Prouve, Make Me Up, Wydłużajaco-wzmacniający tusz do rzęs

Prouve, Make Me Up, Wydłużajaco-wzmacniający tusz do rzęs

lekka, kremowa konsystencja z lśniącym wykończeniem w kolorze głębokiej czerni oraz wyśmienicie dopasowana, precyzyjna, silikonowa szczoteczka, która perfekcyjnie rozczesuje rzęsy, dokładnie otulając je masą. Dzięki temu aplikacja nawet na najmniejszych włoskach nie sprawi Ci problemu, a Twoje rzęsy będą maksymalnie wydłużone, zalotnie podkreślone i zyskają niezwykłą objętość. Hypoalergiczna, łagodna formuła polecana również dla pań o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe. Olej z gumy mastyks z wiecznie zielonego drzewa Pistacia lentiscus; naturalny, działający wszechstronnie, składnik aktywny KeraNutri™, który zwiększa średnicę, elastyczność i wytrzymałość rzęs, zmniejsza ich łamliwość i dodatkowo wygładza. Wzmacnia zarówno zniszczone, jak i zdrowe rzęsy. określany mianem „płynnego złota”, wzmacniający olej arganowy.

bez parabenów, hipoalergiczna
Efekt
regenerujące, wydłużające, pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Maksymalne wydłużenie

Dziewczyny, kosmetyki Prouve wpadły mi w rękę przez przypadek. Jednym z produktów tej marki był tusz do rzęs. Nie ukrywam mam problem z odbijającym się kosmetykiem na górnej powiece. Tusz Prouve tego nie robi. Dodatkowo, bardzo dobrze wydłuża i rozdziela rzęsy. Są delikatnie i subtelnie wydłużone. Rzęsy wyglądają na bardzo naturalne, ale bardzo długie. Producent zapewnia, że ma działanie wzmacniające. Muszę się z tym zgodzić. Nadeje się również na dolne rzęsy, które są cieńsze i mniejsze. Nie widać grubej posklejanej warstwy jak bywało przy innych tuszach do rzęs. Zachęcam do wypróbowania, nie mogę się do niczego przyczepić.

Kupiony w: U konsultantki

Super tusz

Używałam już kilku Mascar do rzęs ale ta jest naprawdę super. Ma delikatna mała szczoteczkę idealna na moje rzęsy. Nie skleja ich, tusz nie nie obsypuje i nie odbija się na górnej powiece.

Jest hipoalergiczny polecany dla alergikow. Ja mam wrażliwe oczy a ten produkt mnie nie uczula. Wiec alergicy mogą go spokojnie testować :)

bardzo, bardzo przyjemny tusz do rzęs :)

Skusiła mnie obietnica producenta, że tusz jest hipoalergiczny i ma gwarancje towarzystwa okulistycznego.
Obecnie zakupiłam 6 (!!) opakowanie tego produktu i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie miałam lepszego tuszu.
Jest wydłużający i można uzyskać nim zarówno delikatny jak i dramatyczny efekt.