Max Factor, Lash Revival, Mascara Fuller, Longer, Stronger (Tusz do rzęs)

Max Factor, Lash Revival, Mascara Fuller, Longer, Stronger (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ożyw swoje spojrzenie z maskarą Max Factor Lash Revival. Twoje rzęsy natychmiast staną się pełniejsze, dłuższe i silniejsze. Gęsta, lecz jednocześnie lekka formuła sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze już po 4 tygodniach, a zawarty w niej ekstrakt z bambusa znany jest ze swojego korzystnego działania na rzęsy. Wyjątkowa szczoteczka nadaje rzęsom objętość, nie zostawiając grudek, dzięki czemu możesz cieszyć się wyrazistym, perfekcyjnym lookiem.

Efekt
wydłużające, pogrubiające, regenerujące
niewodoodporne
Szczoteczka
grzebyk

Jest źle. Slabyyy

Tusz kupiłam spontanicznie, ponieważ znudziła mi się już masakra od Maybelline i miałam ochotę przetestować coś nowego. Spodobała mi sie szczoteczka, chociaż w jego przypadku szczota brzmi adekwatniej. Jest naprawdę duża, puchata i lekko podkręcona. Mam duże oczy i taki typ szczoteczek lubię najbardziej.

Tym razem spontaniczny shopping skończył sie rozczarowaniem… tusz jest bardzo, ale to bardzo słaby! Jedna warstwa praktycznie nie daje żadnego efektu, druga ledwo, ledwo. Jestem fanką wyrazistego efektu na rzęsach, wręcz teatralnego. Recenzowany tusz, pomimo obiecującej szczoteczki nie robi praktycznie nic. Jedyny plus, to trwałość: nie osypuje się ani nie odbija na powiece.

Trudność może też sprawić operowanie tak dużą szczotką, szczególnie dziewczynom, które mają krótkie rzęsy. Moja wprawna ręka daje radę, ale marne pocieszenie w kontekście efektu jakie daje, raczej jego braku…

Po tej wtopie na moment zapominam o spontanicznych zakupach na poprawę humoru ;-)

Przereklamowany

Opakowanie eleganckie i gustowne, szczoteczka obiecuje gruby wachlarz rzes. Otrzymujemy kilka cienkich pajęczych nóżek (mam dość krótkie i rzadkie rzęsy) i efekt pandy na cały dzień. Szczoteczką operuje się niewygodnie, szybciej upaćkam cała powieke, niż je precyzyjnie rozdziele i pogrubieniem rzęsy. W zwykły dzień (nie wspominając o deszczowym) tusz odbija się na powiekach, szczególnie na dolnej tworzy zacieki, jakbym wysmarowała się popiołem. Nic się nie zmienia nawet jak przez miesiąc podeschnie. Minusem jest nieporęczna aplikacja, brak trwałości (za to zmywa się opornie!) i bazarowy efekt - co jest dziwne przy wysokiej cenie. Na plus nie podraznia oczu, jest bardzo wydany i elegancki.

Mój faworyt!

Jestem zauroczona tym tuszem do rzęs. Świetnie na nich wygląda, doskonale je wydłuża i pogrubia.

Jestem posiadaczką krótkich i rzadkich rzęs, dlatego sięgam po tusze, które pomogą mi osiągnąć efekt wachlarza. Tak było tym razem. Tusz idealnie sprawdził się w swoim zadaniu. Moje rzęsy fajnie wyglądają cały dzień. Nie osypuje się i nie rozmazuje w kącikach. Jestem baaardzo zadowolona i serdecznie polecam wszystkim.

ps. łatwo go zmyć zwykłym płynem micelarnym

Jak dla mnie to hit

Tusz w ładnym złotym opakowaniu. Szczoteczka z grzebyczkiem bardzo dobrze rozczesuje rzęsy. Wydłuża je i pogrubia. Dodatkowo ma w składzie bambus, który dba o nasze rzęsy. Nie skleja ich i nie zostawia grudek. Fajnie, że tusz ma aż rok ważności. Przeważnie jest to 3-6 miesięcy. Faktycznie dopiero po roku zaczął wysychać. W trakcie używania tuszu rzęsy stały się mocniejsze i grubsze. Mniej wypadały. Jest to najlepszy tusz jaki używałam. Na pewno do niego wrócę. Osypuje się czasami w zależności ile nałożymy go na rzęsy. Dobrze się go zmywa każdym płynem dwufazowym do demakijażu oczu. Cena wysoka, ale często jest na promocji.

Nie dla mnie

Po poczytaniu opinii postanowiłam wypróbować mascarę Max Factor Lash Revival Fuller Lon gerStronger. Niestety zawiozłam się bardzo. Noszę okulary i muszę mieć mocno wytuszowane rzęsy aby makijać wyglądał na ukończony. A tutaj muszę malować nawet 3 razy a efekt nadal nie spełniający moich oczekiwań. Nie polecam

Całkiem ok

Ja mam długie rzęsy bo używam odżywki do rzęs i nie robi na moich rzęsach wow ale ogólnie rzęsy są ładnie rozdzielone, tusz nie skleja ich, za to wydłuża i pogrubia moim zdaniem kolor tuszu nie jest intensywnie czarny a szczoteczka nie ułatwia tuszowania rzęs i trzeba się nauczyć jej obsługiwać. Ale ogólnie tusz nie odbija się na powiekach i generalnie jestem zadowolona

Bezużyteczny bubel

Tusz zakupiłam w drogerii internetowej , odrobinę taniej niż w stacjonarnych drogeriach o ile nie ma akurat promocji. Zależało mi za wydłużeniu rzęs.
Samo opakowanie bardzo estetyczne i eleganckie . Tu się kończą zalety tej mascary.
Tusz jest dla mnie ciężki , niepraktyczny , przy dluższym użytkowaniu po prostu bezużyteczny. Szczoteczka jest za gruba , nabiera za dużo tuszu , nieporęczna , zostawia ślady i odbija się na powiece. Co do działania nie ma mowy o wydłużeniu , delikatnie tylko pogrubia rzęsy w efekcie efekt jest mniej niż zadowalający. Nie robi kompletnie nic . Po tej marce spodziewałam się innego efektu, ale niestety nastąpiło rozczarowanie. Tusz ciężko się zmywa , pozostawia resztki , trzeba się napracować , by się go pozbyć. Nie polecam .

Dobry, ale nie najlepszy

Tusz z super szczoteczką i dobrej jakości. Jestem posiadaczką dużych oczu, ale z krótkimi rzęsami. W efekcie duża szczoteczka powoduje odbicia na powiekach. Malowanie więc rzęs tym tuszem to niestety dłuższa sprawa

Rewelacja

Tusz kupiłam przypadkowo przy okazji innych zakupów, bo był na promocji. Wielka zakrzywiona, oblepiona tuszem szczota może trochę przerażać, ale wystarczą dwa pociągnięcia by uzyskać calkiem fajny efekt.
Nic się nie osypuje, nie rozmazuje, wypróbowane w upale 39 stopniach i w czasie joggingu.
Używam już miesiąc i tusz nadal wygląda na świeży
Do tego niedrogi.
Opakowanie ciut tanio wygląda ale nie to jest najważniejsze

B.dobry

Na początku stosowania musiałam nauczyć się techniki manewrowania szczoteczką,która jest gruba i bujna.Jak już opanowałam do perfekcji posługiwanie się tego typu szczoteczką efekt powalił mnie na kolana.Rzęsy mega długie,dokładnie rozdzielone nie ma mowy o posklejanym efekcie owadzich nóżek oraz pogrubione.Pigmentacja mocna.Ja ogólnie lubię bawić się makijażem i eksperymentować.Trwałość wystarczająca,spokojnie 8h w pracy wytrzymuje pomimo że żar się leje z nieba w stanie nienaruszonym.W ciągu dnia nie rozmazuje się,nie osypuje ani nie kruszy.Opakowanie bardzo elegancko prezentuje się na toaletce.

mega

Uzywam od dawna, tusz ma wygodną szczoteczkę, dzięki której rzęsy są pogrubione i wydłużone, ale nie sklejają się. Tusz się długo utrzymuje i co najważniejsze nie kruszy się. Jedno opakowanie wystarcza na długi czas.

Max Factor ma lepsze tusze..

Bardzo lubię tusze od Max Factor. Sporo ich już przetestowałam i dlatego uważam, że firma ma lepsze tusze w swojej ofercie niż ten.
Szczoteczka jest dość spora, ma charakterystyczny kształt. Ładnie się nią nakłada produkt. Potrzeba jednak kilku warstw, aby uzyskać efekt mocnego pogrubienia - a taki lubię najbardziej.
Tusz lepiej radzi sobie z wydłużeniem rzęs niż ich pogrubieniem.