Eveline Cosmetics, Art Scenic (Korektor w płynie 2 w 1 kryjąco - rozświetlający)

Średnia ocena: 3.64/5

Korektor w płynie Eveline Art Scenic 2 w 1 kryjąco - rozświetlający - preparat idealnie koryguje niedoskonałości, dając efekt nieskazitelnej i promiennej cery. Zapewnia ekstremalną trwałość i niezawodną odporność. Dzięki delikatnej konsystencji korektor precyzyjnie się rozprowadza, łącząc perfekcyjne krycie niedoskonałości z uczuciem lekkości i świeżości. Innowacyjna receptura z formułą Long Lasting Effect 24h gwarantuje perfekcyjny makijaż przez cały dzień. Innowacyjna receptura, oparta na naturalnych Bio komponentach: Mineralne naturalne pigmenty rozświetlające optycznie wygładzają zmarszczki i linie mimiczne, skutecznie maskują oznaki zmęczenia, nadając cerze nieskazitelny wygląd i młodzieńczy blask. Innowacyjna receptura Exclusive Bio Complex oparta jest na naturalnych wyselekcjonowanych składnikach i nie zawiera substancji zapachowych, często będących przyczyną alergii. Delikatna tekstura Korektora Art Scenic Eveline doskonale dostosowuje się do struktury skóry, sprawiając, że cera jest idealnie gładka i promienna, a makijaż wygląda perfekcyjnie i świeżo przez cały dzień.
Dostępny w 3 kolorach.

pod oczy, do twarzy
rozświetlające, wygładzające, kryjące
mineralna
w pędzelku / w aplikatorze

Dobry korektor

Korektor w wygodnym opakowaniu z aplikatorem ułatwiającym użytkowanie. Korektor ma lekką kremową konsystencję. Łatwo się nakłada. Rozświetla okolice oczu i kryje cienie pod oczami. Nie waży się. Łatwo dobrać odcień. Nie wchodzi w załamania. Produkt wydajny i w cenie dobrej.

Idealny co dzień

Kupiłam korektor skuszona niską ceną i raczej nie spodziewałam się zawodu, bo chyba jeszcze żaden kosmetyk z firmy Eveline mnie nie rozczarował. I ten także okazał się być jednym z fajniejszych korektorów na co dzień. Krycie ma średnie, ale można je delikatnie stopniować. Wygląda bardzo naturalnie na skórze, daje śliczny, rozświetlony efekt. Również jego opakowanie jest idealne, aby schować do kosmetyczki, gdyż jest dosyć wąski i mały, nie to co poniektóre grube korektory. Jest taniutki i zdaje mi się, że czasami dodatkowo jest na promocji. Jako korektor na co dzień spisuje się idealnie.

Po prostu nie

Korektor kupiłam w promocyjnej cenie w drogerii, jednak to nie był tak dobry zakup jak sądziłam. Moja skóra pod oczami przed makijażem musi być odpowiednio nawilżona. Serum + krem to podstawa czy nakładam makijaż czy też nie. Korektory jakie do tej pory używałam te po 10 zł jak i po ponad 150 zł i w każdym przedziale cenowym mam swojego ulubieńca. Najczęściej, na co dzień sięgam po te średnio kryjące, lekkie. Na większe wyjścia albo kiedy potrzebuje mocnego, trwałego makijażu sięgam po te trwałe.

Eveline, Art Scenic jest korektorem lekkim, rozświetlającym i niestety jak u mnie słabo kryjącym. Nie potrzebuje mocnego krycia ale ujednolicenie z podkładem by wypadało, żeby było :) Po tym jak go nałożyłam szybko zbierał się w załamaniach. Po przypudrowaniu (sprawdzonym, ulubionym pudrem laura mercier) tworzył lekką skorupkę. No nie, ten efekt końcowy bardzo mi się nie podobał. Używałam go kilka razy ale w ostateczności nie zużyłam całego i wylądował w koszu.

Całkiem poprawny

Ten produkt kupila mi kiedyś siostra, był to czas kiedy moja przygoda z makijażem się zaczynała i nie miałam o niczym pojęcia.
Ten korektor był dla mnie całkiem w miarę. Wygodne opakowanie z fajnym aplikatorem.
Fajny produkt pod oczy, ale na niedoskonałości niekoniecznie, ponieważ ma lekkie krycie.
A co do opisu, ani nie kryje ani nie rozświetla, jest taki przeciętny.
Teraz mam jeszcze jedną sztukę i używam pod oczy, oraz na powieki jako baza pod cienie, tam sprawdza mi się bardzo dobrze.
Nie do końca zastyga i ciemnieje.
Jest poprawny, ale jest teraz na rynku taka ilość korektorów, że raczej do niego nie wrócę.

Złoto w czystej postaci

Ten produkt jest ze mną już bardzo długo i to moje któreś z kolei opakowanie. Zaznacze odrazu że mam cerę mieszaną, troszke ciemniejszą karnacje i wpada w oliwkowe tony i kolor 04 jest idealny. Zacznijmy od opakowania i aplikatora. Produkt zamknięty jest w ładnym minimalistycznym opakowaniu, które wykończone jest złotymi literkami. Ma aplikator w stylu błyszczyka, czyli mój ulubiony. Pozwala to precyzyjnie nabrać produkt i nałożyć go w odpowiedniej ilości.

Krycie, produkt ten ma takie średnie krycie. Myślę że idealne pod oczy. Żeby nie przesadzić ale z drugiej strony ładnie przykryć cienie pod oczami. Efekt da się budować nakładając większą ilość i nie trzeba się martwić o sztuczną maskę. Bo wygląda on naprawdę naturalnie.

Korektor ten jest również rozświetlający. Co ważne dla mnie nie ma drobinek. Sprawia że cerą staje się promienna i wygląda zdrowo ale bez sztucznego efektu z drobinkami, którego osobiście bardzo nie lubię.

Trwałość tego korektora też jest całkiem niezła. Zwykle gdy wychodzę do pracy zostaje na swoim miejscu cały dzień. Wiadomo odrobinę zawsze się zetrze, ale akurat pod oczami zostaje ładnie.

Warto też wspomnieć o łączeniu go z innymi produktami. Pod oczy to wiadomo na spokojnie bo podkładu tam nie ma. Ale nie ciastkuje się i nie rozluje nałożony na krem, co już jest istotne. Testowałam go także jako uzupełnienie podkładu na niedoskonałości i z różnymi produktami też ładnie się łączy. Nie miałam sytuacji żeby wyglądał nie przyjemnie czy się rolował. Ładnie się go wblendowuje w inny produkt.

Przy moim standardowym używaniu pod oczy jest bardzo wydajny. Takie opakowanie wystarcza mi na 2/3 miesiące. Według mnie to świetny czas. Podsumowując naprawdę polecam ten produkt.

Dobry na codzień

Opakowanie standardowe jak na korektor przystało. Mój odcień to 06 ivory. Ma delikatną konsystencję i nieprzyjemny zapach, który na szczęście nie jest zbyt wyczuwalny. Krycie jest raczej słabe, ale można je delikatnie zbudować. Korektor zastyga więc nie wymaga przupudrowania. Na co dzień będzie w porządku, ale na większe wyjścia się nie sprawdzi. Dobrze się rozprowadza na skórze i współgra z innymi kosmetykami. Na skórze wygląda naturalnie i nie wchodzi w zmarszczki. Ładnie rozświetla skórę, a dodatkowo nie jest ciężki pod okiem. Długo utrzymuje się na twarzy w bardzo dobrym stanie, a do tego jest bardzo wydajny. Myślę, że na co dzień jest dobry. Polecam.

Korektor Eveline Art Scenic

Marka Eveline to jedna z moich ulubionych. Jest łatwo dostępna i w przystępnej cenie, a także posiada dość spory asortyment produktów zarówno do makijażu jak i pielęgnacji. Tym razem testowałam korektor z serii Art Scenic Professional Make-up i niestety nie do końca byłam zadowolona z tego produktu. Może miałam zbyt wielkie oczekiwania, ze względu na markę, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, nie wiem ale ten produkt nie do końca przypadł mi do gustu.
Korektor zapakowany jest w pojemniczek o pojemności 7 ml i starcza na bardzo długi czas. Ja testowałam kolor 06 IVORY i niestety jak dla mnie troszkę ciemny. Aplikator zbyt wąski i musiałam kilka razy nabierać produkt, aby nałożyć odpowiednią ilość. Lecz dla osób, które precyzyjnie chcą nałożyć korektor może to być atut. Sam korektor ma zarówno rozświetlić jak i zakryć niedoskonałości nadając skórze nieskazitelny efekt i niestety tak się nie dzieje. Korektor bardzo słabo kryje, nawet gdy nałoży się go większą ilość i rozświetlenia też niestety nie widać. Cienie pod oczami nadal są i brak efektu ,, wysypanej" i zdrowej cery, którą uzyskuje się po nałożeniu korektora. Może ja wybrałam zbyt ciemny jak dla mojej cery odcień, ale niestety po nałożeniu produktu nie uzyskałam efektu o którym zapewnia producent. Plusem na pewno jest to że się nie ściera i bardzo ładnie pracuje z podkładem. Nie podrażnia i nie wysusza skóry, natomiast nie nadaje efektu, który ja oczekuje od korektora więc będę szukać czegoś innego.

Rozświetla spojrzenie

Całkiem fajny korektor w płynie ma dość słabe krycie jednak nie mam problemów z cieniami pod oczami więc jest ok zależało mi bardziej na rozswietleniu i tu sprawdził się super makijaz wygląda dobrze nie widać oznak zmęczenia dobrze współgra z innymi kosmetykami wygląda naturalnie i nie wchodzi w zmarszczki trwałości uznam też za całkiem dobra nakłada się go aplikatorem jest kremowej konsystencji dobrze się wchłania wybrałam odcień 04 light przystępna cena jestem na tak

Dobry niedrogi drogeryjny korektor

Korektor delikatnie rozświetla i kryje niedoskonałości cery by mniej rzucały się w oczy (oczywiście nie jest to efekt photoshopa ;)
dobrze sprawdza się pod oczami zakrywając niewielkie cienie i oznaki zmęczenia.
Podoba mi sie efekt rozświetlenia, który daje świeżość spojrzeniu.
Korektor długo utrzymuje się nie powodując wysuszenia.
Używam w odcieniu 04 light i dla mnie jest to dobry niedrogi drogeryjny korektor.

Korektor

Ok

Jak dla mnie bardzo dobry korektor w płynie do którego bardzo często wracam. Przede wszystkim nie wysusza mojej skóry za co jestem mu ogromnie wdzięczą. Bardzo ładnie prezentuje się na skórze. Ma wygodny aplikator. Jest niedrogim produktem na każdą kieszeń. Super.

Uniwersalny pewniaczek

Często wracam do tego produktu bo jest idealny do zwykłych dziennych makijaży. Korektor jest bardzo uniwersalny, dopasowuje się do różnych odcieni jasnych karnacji (odcień light) i sprawdzi się zarówno na młodszej skórze jak tej pokrytej zmarszczkami (niejednokrotnie malowałam nim moją mamę). Jest wygodny w użyciu, tani i dostępny w większości drogerii. Krycie ma dość lekkie, ale naturalne i rozświetlające - idealne na co dzień (na większe wyjścia jednak stosuje coś bardziej kryjącego).