Garnier, Ambre Solaire, Sensitive Advanced After Sun (Balsam po opalaniu)

Garnier, Ambre Solaire, Sensitive Advanced After Sun (Balsam po opalaniu)

Balsam Ambre Solaire After Sun to produkt odpowiedni dla skóry twarzy i ciała potrzebującej odświeżenia i nawilżenia po przebywaniu na słońcu.

Formuła wzbogacona o Cold Cream pozostawia skórę nawilżoną do 24 godzin, pielęgnuje suchą skórę po kąpieli słonecznej.
Balsam po opalaniu jest nietłusty, nielepki, szybko się wchłania.

kosmetyki po opalaniu
regenerujące, łagodzące, nawilżające
w tubie
normalna, wrażliwa, sucha

Dla mnie to strzał w dziesiątkę!

W końcu znalazłam skuteczny krem po opalaniu, który mogę stosować na całe ciało i twarz! Lubię kosmetyki, dzięki którym oszczędzam miejsce w łazience i w letniej kosmetyczce. ;)

Nie ukrywam, że czasem zdarzy mi się zapomnieć użyć kremu z filtrem na ciało. W tym roku dość dużo czasu spędzam na działce i parę razy o kremie z filtrem przypomniałam sobie dopiero po kilku godzinach od wyjścia z domu… W tych sytuacjach skutecznym ratunkiem był balsam Sensitive Advanced After Sun. Już po chwili od nałożenia czułam, że moja skóra wręcz „chłonie” ten balsam... Już po kilku sekundach od aplikacji kosmetyku, nie był on W OGÓLE wyczuwalny na mojej skórze.
Pozostało po nim tylko chwilowe bardzo przyjemne uczucie chłodu, realne odświeżenie skóry i faktycznie nawilżona skóra.

Oprócz realnego nawilżenia, balsam ma kilka dla mnie dość istotnych zalet:
1. Opakowanie – kremu jest mnóstwo! Jestem pewna, że wystarczy mi na całe lato i wczesną jesień. Jest schowany w wygodnej tubie, a krem możemy aplikować według potrzeb – dokładnie tyle, ile potrzebujemy.
2. Zapach – lekki i przyjemny. Niezdrażniący, prawie niewyczuwalny i uniwersalny. Jest to krem, który mogę używać zarówno ja, jak i mój partner.
3. Przy stosowaniu na twarz nie zauważyłam, aby mnie „zapychał”, mimo, że mam tendencję do trądziku

Szczerze nie wiem, czego można więcej oczekiwać od balsamu po opalaniu. Dla mnie to strzał w dziesiątkę!

Balsam Po Opalaniu

Konsystencja balsamu lekka. Szybko się wchłania , nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Skóra jest dobrze nawilżona i ukojona po opalaniu. Produkt nie podrażnia , szczerze polecam

Chłodzący

Balsam delikatnie ochładza opalone miejsce, bardzo dobrze rozprowadza się na ciele. Skóra nie schodzi tylko pozostaje idealnie gładka i opalona, ciało jest nawilżone, nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Ulga dla skóry po opalaniu

Ten produkt najbardziej polubiłam w nowej serii Garnier do opalania. Jest to balsam z efektem chłodzenia, który przynosi ukojenie skórze podrażnionej po opalaniu. Balsam jest lekki i bardzo szybko się wchłania, łagodzi skórę i zaczerwienienia. Delikatnie pachnie, nie podrażnia skóry. Jest wydajny i w wygodnej tubie, odpowiedni dla wrażliwej skóry. Pozostawia skórę nawilżoną przez kilka godzin. Bardzo trafiony produkt.

Jestem na tak!

Balsamu tego musiałam użyć, kiedy niepozorne słońce postanowiło spiec mi skórę :) Całe szczęście, że miałam go pod ręka, bo dał mi dużo ulgi w tych ciężkich chwilach :)
Balsam ma przyjemna konsystencję, która z łatwością się rozprowadza. Szybko się wchłania, nie zostawiając tłustej warstwy, ale przy tym zostawia uczucie nawilżenia na skórze. Ładnie pachnie – świeżo i nienachalnie. Szybko „naprawia” skórę zmieniając czerwony kolor na brązowy i dając uczucie ulgi i lekkiego chłodu.
Balsam nie podrażnia i nie uczula skóry.
Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Łagodne ukojenie

Nie miałam jeszcze takiego balsamu a nie raz już by mi się wcześniej przydał. Moja wrażliwa na słońce skóra bardzo się z nim polubiła.
Balsam jest dość gęsty, ma typową konsystencję balsamu , nie mleczka. Rozprowadza się lekko i łatwo, szybko się wchłania i ładnie pachnie, tak świeżo,przyjemnie. Nawilża fantastycznie i długo czuć to nawilżenie skóry. Jest niezastąpiony gdy za długo jestem na słońcu i skóra potrzebuje ukojenia.

Balsam po opalaniu

Produkt o pojemności 200 ml w tubce z zakrętką. Konsystencja balsamu lekka. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Skóra jest dobrze nawilżona i ukojona po opalaniu. Zapach balsamu ładny. Produkt nie spowodował u mnie podrażnień i alergii.

bardzo odświeżający balsam

bardzo fajny balsam po opalaniu. koi podrażnioną skórę, jest delikatny, i ma bardzo przyjemny, odświeżający zapach. delikatna konsystencja przyjemnie nawilża skórę. zdecydowanie będę z niego korzystać po kąpielach słonecznych w celu regeneracji skóry.

przyjemny balsam

Balsam ma delikatny zapach i przyjemną konsystencję. Szybko się wchłania, nie lepi się i natychmiast nawilża skórę. Dzięki temu można go bardzo szybko nałożyć na skórę, nawet podczas upałów, i na skórę wrażliwą po słońcu, kiedy to nawilżenie jest niezbędne.

Przyjemny zapach i ekstra konsystencja.

Produkt doskonale spełnia swoje zadanie, doskonale łagodzi podrażnienia po słońcu. Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Nie pozostawia lepiącej się warstwy na skórze co jest dla mnie bardzo ważne. Produkt mimo częstego stosowania jest bardzo wydajny. Doskonale spełnia swoje zadanie i świetnie nawilża. Nie przepadam za balsamami ale ten produkt jest świetny.

Godny polecenia

Ratuje mnie kiedy zapomnę zabezpieczyć się przed słońcem, szybko łagodzi czerwony kolor skóry i uśmierza pieczenie skóry. Przyjemnie pachnie. Polubiłam go i chętnie kupię ponownie, bo cena jest całkiem fajna.

Bardzo fajny !

Mimo że na słońcu używamy filtrów nie wolno nam zapomnieć o produkcie po słońcu.
Owy balsam świetnie się sprawdza, dobrze się wchłania, nawilża i koi. Dobrze się rozprowadza po skórze i pięknie pachnie.