i ciężko mi się wypowiedzieć.

Rewelacja! Uwielbiam!

Serum dostałam jako gratis w wersji mini do zakupów. Miałam inne serum z Rossmanna z kwasem hialuronwym i jakiegoś szału nie widzalam, więc myślałam że w tym przypadku będzie tak samo. Jednak bardzo miło się zaskoczyłam, serum naprawdę robi dobra robotę i wiem, że jak skończy mi się wersja mini na pewno kupię pełnowymiarowy produkt.
Serum używam zazwyczaj w porannej pielęgnacji, i od kad zaczęłam go używać moja skóra jest pięknie nawilżona a makijaż utrzymuje się dużo dłużej, nie podkreśla żadnych suchych skórek.
Zdecydowanie mogę stwierdzić, że to jest mój ulubieniec w pielęgnacji!

Wspaniałe, kojące!

Serum dostałam od przyjaciółki, która znając moją suchą i wrażliwą skórę, założyła, że będę zadowolona. I nic a nic się nie pomyliła! Serum Revitalift Filler używam od grudnia (mamy marzec) i już na samym początku stosowania moja spięta skóra czuła ukojenie. Z czasem wyraźnie spłyciły mi się zmarszczki dookoła oczu. Serdecznie polecam do skóry suchej, naczynkowej i skłonnej do alergii.

Rewelacyjne serum

Jestem zachwycona działaniem tego serum. Zdecydowanie jest to jeden z moich kosmetykowych ulubieńców. Używam go już od dłuższego czasu i po jego nałożeniu cera jest bardzo dobrze nawilżona, elastyczna, bardziej jędrna i wygładzona, a zmarszczki, które posiadam są bardziej spłycone. Serum ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, ma wygodną w użyciu piętkę i przyjemny, lekki zapach.

Ulubieniec

Produkt otrzymałam w przezencie od siostry.
I muszę przyznać, że jego działanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.
Produkt jest przyjemny w stosowaniu, nie jest zbyt gesty.
W czasie jego stosowania moja cera była niesamowicie nawilżona i w świetnym stanie.
Używałam go jesienią i zdecydowanie do niego wrócę, bo jest to mój aktualny ulubieniec. Wtedy też uzupełnię swoją recenzję.
Jest bardzo wydajny i wygodny w stosowaniu.

Boski produkt

L'Oreal Paris Revitalift Filler to serum do twarzy, które zawiera imponujące 1,5% czystego kwasu hialuronowego. Produkt obiecuje wygładzenie skóry, redukcję zmarszczek i poprawę nawilżenia. Po kilku tygodniach stosowania, moja skóra wydaje się bardziej nawilżona i elastyczna. Kwas hialuronowy działa efektywnie, przywracając skórze objętość i redukując widoczność linii mimicznych. Jednakże, dla osób o skórze wrażliwej, warto zacząć od małych ilości, aby uniknąć podrażnień. Ogólnie rzecz biorąc, Revitalift Filler spełnia obietnice dotyczące poprawy kondycji skóry, czyniąc ją gładką i zdrowszą.

Ulubione, ukochane serum

Serum od L'Oreal to dla mojej twarzy mistrzostwo świata. Zacznę od opakowania- piękne, eleganckie i ma poręczną pipetę do nakładania. Zapach przepiękny. Konsystencja lejącą, łatwo się rozprowadza. No i najważniejsze- działanie: po użyciu mam wrażenie,że moja skóra dostała ode mnie cudownych prezent. Momentalnie jest gładka, mam uczucie wypełnienia. Na drugi dzień uczucie nie mija :) dodam, że ja stosuję je na noc, ponieważ pod makijażem mi się rolowało, ale nie jest to dla mnie problem, rano stosuję lekki krem. Co do ceny- oczywiście mogłoby być tańsze, ale wydajność jest mega, więc finalnie wychodzi w porządku.
Z całego serca polecam!

Uwielbiam

Szklana, fioletowa butelka z kroplomierzem wygląda bardzo elegancko. Ma żelowo-wodną konsystencję o cudownym nawilżającym zapachu i nie posiada koloru. W składzie znajdziemy dwa rodzaje kwasu hialuronowego: makrocząsteczkowy (nawilża, wygładza) i mikrocząsteczkowy (wygładza zmarszczki). Serum bardzo szybko się wchłania dogłębnie nawilżając skórę. Delikatnie się lepi. Poza tym wygładza skórę i sprawia, że jest bardziej napięta i wygląda lepiej. Wydajność jest bardzo dobra, a serum sprawdzi się również w metodzie skin cycling czy skin flooding. Jedno z najlepszych nawilżających serum jakie miałam okazję używać. Uwielbiam.

Świetne Serum do twarzy

Niesamowicie jestem zachwycona tym serum. Moja skóra jest maksymalnie nawilżona, a zmarszczki wygładzone. Po użyciu serum ma się wrażenie orzeźwienia i świeżości. Aplikacja serum jest bardzo prosta, serum wchłania się bardzo szybko i nie zostawia lepkiej konsystencji. Używam go już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam♥️

Nie dla mnie

Kupiłam jakie czas temu zachęcona opiniami i promocją.
Dałam nie całe 40 zł, używam od ponad 3 tygodni i szczerze nie widzę żadnego działania. Liczyłam na mocne nawilżenie skóry, ale jakoś nie widzę. Jest chwilowe, delikatne nawilżenie, które u mnie szybko mija. Mogłabym kupić inne tańsze serum które zrobiłoby znacznie więcej. Dam mu szansę ale cudów nie oczekuje. Cerę mam mieszaną, a to moje pierwsze i ostatnie opakowanie. Plus że nie zapycha porów