Ziaja, Baltic Home SPA Fit, Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała i włosów `Mango`

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Średnia ocena: 3.68/5

DZIAŁANIE
- Łagodnie oczyszcza skórę i myje włosy.
- Zapewnia świeżość i odprężenie.
- Nie narusza naturalnego pH skóry.
- Przyjemnie pachnie.
- Sprawdza się w domowej aplikacji spa.

produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

żele pod prysznic
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
z pompką, w butelce
w żelu
normalna, sucha

Świetne 3 w 1

Tak - używające tego mango kosmetyku poczujesz się jak po spa - dopieszczona w każdej strefie. Piękny zapach idzie w parze z odpowiednią jakością - wysoką - bardzo dobrze myje i pielęgnuje skórę. Kosmetyk kupisz w bardzo dobrej cenie. Butelka z dozownikiem sprawdza się w mojej łazience. Polecam dla osób ceniących owocowe słodkie zapachy. Kosmetyk nie podrażnia skóry, nie uczula.

warty uwagi

Na wstępie zaznaczę, że stosowałam go jedynie jako żel do mycia ciała. Z całą pewnością nie eksperymentowałam go z myciem twarzy, gdzie wiem jak ona potrafi być problematyczna. Trochę też jak włosy, które zaraz będą wyglądały jakby wcale nie były myte.

Nie mogę mu odmówić tego, że mało pieni się, bo miałam sporo piany. Pachnie ładnie i subtelnie, tak troszkę tropikalnie. Super myje skórę i pozostawia ją gładką, bez uczucia ściągnięcia i suchości. Nie wielka ilość wystarczy na jeden prysznic, więc jest wydajny. Nie można zapomnieć o wegańskim składzie, co idzie na plus.

Tak, tak, tak dla tego żelu i sięgnę po niego ponownie.

Co prawda testowałam ten produkt tylko jako żel do mycia, ale i tak miazga

Produkt ma 3 zastosowania, natomiast ja nie lubię takich uniwersalnych produktów do wszystkiego u mnie był tylko jako żel pod prysznic, twarzy, ani włosów nie próbowałam nim myć, więc tutaj się nie wypowiem.
Produkt ma mocny, żółty kolor, w zapachu niby czuć trochę owocowe, ale i tak nie jest to takie mega orzeźwiające. Żel super się pieni, nie potrzeba go dużo do przemycia całego ciała, więc jest to dosyć wydajny produkt. Jest fajnym umileniem kąpieli, bo tutaj wszystko się zgadza, jest komfortowy w użyciu, ma praktyczne opakowanie z pompką, która świetnie działa.
Jeśli ktoś szuka taniego, a dobrego i na długo wystarczającego produktu to jest to. Cena idzie w parze z jakością. Moim zdaniem nawet ta linia Ziaji, wygląda tak luksusowo i ja bym nie pogardziła nią jako prezent na jakąś okazję.

Piękny zapach mango

Bardzo lubię kosmetyki marki Ziaja. Zachęcona pozytywnymi doświadczeniami z innymi produktami marki oraz przystępną ceną sięgnęłam po żel do mycia o zapachu mango.
Produkt mieści się w minimalistycznym, ciemnobrązowym opakowaniu z grafiką charakterystyczną dla marki Ziaja. Pojemnik wyposażony jest w wygodną pompkę, która ułatwia aplikację produktu pod prysznicem.
Konsystencja produktu jest dość rzadka, sam produkt przezroczysty. Całkiem dobrze się pieni. W produkcie przede wszystkim zapach zasługuje na uwagę. Piękny, nieco tropikalny, przywodzący na myśl świeże mango, utrzymujący się długo na skórze. Nie zauważyłam wybitnych właściwości pielęgnujących, jednakże z uwagi na piękny zapach oraz przystępną cenę produkt z pewnością jest wart uwagi.

Przyjemny żel pod prysznic

Przyjemny żel pod prysznic o zapachu mango.
Praktyczna buteleczka z pompka.
Włosów i twarzy nim nie myłam, ale jako żel do mycia ciała sprawdza się świetnie.
Chętnie wypróbuje inne kosmetyki z tej serii ziaja

Spoko

Żel o pięknym zapachu. Skuteczny w działaniu. Dobrze oczyszcza skórę. Podoba mi się jego wielofunkcyjność i zapach. Produkt wygodny ( z pompką) i ma przezroczyste opakowanie przez co widać ile jest żelu. Wszystko na plus

Orzeźwienie pod prysznicem

Dla mnie nie ma lepszych żeli pod prysznic niż z firmy Ziaja, ponieważ jako jedyne mnie nie uczulają.
Żel z serii Baltic Hone SPA o zapachu mango to mój ulubieniec od lat, ze względu na niesamowity, orzeźwiający zapach. Super się pieni i dobrze myje ciało.
Opakowanie z pompką to hit, dodatkowo design całej serii jest bardzo ekskluzywny.

Świetny żel

Żel pod prysznic otrzymałam w prezencie od koleżanki. Żel charakteryzuje się bardzo wygodnym opakowaniem, widać ilość zużycia produktu oraz produkt jest z pompką co zdecydowanie ułatwia użytkowanie żelu. Żel charakteryzuje się żelowa konsystencja oraz bardzo przyjemnym zapachem - bardziej letnim. Żel dobrze się pieni, oczyszcza skórę. Po zastosowaniu skóra jest czysta i gładka a zapach utrzymuje się na niej. Produkt wydajny.

Zwykły żel pod prysznic

Nie jestem wielką fanką żeli pod prysznic Ziaji, ale jednak się skusiłam na fit mango. Ten żel bardzo ładnie pachnie, delikatnie ale świeżo. Butelka z pompką to bardzo wygodne rozwiązanie, które osobiście bardzo lubię. Jak na żel od Ziaji to całkiem nieźle się pieni, dobrze też wypada jego wydajność, bo mam go już całkiem długo i jeszcze był podkradany przez innych domowników. Niby jest 3w1 do ciała, twarzy i włosów, ale ja nie do końca ufam temu na tyle, żeby myć tym twarz, więc używałam tylko do mycia ciała. Zostawia subtelny zapach i dobrze myje. Jest to zwyczajny żel pod prysznic bez żadnych większych właściwości, ale też nie mogę nic złego na jego temat powiedzieć, ponieważ bywało gorzej.

Nie do twarzy, nie do włosów. Uwaga wrażliwcy, SLS w składzie...

Jako minimalistka zawsze szukam kompaktowych rozwiązań, również jeśli chodzi o kosmetyki. Rzadko się zdarza trafić na produkt, który można stosować 'do wszystkiego' bez konsekwencji. Żel 3 w 1 firmy Ziaja z pewnością nie należy do tych cudownych produktów.

Moja skóra jest wrażliwa i skłonna do wysuszenia. Producent reklamuje produkt, który 'Łagodnie oczyszcza skórę i myje włosy.' SLS i Cocamidopropyl Betaine nie są bynajmniej łagodnymi substancjami, tylko zdzierakami, które naruszają naturalną barierę skóry. Absolutnie nie rozumiem polecania produktów z SLS do mycia twarzy. Włosy (wysokoporowate) po myciu szybciej się przetłuszczały, elektryzowały i były oklapnięte. Nie widzę żadnych pielęgnacyjnych zalet tego żelu - nawet gdybym miała go stosować tylko do ciała, nigdy więcej go nie kupię.

Kosmetyk zamknięty w sporej butelce z pompką. Produkt ma żelową konsystencję o żółtym kolorze i przepięknym, świeżym zapachu mango. W porównaniu do żelu z moreli to ten z mango ma zdecydowanie ładniejszy zapach. Żel ten jest wegański i mamy tutaj między innymi kofeinę, figę, kwas alginowy czy glikozaminoglikany. Kosmetyk łatwo się nakłada i jest wydajny - niewielka ilość wystarcza do umycia całego ciała. Dobrze myje skórę zostawiając ją przyjemnie gładką i miękką w dotyku. Sprawdza się również do mycia twarzy i włosów więc jest to idealny, wielofunkcyjny produkt, który sprawdzi się w podróży. Poza tym jest delikatny dla skóry i jej nie wysusza. Polecam.

Dla mnie rewelacja, kocham ten żel!

Ten żel świetnie się sprawdza w mojej codziennej pielęgnacji. Jest wielofunkcyjny, bo można go użyć to twarzy, ciała i włosów. Świetna wygoda, szczególnie na jakiś wyjazdach. W domowej łazience również zajmuje mało miejsca, dlatego uważam, że warto go mieć. Jego działanie jest bardzo skutecznie, świetnie oczyszcza skórę, a włosy po jego użyciu są miękkie i przyjemne w dotyku. Na prawdę rewelacyjny produkt wielofunkcyjny w wygodnym opakowaniu z pompką. A zapach - REWELACJA!