L'Oreal Paris, Revitalift, Nawilżający krem pod oczy 40+

L'Oreal Paris, Revitalift, Nawilżający krem pod oczy 40+

• PRO-Retinol™. Skuteczny, przeciwzmarszczkowy składnik aktywny opracowany przez dermatologów, aby wygładzić powierzchnię skóry.
• Fibrelastyl. Kompleks ujędrniający, pomagający zwiększyć elastyczność skóry, przez co staje się ona bardziej napięta.

kremy pod oczy
nawilżające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku

Jest idealny

Konsystencja masła, intensywnie natłuszcza i nawilża skórę - jak dla mnie idealny do nocnej pielęgnacji - nie podrażnia oczu, przyjemny delikatny zapach, bardzo wydajny, szczególnie polecam dla wrażliwców, super produkt!!

Skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe

Krem opisany jest jako nawilżający, jednak ja go sobie cenię za działanie przeciwzmarszczkowe i napinające skórę. Owszem krem nawilża, w sensie, nie zostawia suchej skóry, ale nie jest to jakieś mocne nawilżenie, powiedziałabym, że wystarczające. Krem zawiera Pro-Retinol i moja skóra, która jest delikatna i wrażliwa, czuje, że traktuję ją czymś drażniącym. Dlatego lubię po zastosowaniu tego kremu nałożyć drugi inny krem, bardziej łagodzący lub bardziej tłusty. Wtedy wg mnie składniki kremu Revitalift pod oczy działają aktywnie i skutecznie, a ja nie martwię się o podrażnienia. Więc do skóry wrażliwej i delikatnej polecałabym takie użycie. Krem stosuję od wielu miesięcy tylko na noc. I uważam, że ma skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe i napinające skórę. Skóra wygląda młodziej. Mam ponad 40 lat i mam już niewielkie zmarszczki wokół oczu. Krem spłyca te zmarszczki i nie dopuszcza do powstawania nowych. Utrzymuje stan skóry jak u trzydziestolatki.

Całkiem niezły

Mam problem cieniami pod oczami i pojawiającymi się, pierwszymi zmarszczkami. Dlatego też podczas wyboru kremu pod oczy biorę pod uwagę fakt, czy ma działanie przeciwzmarszczkowe.
Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym kremie, więc postanowiłam go przetestować.
Opakowanie jest ciężkie i szklane, ładnie się prezentuje.
Cena jest dość wysoka, warto polować na promocje.
Konsystencja jest gęsta i kremowa. Krem dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.
Wraz z zużywaniem produktu coraz ciężej go wydobyć ze słoiczka, ponieważ szyjka słoiczka jest węższa niż dolna część. Trudno palcem wydobyć krem gdy jest go już niewiele w opakowaniu.
Dobrze nawilża skórę i przygotowuje ją do makijażu. Lekko napina i wygładza zmarszczki przy regularnym stosowaniu.
Niestety niezbyt wpływa na rozjaśnienie cieni pod oczami.
Ogólnie jestem zadowolona i myślę, że będę wracać do tego produktu.

Znowu dałam się nabrać

Skuszona oceną na Wizażu (szkoda, że nie przeczytałam opinii, bo od razu bym widziała, że coś jest nie tak że ma tak wysoką ocenę, a teraz wiem dokładnie, dlaczego) kupiłam sobie ten krem.
Przychodzi w przyzwoitym wizualnie pudełeczku. Opakowanie jest bardzo proste i minimalistyczne, więc też może być, żaden szał, ale jest ok.
Wewnątrz mamy nasz krem w ilości 15 ml.
Kupując ten kosmetyk miałam nadzieję, że będzie to jakiś taki bogatszy krem dobrze nawilżający skórę pod oczami, najlepiej jeszcze, żeby był nieco otulający. Owszem, jest na nim napisane że przeciwzmarszczkowy i ujędrniający, ale główna nazwa to nawilżający. I tego nawilżenia tutaj najbardziej oczekiwałam, dwa pozostałe aspekty wymagają długiego czasu stosowania kosmetyku.
Pierwsze, co mnie zaskoczyło to konsystencja. Miałam nadzieję na krem, a dostałam coś, co jest bardziej w postaci kremo-żelu, może lekko przesadzam, ale jakbym miała opisać konsystencję od 1 do 4 kiedy 1 to jest krem, a 4 żel, to dałabym jej 2. Nie ma tu tej kremowości. Pod oczy nakłada się bez problemu, wchłania się w przeciągu kilku sekund i to już. Skóra pod oczami nie jest w żaden sposób nawilżona, otulona, zaopiekowana. Krem zdecydowanie za mało nawilża, za szybko znika. Składniki też raczej wątpliwe, żeby długofalowo miały dac obiecywane ujędrnienie i efekt przeciwzmarszczkowy...
Ja kupiłam go tylko dlatego, że miał być nawilżający, producent mija się z prawdą i sam chyba nie wie, co ten kosmetyk miał robić. Moja skóra pod oczami po używaniu go przez dwa miesiące po 2 razy dziennie może nie jest w opłakanym stanie, ale czuje, że przydałaby jej się dawka solidnego nawilżenia, a przecież po to kupiłam sobie krem pod oczy. Po miesiącu od rozpoczęcia stosowania zaczęłam używać pod oczy równieże serum nawilżające, które nakładam sobie na twarz, trochę pomogło, ale też nie na tyle, żeby wyciągnąć z tego kremu pełen potencjał, bo on po prostu go nie ma.
Dla skóry 30+ czy więcej nie polecam, a niby dedykowany jest do 40+, no ja tego nie widzę, szczególnie przy skórze przesuszonej.
Nie podrażnia, nie uczula, tyle dobrego mogę powiedzieć, ale niestety nie jestem zadowolona z tego, że on nie robi nic, nawet podstawowej funkcji.
Zużywam ten słoik teraz też trochę na ręce, żeby się zużył, bo żal mi marnować kasę i wywalać, skoro go kupiłam, ale nie kupię ponownie i nie polecam.

Przyzwoicie, zwłaszcza, za taką cenę

Krem pod oczy daje radę! Skóra robi się lekko napięta, jednak nie mylić ze 'ściągnięta'. To napięcie wizualnie daje efekt spłycenia zmarszczek, co uważam za duży plus. Do tego krem nie podrażnia oczu i daje uczucie nawilżenia przez cały dzień. Ostatnio zaczęłam go stosować także na noc, ponieważ jestem z niego naprawdę zadowolona ze względu na komfort noszenia. Polecam :)

Spełnia obietnice!

Bardzo dobry krem pod oczy.
Nawilża i odżywia skórę, spłyca zmarszczki mimiczne, a efekt ten utrzymuje się cały dzień, nawet w klimatyzowanym pomieszczeniu.
Świetnie nadaje się pod makijaż i jest bardzo wydajny.

fajny krem

krem pod oczy nie podrażnia, dobrze nawilza skore pod oczami, opakowanie poreczne ale mało higieniczne bo jest to maly bialy sloiczek słoiczek - mogloby być w tubce, która jest znacznie bardziej poreczna i wygodna, ogolnie bardzo fajny krem pod oczy, można na niego nakladac makijaż i nie ma zadnych problemow na twarzy

Przyjemny produkt

PO raz kolejny Loreal sięgnął po nieprzesadzone, niezmyślne ale eleganckie, wygodne i stonowane opakowanie, dzięki temu mam poczucie, że płace przede wszystkim za zawartość. Bardzo gęsta formuła, która w łatwy sposób rozprowadza się po skórze pod oczami. Od razu po nałożeniu zauważam gładsze "płótno' skóry. Skóra przyjemna, miła w dotyku, jędrniejsza, gładsza i nawilżona, bez podkreślenia zmęczenia, bez szarości i uwydatnienia worków i przede wszystkim bez przesuszania tejże delikatnej skóry. Nie powoduje powstawania skorupy pod oczami. Jest bezzapachowy, nie podrażnia.

L`Oreal Paris, Revitalift, Nawilżający krem pod oczy 40+

Po kilku dniach stosowania zauważyłam zmniejszenie cieni pod oczami, świetnie wygładzona skóra, polecam :)
Krem bardzo wydajny, fajna konsystencja, dobrze nawilża okolice oczu.

Bardzo dobry i nie podraznia

Bardzo dobry krem, wygladza, nawilza, splyca zmarszczki i co najwazniejsze nie podraznia oczu jak wiekszosc kremow tego rodzaju. Godny uwagi krem w solidnym i estetycznym sloiczku. Skora jest nawilzona i gladka. Polecam

Krem, który sprawia, że skóra jest odświeżona

Krem szybko się wchłania. Sprawia, że skóra wokół oczu staje się sprężysta, aksamitna, napięta i nawilżona. To cudowne ukojenie. Moja skóra pod oczami jest delikatna, stad wymaga odpowiednjej pielegnacji, a przede wszystkim dobrego nawilzenia. Krem ma delikatny zapach, konsystencja sprawiająca, że aplikacja jest bardzo przyjemna. Nie jest tłusty, pozostawia efekt odzywienia. Doskonale sprawdza się pod makijaż oczu - sprawiając, że skóra utrzymuje wilgotność, nie wysuszając się. Świetny produkt, wart polecenia.

Fajny tłusty kremik

Krem fajnie natłuszcza suchą skórę pod oczami, lekko rozjaśnia cienie i przy dłuższym stosowaniu działa na zmarszczki. Mimo małej pojemności krem ma zbitą konsystencje i starcza na kilka miesięcy, więc cena jest super w porównaniu do działania