KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 76% osób
    TEKIShA*
    16 lutego 2011 o 13:51
    Geniusz!
    Dostałam ten puder od św.Mikołaja, który idealnie trafił z odcieniem, a mam najjaśniejszy matowy: 1 clair/light. :) Bronzer zamknięty jest w ŁADNYM, ELEGANCKIM PUZDERKU przyozdobionym jedynie złotą sephorową falką. W środku skrywa się puder o niesamowitym zapachu oraz spore LUSTERKO, dzięki któremu można ładnie nałożyć bronzer, bo ani trochę nie przekłamuje odbicia. Puderniczka, jak i puder, jest BARDZO TRWAŁA - już nie raz upuściłam ją albo niechcący strąciłam ze stołu i nie tylko opakowanie jest w stanie idealnym, ale też puder nie popękał. Jak już wspominałam puder pachnie - jego zapach zniewala moje zmysły uciekając z puderniczki przy każdym otwarciu i delikatnie drażniąc mój nos. Zapach w żadnym razie NIE JEST NACHALNY, puder pachnie cały czas ale na twarzy zapach znika. Sam zapach jest dość specyficzny - nie jest typowo pudrowy, czuję MIGDAŁY i coś jeszcze, chyba ESPRESSO. Mi się bardzo podoba. :) Odcień w puderniczce trochę przeraża swoim NASYCENIEM. Ciężko określić co to za kolor - sporo brązu, trochę moreli i odrobina cegiełki. Ale na twarzy wygląda zupełnie inaczej - na mojej jasnej cerze przybiera uroczy MORELOWO - ZŁOTY ODCIEŃ. Co więcej jest BARDZO NATURALNY, chociaż w opakowaniu na pewno taki nie jest. Puder jest dość MIAŁKI, wystarczy delikatne muśnięcie pędzlem by nabrać idealną ilość, ale przez to łatwo z nim przesadzić, co jak przypuszczam może dać nienaturalny efekt. Mi, osobiście, się to jak dotąd nie zdarzyło. Kolor nałożony pędzlem jest jednocześnie NATURALNY i INTENSYWNY, ładnie WTAPIA SIĘ w skórę, dzięki czemu kości policzkowe wyglądają jak muśnięte słońcem. Nie ma ani jednej drobinki, które potrafią się ujawniać nawet w matowych pudrach, co dla mnie jest ogromnym plusem. :) Puder jest niesamowicie WYDAJNY - używam go codziennie a nadal wytłoczone jest logo. Podejrzewam, że starczy mi na całe wieki, ale i tak mam nadzieję, że Sephora nie zaprzestanie dystrybucji tej wersji bronzera, bo jest to mój ideał. Podejrzewam, że przy najbliższej okazji dokupię jeszcze jedną sztukę, by mieć na czarną godzinę :) Dodatkowo, bronzer nie zatyka porów, nie ciemnieje na twarzy. Z upływem czasu trochę blaknie ale i tak spokojnie utrzymuje się przez cały dzień w pracy. Do nałożenia go na twarz nie potrzeba żadnych specjalnych pędzli - wystarczy najzwyklejszy, niezbyt duży pędzel do pudru (ja mam z Avonu i nie robi plam). Zakochałam się w nim, mam nadzieję, że ze wzajemnością ;) Używam tego produktu od: 1,5 m-ca Ilość zużytych opakowań: wciąż 1.

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    mariolka74
    29 grudnia 2018 o 12:39
    Najlepszy.
    Po jednym z nieudanych zakupów bronzera, trafiłam do Sephory. Tam, miła pani z obsługi miała pięknie wykonany makijaż. Moją szczególną uwagę przykuł idealnie wykonany makijaż jej twarzy... Zdradziła mi, że tym czarodziejem był bronzer Sephora de Soleil nr 1 :) Dokonałam zakupu i również zakochałam się w nim ;) Poniżej znajdziecie wyłącznie ochy i achy :D
    Zalety:
    • 1. Wydajność, wystarczy chyba na 2 lata!
    • 2. Opakowanie z lusterkiem, bardzo trwałe,
    • gdyż spadło już kilka razy i jest całe ;)
    • 3. Delikatny zapach
    • 4. Trwałość, do wieczornego demakijażu
    • 5. Naturalny kolor
    • 6. Możliwość stopniowania koloru,
    • nie można z nim przesadzić, nigdy :)
    • 7. Cena dostosowana do jakości produktu,
    • ponieważ jest to produkt.o mega
    • doskonałej jakości :)
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    madzioha
    31 maja 2012 o 15:12
    5 / 5
    Wydajność mega! plus za mat i BRAK parabenów w składzie.
    Swoją przygode z bronzerami zaczęłam ponad rok temu; na swoim koncie mam juz brązującą czekoladę z Bourjois i bronzer z Maca, na ich tle ten puder brazujacy z Sephory wypada bardzo korzystnie! (ja jednak wolę maca:D generalnie jestem macocholiczka) Oceniam: MAT, odcień: 3 - deep. Plus za dostępne wersje z drobinkami i bez. Ja szukalam produkty, ktorym bede mogla lekko konturowac twarz, uzywac jako różu w lecie, wyrównywać koloryt między opaloną buzią a bledszą szyją - generalnie szukałam pudru brązującego o wszechstronnym zastsowaniu do twarzy i ciała. Ten puder zaspakaja w 100% wszytkie wymienionej wyżej potrzeby. TANIOCHA!!! Kupiłam go za 27,50 w promocji wymień stare na nowe - przynosząc swój stary kosmetyk dotstałam 50% rabat na cały asortyment pudrów marki Sephora. Pudru używam ok. 3 miesięcy - codziennie! zużycie jest znikome, tak niewielkie, że ledowo udało mi się zrównać wytłoczoną łezkę znak sephory w pudrze. Puder nie pomarańczowieje na twarzy, nie wygląda sztucznie, nie towrzy plam. Dokupiłam pędzel do bronzera również z sephory i aplikacja tego pudru przy pomocy tego pędzla jest perfekcyjna - polecam, ponieważ oba produkty świetnie sie uzupełniają. Puder posiada delikatny zapach, ale jest on bardzo subtelny, także nie powienien nikomu przeszkadzać. NIE PODKREŚLA WĄGRÓW i POWIĘKOSZONYCH PORÓW NA NOSIE podczas konturowania nosa, za co mega plus! Nie zatyka. Nie uczula. Na twarzy trzyma się od rana do wieczora. Kolor jest bardzo nasycony, i można nim stopniowa budować kolor, od bardzo subtelnego, aż po mocny, teotralny kontur. Bardzo estetyczne i solidne czarne opakowanie, które kryje w swoim wnętrzu okrągłe lusterko. Obserwując szybkość i stopień zużycia stwierdzam, że kosmetyk ten starczy mi na dobrych kilka lat.

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    kneesocks
    15 grudnia 2017 o 14:15
    Pozytywne zaskoczenie
    Duża gramatura, wysoka jakość, piękne odcienie - nic tylko się "opalać" pędzlem. Kupiłam bronzer na promocji, nie byłam do niego przekonana, ale nie da się nim zrobić sobie krzywdy - nawet dla dziewczyn sceptycznie nastawionych do tego typu produktów. Nie wiem kiedy się skończy, ale jak to się stanie to kupię ponownie. Oceniam odcień najjśniejszy.
    Zalety:
    • Gramatura - 30g świetnego produktu
    • Cena
    • Odcienie
    • Nie da się nim zrobić plam
    Wady:
    • Bardzo się pyli
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

kasiacebe
    27 stycznia 2017 o 19:57
    4 / 5
    Całkiem niezły!
    Jeden z moich ulubionych kosmetyków, jestem w trakcie zużywania 2 opakowania. Bardzo wydajny, ładnie mieni się na buzi i nie robi plam. Do wyboru są bardzo ładne kolory. Minus za trwałość, ale i tak go lubię. Być może jeszcze do niego wrócę.
    Szczegóły:
    Kupił/a w:Inna drogeria

zlota1982
    4 grudnia 2015 o 22:31
    bardzo pozytywne zaskoczenie
    po niezbyt udanych przygodach z cieniami Sephory omijałam te kosmetyki szerokim lukiem, ale któregoś dnia jednak skusilam sie na super promo i zakupiłam tem bronzer. Nie żaluję, bo zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Daje naturalny, ale widoczny efekt, ktory utrzymuje sie ok 10 godz. Kolor nie wpada w żółć czy pomarańcz, to ładny kolor opalenizny. Nie zapycha porów, nie zauważyłam wysuszania cery. Ma przyjemny zapach Jest bardzo wydajny więc cena w stosunku do jakości produktu jest atrakcyjna Opakowanie czasem trudno otworzyć, ale to raczej nie jest istotny problem. Jak dla mnie, wart wypróbowania Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Eylyn
    10 czerwca 2015 o 19:46
    Cudeńko
    Od dawna zamierzałam wprowadzić do swojego makijażu bronzer, jednak nie bardzo wiedziałam na jaki się zdecydować. Praktycznie każda marka kosmetyków ma w swojej ofercie przynajmniej jeden, a nawet całe serie tych produktów. Nie przepadam za uczuciem \'iskrzenia się\' twarzy (no chyba, że w grę wchodzą jakieś wyjątkowe imprezy, gdzie taki efekt jest wręcz pożądany, ale to naprawdę rzadkie przypadki jeśli chodzi o mnie). Wiedziałam więc z góry, że szukam czegoś matowego, co nadawałoby się do konturowania twarzy. Z początku moją uwagę dzięki pozytywnym recenzjom przykuł \'Bahama Mama\' jednak cena ok 80 zł to dosc sporo, nawet jeśli mamy do czynienia z tak dobrym produktem. Pomyślałam jednak, że jeżeli faktycznie jest taki cudowny to czemu by nie spróbować? Jednak kiedy zobaczyłam jego kolor \'na żywo\' to muszę przyznać, że coraz mniej widziała mi się perspektywa zakupu. Przy mojej jasnej karnacji odniosłam wrażenie, że będzie wyglądał bardzo nienaturalnie. W desperacji zerknęłam na stoisko Sephory w poszukiwaniu inspiracji i własnie ich bronzer zwrócił moją uwagę. Bardzo ładne opakowanie z lusterkiem, nie za małe, wiec swobodnie można używać nawet większych pędzli, nie za dużo coby zmieściło się do mniejszej kosmetyczki, w dodatku sprawiające wrażenie bardzo solidnego. Nie można również pominąć ciekawego zapachu, coś jakby czekolada/kakao/prażony cukier zmieszane z zapachem pudru. No po prostu musiałam go mieć. :) Muszę przyznać, że jestem zachwycona efektem jaki daje (odcień 1 \'Clair light\' idealnie pasuje do jasnej karnacji). Konturowanie jest przyjemnością, ciężko się nim skrzywdzić, nie zostawia plam, a dzięki nieco wilgotnej konsystencji zostaje na twarzy naprawdę przez cały dzień! Polecam każdej niezdecydowanej, niewiedzącej jak odnaleźć ten ideał wśród ogromu produktów :) Używam tego produktu od: 2 miesiace Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

pannawiosna
    21 lutego 2014 o 16:59
    4 / 5
    bardzo udany :)
    Właściwie pudry brązujące jako takie zawsze były w mojej kosmetyczce - ale zwykle używałam ich tylko latem - żeby dodać sobie koloru na twarzy i nie tylko. Zwykle kupowałam drogeryjne wielkie "dyski słoneczne" pełne drobinek. Takie puderki miały rację bytu tylko latem i to tylko podczas słonecznej pogody - migotały w słońcu i nadawały policzkom pomarańczkowy brązik a\'la solarium :D. Jesienią ich przydatność sie kończyła. Czy byłam z nich zadowolona ?? Raczej nie, ot kupowałam - bo wszędzie ich pełno, bo wszyscy używają, bo ładne pudełeczko... Któregoś dnia doszłam do wniosku, że skoro i tak mam w kosmetyczce puszkę migoczących meteorytów - to po co ja w ogóle się "dozłacam" jakimś zwykłym pomarańczowo-brokatowym bronzerem?? I wtedy zaczęłam szukać czegoś innego - matowego bronzera !! Wybór padł na puder z Sephory. Idealnie matowy, bez najmniejszej drobinki !! Kolor medium (nr 2) - średni brąz bez efektu pomarańczki !!:D Latem - genialnie udaje opaleniznę, dodaje kolorku i spełnia rolę różu. Zimą - idealny do konturowania twarzy !! Dopiero uczę się tej sztuki, ale dzięki temu bronzerowi nie robię sobie przy tym krzywdy :) Choć łatwo z nim przesadzić, bo sporo się go nabiera na pedzel - to jednak na twarzy daje dość subtelny efekt, który w razie potrzeby można stopniować. Bardzo fajnie współgra z moimi ukochanymi meteorytami - gdy mam ochote na blask. Gdy chcę naturalnego efektu i odrobiny ożywienia na twarzy - stosuje puder solo. Co istotne - puder nie "migruje" z policzków i innych podkreślonych nim partii na całą twarz - pozostaje w miejscu przez cały dzien, z czasem lekko blednąc, wtapiając się w skórę, zanikając równomiernie. Wydajność dobra -wystarczy mi na lata :) Opakowanie ładne, solidne z lusterkiem. Cena bardzo przystępna. Wielki plus za brak parabenów w składzie !! Używam tego produktu od: około pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie piwrwszego

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    salopette
    6 lutego 2014 o 11:31
    Brązujący faworyt
    Wszystkie inne pudry brązujące poszły w odstawkę od kiedy w kosmetyczce zagościła Sephora :) - wygodne i miłe dla oka opakowanie z lusterkiem (gdzie ja miałam rozum stosując wcześniej kosmetyki tego typu bez lusterka w puderniczce :D) - świetny mat. Dotychczas używałam pudrów z drobinkami ale od kiedy mam ten puder nie chcę już wracać do brokatowych wersji. - można nim pięknie podkreślać/rysować kontury twarzy - wystarczy muśnięcie pędzlem żeby nadać buzi zdrowy odcień delikatnej opalenizny. Na mały minus zaliczam fakt, że trzeba przy nim mieć jako taką wprawę przy brązujących produktach, inaczej łatwo można przesadzić. Dla osób o jasnej karnacji zdecydowanie polecam nr 1. - mega wydajny, stosuję go codziennie od dobrych kilku m-cy i ledwo co go ubyło - miły zapach, mnie nie przeszkadza wręcz przeciwnie, aż przyjemnie otwiera mi się pudełeczko - zdecydowanie wart swojej ceny

ghana
    3 sierpnia 2013 o 13:24
    super
    +eleganckie opakowanie, z lusterkiem +ładny, nienachalny kolor bez pomaranczowych, nienaturalnych tonów [mam odcień D55] +trwały, nie ściera ię w ciągu dnia +wydajny +jest idealnie matowy +nie mam po nim żadnego uczulenia, wyprysków etc. +ładnie współpracuje z kremami BB +nie ma chamskiego, pudrowanego zapachu +gąbeczka, która dołączona jest do zestawu, fakt faktem jest dla mnie bezużyteczna, jeśli chodzi o aplikację bronzera, ale do pudru jest naprawdę fajna

madzialena3g
    14 maja 2013 o 16:12
    super
    Generalnie używałam już kilku pudrów brązujących ale ten jakoś najbardziej mi przypadł do gustu. Kupiłam go z tydzień temu w sephorze w jakiejś limitowanej edycji ze złotymi napisami ale do rzeczy: - jest taki średnio intensywny więc nie trzeba go dużo żeby go było widać ale też nie jest taki że trzeba mazać i mazać żeby było go widać. - wcześniej miałam taki sypki puder brązujący z bourjois i tamten był dla mnie straszny tzn ie dało się go nałożyć tak żeby nie było widać takich masakrycznych mazów był zbyt intensywny. - z wydajnością jeszcze nie wiem - pudełko plastikowe ale całkiem solidne tyle że źle mi się je otwiera tzn mocno się haczy i trzeba paznokciem podważyć żeby otworzyć. ALe i tak jestem bardzo zadowolona. A no i nakładam go pędzlem do różu. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

karolinatojza
    10 stycznia 2013 o 10:30
    5 / 5
    świetna jakośc w dobrej cenie
    trochę wstyd sie przyznać ale mam ten puder już 4 rok.. i właśnie się kończy, mimo że mam go tak długo nigdy nic mi się po nim działo- często myję pędzle, więc siłą rzeczy nie nanoszę do produktu zbyt wielu "cudeniek" puder daje naturalny kolor, jest matowy, swietnie wtapia się w skórę osobiście uzywam tylko do modelowania twarzy- podkreślenia kości policzkowych, stąd pewnie ta wydajność ma wygodne opakowanie z dużym lustrem, zapach delikatny przyjemny naprawdę polecam, świetnie nadaje się też na całą twarz w czasie gdy sie opalamy i mamy ciemniejszą karnację zamiast zwykłego pudru matującego Używam tego produktu od: czwarty rok Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

nejlt
    25 czerwca 2012 o 17:43
    Ulubieniec
    Przypadkowy zakup, ale jakże udany! Bronzer jest baaaardzo wydajny, trwały, pozwala uzyskać naturalny efekt, świetnie konturuje, jest matowy, ma niezniszczalne opakowanie, przyjemnie pachnie :) Zdecydowanie wart polecenia! Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

nngg
    21 kwietnia 2012 o 15:11
    3 / 5
    jestem na nie
    Kupiłam go, bo akurat nie mogłam znaleźć mojego ulubionego pudru brązującego z make up factory;/. Niestety rozczarowałam się, może właśnie dlatego, że poprzedni puder był idealny! Mam kolor medium, jest bez żadnych drobinek (których swoją drogą nienawidzę), także to na plus. Niestety na twarzy wygląda dość "sztucznie". Oczekuję bardziej naturalnego efektu, dlatego na pewno już go nie kupię. Gdyby, któraś z Was trafiła na puder brązujący z make up factory, to bardzo polecam, na pewno będziecie zadowolone, jeżeli jesteście fankami naturalnego wyglądu. Używam tego produktu od: ok. 4 mies. Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

agnishka
    17 listopada 2011 o 19:51
    3 / 5
    Jak dla mnie sredni
    Mam wersje matowa, kolor 02-medium, w mojej ocenie jest dosc ciemny, no i jednak troche za bardzo wpada w pomarancz. Nie mam jakiegos wielkiego doswiadczenia z bronzerami, ale ten jakos mnie specjalnie nie przekonuje do siebie. Nie zeby byl beznadziejny, ale w zasadzie tez nie znajduje dla niego jakichs superlatyw. Dobrze wypada cenowo. Na pewno jest wydajny, dobrze sie "nabiera" na pedzel i rozprowadza. Jednak jak dla mnie po uzyciu widac, ze twarz jest musnieta wlasnie bronzerem a nie sloncem, a oczywiscie wolalabym ten drugi efekt. Dodam tez, ze uzywam go miejscowo, do konturowania. Na minus rowniez to, ze w mojej ocenie jest nietrwaly- sciera sie i na koniec dnia juz go nie widac. Raczej juz go wiecej nie kupie- skoro juz go mam, to uzywam, ale z pewnoscia nie jest to kosmetyk bez ktorego nie moglabym sie obejsc. Nie odczuje jego braku w kosemtyczce. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• 4 / 5
    Bardzo fajny.
    Kupiłam go przypadkowo, przekonała mnie cena (bronzera nie muszę mieć z najwyższej półki). Bardzo fajny produkt. Do wyboru jest opcja z drobinkami i bez (ja mam bez), co dla mnie jest ogromnym plusem bo używam go tylko do konturowania twarzy, nie do "brązowienia" jej. Puder jest mocno prasowany, starczy na długo. Mam kolor 2, który jest jednak dość ciemny, więc bladolicym (jak ja) polecam jednak 1, choć 2 na lato u mnie się spisuje dobrze, zobaczymy jak się spisze zimą. Nakładam go pędzlem kabuki z Sephory, jest dobrze napigmentowany, wystarczy niewielka ilość. Opakowanie bardzo praktyczne, fajne lusterko, nieudziwnione, wyłącznie z logo. Wolałabym żeby mniej pachniał, ale jako wady tego nie potraktuję. Za swój zapłaciłam 50 zł z 10% zniżką ale myślę, że lepiej poczekać na zniżkę 20% albo i więcej jak jest promocja na produkty na wyłączność w Sephora.

archive
    4 marca 2011 o 21:57
    Zdecydowanie Polecam
    Chciałam kupić brązujący z Clinique, ale szkoda było mi kasy ( ponad 100 zł !! ) poprosilam więc panią konsultantkę z sephory o musnięcie mi twarzy tym pudrem brązującym z Sephory. wybrałyśmy najjaśniejszy odcień ponieważ ja oczekuję od pudru brązującego ( zwłaszcza o takiej porze roku jaką mamy) konturowania twarzy , nadania jej zdrowszego wyglądu. odziwo, ku mej radości puder z Sephory okazuje się być świetny. jest trwały łatwo się nakłada wydajny nie robi z twarzy opalonej w środku zimy tylko delikatnie podkreśla kształt, super konturuje. uważam, że nie ma potrzeby przepłacać za np. Clinique, którym otrzymamy ten sam efekt. naprawdę polecam ten produkt, dla dziewczyn które szukają naturalnego wykończenia. Odiceń 01, najjaśniejszy z dostępnych. matowy, bez żadnych drobinek. Skóra wygląda pięknie Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
    Używa produktu od:miesiąc

Produkty podobne