L'biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

L'biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

Średnia ocena: 3.49/5

CUDO Silkyfeet Tarka do stóp Express Pedicure - ekspresowe usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp

Natychmiastowy efekt miękkich stóp już po pierwszym użyciu. Błyskawicznie usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, odciski i twardą skórę stóp. Prosta, wygodna i bezpieczna w użyciu.

97% osób z problemem twardej skóry stóp uznało SilkyFeet za przełom w pielęgnacji stóp. Aż 95% testujących osób stwierdziło, że jest to najlepszy przyrząd do pielęgnacji stóp jaki do tej pory używało! *

Silky Feet to najnowszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób, aby szybko i bezpiecznie przywrócić swoim stopom zdrowy wygląd. Sekret skuteczności SilkyFeet to precyzyjne minipilniczki ścierające, które delikatnie i skutecznie usuwają zgrubienia i martwy naskórek, tak by przywrócić stopom dziecięcą gładkość, delikatność i komfort jaki każdy z nas uwielbia.

Prosty, szybki i bezpieczny - przed użyciem nie ma potrzeby moczenia stóp, skutecznie usuwa nawet bardzo twardą skórę. Dzięki ergonomicznej rączce bardzo łatwa w użyciu. Wielokrotnego użytku.

* test przeprowadzony na 67 osobach

tarki i pumeksy do stóp

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepsza!

Odkąd sięgnęłam po tarkę do stóp L'biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, moje stopy odzyskały swój dawny blask i miękkość! Jestem absolutnie zachwycona tą tarką i chciałabym się nią z Wami podzielić.

Po pierwsze, trzeba zaznaczyć, że wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, który nie tylko jest trwały, ale także nie odbarwia się, nie wygina i nie pęka. To gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany na nowy produkt.

Co mnie szczególnie zachwyciło, to fakt, że tarka posiada część ze stali nierdzewnej, która jest jakby wtopiona trwale w plastik. Dzięki temu, w trakcie użytkowania, ta część nie rusza się ani nie przesuwa, co gwarantuje stabilność i skuteczność zabiegu. Dodatkowo, obecność pojemniczka od spodu, który zbiera martwy naskórek, to absolutny strzał w dziesiątkę! Nie muszę już wykonywać zabiegów nad wanną, co oszczędza mi czas i jest dużym ułatwieniem.

Rączka tarki jest świetnie wyprofilowana, co sprawia, że czuję pełną kontrolę nad siłą nacisku. Jest to kluczowe, aby uniknąć zbyt agresywnego ścierania skóry i ewentualnych podrażnień. Co więcej, ostrze tarki jest dosyć ostre, ale dzięki temu skutecznie usuwa zrogowaciałą skórę, a otworki ścierające po obu stronach pozwalają na równomierne ścieranie naskórka podczas wykonywania ruchów w górę i w dół.

Mój początkowy sceptycyzm został rozwiany już po pierwszym zastosowaniu. Początkowo obawiałam się, że tarka będzie zbyt ostra i mogę sobie zrobić krzywdę, ale okazało się zupełnie odwrotnie! Przy odpowiedniej rozwadze i stosowaniu maksymalnie raz na tydzień, można cieszyć się gładkimi i zadbanymi stopami bez ryzyka uszkodzeń.

Podsumowując, uważam, że jest to najlepsza tarka do stóp, jaką kiedykolwiek miałam! Dzięki niej szybko i skutecznie doprowadzam moje stopy do porządku, nawet gdy są bardzo zrogowaciałe. Jednakże, aby dostrzec pełnię możliwości tego produktu, trzeba nauczyć się z nim pracować, przestrzegając zaleceń producenta i stosując odpowiednią pielęgnację po zabiegu. Polecam go wszystkim kobietom, które pragną mieć piękne i zadbane stopy bez konieczności regularnych wizyt u kosmetyczki.

• Design produktu: 3

Ostrze skutecznie ściera naskórek, w efekcie jest go więcej

Kiedyś mialam tę tarkę i bylam zachwycona jakie robi gładkie pięty. Z każdym użyciem musiałam go częściej używać, bo pięty rogowacialy szybciej i mocniej.

Zrozumiałam, że to błędne koło. Owszem, tarka działała, ale efekt byl krotkotrwaly.

Tarka wygodna w trzymaniu. Strona scierajaca ostra. By to co się starlo nie syoalo siewszedzie xostala zaopatrzona w nakładkę, w ktorej gromadzily się niechciane zrogowacenia.

Ja ponownie nie kupilam. Porzuciłam wręcz bez żalu.

• Trwałość / wykonanie: 4

Ta tarka to hit

Odkąd poznałam tą tarkę nie zamienię jej na nic innego. Jest tak skuteczna, rewelacyjnie ściera twardą, zrogowaciałą skórę stóp, jest mega delikatna.
Skóra na stopach jest tak gładka, jak nigdy dotąd i żaden pumeks czy coś w tym rodzaju nie zastąpi tej tarki. Tarka wykonana jest z solidnego materiału, nie wygina się, jest dobrze wyprofilowana, fajnie trzyma się ją w ręku. No i ma piękne miętowy kolor co jest jej idealnym dopełnieniem. Używanie jej to naprawdę czysta przyjemność. Moje stopy są tak gładkie, delikatne że sama jestem w szoku. Tarka w żaden sposób nie robi krzywdy, idealnie ściera naskórek. Szczerze polecam!

• Design produktu: 5

Fajny, wygodny w użyciu przyrząd

Jak dotknęłam ją palcami, to wydała mi się trochę ostra, ale to nie jest produkt do palców rąk… Do stóp jest akurat!
W moim przypadku naskórek zmieniał się w pyłek, który gromadził się z tyłu tarki.
Na koniec należy ją jedynie opłukać chłodną wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Tarka jest poręczna i wygodna w trzymaniu, dobrze się jej używa.
Tarka nie powoduje podrażnień, dzięki niej można zyskać gładkie piętki.
Należy jej używać na suchej skórze, po umyciu dobrze jest nawilżyć stopy. Można użyć jakiegoś kremu albo skarpetek nawilżających.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Tarka CUDO

Super tarka do używania na sucho idealnie ściera suchy naskórek. Używam przed kąpielą, a później skarpetki nawilżające, które można kupić w zestawie. Idelany duet w drodze po piękne stopy.

Genialna

Uważam, że ta tarka to najlepszy produkt do dbania o nasze stopy. Polecam bardzie serdecznie. Mnie oczarował. Stopy po niej są delikatne i długo utrzymują świeżość. Bardzo podoba mi się plastikowy pojemniczek na martwy naskórek.

Wspaniała na moje pięty.

Na początku byłam bardzo ostrożna, gdyż wydawało mi się że jest dosyć ostra i niewiedzialam czy będę umieć się nią posługiwać.

W rzeczywistości okazała się wspaniała i najlepsza na moje dojechane pięty. A obsługa niej jest bajecznie prosta.

Muszę podkreślić że mam bardzo gruby i zrogowaciały naskórek na piętach ( trochę popękany) a ta tarka potrafi się w mig z nim uporać.

To jest naprawdę cudo, które przynosi natychmiastowe efekty o jakich możemy przekonać się już po pierwszym użyciu.
Szybko i skutecznie usuwa zrogowacenia, odciski i twardą skórę stóp. Wszystkie zadziory znikają i już nie musimy martwić się że znowu zaciągnięmy romajstopy
Tarka pozostawia po sobie jedwabiście gładką i miękką skórę, która szybciej się regeneruje odzyskując zdrowy i piękny wygląd.

Wykonana z mocnego plastiku, wygodnie leży w dłoni dzięki ergonomicznej rączce.
Sekret skuteczności SilkyFeet kryje się w metalowych minipilniczkach ścierających, które delikatnie ale skutecznie usuwają martwy naskórek.
Dodatkowym jej atutem jest z tyłu plastikowy zbiorniczek zbierający cały starty naskórek, który później możemy łatwo wyrzucić. Jest to super pomysł i mega ułatwienie dla nas abyśmy nie musiały później sprzątać.
Uwierzcie mi że w moim przypadku było tego naskorka całkiem sporo, prawie cały.

Tarkę stosujemy na czystej, suchej skórze, dostosowując jej nacisk do problemów zgrubień i zrogowaceń aż zastąpi ją zdrowa skóra lub usuniemy zgrubienie.
PAMIĘTAJMY aby kontrolować rezultaty ścierania przerywając co pewien czas. To jest bardzo ważne byśmy sobie nie zrobili krzywdy.

Jak dla mnie jest to prawdziwe CUDO

Idealna!

Tarkę używa się na suche stopy. Wystarczy delikatnie pocierać miejsca ze zgrubieniami do momentu uzyskania zadowalającego efektu gładkiej skóry. Dokładnie oczyszcza stopy ze zbędnych zrogowaceń i przesuszeń.
Ostrza są ostre, ale nie ma szans żeby się nią zranić.

Wykonana jest z wytrzymałego plastiku
Z tyłu posiada pojemniczek, dzięki któremu czyszczenie jest bardzo szybkie i bezproblemowe.
Bardzo dobrze leży w dłoni.

Już po pierwszym użyciu czuć wyraźną poprawę kondycji skóry na stopach.

Najlepsza tarka do stóp

Uwielbiam tę tarkę, działa już od pierwszego użycia, swietnie sobie radzi z martwym naskórkiem na stopach. Już po pierwszym zabiegu stopy są gładkie i pozbawione zrogowacen. Polecam serdecznie

• Design produktu: 5

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej tarki - super!

Skóra na moich stopach ma niestety tendencję do nadmiernego przesuszenia i rogowacenia. Z tego powodu, szczególnie latem, sięgam po pilnik elektryczny, a przy braku czasu po prostu, najzwyczajniej w świecie - po klasyczny pumeks podczas kąpieli. Pozwala mi to zadbać o stopy i jedyne do czego mogłabym się tu przyczepić, to regularność - pielęgnacja przy użyciu tych narzędzi jest w moim odczuciu mimo wszystko dość czasochłonna. A jako młoda mama nie zawsze znajduję czas i siły na to, aby zadbać o swoje stopy.

Jakiś czas temu w drogerii Hebe moim oczom ukazała się tarka do stóp Cudo. Już wtedy uznałam, że to intrygujący produkt do pielęgnacji stóp, któremu warto się przyjrzeć. Potem przeczytałam kilka pozytywnych opinii na jej temat w Internecie i byłam jeszcze bardziej zaciekawiona. Finalnie tarkę otrzymałam w prezencie i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!

Tarka Cudo ma przepiękny, miętowy kolor. Rączka bardzo dobrze i pewnie leży w dłoni. Tarcza posiada mnóstwo maleńkich ostrzy - minipilniczków ścierających. Stopień ich naostrzenia jest dość mocny, dlatego tarkę koniecznie trzymamy z dala od dzieci. Co bardzo ważne, tarkę stosujemy wyłącznie na suche stopy, a więc koniecznie przed kąpielą. Dzięki plastikowemu zbiorniczkowi na odwrocie tarki, martwy naskórek ląduje w jednym miejscu i uff, nie jest to podłoga :)) Narzędzie umożliwia więc pielęgnację bez bałaganu. Po opróżnieniu zbiorniczka, umyciu i osuszeniu tarki, jest ona ponownie gotowa do użytku.

I wiecie co? Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem tej tarki - śmiało mogę powiedzieć, że jest znacznie lepsza od klasycznego pumeksu. Pielęgnacja stóp z jej użyciem jest bardzo prosta, błyskawiczna i przebiega naprawdę sprawnie. Ostrza świetnie usuwają twardy, zrogowaciały naskórek, praktycznie ekspresowo przywracając stopom estetyczny i zdrowy wygląd. Już po pierwszym użyciu stopy są znacznie bardziej miękkie i miłe w dotyku. Super!

Na sam koniec dodam, że standardowa cena tarki to około 30 złotych - jest więc bardzo przystępna. Nazwa trafiona idealnie - to prawdziwe CUDO do skutecznej i błyskawicznej pielęgnacji stóp. Na lato i nie tylko :)

Cudowny produkt

Nawet nie sądziłam, że na rynku jest coś tak cudownego jak ta tarka.
Bezpieczna, świetnie usuwa niepotrzebny i twardy naskórek.
Pojemnik, dzięki któremu w łazience jest czysto :)
I co najfajniejsze, nie trzeba moczyć stóp przed (tarkę używamy na sucho), na co nie zawsze jest czas.

CUDO :)

Na pewno kupię swojej siostrze tą tarkę i polecam każdemu.

CUDO

Ta tarka to rzeczywiście cudo. Wspaniale ściera twardy naskórek ze stóp, i z pięt i ze śródstopia. Ma wbudowaną plastikową kieszonkę, która od razu zbiera starty naskórek, więc możemy używać jej w każdym miejscu. Efekty są naprawdę widoczne od razu i są fenomenalne. Różnica jest bardzo duża, na pewno nie jest to zbędny gadżet. Jeżeli masz bardzo szorstką skórę stóp, żadne peelingi, czy maseczki w skarpetkach, tylko tarka i kremy. Szczerze polecam!