Niuqi, Nail Salon, Lakier hybrydowy kolor UV/LED

Niuqi, Nail Salon, Lakier hybrydowy kolor UV/LED

Lakiery hybrydowe do paznokci Niuqi marki Laqell. W kolekcji podstawowej występują w ośmiu pastelowych odcieniach. Pojawiają się też różne edycje limitowane oferujące nowe kolory.

lakiery hybrydowe
nabłyszczające
o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne, satynowe, perłowe

W tej cenie najlepsze !

Jak na lakiery hybrydowe to cena tu odgrywa wielka role. Lakiery są bardzo tanie. 9,99zl za lakier hybrydowy to bardzo mało.
Samo opakowanie jest ok, wygodny pędzelek.
Trwałość i krycie tez super. Współgra z innymi topami i bazami. Kolorystyka jaka się trafi w sklepie. Ale zawsze można trafić na jakiś fajny kolor.
Polecam z całego serduszka :)

Pestele, które urzekły moje serce

Zdecydowałam się na kolor pomarańczowy. Z mojej perspektywy to jest szaleństwo, bo jestem zwolenniczką naturalnych, klasycznych odcieni paznokci. Ale na wiosnę można jak najbardziej zaszaleć :) poza tym nie posiadałam jeszcze takiego odcienia w swojej kolekcji.
To, co obiecuje producent jest 100% prawdą:
a) krycie - wystarczy jedna cienka warstwa. Lakier nie robi smug, nie odpryskuje, bardzo dobrze się trzyma i nie zmienia barwy po nałożeniu topu ani z perspektywy czasu - nic się z nim nie dzieje na paznokciu
b) konsystencja - z tych gęstszych, łatwo się nią pracuje. Nie zalewa skórek
c) cena - jak zwykle niska przy dobrej jakości produktu
d) dostępność - trudna. Trzeba się na nie rzucić w momencie, kiedy producent informuje, że będą dostępne w dyskoncie

Na moim zdjęciu dodatkowo przykryłam je topem z drobinkami :) odrost tygodniowy.

Jedna z moich ulubionych kolekcji lakierów hybrydowych tej marki. Idealnie na wiosnę :)

Mój pierwszy raz z domową hybrydą, ale na razie ostatni

Od lat jestem wierną użytkowniczką lakierów tradycyjnych, ale dałam się namówić na wykonanie domowej hybrydy.
Efekt mega, kolor lawendowy robił mega robotę. Paznokcie pięknie błyszczące.
Niestety dla mnie, mamy maluchów, która ma masę obowiązków w domu i wokół niego, lepszym rozwiązaniem jest tradycyjny lakier. Zmycie go i pomalowanie na nowo to zaledwie 10 minut, a na hybrydach odpryski pojawiły mi się już po 8 dniach.

Drugą kwestią jest mega szybki wzrost moich paznokci- musialabym zdejmować hybrydę po maksymalnie 16 dniach, aby wyglądała estetycznie.

Sam lakier jednak dał świetny efekt, który mi się bardzo podobał. Drobinki cudnie odbijały cudnie światło i pieknie prezentowały się na dłoni.

Lakier hybrydowy kolor UV/LED odcień Beż 8, Niuqi

Lakiery hybrydowy Niuqi, kupiłam w jednym ze sklepów sieci BIedronaka wybrałam kolor Beż 8, jest to ciepły jasny beż w lekko różowym odcieniu.
Opakowanie zawiera 5 ml lakieru zapłaciłam około 10 zł.
Lakier ma gęstą konsystencję i ogólnie wolę nieco rzadsze lakiery, nakładam dwie warstwy ale już jedna daje całkiem dobre krycie , łatwo się rozprowadza, jest wydajny.
Czas utwardzania.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 48 W – 30 sek.
lampa UV LED 60 W – 15 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Plus za pędzelek, natomiast minus za małą gamę kolorystyczną i brak wzornika z dostępnymi kolorami w sklepie.
Podsumowując zaskakująco fajny, wydajny i trwały lakier w niskiej cenie, kolor Beż 8 to jasny uniwersalny nudziak, na pewno kupię lakiery w innych kolorach.
Serdecznie polecam !

Moje najlepsze lakiery

Używam lakierów Niuqi od conajmiej 3 lat.Są dużo lepsze niż markowe typu Semilc lub Neonail. Stylizacje są trwałe trzymają mi się min.3 tyg bez odprysków, nie mam praktycznie nigdy nie utwardzonego lakieru. Mam w kolekcji ok.40 kolorów do tego bazy, topy i żele. Bardzo dobra jakoś, wygoda stosowania, dobre dla początkujących.Do tego ceny są bajeczne!

Uwielbiam

Przygodę z hybrydami zaczęłam od lakierow Niuqi już dobre kilka lat temu i do dnia dzisiejszego jestem im wierna. Lakiery te to świetna alternatywa dla drogich marek.

Najlepsze lakiery jakie miałam !!

Od kilku dobrych lat stosuje manicure hybrydowy na swoich paznokciach ( ok 4 lata). Na początku chodziłam do kosmetyczki, ale w czasie pandemii i po pandemii ( moja kosmetyczka zaszła w ciążę) musiałam znaleźć rozwiązanie. Kupiłam swoja pierwszą lampę oraz bazę i top. Ale nigdzie nie mogą trafić na fajne kolory lakierów hybrydowych. Wtedy to na zakupach w Biedronce przez przypadek trafiłam na lakiery Niuqi. I po prostu przepadłam ! Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w tych lakierach.
Po pierwsze: świetna jakość. Wystarczy jedna warstwa by przykryć paznokieć ( stosuje dwie warstwy z czego ta druga jest ciensza). Lakier nie rozlewa się, jest "stabilny" wiec można fajnie nim operować.
Po drugie: wybór kolorów jest ogromny i prawie co miesiąc wychodzi nowa kolekcja.
Po trzecie: aplikacja jest mega prosta. Pędzelek jest świetnie wyprofilowany, można nim dojechać po skórki.
Po czwarte: wytrzymałość jest zaskakująca. Lakiery nie odpryskują, nie ścierają się. Trzymają się nawet do 4 tygodni.
Jestem mega zadowolona z lakierów Niuqi. Cena jest jak najbardziej odpowiednia ( a przy promocji 1+1 lub 2+1 można naprawdę fajnie zaoszczędzić).

Tanie a dobre!

Lakier biedronkowej firmy w bardzo fajnej cenie, który świetnie się u mnie sprawdził. Pędzelek jest dosyć duży więc bez problemu nakłada się lakier na paznokcie, utwardza się w lampie w 30s. Jest dosyć gesty, więc nie spływa i nie zalewa skórek. Ładnie utrzymuje się na paznokciach, i na nich wygląda.

Jedne z lepszych!

Baardzo lubię lakiery NIUQI!

Mają świetne krycie, piękne kolory, połowa lakierów które posiadam jest od nich.
Używam ich od kiedy się pojawiły,od tego czasu tylko jeden z nich mnie zawiódł, rozlewał się na skórki i nawet po 3 warstwach źle wyglądał.

Cała reszta idealnie kryje przy dwóch cienkich warstwach, obojętnie czy jest to kolekcja neonowa czy pastelowa, wszystkie są idealne!

Szkoda, że ciężko z dostępnością.

Świetne lakiery w dobrej cenie

Lakiery nałożone na dobrą bazę trzymają się bez zarzutów. Napigmentowanie większości lakierów jest bardzo dobre, wystarczą dwie warstwy aby pokryć dokładnie płytkę paznokcia. Nie zalewają skórek i konsystencja też jest odpowiednia. To świetna jakość w niskiej cenie. Często nawet można złapać je na promocji.
Lakiery hybrydowe Niuqi to Must have w domowym salonie kosmetycznym.

Naprawdę fajne lakiery hybrydowe

Lakiery nałożone na dobra bazę trzymają się bez zarzutów. Napigmentowanie większości lakierów jest bardzo dobre, wystarcza dwie warstwy aby pokryć dokładnie płytkę paznokcia. Jedynie w przypadku jaśniejszych barw (np. pastelowe róże, biele) może okazać się konieczne nałożenie trzech warstw lakieru. Trzymają się dobrze paznokcia. Za taka cenę jest naprawdę dobrze. Dostępny jest bardzo duży wybór kolorów, często można złapać je na promocji.

W tej cenie super lakier

Manicure hyrydowym zajmuje się od jakiegoś pół roku, ale kilka firm lakierów zdążyłam przetestować. I szczerze mówiąc, te firmy Niuqi są najlepsze, zwłaszcza patrząc na cenę :)

Lakiery można kupić w Biedronce - problemem moze byc dosc uboga gama kolorów, zwlaszcza w niektorych sklepach.

Ja mam 2 kolort - róż i fiolet. Oba mają naprawdę super krycie. Róz szczerze mowiac nakladam w jednej warstwie (jak na dolaczonym zdjeciu). I w proownaniu do podobnego koloru z Semilac ma duze lepsze krycie i duzo nizsza cene.

PLUSY:
+ fajne kolory, choc czasem trezba miec farta
+ dobre krycie - czesto wystarczy tylko jedna warstwa, druga po prostu moze wtedy nadac wiekszej glebi
+ ładny pigment - w opakowaniu jest faktycznie taki kolor jaki widzimy na nakretce
+ wygodny pedzelek - przyjemnie sie nim naklada lakier
+ gestosc - idealna, ani za gesta, ani za rzadka - nie zostawiam smug jak w przypadku rzadszych lakierow
+niska cena

Minusy? na ten moment nie widze:) Kolory super, pigmentacja super, trwalosc normalna, niska cena - czego chciec wiecej? :)