Garnier, Mineral, Action Control+ Clinically Tested 96H Anti-perspirant Roll-on (Antyperspirant w kulce)

Średnia ocena: 4.61/5

96H Antyperspirant roll-on Garnier Action Control+ gwarantuje 96 godzin nieprzerwanej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem. Cechy i właściwości antyperspirantu Garnier Mineral zapewnia świeżość, skuteczna ochrona przez 96 godzin, działa bakteriobójczo.

antyperspiranty
nie pozostawiająca plam, bez alkoholu
w kulce
normalna, wrażliwa, sucha
ochronne

Najlepszy

Miałam problem z potliwością, ale ten produkt to zmienił. Po użyciu tego antyperspirantu zauważyłam mniejsze wydzielanie się potu i maskowanie zapachu przez cały dzień. Nie podrażnia delikatne skóry, co jest zdecydowanie dla mnie na plus, bo nic nie piecze. Jedyne zastrzeżenie mam, co do wchłaniania. Trochę trzeba poczekać, ale za tą cenę i jakość można wybaczyć. Na promce można dorwać je za 10 zł - zawsze robię zapasy :)

Przyjemny, lekki, świeży.

Zazwyczaj wybieram dezodoranty i antyperspiranty marki Nivea,ale duży wybór i niskie ceny w jednym ze sklepów spowodowały zrobienie zapasów Garniera :),nie wiedziałam że wersja ta jest dostępna w dwóch opakowaniach, moje było bardziej “pękate” przez co nie bardzo mi się spodobało,mam bardzo małe dłonie i nie było to jakieś uciążliwe ale jednak jestem przyzwyczajona do mniejszej formy.

Zaletą tego antyperspirantu jest zapach,kulka mimo swoich rozmiarów podawała odpowiednią ilość,nie przeciekała,maskowała zapach potu,nie brudziła ubrań i dobrze się sprawdzała podczas dnia,co do testów 96h to nie sprawdzałam :D,ale następnym razem sięgnę po mniej pękate opakowanie.

Zdecydowanie mój numer 1 wśród antyperspirantów!

Często miałam problem z nieprzyjemnym zapachem spod pach i nie ukrywam, że było to dla mnie bardzo stresujące i krępujące. Ten produkt w zupełności usuwa ten kłopot. Ładnie pachnie, nie brudzi moich ubrań. Dodatkowo na promocjach można go dorwać za mniej niż 10 zł. Dla mnie 10/10.

mój hit

Kupiłam go po raz pierwszy około rok temu, gdy miałam problem z nadpotliwością po chorobie. Jest to pierwszy antyperspirant, który tak dobrze mi się sprawdza. Utrzymuje pachy w ryzach przez cały dzień, zapewnia uczucie świeżości i piękny zapach. Dodatkowo nie brudzi ubrań i przyjemnie się aplikuje. Zapach jest świeży i intensywny, utrzymuje się przez cały dzień. Jedynym minusem jak dla mnie jest dosyć mała wydajność, mam wrażenie, że kupuję nową buteleczkę częściej, niż używając innych antyperspirantów. Poza tym jest to świetny kosmetyk, który zdecydowanie polecam, nawet podczas dużych problemów z potem.

Skuteczny

Od jakiegoś roku mam problem z potem i znalezieniem skutecznego antyperspirantu.
W końcu gdzieś ktoś polecał w internecie „ten” tylko koniecznie z napisem 96h.
Produkt w kulce, nie wylewa, łatwy w aplikacji, nie zauważyłam żeby odbarwiały ciemne ubrania. Skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem i nawet trochę mniej się pocę. Jedyny mankament to zapach, medyczny, lekko kwiatowy, pudrowy, jak dla mnie duszący.

Najlepszy!

Przez wiele lat używałam swojego ulubieńca ale postanowiłam go zmienić gdyż przestał działać. Będąc w rossmanie postanowiłam kupić ten gdyż czytałam bardzo pozytywne opinie.
Antyperspirant ma świeży i mocny zapach. Nie podrażnia skory pod pachami. Eliminuje pot na cały dzień oraz utrzymuje przyjemny świeży zapach pod pachami. Nie powoduje zabrudzeń ubrań bardzo szybko wysycha. Dla mnie obecnie jest to antyperspirant numer jeden! W dodatku nawet bez promocji jest w bardzo dobrej cenie!

Bardzo fajny

Lubię antyperspiranty Garnier i stosuję od lat ich różne wersje. Bardzo dobrze chroni przed potem i przykrym zapachem jednak pod koniec produktu ta ochrona nie była już tak skuteczna. Antyperspirant szybko się wchłania. Nie zauważyłam żeby pozostawiał ślad na ubraniach. Dlatego myślę, że w przyszłości jeszcze go kupię.

Nigdy mnie nie zawiódł!

Bardzo dobry antyperspirant, bez względu na to czy w danym dniu czekał mnie większy wysiłek fizyczny czy też nie, to nigdy mnie nie zawiódł i poradził sobie w każdej sytuacji chroniąc mnie przed przykrym zapachem.

Kolejny dobry antyperspirant od Garniera

Antyperspirant w kulce która sprawnie chodzi i się nie zacina jest świetny ma ładny zapach daję mi ochronę na cały dzień bez obawy że pojawią się przykre niespodzianki duża temperatura czy mocny wysiłek fizyczny nie mają tu znaczenia on zawsze daje rade bardzo szybko wysycha nie pozostawia żadnego nalotu na skórze nie podrażnia nawet po depilacji nie barwi ubrań przystępna cena 10 złotych kupiłam w naturze produkt przez dobra trwałość jest bardzo wydajny spełnia wszystkie moje oczekiwania

Dobry, drogeryjny antyperspirant

Antyperspirant roll on Garnier Mineral Action Control kupiłam w promocji za niecałe 6 złotych. Jako, że lubię testować nowości wybrałam taki wariant, którego jeszcze nie miała okazji wypróbować. I tak właśnie wybór padł na tą oto wersję. Ja sama antyperspiranty od Garniera lubię, są niezłej jakość i w dobrej cenie. Dodam, że moja skóra pod pachami jest dość sucha, nie mam jakiś większych problemów z nadmierną potliwością.

Antyperspirant zapakowany jest w plastikowe opakowanie, którego kształt jest bardzo charakterystyczny dla całej tej serii, a różnią się one jedynie kolorystyką i szatą graficzną. To opakowanie jest w kolorze białym i przypomina jajko. Po odkręceniu ukazuje się dość spora kulka, którą bardzo szybko można zaaplikować kosmetyk. Kulka ta nie zacina się, a kosmetyk nie wylewa się pomiędzy brzegami.

Konsystencja jest mleczna, jasnobiała,jednak po nałożeniu na skórę nie zostają po niej żadne białe ślady, nie zasycha w skorupę i nie kruszy się żaden biały proszek jak to czasem bywa niestety, a dzięki temu nie ma ryzyka ubrudzenia ubrań. Dezodorant szybko się wchłania więc nie trzeba długo czekać z nałożeniem bluzki itd.

Zapach jest perfumowany, dość specyficzny, ciężki do jednoznacznego określenia nut, dla mnie trochę syntetyczny, ale przy tym całkiem ładny. Nie drażni nosa, nie powoduje bólu głowy. Ważne, że zostaje na skórze przez dłuższy czas co zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi od potu.

Dezodorantu używam codziennie, z rana, na oczyszczoną i suchą skórę. Kosmetyk ten zapewnia uczucie komfortu dzięki temu, że zapobiega nadmiernemu poceniu się podczas standardowej aktywności w ciągu dnia, w przeciętnie wysokiej temperaturze. Moja skóra jest sucha, pachnąca, nie tworzą się żadne mokre plamy na bluzkach, a nieprzyjemny zapach potu jest zniwelowany dzięki czemu czuję się świeżo i czysto przez wiele godzin, ale na pewno nie jest 96 godzin jak podaje opis na etykiecie. Niemniej uważam, że to nawet dobrze bo tak długie blokowanie gruczołów jest niezdrowe. Ja sama jestem bardzo aktywną osobą, dużo trenuję i podczas treningu jednak nie zapobiega całkowicie poceniu się skóry, a pachy robią się wilgotne, czasem nawet mokre. Jednak przy tym nie ma nieprzyjemnego zapachu co jest plusem bo jednak dla mnie to jest ważne, żeby zwyczajnie mówiąc nie śmierdzieć. W ciągu dnia uważam, że spisuje się bardzo dobrze, robi to co ma czyli zapobiega nadmiernemu poceniu, odświeża skórę, i przy tym ładnie pachnie. Podczas treningu także zapewnia komfort, ale już pachy robią się bardziej wilgotne. I w sumie też nie wiem po co te zapewnienia, że działa 96 godzin jeśli to nawet nie jest bloker. Plus za brak alkoholu w składzie. Ogólnie jestem zadowolona i pewnie do niego wrócę.

U mnie nie spowodował żadnych problemów ze skóra, żadnego pieczenia (ale nie nakładam na świeżo goloną skórę), nie ma zaczerwienienia, krostek, swędzenia. Kosmetyk nie robi białych śladów na skórze i nie brudzi ubrań.

Wydajność jest bardzo dobra, spokojnie wystarczy na kilka miesięcy codziennego używania.

Cena w jakiej go kupiłam była niska, około 6 złotych za bardzo fajny produkt.

Przyjemny zapach

Produkt jest skuteczny. Zapach przyjemny, aplikacja w porządku, ale potrzeba troszkę czasu, żeby kosmetyk wchłonął się w skórę. Jest dość wydajny i tani. Nie brudzi ubrań.

Przeciętny i pozostawia białe ślady

Kupiłam go latem bo potrzebowałam czegoś na szybko, zrezygnowałam jednak gdy okazało się, że pozostawia białe ślady na czarnych ubraniach, które noszę najczęściej. Używam go obecnie sporadycznie, gdyż białe ślady to moja największa zmora. Blokuje pot w miarę skutecznie, jednak nie porwał mnie. Jest bardzo wydajny. Ma ładny lekki zapach, ale te białe ślady...