Nacomi, Moroccan Argan Cream with Grape Seed Oil (Arganowy krem pod oczy z olejem z pestek winogron)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Skutecznie nawilża oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek. Krem wygładza, odżywia i regeneruje skórę. Olej arganowy jest najdroższym olejem na świecie. Pozyskiwany jest tylko w jednym miejscu na świecie - Maroku. Zwany jest Eliksirem Młodości, płynnym złotem Maroka. Jest podstawowym i najważniejszym składnikiem tego kremu. Działa przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco na skórę. Spłyca delikatne pierwsze zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

kremy pod oczy
regenerujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające
bez parabenów, hipoalergiczna
w słoiczku

Ten krem to jeden z moich ulubieńców na skórę pod oczami

Bardzo pozytywnie oceniam ten krem do pielęgnacji skóry wokół oczu. Jednym z jego największych atutów jest delikatny zapach, który jest prawie niewyczuwalny, co sprawia, że jest idealny dla osób wrażliwych na intensywne aromaty. To wielki plus dla tych, którzy cenią sobie subtelną pielęgnację bez niechcianych zapachów.
Co więcej, krem doskonale nawilża skórę wokół oczu, czyniąc ją miękką i gładką. Dzięki niemu skóra staje się bardziej rozświetlona i promienna, co dodaje jej młodzieńczego wyglądu. Jest to szczególnie widoczne w przypadku zmarszczek mimicznych, które stają się mniej widoczne po regularnym stosowaniu produktu.
Jestem również zachwycona uniwersalnością tego kremu. Doskonale sprawdza się nie tylko na skórze wrażliwej, ale również na skórze trądzikowej. To dowód na to, że produkt jest starannie przebadany i dostosowany do różnych typów skóry. Bez względu na rodzaj cery, krem zdaje egzamin na najwyższym poziomie, co jest rzadkością wśród wielu dostępnych na rynku produktów.
Podsumowując, bardzo polecam ten krem do pielęgnacji skóry wokół oczu. Jego delikatny zapach, skuteczne nawilżenie, rozświetlające właściwości oraz zdolność do spłycania zmarszczek mimicznych czynią go jednym z moich ulubionych produktów do pielęgnacji. Jest to kosmetyk, który zasługuje na ocenę piątki z plusem i z pewnością będzie częścią mojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Hit krem pod oczy.

Bardzo dobry krem. Używam po retinolu na noc pod oczy i rano pod makijaż. Nie roluje się, świetnie nawilża. Odżywczy, ale nie tłusty. Próbuję innych kremów, ale z Tychów zwyklejszych ten jest najlepszy. Z tych bez silnych składników aktywnych czyli bez peptydów i retinolu.

Daję ok!

Krem zasługuje na polecenie :).
Ukoił moją suchą i podrażnioną skórę pod oczami.
Po użyciu widocznie zredukowane cienie pod oczami i wyraźnie nawilżona, odżywiona okolica oka :).

Nacomi Arganowy krem pod oczy

Dzisiaj przychodzę z kremem pod oczy marki Nacomi. Krem znajduje się w małym, szklanym słoiczku o pojemności 15 ml. Lubię takie opakowania bo z łatwością można wykorzystać produkt do samego końca. Konsystencja dość zbita i tłusta, ale bardzo szybko się wchłania. Zapach bardzo słodki ale minimalnie wyczuwalny. Krem posiada olej z pestek winogron oraz olej arganowy, których celem jest odmłodzenie skóry, odżywienie i jej nawilżenie. Dodatkowo przeznaczony jest do cery wrażliwej i delikatnej. Po dłuższym stosowaniu moja skóra pod oczami stała się bardzo gładka, odżywiona, zniknęły cienie pod oczami i mam rażenie, że delikatnie zmarszczki zostały wygładzone. Krem bardzo wydajny i działa, a to najważniejsze

Na noc super

Używam tego kremu na noc. Dobrze natłuszcza okolice pod okiem i rano skóra jest nawilżona. Nie próbowałam nakładać go na dzień ponieważ konsystencja jest dość ciężka. Cena jest dodatkowym walorem.

Ma wady i zalety, warty wypróbowania ale mnie nie zachęcił do kolejnego opakowania.

Krem zamknięty w mini słoiczku i tutaj ode mnie minus bo takie rozwiązanie jest mało higieniczne, ale na pewno łatwiej nam zużyć produkt do końca.
Drugi i dla mnie największy minus to zapach- nieprzyjemny i chemiczny. na szczęście szybko się ulatnia.
Konsystencja bardzo bogata, co sprawia że jest wydajny ale też długo się wchłania. Ja używam kremu na noc. Na dzień jest za ciężki i źle wygląda pod makijażem.
Co do efektów to fajne działanie. Na pewno przyjemnie nawilża i wygładza skórę. Raczej nie redukuje cieni ale wpływa na drobne zmarszczki.

Po takim zachwalaniu w internecie miałam co do niego większe oczekiwania.
Ale za taka cenę, szczególnie, że często jest na promocji to myślę że warto go wypróbować. Jednak osobiście nie wiem czy do niego wrócę.

Dobry krem w niskiej cenie

Bardzo lubię arganowy krem pod oczy od Nacomi. Fajnie się u mnie sprawdzą. Po zastosowaniu tego kremu moja skóra pod oczami jest widocznie odżywiona. Mam wrażenie, że faktycznie ujędrnia skórę i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Krem stosuję tylko na noc, na dzień wydaje się za ciężki. Produkt ten jest gęsty i bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby odżywić skóre pod oczami. Na pewno kupię ponownie.

Mój ulubiony drogeryjny krem pod oczy

Krem pod oczy Nacomi to prawdziwy klejnot wśród produktów do pielęgnacji skóry pod oczami. Przede wszystkim, konsystencja tego kremu jest niezwykle przyjemna. Delikatna, lekka tekstura sprawia, że aplikacja jest przyjemnością, a krem w miarę szybko się wchłania, pozostawiając skórę wokół oczu jedwabiście gładką.

Jednak to, co naprawdę robi wrażenie, to jego zdolność do redukcji cieni pod oczami. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam znaczną poprawę w widoczności cieni i zmniejszeniu opuchlizny. To sprawia, że moje oczy wyglądają młodziej i bardziej promiennie.

Krem ten jest również bardzo nawilżający. Skóra w okolicach oczu jest delikatna i wymaga szczególnej troski, a ten produkt dostarcza właśnie tego, co potrzebne. Moja skóra jest teraz gładka i elastyczna. Co jest dla mnie kluczowe, ten krem nie powoduje podrażnień ani uczuleń. Mam skórę wrażliwą i często miewam problemy z innymi produktami, ale ten sprawdza się doskonale. A co najlepsze, okresowo można go znaleźć na promocji w Hebe w bardzo przystępnej cenie.

Ostatnia rzecz, którą chciałam podkreślić, to urocze opakowanie. Krem jest zamknięty w przyjemnym słoiczku, co dodaje mu luksusowego charakteru.

Dobry krem pod oczy w dobrej cenie

Jakiś czas temu skończyłam ten kremik - jeśli szukacie niedrogiego kremu pod oczy to ten bardzo fajnie się sprawdza, a cena to około 23 zł.

Dobrze nawilża, odżywia i wygładza skórę pod oczami. Ma gęsta konsystencję i nada się też na noc. Dodatkowo jest wydajny.

Treściwy, nietypowy krem pod oczy

Kremy pod oczy przeważnie mają lekką konsystencję. Ten ma bogatą, gęstą, treściwą. Stosuje go na noc, ponieważ jest jak maska pod oczy. Rano nie mam czasu czekać, aż się wchłonie. Konsystencja gęsta a więc toporna - nie wcieram a wklepuję, żeby nie rozciągać delikatnej skóry pod oczami. Wchłania się długo.
Wypełnia skórę, więc ogranicza widoczność zmarszczek. Ogólnie poprawia wygląd skóry wokół oczu ale na pewno nie rozjaśnia cieni pod oczami. Raczej, użyty w zbyt dużej ilości, daje efekt opuchniętych oczu.
Raczej natłuszcza a nie nawilża (ale u mnie ogólnie produkty z olejami wysuszają skórę).
Mała pojemność, typowa dla kremów pod oczy ale krem bardzo wydajny - zresztą, z racji konsystencji nałożyć go dużo nie można.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Krem pod oczy, który mnie zaskoczył

Przez swoje głęboko osadzone oczy mam naturalne cienie pod oczami. Potrafią być naprawdę bardzo sine, dlatego dobry krem pod oczy to u mnie podstawa. Za tą cenę ciężko znaleźć lepszy krem. Różnica jest u mnie mocno zauważalna. Cieni się nie pozbędzie, ale dobrze je rozjaśni przy dłuższym stosowaniu. Jest także wydajny przez swoją lekką formułę i umieszczony w słoiczku co daje wygodę w użytkowaniu. To już moje trzecie opakowanie, więc mogę śmiało polecić.

Poprawia wyglad skóry

Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu spłycenia zmarszczek mimicznych, nie mniej krem na pewno świetnie natłuszcza i zmiękcza skórę. Skóra przesuszona, wrażliwa, podrażniona na pewno znajdzie ratunek. W jakimś stopniu wpływa na poprawę skóry w okolicach oczu. Mogę polecić. Na pewno nie powoduje uczuleń, podrażnień, suchości. Używam tego kremu już od roku i nadal będę używać.