NeoNail, Drewniane patyczki

NeoNail, Drewniane patyczki

Profesjonalny patyczek do manicure wysokiej jakości, z jednej strony zakończony szpicem z drugiej ścięty.
Wykonany z drewna różanego dzięki czemu jest twardy, co pozwala na długotrwałą pracę.
Idealny do manicure, lub nakładania ozdób.

nożyczki, cążki i patyczki do skórek

Solidna pomoc przy usuwaniu nabłonków z płytki paznokcia

Patyczki zapakowane w przezroczyste opakowanie z folii, aż 10 sztuk w środku co pozwala na szybką wymianę na nowy w razie potrzeby bez zmartwień oczekiwania na przesyłkę z drogerii. Drewniane i dobrze oszlifowane, powierzchnia gładka bez jakichkolwiek zadziorów powodujących rozszczepienie na drzazgi; jedna końcówka zakończona mocnym szpicem, którym łatwo zebrać nadmiar leistego lakieru przy skórkach czy też nałożyć elementy zdobienia na już pomalowanej płytce, drugi koniec ścięty co pozwala na bezpieczne i delikatne odsunięcie nabłonków w kierunku macierzy przed wycinaniem czy też frezowaniem w celu idealnego oczyszczenia płytki paznokcia.
Jedynie jeśli zbyt mocno się je rozmoczy np. keratolitykiem podczas procesu usuwania i odsuwania skórek ścięta końcówka może się zmiękczyć i stracić swoją ostrą krawędź, ale to nie problem jak ma się jeszcze kilka w zapasie.
Nie niszczą płytki jak bywa w przypadku różnych metalowych radełek czy łopatek.
Poręczne, solidne i bardzo ułatwiające pracę w dążeniu do pięknych dłoni.

Drewniane patyczki

Dobre drewniane patyczki do manicure.
Posiadają dwie końcówki ściętą i ze szpicem.
Dobrej jakości drewno, które jest solidne, nie pęka, nie rozdwaja się.
Pozwala na długą pracę bez zadzierania skórek. Nie niszczą paznokci.
Patyczki pakowane po 10 sztuk.
Patyczki spełniają swoje zadanie ułatwiając robieni manicure.
Polecam.

Dobry ten patyk :D

Patyczki jak patyczki, ale one są bardzo dobre, nie wiem co się stało z patyczkami koleżanki niżej, że musiała uważać na drzazgi, ale u mnie nic takiego się nie dzieje. Używam jednego patyczka dopóki nie straci swojej ostrości i precyzyjności. Ma idealną, wygodną długość i dwie różne końcówki, a takie opakowanie wystarcza na bardzo długo!* *Pod warunkiem, że robicie paznokcie tylko sobie :)

Pomocne

Patyczki dostajemy w ilości 10 sztuk zapakowane w przezroczyste, foliowe opakowanie. Jest ich dużo, dzięki czemu wystarczą na długo. Są drewniane, dobrze oszlifowane, idealnie gładkie. Są solidnie wykonane i trwałe, nie łamią się. Z jednej strony patyczek jest zakończony szpicem, a z drugiej są ścięte. Dobrze wyprofilowane. Płaska końcówka służy mi do odsuwania skórek, natomiast ostra do usuwania lakieru ze skórek, jeśli się na nią rozleje. Myślę, że może też posłużyć do robienia wzorków, ponieważ są delikatne i nie rysują płytki, ale osobiście nie próbowałam, bo nie mam do tego smykałki. Pomagają zdjąć resztki hybrydy bez niszczenia płytki. Pomagają odsunąć skórki bez uszkodzeń. Są lekkie i poręczne, łatwo się nimi operuje. Jest to bardzo przydatny produkt podczas wykonywania manicure i pedicure. Kosztują niewiele, a są bardzo pomocne. Polecam.

Super te patyczki. Jednego używam czasem częściej niż raz, chociaż nie jest to zbyt higieniczne. Używam ich głównie do skórek i zdejmowania lakieru lub w celu drobnych poprawek. Nie tępią się szybko i nie robią się drzazgi. Zdecydowanie polecam.

Skuteczne

Patyczki są profesjonalne i bardzo dobrej jakości. Wykonane z różanego drewna, przez co są twardsze niż te tańsze.
Z jednej strony zakończone są szpicem, z drugiej ścięte. Używam do usuwania skórek, do sciągania nadmiaru lakieru, do rysowania wzorków oraz nakładania ozdób.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bałam się skorzystać, ale po przełamaniu odmieniły moje działania z paznokciami

Bałam się skorzystać z drewnianych pałeczek, mimo wszystko rzadko robię sobie paznokcie z hybrydą czy klasycznym lakierem. I zawsze wkurzam się przy malowaniu jak wyjdę za paznokieć itp. itd. Nie jestem osobą zbytnio cierpliwą i przeszkadza mi to, jak lakier jest poza paznokciem. Cóż na początku przekonałam się do płaskiej części, która super odsuwa skórkę, na boczną skórkę działa ta stożkowa część. A do tego obie strony idealnie się nadają na odsuwanie lakieru. Szkoda tylko że patyczki nie mogą być wielorazowe.

Bardzo pomocne do wykonywania starannej stylizacji

Patyczków używam przy wykonywaniu każdej stylizacji paznokci. Są bardzo pomocne przy usuwaniu zbędnej ilości lakieru hybrydowego jak i tradycyjnego lakieru do paznokci. Często zdarza mi się odsuwać nimi również skórki i wał okołopaznokciowy aby dokładniej dotrzeć lakierem pod skórki. Patyczki są dobrze wykonane, nie zdarzyło mi się jeszcze spotkać źle wykonanej sztuki (co często zdarza się w przypadku tańszych patyczków).

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dostałam je wraz zestawem NeoNail Simple od wizaza za co bardzo dziękuję.
Drewniane patyczki są bardzo przydatne przy robieniu manicure bardzo dobrze się nimi odsuwaniu skórek nie niszczą płytki paznokci mają dwie końcówki nie łamią .
Jak dla mnie są idealne w opakowaniu było ich o 10 sztuk . Na pewno kupię

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo przydatne przy skórkach.

Patyczki drewniane otrzymałam w zestawie Simple do testu. Jest to już moje drugie opakowanie patyczków z Neonail, za pierwszym razem kupiłam sama.

Patyczki wykonane są dobrze jakościowo, z jednej strony koniec mają szpiczasty a z drugiej przypłaszczony. Jest to dobre rozwiązanie w zależności od tego co chcę zrobić ze skórkami, z którymi mam akurat problem, ponieważ mam je cieniutkie i bardzo narastające na płytkę paznokcia. Patyczki pomagają odepchnąć mi skórki oraz pozbyć się ich z płytki paznokcia.

Patyczki nie łamią się i nie tępią się po pierwszym użyciu. Czasem wykorzystuje je nawet do robienia ozdób na paznokciach.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Patyczki są wręcz niezbędnikiem jeśli chodzi o moją pielęgnację i obróbkę skórek. Te znalazłam w zestawie do manicure hybrydowego, który miałam przyjemność testować dzięki Wizażowi. Patyczki znajdują się w foliowym woreczku z logo marki . Mamy w nim 10 sztuk, co jest całkiem dobrą ilością na początek, aby sprawdzić czy zdają egzamin. Patyczki mają 2 końcówki – jedną nieco spłaszczoną i zaokrągloną w literkę U, która świetnie sprawdza się przy odsuwaniu skórek oraz spiczastą końcówkę, której używam do ich ewentualnej korekty i odsunięcia. Patyczki bardzo ułatwiają pracę ze skórkami, za ich pomocą można szybko i łatwo je odsunąć bez konieczności męczenia się z różnymi preparatami, choć zapobiegawczo stosuję razem z nimi żel do skórek. Stosuję je zawsze po kąpieli dłoni przed wykonywaniem manicure. Są bardzo trwałe i 1 patyczek posłuży nam na więcej niż 1 użycie. Uważam, że to produkt wart uwagi. Można zakupić je w korzystnej cenie, tym bardziej, że producent oferuje zestawy o różnych pojemnościach, oczywiście najbardziej opłacalne są te największe, jednak cena małego jest również do zaakcpetowania.

PLUSY:
+ świetne do pielęgnacji skórek
+ trwałe
+ podwójna końcówka
+ korzystna cena

Przydatne patyczki.

Zawsze mam je przy sobie. Wygodne do wykonywania każdego zabiegu paznokciowego. Są idealne do odsuwania skórek i przy tym delikatnego. Jak zaleje sobie skórkę podczas malowania to również ich używam, bo świetnie usuwają nadmiar lakieru. Mają wiele zastosowań. Patyczki są świetnej jakości, bez zadziorowe. Nie mam obawy, że wejdzie mi zadra. Nie niszczą paznokci. Można je łatwo na ostrzyć. Z jednej strony ostre z drugiej płaskie. Bardzo lubię je i będę używać nadal.