Gillette, Satin Care, Shave Gel with a Touch of Olay Vanilla Dream (Żel do golenia dla kobiet)

Formuła żelu do golenia Gillette Venus Vanilla Dream z dodatkiem Olay chroni skórę przed utratą wilgoci podczas golenia. Delikatna, gładka skóra zaczyna się od użycia żelu do golenia Venus Vanilla Dream z dodatkiem Olay. Ten luksusowy żel zawiera 4 razy więcej substancji nawilżających w porównaniu z żelem do golenia Satin Care Sensitive Skin. Łatwa aplikacja żelu pomaga uniknąć pozostawiania nieogolonych miejsc.

pianka do golenia, żel do golenia
nawilżające, łagodzące
zapachowa
z pompką
żel
sucha

Zapach świetny! Działanie już trochę gorsze niż satin dry skin. Skład tragedia.

Przetestowałam wszystkie oprócz floral passion, lawendy i awokado. Nie ma produktów do golenia bez substancji zapachowych i barwników, więc wybieram te zapachowe. Nie ma wyjścia.

Zalety:

– nie zapycha maszynki
– łatwo się zmywa z żyletki
– dość wydajny
– goli się nim w miarę dokładnie
– razem z Gillette proglide (dla kobiety, używam ja)
– zapach najlepszy spośród przeze mnie zrecenzowanych żeli Gillette!!!

Wady:
– skład tragiczny
– cena
– e.k.s.t.r.a.k.t z masła shea
– na minus kłamstwo producenta
– mikroplastik w składzie!!!

Ogólnie: ubogi skład, na szczęście jest gęsty mimo to i działa dobrze. Mój ulubiony na tą chwilę to dry skin. Ten słaby.

Najlepszy żel do depilacji

Żel do golenia Venus Satin Care to najlepszy żel do depilacji dostępny w drogerii.Jest gęsty, pięknie pachnie i dobrze się rozprowadza.Depilacja przebiega bez zbędnych podrażnień.Dodatkowym plusem jest jego wydajność ponieważ wystarcza na długo. Używam go od lat i wiem że nie ma lepszego.

Stałe miejsce w łazience

No cóż, ja również nie wyłamię się i moja recenzja będzie podobna do wielu innych poniżej. Ten żel jest naprawdę świetny i używam go regularnie już od kilkunastu lat, naprzemiennie z innymi żelami Gilette. Żele Gilette to w ogóle element podstawowy mojej łazienki i od wielu lat jestem zadowolona z ich jakości, żongluję jedynie pomiędzy różnymi wersjami zapachowymi, żeby się nie znudzić i co jakiś czas widzę, że zmieniają opakowania.

Wersja Olay jest dla mnie chyba najlepsza, najlepiej sobie radzi z podrażnieniami, a skórę na łydkach mam na to niestety bardzo podatną. Żel jest gęsty, tworzy gęstą piankę, świetnie trzyma się skóry i maszynka gładko sunie po nogach bez żadnych zacięć ani podrażnień. Jest aksamitny w dotyku, zupełne przeciwieństwo tanich żeli za 3 zł, których również próbowałam swego czasu, bo myślałam, że przecież żel to żel, co może stanowić tak wielką różnicę w cenie. No i jednak różnica jest, z żelami Gilette golenie idzie łatwo, gładko i bez nieprzyjemnych niespodzianek. Ta wersja do tego posiada ładny zapach, jakbym wąchała jakiś krem w słoiczku. Żel jest bardzo wydajny, starcza na ok. 3 miesiące regularnego używania. Cena owszem jest wyższa niż podobne produkty tego typu, ale ja zawsze kupuję znacznie taniej, bo bardzo często te żele są w promocji. Co jakiś czas próbuję innych żeli do golenia, ale nie ma mocnych - zawsze do tego wracam, więc spodziewam się, że liczba zużytych opakowań za kilka lat może pójść już w setki.

Doskonały

Jak dla mnie żel numer jeden, cudowny waniliowy zapach, gesty, nie spływa po nałożeniu, dobrze się rozprowadza, wydajny, chroni przed podrażnieniami, pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Polecam.

Bardzo dobry żel o pięknym zapachu

To wydajny żel do golenia- jest gęsty i szybko się pieni. Pięknie pachnie słodką wanilią, chroni skórę podczas golenia i nie podrażnia. Podczas jego używania nie miałam zadraśnięć i czerwonych kropeczek. Nie wiem czy nawilża, ale na pewno nie wysusza skóry. Skóra po jego użyciu jest gładka. Co jakiś czas do niego wracam. Jak dla mnie to jeden z najlepszych żeli do golenia.

Uwielbiam go!

Skusiłam się na ten żel przez waniliowy zapach, który co prawda nie zawsze mi pasuje. Od żelu oczekuję fajnego rozprowadzania się, nie podrażniania i ułatwiania golenia. Tutaj wszystko jest jak najbardziej na swoim miejscu. Moje nogi są po nim gładkie, bez podrażnień. Jedyne do czego mogę się tutaj przyczepić, to właśnie ten zapach. Momentami wyczuwam samą słodziutką wanilię, a chwile później już mocno perfumowy zapach połączony z zapachem dezodorantu. Aczkolwiek nie przeszkadza mi to, bo ważne tutaj jest działanie, a woń żelu i tak nie jest bardzo intensywna. Uwielbiam w nim wygląd oraz idealny „aplikator”. W porównaniu do poprzedniego żelu, ten działa bez zarzutu.

Kupiony pod wpływem opinii

Niewątpliwie, czasami trudno mi wierzyć we wszystkie pozytywne opinie i ochy/achy na temat jakiegoś produktu. Jednakże ten żel jest świetny. Po pierwsze, produkt skierowany do kobiet o delikatnym zapachu. Skóra jest gładka i miękka po użyciu. Widziałam,że niektórzy narzekają na gęstość - jak dla mnie wolę zapchać maszynkę, ale nie pokaleczyć się i mieć gładkie ciało. Jedynym minusem, który mogę zauważyć jest wydajność. Mam wrażenie,że produkt zdecydowanie za szybko się kończy! Szybko znika z rossmanowych półek, ale też często jest na promocji.

Raczej nie dla mnie

Nie jestem zachwycona tym żelem. Jak dla mnie jest zbyt... gęsty? Ciężko mi się go rozprowadza, a przy goleniu bardzo zapycha maszynkę, co mnie trochę denerwuje. Owszem, jest wydajny, ma delikatny waniliowy zapach i, co ważne, nie podrażnia skóry, nawet przy goleniu miejsc intymnych. Dobrze odżywia skórę, po użyciu pianki jest ona nawilżona i przyjemna w dotyku. Ale to jednak produkt nie dla mnie. Może gdyby nie był tak gęsty...?

ULUBIONY ♥️♥️

Olay oferuje genialnej jakosci zeli do golenia.
Zele sa bardzo wydajne wiec goruja w mojej lazience, nawet wygryzly klasyczne pianki.

Plusy:
☆ nie podraznia
☆ przyspiesza i ulatwia golenie
☆ dobry nawet do okolic intymnych
☆ piekne zapachy
☆ dobra wydajność

Minusy:
☆ oferta zagraniczna jest znacznie bogatsza

Miłość od pierwszego użycia!

Miałam już żele od golenia od Gillette, ale nie odbiegały jakością od tych znacznie tańszych, więc nie chciałam do nich wracać, ale jednak kupiłam ten, gdy zauważyłam w Actionie za jakieś 2-3e. Bo zawsze to coś innego, za niewygórowaną, drogeryjną cenę i o ciekawym zapachu. Zapach jest fenomenalny! Waniliowo-puszysty, tak samo jak puszysta konsystencja musu, nie żelu ani pianki. Konsystencja jest gęsta, nie spływa z nóg. Dobrze się rozprowadza, żel świetnie i szybko zamienia się w mus. Dozownik sprawny do samego końca.

żel do golenia dla pań

Żel szybko zamienia się w przyjemną dla skóry piankę, łatwo rozprowadza się po ciele. Produkt jest w wygodnym opakowaniu, jest przede wszystkim wydajny - wystarczy niewielka ilość by rozprowadzić produkt po ciele. Zapach jak dla mnie mało wyczuwalny

Waniliowa depilacja

plusy:
+ łatwo się pieni
+ tworzy gęstą piankę
+ słodki waniliowy zapach

minusy:
- nie zapobiega podrażnieniom

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ dosyć wydajny