Solverx, Sensitive Skin, Krem do twarzy przeznaczony do skóry wrażliwej

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.49/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem do twarzy przeznaczony do skóry wrażliwej dla kobiet. Formuła kremu została wzbogacona innowacyjnym kompleksem olejów z wiesiołka, lnianego, słonecznikowego z oliwą z oliwek. Takie rozwiązanie zapewnia perfekcyjne natłuszczenie skóry i wzmacnia płaszcz hydrolipidowy. Nowatorskie połączenie ekstraktu z krwawnika i lukrecji wraz z kwasem laktobionowym regeneruje, nawilża i łagodzi podrażnienia.

uniwersalne
wrażliwa
nawilżające, natłuszczające, łagodzące, regenerujące
bez parabenów
w tubce

Wykorzystała: kilka próbek

Skuteczne nawilżenie

Nie miałam jeszcze okazji do przetestowania produktów Solverx, a podczas zakupów w drogerii otrzymałam kilka próbek kremu do skóry wrażliwej. Krem ma bogatszą konsystencję, przez co skutecznie odżywia i koi skórę. Przy mojej mieszanej cerze lepiej sprawdzał się na noc, a po przebudzeniu skóra była dobrze nawilżona. Używałam go też oczywiście na dzień i jako bazę pod makijaż, w tym przypadku też był w porządku. Zauważyłam też, że krem skutecznie łagodził podrażnienia i zaczerwienia. Na duży plus naturalny skład i brak zapachu. Na duży plus też wydajność, bo przez jego treściwą konsystencję jedna próbka starczyła mi na kilka użyć. Poleciłabym go właśnie do cer suchych i wrażliwych.

ZALETY
Skutecznie nawilża i odżywia skórę
Łagodzi podrażnienia
Bezzapachowy
Nadaje się pod makijaż
Skład
Wydajność

WADY
Brak

Kupiłam go na promocji za 20 zł. Chciałam krem, który zadba o nawilżenie skóry oraz zabezpieczy warstwę hydrolipidową i ten sprawdza się super. Mam cerę suchą i często zaczerwienioną. Ten kremik nałożony na skórę pozostawia ją gładką, miękką i odżywioną. Świetnie nadaje się pod makijaż. Ma dobry skład i bardzo delikatny zapach. Jest też wydajny i nie zatyka porów. Zdecydowanie polecam.

Jeden z lepszych dla skóry wrażliwej

Testuję sobie co jakiś czas z ciekawości kremy przeznaczone dla osób ze skórą wrażliwą lub atopową. Ten jest u mnie strzałem w 10 i sprawdza mi się zdecydowanie lepiej niż krem z Solverx w niebieskiej wersji (do skóry atopowej). Tamten był zwyczajnie tłusty, ten natomiast nazwałabym raczej bogatym. Pozostawia na twarzy okluzję, ale nie denerwującą. Twarz po nim jest miękka, nawilżona, przez cały okres kiedy go używam nie mam żadnych problemów z powstawaniem zmian atopowych, nawet powieki mam w przyzwoitym stanie jak chodzi o poziom nawilżenia, co u mnie się nie zdarza często. Zapach delikatny, charakterystyczny dla użytych surowców (czuję w nim głównie masło shea). Polecam bardzo!

Kremik rewelacja

Krem ma naturalny skład. Zawiera kompleks olejów mi.in wiesiołka, oleju lnianego, słonecznikowego, olej z oliwy z oliwek ekstraktu z krwawnika i lukrecji.
Ma za zadanie nawilżać, natłuszczać ,
pielęgnować skórę i wzmacniać płaszcz hydrolipidowy.
Przeznaczony do cery wrażliwej i naczynkowej.
Krem ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Mega nawilża, odżywia, regeneruje, goi niedoskonałości. Nawilżenie utrzymuje się przez długi czas.
Do tego ma ładne opakowanie z tubka

Dobry

Krem do twarz Solverx kupiłam zachęcona skutecznością oraz dobrą jakością innych produktów pielęgnacyjnych tej samej marki (płyn micelarny oraz krem do demakijażu). W jego przypadku również się nie zawiodłam. Używam go rano oraz wieczorem. Produkt dobrze przygotowuje twarz do makijażu, odpowiednio nawilża oraz koi. Kolejną zaletą jest wydajność oraz stosunek ceny do jakości. Jedna tubka starczyła mi na ok. 2 miesiące, a obecnie zużywam już drugą . Do tej pory jest to jeden z moich ulubionych kremów nawilżających. Dla mojej raczej suchej cery jest wystarczającą forą nawilżenia, serdecznie polecam :-)

Polecam!

Moim zdaniem produkt jest wart swojej ceny. Konsystencja i zapach bardzo mi odpowiadają. Długo szukałam kremu do twarzy który będzie dla mnie odpowiedni i chyba właśnie znalazłam. Wiem że kupię kolejny.Polecam!

super nawilżenie na noc

Krem do twarzy Sensitive Skin marki Solverx zagościł w mojej kosmetyczce już ponad rok temu! Nie rozstaje się z nim. Stosuję go na noc. Bardzo dobrze nawilża i koi moją skórę. Łagodzi podrażnienia. Jakiś czas temu stosowałam go także na dzień, jednak od kiedy w marce Solverx pojawił sie krem z SPF wersję z tubki stosuję na noc, a wersję z SPF na dzień.

Nijaki krem

Krem zupełnie nie przypadł mi do gustu, ale to nie dlatego, że byłam uprzedzona do firmy czy tego produkty-nic z tych rzeczy! Zawsze staram się oceniać tak obiektywnie jak tylko potrafię.
Niesety krem mnie strasznie rozczarował. Po pierwsze strasznie zapycha pory i powoli się wchłania. Pierwsza właściwość bardo mnie zdziwiła, bo mam z tym problem bardzo rzadko. Krem jest strasznie lepki i ma barzo "zbitą" konsystencję. I o ile w innych produktach nie przeszkadza mi to tak bardzo o tyle tutaj ta cecha w pełni krem eliminuje.
Zupełnie nie mój typ.

Do tego dałam się naciąć na lipne recenzje, gdzie konta bez zdjęć, mające po lediwe kilka recenzji dają same 5 gwiazdek tylko produktów Solverxa ;)

Ulubieniec

Krem posiada bardzo dobry skład - olejki roślinne, które nie zapychają oraz ekstrakty roślinne posiadające właściwości łagodzące i nawilżające. Krem koi moją wrażliwą skórę. Polecam!

kolejny dobry produkt Solverx

Zakupiłam cały zestaw tych kosmetyków- tonik, krem i żel do mycia twarzy, za całe trio zapłaciłam 55zł, więc trochę mnie dziwią ceny na wizażu.
Nigdy wcześniej nie słyszałam o marce Solverx, ale muszę przyznać, że jest bardzo dobra.

-atrakcyjna cena
-wygodne w użytkowaniu opakowanie
-bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny zapach
-głębokie nawilżenie skóry
-wydajny
-nie podrażnia
-nie zapycha

Idealna baza pod makijaż

Mam skórę wrażliwą i długo szukałam produktu, który doskonale by ją nawilżył ale i jednocześnie współgrał z makijażem. Koleżanka poleciła mi nowość - krem solverx z różowej linii dla skóry wrażliwej. Ten niepozorny produkt okazał się moim hitem i ulubieńcem ostatnich miesięcy. Jest mega wydajny, pięknie pachnie i co najważniejsze koi moją skórę, skończyły się problemy z zaczerwienieniem i uczuciem ściągnięcia. Dodatkowo doskonale nadaje się pod makijaż. Krem poleciłam również mojej siostrze, która nie ma co prawda skóry wrażliwej ale stosuje go po wszelkich peelingach i zabiegach kosmetycznych. Polecam!!!

super

Bardzo dobry krem, podchodziłam do niego nieco sceptycznie, bo mam wrażenie, że kremy do skóry z azs i wrażliwej są mega tłuste, ale ten jest jednak całkiem ok. Szybko się wchłania, nadaje się nawet pod makijaż. Dobrze nawilża, nie podrażnia, jestem zadowolona z zakupu.