Avon, Care, Glycerine Hand & Nail Cream with Jasmine, Vitamin E and Glycerine (Glicerynowy krem do rąk i paznokci z jaśminem i witaminą E [Wygładzający krem do rąk o zapachu jaśminu])

Bogata formuła szybko się wchłania, przywracając skórze rąk optymalny poziom nawilżenia i nadając paznokciom zdrowy blask.

przeciwgrzybicze, wygładzające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce, wielorazowego użytku
kremy do rąk

elegancko!

Kremy do rąk są dla obowiązkowym elementem pielęgnacji ciała. Moje dłonie są skłonne to przesuszeń, podrażnień i pęknięć dlatego tak ważne jest dla mnie ich nawilżenie i ukojenie. Krem kupiłam bardziej z ciekawości, żeby sprawdzić czy nadal kremy do rąk z Avonu są takimi tłuściochami. Jestem ogromnie zaskoczona tym produktem.
Krem zamknięty jest w tubce z piękną grafiką. Design opakowania jest bardzo przyjemny dla oka. Dodatkowym atutem jest zamknięcie na klik, dzięki któremu może łatwo zamknąć krem w sytuacji, gdy mamy świeżo nakremowane dłonie. Pojemność opakowania to 75 ml więc standardowo dla kremów do rąk.
Krem ma bardzo lekką i przyjemną konsystencję. Bezproblemowo rozprowadza się go po dłoniach. Uwielbiam takie konsystencje w stylu mleczka do ciała. Przez to krem ekspresowo się wchłania pozostawiając skórę miękką i gładką w dotyku. Nie zostawia na dłoniach tłustej czy klejącej warstwy. Krem bardzo dobrze nawilża. Nawet zimową, bardzo wymagającą porą nie mam problemu z przesuszonymi dłońmi używając go 1-2 razy dziennie.
Krem pięknie pachnie, co jest dla mnie istotną sprawą, gdyż jestem bardzo wrażliwa na zapachy. Ten jest bardzo przyjemny, lekki, kwiatowy, zupełnie nie nachalny.
Jeśli chodzi o wydajność, to tutaj również muszę przyznać, że mnie zaskoczył. Wystarczy naprawdę niewielka ilość by nasmarować dłonie.
Kupiłam krem za około 5 zł więc jak za taką jakość to nic tylko brać.

Bardzo dobry :)

Nie mam większych zastrzeżeń, trzeba tylko trochę uważać przy wyciskaniu kremu z tubki, bo czasem można wycisnąć za dużo, szczególnie pod koniec opakowania ;)

Krem ma dość intensywny zapach, który nie każdemu przypadnie do gustu, dla mnie może być, chociaż znam kremy o przyjemniejsze zapachy...

Ogólnie jednak rzecz biorąc, polecam do stosowania na co dzień ;)

Kupiony w: U konsultantki

Ulubiony krem do rąk od Avon

Rzadko kiedy kupuje kosmetyki marki Avon, ale ich kremy do rąk bardzo lubię. Wydanie z jaśminem i witaminą E jest moją ulubioną wersją.
Glicerynowy krem jest idealnym rozwiązaniem do moich suchych dłoni. Pracując przy dokumentach wysuszenie się nasila. Krem ma wygodne opakowanie, spokojnie mogę go nosić w torebce czy tez mieć przy sobie w pracy. Dobrze nawilża i wchłania się szybko. Nie pozostawia tłustego ani lepkiego filtra. Efekt nawilżenia również nie jest chwilowy za co duży plus. Pięknie pachnie. Za kilka złotych można otrzymać naprawdę dobry, nawilżający krem do rąk. Notorycznie do niego wracam.

Lubimy się

Jest to bardzo dobry produkt, który spełnia swoją funkcję. Ładnie wygładza dłonie, natychmiastowo poprawiając ich wygląd. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Przyjemnie pachnie i ma ładne opakowanie. W promocji można kupić go za ok. 5 zł, naprawdę warto, bo jest dość wydajny. Nie jest to mój hit, bo jednak wolę kosmetyki z bardziej naturalnym składem, ale naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia.

Kupiony w: U konsultantki

Rewelacja w fajnej cenie.

Krem który tak mało kosztuje, a działa cuda. Od pierwszego zastosowania bardzo mocno nawilża, odżywia i regeneruje skórę dłoni. Wzmacnia paznokcie, pięknie pachnie. Ja go kupiłam na promocji w AVON za niecałe 4zl, a krem jest tak wydajny. Nie lepi się, wchłania się w kilka sekund po nasmarowaniu.

Kupiony w: U konsultantki

Nawilża i szybko się wchłania

Ten krem do rąk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jego cena jest niska a skuteczność bardzo dobra. Już niewielka ilość wystarcza aby odpowiednio nawilżyć skórę dłoni. Bardzo cenię sobie kremy, które szybko się wchłaniają ponieważ bardzo nie lubię tracić czasu na czekanie aż będę mogła czegokolwiek dotknąć. Przy regularnym stosowaniu dłonie stają się bardzo zadbane. Krem ma też piękny zapach. Tubka jest dosyć duża więc kremu wystarcza na długo. Polecam :)

Dobry dla suchych dłoni

Krem posiada ładny zapach, który pozostaje na dłoniach ale co najważniejsze nawilża suche dłonie. Krem najczęściej stosuje w okresie jesienno-zimowym bo wtedy skóra potrzebuje mocnego nawilżenia i krem z całą pewnością pomaga.

Oczywiście po jednym czy dwóch użyciach nie sprawi że dłonie będą bez przerwy gładkie ale pomaga zwalczyć dyskomfort i wspomaga regenerację dłoni choć może regeneracja to zbyt duże słowo ale odżywić jak najbardziej ;)

Uwielbiam to wygładzenie dłoni

Moje suche i spierzchnięte dłonie stają się cudownie nawilżone z tym kremem. Do tego ma piękny zapach, który utrzymuje się długo na skórze. Kremik jest idealny do codziennego użytku, używam go tak często jak tylko chcę. Szybko się wchłania i zostawia dłonie dobrze nawilżone i odżywione. Bardzo dobra cena. Dostępny w każdym katalogu. :)

Kupiony w: U konsultantki

Wygładza dłonie i je pielęgnuje

Uwielbiam ten kremik. Rewelacyjnie działa na suche i spierzchnięte dłonie. Bardzo dobra jakość przy niewielkiej cenie. Kremik można nabyć u konsultantki, jest dostępny praktycznie w każdym katalogu. Delikatny zapach i konsystencja. Szybko się wchłania, dłonie są ekspresowo mięciutkie i gładziutkie. Przy regularnym stosowaniu widać różnicę w wyglądzie dłoni. Skóra jest mocno nawilżona, odżywiona i gładka. Szczerze polecam do codziennego użytku.

Ładny zapach dobre nawilżenie

Produkt zakupiony u konsultantki, zamknięty w uroczej białej tubce z motywem kwiatów krem ma bogatą konsystencja jaśminowy zapach ,dobrze nawilża zmiękcza wygładza skórę dłoni jest bardzo wydajny nie uczula nie podrażnia skóry polecam

Słaby zapach

Krem w ładnym opakowaniu. Niestety zapach nie za bardzo przypadł mi do gustu. Sama konsystencja jest miła. Szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę. Wystarcza na długo. Avon nie słynie z dobrego składu, ale krem działa. Moje suche ręce przestały być suche. Często korzystam z tych kremów, bo są tanie i dają efekt.

Glicerynowy średniak.

Krem glicerynowy z jaśminem miałam już dawno temu w granatowym opakowaniu, a kilka tygodni temu kupiłam go w nowszej odsłonie - w biało-różowej tubie (teraz pojemność też jest większa - 100 ml). Krem sprawuje się tak, jak większość "avonowskich" kremów glicerynowych. Pachnie mydełkowo, w żadnym razie nie jest to zapach jaśminu. Nawilża średnio, daje uczucie gładkich rąk, ale widzę, że jest to pozorne - dimethicone robi efekt gładkiej skóry. Nie jest to produkt marzeń, ale z braku laku smaruję nim dłonie - najczęściej po zmywaniu. Bardzo podoba mi się nowa szata graficzna kremu. Tubka jest wygodna, poręczna; można włożyć ją do podręcznej torebki. Producent nie obiecuje zbyt wiele na opakowaniu - i dobrze - bo "zbyt wiele" się tu nie dzieje. Krem nie pozostawia tłustawej warstwy po aplikacji. Produkt kupiony za kilka złotych, cena nie jest wygórowana. To już moje n-te opakowanie, zawsze jakoś dorzucam go do zamówienia u mojej konsultantki, bo w sumie te kosmetyki kupuję trochę na siłę, słysząc "klasyka" - "chcesz coś z Avonu?" - hihi. Produkt średniej jakości, raczej wydajny, nie zachwycający. Czy kupię ponownie? Może tak, możliwe, że kiedyś znowu dorzucę go do zamówienia ku uciesze mojej koleżanki.