Delia, New Look, 3D Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

Delia, New Look, 3D Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

Hebe
Średnia ocena: 3.68/5

Nowoczesna, ultralekka formuła pozostawia na rzęsach elastyczny film, który perfekcyjnie pokrywa każdą rzęsę. Specjalna kombinacja miękkich wosków daje niezwykłą trwałość maskary i intensywnie czarny kolor. Stożkowa, silikonowa szczoteczka dociera do wszystkich rzęs, wyciągając je ku górze i dodając objętości.

Szczoteczka
z włosia
niewodoodporne
Efekt
pogrubiające

Genialny tusz do rzęs

Jeśli chodzi o tusze do rzęs jestem dość wymagająca - moje rzęsy są cienkie i rzadkie, więc niewiele maskar potrafi stworzyć na nich zadawalający efekt. Na ten moment Delia 3D Lashes to jeden z moich dwóch ulubionych tuszy, które zawsze dają mi efekt wow.

To co jest według mnie wyjątkowe w maskarze 3D Lashes (poza świetną jakością w szokująco niskiej cenie) to efekt pięknego rozdzielenia rzęs. Bardzo wiele tuszy daje na moich rzadkich rzęsach efekt "pajęczych nóżek", co wygląda - delikatnie mówiąc - bardzo źle. W przypadku tuszu Delia, jego szczoteczka pozwala na pokrycie każdej rzęsy osobno, dzięki czemu nie dochodzi do ich zlepiania w nieestetyczne kupki. Sprawia to, że rzęsy wydają się gęstsze.

Szczoteczka poza tym, że robi robotę w kwestii rozdzielania rzęs to jest również niesamowicie komfortowa w użyciu - niezbyt duża, dobrze wyprofilowana, elastyczna - naprawdę ciężko się nią pobrudzić czy przez przypadek zranić w oko.

Maskara daje efekt pięknie pogrubionych i wydłużonych rzęs, które jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie. Nie kruszy się, nie osypuje, wytrzymuje baaardzo długie godziny w stanie nienaruszonym. Jak dla mnie - tusz petarda.

Hit za kilkanaście złotych

Uważam, że jakość tuszu jest rewelacyjna! Ponadto można go kupic za naprawdę niewielkie pieniadzę. Poniżej 20 zł. Tusz wytrzymuje cały dzień. Nie kruszy się. Ma bardzo sympatyczną szczoteczkę. Jest miękka dzieki czemu moje oko jest bezpieczne i wiem ze sie nie uderze przez przypadek. Mam bardzo wrażliwe oczy i plastikowe szczoteczki nieraz narządziły szkód.
Tusz bardzo szybko tuszuje rzesy i wypełnia całe włoski Nie trzeba sie napracować aby uzyskać oczekiwany efekt. Uważam, że jest lepszy niż maybeline czy tez loreal :)

Najlepszy i tani

Używałam różnych tuszy z różnych półek cenowych i ten dla mnie jest najlepszy. Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie podrażnia. Ładnie rozdziela i łatwo się nakłada (jakkolwiek potrzebuje „rozruchu” na początku ze 3 razy, zanim się ustabilizuje).
Mam bardzo wdzięczne i naturalnie niekłopotliwe (długie i gęste oraz czarne), wiec może z tego powodu się u mnie sprawdza, ale jak już wspomniałam inne - znacznie droższe - niekoniecznie.

Moja ulubiona maskara

Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych maskar jakie używałam. Aplikuje się bardzo dobrze, jest wydajna, wygląda doskonale. Ładnie rozczesuje, jest ciemno czarna, nie robi grudek, rzęsy są wydłużone i mają lepszą objętość. A w dodatku na sklepie Delii często są promocje i mimo, że sama w sobie nie jest droga to może być jeszcze tańsza. Kupiłam kiedyś z ciekawości, żeby zobaczyć czym tanie maskary różnią się od tych drogich drogeryjnych i okazało się, że są zdecydowanie lepsze ;)

Najlepszy tusz ever!

O tuszu marki Delia dowiedziałam się z kanału Gosi Smelcarz na YT. Gdy zobaczyłam jak wygląda na jej rzęsach powiedziałam: muszę go mieć! Tusz jest niesamowity, ma świetną szczoteczkę, trójkątną i na prawdę robi robotę. A do tego kosztuje grosze. Efekt rzęs 3D gwarantowany.

Bardzo dobry tusz

Szczoteczka jest bardzo precyzyjna o kształcie stożka, dzięki czemu pozwala na dokładne pokrycie wszystkich rzęs, nawet tych trudno dostępnych. Posiada głęboki czarny kolor. Produkt nie osypuje się w ciągu dnia, nie rozmazuje, jak również nie wykrusza. Używam go już dłuższy czas, a mimo to nadal bardzo dobrze się sprawdza.
Nie ma konieczności nakładania dużej ilości produktu by otrzymać zauważalne efekty, bardzo ładnie rozczesuje, wydłuża i pogrubia rzęsy. Zdecydowanie jest to mój ulubieniec, a dodatkowo za niewielką kwotę. Niestety jak dla mnie jest średnio dostępny, najczęściej kupuję go drogą internetową.
Opakowanie jest ładne, eleganckie, jednak z czasem napisy się ścierają, co już nie wygląda dobrze. Jest to wada, nie wpływająca na jakość produktu, ale jednak miło mieć ładne opakowania kosmetyków.

Świetny

Zacznę od tego, że tusze do rzęs schodzą u mnie dosłownie jak woda. Nie wyobrażam sobie bowiem makijażu bez mocno podkreślonych rzęs, przez co często gęsto na moim oku lądują minimum trzy warstwy mazidła. Dopiero taki efekt daje mi pewność siebie i poczucie, że moje spojrzenie jest widoczne nawet z daleka. Produkt z Delii o wdzięcznej nazwie 3D Lashes dał mi jednakowoż satysfakcję wizerunkową już po dwóch cienkich warstwach! Specyfik dzięki fajnie wyprofilowanej, silikonowej szczoteczce, ładnie pomalował mi każdą rzęsę i dokładnie ją rozczesał. Taki malunek utrzymał się na miejscu cały dzień i to bez rozmazania czy kruszenia się. Włoski zostały dodatkowo wydłużone, pogrubione i podkręcone. Dodam, że tusz mnie nie podrażnił, ani nie uczulił, jest wydajny, tani i dobrze działający.

Pogrubiający

Tusz jest bardzo dobry. Bardzo ładnie pogrubia rzęsy i pięknie je rozdziela. Nie osypuje się i nie wysycha szybko.
Bardzo polecam, jeszcze za tą cenę.
Fajna szczoteczka.

Świetny tusz w rewelacyjnej cenie

Tusz 3D Lashes marki Delia został mi polecony przez panią w osiedlowej drogerii. Jak już wspominałam w którejś z recenzji, w kwestii tuszów często te wysokopółkowe niczym się dla mnie nie różnią od tzw. zwyklaków za kilkanaście złotych. Zdarza się nawet, że te tanioszki bywają lepsze.

Tusz zapakowany jest w proste, czarne opakowanie, przyozdobione złotymi napisami, które dość szybko się ścierają (tusz bowiem luźno „lata” po całej kosmetyczce, co na pewno ułatwia mu ten proces). Szczoteczka silikonowa, z odpowiednio długim „włosiem”, elastyczna, giętka. Nabiera się na nią odpowiednio dużo produktu, którego nie trzeba ocierać, co świadczy o tym, że szyjka opakowania jest właściwie skonstruowana, by zbierać ze szczotki nadmiar tuszu.

Samo nakładanie przebiega sprawnie, szczoteczka nie brudzi przy okazji malowania rzęs wszystkiego dookoła, łatwo nią wszędzie dotrzeć. Tusz jest głęboko czarny, trzyma się ładnie na rzęsach, jest dość trwały, nie zauważyłam by się osypywał. Długo pozostaje świeży w opakowaniu.
Rzęsy po aplikacji są bardzo ładnie wydłużone, nieco pogrubione, po dołożeniu drugiej warstwy robi nam się już spektakularny efekt, szczególnie przy uprzednim użyciu zalotki. Naprawdę z moich zwykłych (choć też nieszczególnie problematycznych) rzęs nagle robią się pokaźne wachlarze.

Tusz nie podrażnia oczu, poddaje się demakijażowi dość łatwo, w zasadzie nie widzę powodu, dla którego mogłabym go skrytykować.
Myślę, że będę po niego sięgać, choć nie wiem jak z dostępnością, bo poza osiedlową drogerią nigdzie nie wpadłam na tę maskarę.

W porządku

Tusz ładnie wydłuża rzęsy, nadaje wyrazistości spojrzeniu, choć znam mimo wszystko lepsze. Nie widzę za bardzo obiecywanego podkręcenia i pogrubienia, a wydłużenie nie jest ekstremalne. Moje rzęsy nie są zbyt wymagające i podobny efekt jak Delią, uzyskuję większością tuszy po prostu. Nie da się go mocno nadbudowywać, bo rzęsy robią się oblepione i ciężkie i opadają posklejane. Za tę cenę warto wypróbować przy okazji. Ja jednak niepotrzebnie polowałam na niego po zachwytach na YT, serca aż tak mi nie skradł :)

Rewelacyjne działanie i trwałość w tak niskiej cenie

Jakie mam rzęsy:
Jasne, średniej długości i powiedzmy, że nawet gęste. Wiadomo, zawsze mogło być lepiej, ale nie narzekam na ich stan. Stosuje olejek rycynowy, dzięki czemu są lepsze niż naturalne.

Czego oczekuje od tuszu:
Uważam, że każdy tusz nie powinien sklejać rzęs, tworzyć grudek i kruszyć się w ciągu dnia. Trwałość powinna być na pierwszym miejscu, aczkolwiek to powinna być podstawa. Wydłużenie i pogrubienie rzęs to co oczekuje od tuszu.

Szczoteczka:
Szczoteczka silikonowa, dość wąska.

Co producent obiecuje:
Tusz do rzęs o efekcie trójwymiarowości: ekstremalne pogrubienie, podkręcenie oraz wydłużenie. Produkt nadaje efekt otwartego oka a intensywna czerń podkreśla i przyciąga spojrzenie.

Jaki jest:
Jest czarny i choć może nie jak sadza to w zupełności mi to wystarcza. Tusz posiada silikonową szczoteczkę, która po wyjęciu z opakowania posiada odpowiednią ilość tuszu. Szczoteczka nie jest oblepiona tuszem i dzięki temu nie utrudnia makijażu i nie tworzy grudek. Dokładanie kolejnych warstw tuszu nie jest problemem. Szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy i wydłuża. Jeśli chodzi o trwałość to rewelacja! Tusz nie odbija się na powiece (co często ma miejsce w przypadku innych, droższych marek). W okresie letnim czy zimowym tusz w ciągu dnia sprawdza się znakomicie. Nie kruszy się i nie tworzy efektu pandy. Jestem z niego bardzo zadowolona i całego serca polecam spróbować.

Jak używałam:
Tusz nakładam na rzęsy dwu/trzykrotnie aż uzyskałam zadawalający efekt. Czasami używam po nim innego tuszu z inną szczoteczką dla znacznie większego efektu.

Czy jestem zadowolona:
Oczywiście! To jest moje największe odkrycie wśród tuszy w ostatnim czasie. Zużyłam już kilka opakowań a dodatkowo jest to miły dodatek do prezentu ????

Cena
12 ml - około 17 zł

Dostępność
Online (nigdy nie widziałam go w żadnym sklepie)

Najlepszy wydłużający tusz

Za taką cenę (kupuję za ok. 12 zł na allegro) nie wyobrażam sobie lepszego tuszu.
Dostępność faktycznie na minus, ale cała reszta to plusy.
Wydłuża, podkręca niebywale.
Trwały.

Przestałam używać innych, a mam już ich wytestowanych setkie.