Avon, Attraction for Her EDP

Avon, Attraction for Her EDP

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

wody perfumowane
owocowe, drzewne

66% jesień/zima 34% wiosna/lato

Mój ulubiony

Woda perfumowana pasuje na każdą porę roku oraz okazję. Ma intensywny zapach. Utrzymuje się zapach caly dzien prawie. Nuta jest kwiatowa jak dla mnie, zamawiam u konsultantki po dzis dzień. Moja ulubiona. Cena jest ok. Flakon jest piekny.

bardzo ładny zapach

Zapach bardzo mi się podoba, jest inny niż 'zwyklaczki' z Avon. Podoba mi się połączenie piżma, wanilii, ja bardzo lubię zapachy gdzie występuje wanilia.
Zapach utrzymuje się dość długo, pachnie się luksusowo.
Dla mnie to idealny zapach i na co dzień i na wieczór.

Cudowne

Perfumy Avon Attraction są przepiękne. Jest to zapach elegancki, kobiecy o co najważniejsze bardzo trwały. Nuty zapachowe są idealnie skomponowane. Jeżyny,akordy piżmowe i wanilia. Dla mnie są one idealnie dobrane. Nie są ciężkie,nie za slodkie. Zapach nie jest męczący, z tzw ogonkiem. Czuć go bardzo długo na skórze i jeszcze dłużej na ubraniach. Są jednymi z moich ulubionych perfum, zbierałam mnóstwo pochwał na jego temat. Na pewno jeszcze nie raz do nich wrócę.

• Flakon: 4

Świetny, elegancki zapach

Ten zapach bardzo mi się spodobał. Jest nietypowy, zmysłowy, elegancki, taki... luksusowy. Dla kobiety z klasą. Nutki piżma, wanilii i jeżyny tworzą bardzo ciekawą całość. Trwałość zapachu całkiem niezła. Akurat jestem posiadaczką perfumetki, ale zamierzam kupić pełne opakowanie - polubiłam się bardzo z tym zapachem. Uważam, że zapach jest warty każdej złotówki. Polecam gorąco!

tu jest jakby luksusowo

Kilka/kilkanaście lat temu bardzo często zamawiałam kosmetyki z Avonu, w tym perfumy. Mogę nawet śmiało powiedzieć, że perfumy od Avon były tymi pierwszymi, po które sięgałam. Mam ogromny sentyment do Perceive czy Little Black Dress. Jakiś czas temu koleżanka pokazała mi katalog i stwierdziłam, że wypróbuje nowości, mimo że perfumy Avonowe zawsze pachniały na mojej skórze bardzo podobnie uwalniając tę samą mdłą nutę.
Jestem posiadaczką perfumetki o pojemności 15 ml więc nie oceniam designu pełnowymiarowego opakowania. Perfumetka ma wielkość idealną do torebki, atomizer działa w niej bez zarzutu. Chociaż trochę bardziej pluje zapachem niż go rozpyla ale nie będę się czepiać.
Jeśli chodzi o zapach to jest on dla mnie naprawdę bardzo ciekawy i przyjemny. Jest bardzo elegancki, kobiecy, słodki ale na pewno nie przesłodzony czy mdlący. Jest to zapach intensywny obok, którego nie można przejść obojętnie. Dokładnie taki jakie lubię, pasujący raczej na wieczór i chłodniejszą porę. I co najważniejsze nie pachnie na mojej skórze jak większość tańszych zapachów z Avonu.
Trwałość zapachu oceniam na bardzo dobrą.
Polecam, tym bardziej, że można go wypróbować w mniejszych pojemnościach i w niższej cenie.

uwodzicielski zapach

Mam kilka swoich ulubieńców tej marki i ten zapach zdecydowanie się do nich zalicza. Z zewnątrz ładny, elegancki flakonik, a w środku cudowny uwodzicielski zapach. Nuty jeżyny, orchidei, piżma i wanilii idealnie do siebie pasują tworząc ten zapach. Niesamowicie trwałe. Czuć je kilka dobrych godzin.
Atrakcyjna cena, a jakość naprawdę wow,

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Boskie

Zakochałam się od pierwszego psiku. Wszystko podoba mi się w tych perfumach. Dla mnie to idealnie zmiksowana słodycz owoców i nut jadalnych. Są optymistyczne, ale też sexowne. Podobają się płci przeciwnej, zwracają uwagę. Idealne na wieczorowe pory, randki, do łóżka. Na co dzień również się sprawdzą. Dla mnie po prostu piękne. Szkoda tylko, że nie mają lepszych parametrów, bo dość szybko stają się bliskoskórne.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Avon Attraction

Klasyczny zapach który uwielbiam . Mam go już bardzo bardzo długo i jestem do niego przywiązana. Zapach słodki i uwodzicielski. Do tego dobra cena.
Bardzo ładne intensywne perfumy o ciepłym zapachu.Długo utrzymują się na skórze

• Flakon: 3

Rozczarowanie.

Ten zapach miałam kilka razy. Zawsze świetnie mi się sprawdzał na porę jesienną. Ostatnio niestety mnie rozczarował. Nie trzyma się w ogóle, wychodząc z domu już go nie czuć. Nie wiem czy coś się zmieniło u producenta. Jak go psikam to zapach jest świetny, ale trwałość zawiodła. Zdecydowanie nie kupię go ponownie. Zapach jest trochę ciężki, w sam raz na jesienną porę roku, zawierający w sobie nuty kwiatowe.

• Flakon: 4

Avon Attraction

Zachęcona opisem i opiniami postanowiłam sama sięgnąć po ten piękny flakonik i przekonać się sama na własnej skórze. Otóż zapach przepięknie rozwija się w ciepłą, słodką i otulającą kompozycję. Czuć piżmo, wanilię, a później wyraźnie dają o sobie znać nuty jeżyn. Z każdą minutą zapach wyraźnie zmienia się i ze słodkiego, lekkiego zapachu, robi się ultra kobiecy i wyrafinowany. Jednym słowem: piękny.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 5

Jak dla mnie ladny cieply zapach

Bardzo fajny, ciepły zapach. Nie czuć intensywnego zapachu alkoholu, jak bywa to w przypadku perfum jakie można kupić w sieciówkach w podobnej granicy cenowej. Mam wrażenie, ze trwałość zapachu jest zależna od partii produktu. Czasem jest to kilka dni (szalik, płaszcz), a czasem kilka godzin. Jednak jak za tak niewielkie pieniądze to polecam, perfumy stosuję odkąd pojawiły się w katalogu.

Piękne

Perfumy Attraction kupiłam zachęcona ich opisem i wcale tego nie żałuję. Zapach jest elegancki i trwały. Jeżyna, jaśmin i wanilia przeplatają się ze sobą i dają wspaniały efekt.
Powiadają, że nie to ładnie co ładne, ale co się komu podoba, ale w moim odczuciu jest to najatrakcyjniejsza woda perfumowana serwowana nam przez Avon.
Woda jest oferowana w kilku pojemnościach i często kupuję ja w perfumetce aby mieć przy sobie w torebce.