Ecocera, Rozświetlacz do twarzy

Średnia ocena: 3.68/5

13472 opinie
Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

Prasowany, naturalny, wegański puder rozświetlający do twarzy o aksamitnej konsystencji.
Kosmetyk pozostawia efekt wilgotnej skóry i zdrowego blasku, rozprasza światło.
Wykazuje działanie pielęgnacyjne i nawilżające, w jego składzie znaleźć można dobroczynne minerały. Nie podrażnia i nie zatyka porów.
Może być stosowany na szczytach kości policzkowych, łuku kupidyna, grzbiecie nosa. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

prasowane

Przyciemnia

Posiadam rozświetlacz w odcieniu Capri jest to prasowy chłodny beż o szampańskim połysku, wegański.

FORMUŁA
oparta na bazie ekstraktu z lukrecji o właściwościach nawilżających, pielęgnujących i łagodzących podrażnienia. Wzbogacona olejem z nasion słonecznika i wosku carnauba, z dodatkiem witaminy E i pigmentów mineralnych.
Bardzo dobry skład.

OPAKOWANIE
Wkładzik zapakowany w kartonowym kartoniku. Należy posiadać do niego kasetke magnetyczką. Jak nazwa firmy wskazuje jest to produkt ekologiczny, wegański stąd to budzące niepokój opakowanie.

ZAPACH:
Brak. Mimo że producent pisze że jest to produkt o subtelnym zapachu białej herbaty.

EFEKT / TRWAŁOŚĆ:
Produkt ten nie należy do najtrwalszych.
Co prawda daję znakomity efekt mokrej skóry, natężenie koloru można budować do pożądanego efektu.. Zauważyłam że produkt bardzo osypuje się z twarzy, najlepiej jest go nakładać wilgotnym pędzelkiem wtedy nie osuwa się tak bardzo z twarzy. Ogromnym minusem tego rozświetlacza jest to że przyciemnia! Z tego powodu więcej po niego nie sięgne , mimo że z boku widać piękny błysk, to jednak na wprost wygląda jakbym miała jedną wielką plamę.

Piękne rozświetlenie

Miałam już od firmy Ecocera sprawdzony puder ryżowy, skusiłam się więc na kolejny produkt. W recyklingowym kartonowym opakowaniu możemy go dorwać za niecałe 20 zł, można dokupić sobie magnetyczną kasetkę lub używać go w takiej formie jak jest. Małą wadą jest to, że opakowanie nie zamyka się, więc rozświetlacz może lekko uszkodzić się w podróży. Jednak jeśli chodzi o sam produkt to jest to zdecydowany hit. Produkt ma lekko kremową formułę i zostawia na skórze przepiękną taflę. Ja wybrałam chyba najpopularniejszy obecnie odcień Capri o szampańskich tonach. Skóra jest pięknie rozświetlona, można go też użyć jako cień na oko lub do rozjaśnienia kącika. Używam go kilka miesięcy i dalej mam połowę produktu także wydajność na plus. Efekt jak przy użyciu wysokopółkowego rozświetlacza.

Blask i naturalność

Ten rozświetlacz daje na skórze piękny blask. Nie widzę w nim drobinek, a mimo to rozświetlenie jest intensywne. Daje na skórze bardzo naturalnie wyglądający efekt. Skóra wygląda zdrowo i promiennie. Jego odcień to coś pomiędzy srebrem a złotem. Jest na tyle uniwersalny, że z pewnością będzie w nim dobrze zarówno dziewczynom z ciepłym jak i chłodnym typem urody.

Cudownie rozświetla skórę

Bardzo podoba mi się to, że ten rozświetlacz przepięknie rozświetla skórę bez pozostawiania widocznych drobinek. Daje glow, które można budować. Nałożony w niewielkiej ilości daje bardzo naturalny efekt. Jest poręczny, kompaktowy przez to zawsze noszę go ze sobą. Jest bardzo wydajny.

Pięknie rozświetla bez widocznych drobinek

Produkt znajduje się w poręcznym opakowaniu. Nakładam go ma kości policzkowe i skronie przy pomocy wachlarzykowatego pędzelka. Tworzy na skórze piękną taflę. Nie zauważam w nim widoczności drobinek. Przepięknie rozświetla i jest mega trwały.

Ecocera

Jak dla mnie to bardzo niedoceniony produkt, a szkoda bo jest tani ma rewelacyjny kolor dla takich bladziochów jak ja i często jest na promocjach, nie pyli się i ładnie buduje, na mokro daje efekt wow

Idealny blask i rozświetlenie

Cudowny blask i błysk który widać z daleka
Rozświetlacz nakładałam przy pomocy małego pędzelka wachlarzyka. Na kości policzkowej tworzyła się piękna tafla. Nie widziałam drobinek.
Produkt bardzo wydajny
Miałam w kolorze Ibiza Shimer. Niestety nigdzie nie mogę go już znaleźć.

Średnio się polubiliśmy

Rozświetlacz zakupiłam w drogerii Hebe za bardzo małe pieniądze. Wybrałam odcień Ibiza, uwielbiam rozświetlacze te srebrne, o jasnym wykończeniu i ten też taki mi się wydawał. Jednak okazał się, że jest różowy i to dopiero w domu.
Po zrobieniu swatcha w drogerii wyglądał przepięknie, świetnie na pigmentowany, cudnie odbijał światło i przede wszystkim nie wyglądał na odcień o różowych tonach.
Nie zwracając uwagi na kolor, pigment ma spory, na tyle spory, że po nałożeniu go na twarz ciężko go jakkolwiek rozblendować. Robi się po prostu spora plama.
Konsystencja w miarę, lekko się kruszy przy nakładaniu, raczej wydajny.
Blask z twarzy znika po kilu godzinach.
Może gdyby te kolor tak nie zmieniał się na twarzy jak wyglądał na ręku to na pewno dalej bym się z nim pomęczyła.

Capri Shimmer

Szampański rozświetlacz w odcieniu Capri Shimmer to prasowy, neutralny, wegański puder, który widać z kosmosu! Sprawdzi się na jasnej karnacji i dla tych, którzy lubią mocny błysk. Kupiłam ze względu na pozytywne opinie i choć swoje zadanie spełnia na 1000000% to raczej rzadko po niego sięgam.

Puder nie podrażnia cery, nie zapycha i nie wywołuje efektów niepożądanych. Posiada dobry skład i jest uniwersalny. Nie tylko do rozświetlania twarzy ale również sprawdzi się w kącikach oczu czy do ciała. Jest bardzo wydajny i uwierzcie nie potrzeba go wiele nakładać by był widoczny. Jego aksamitna konsystencja łatwo się rozprowadza i daje efekt tafli w mgnieniu oka.

Jego błysk jest niesamowicie intensywny ale i trwały. W ciągu dnia nie zauważyłam aby coś się z nim działo. Wygląda ładnie, podoba mi się, jednak niekiedy jest zbyt mocny i nie jest dla mnie tak uniwersalny, że zawsze po niego sięgnę.

Myślę, że ten blask widzą astronauci ze stacji ISS :D

Rozświetlacz ten wygrałam w instagramowym konkursie Wizażu wraz z innymi produktami (m.in. bronzerem tej samej firmy, który okazał się za jasny na bronzer, ale za ciemny na puder, więc poleciał do mojej mamy - u niej z kolei jako puder sprawdził się idealnie). Nie wiedziałam wówczas zbyt wiele o marce Ecocera - jedynie to, że mają fajne suche szampony z pompką (jeden z nich stosowałam). Ucieszyłam się, że bedę mogła przetestować od nich coś więcej. Mój odcień to Capri Shimmer.

Czy jestem fanką rozświetlenia? To chyba zależy od humoru :D. Całkiem długo nie używałam żadnego rozświetlacza, bo nie czułam takiej potrzeby. Ten od Ecocery przez pewien czas leżał i czekał aż najdzie mnie na niego ochota. Jednak ostatnio ponownie polubiłam się z blaskiem na szczytach kości policzkowych - wystarczył jeden raz, żebym się do tego efektu na nowo przekonała. Notabene wolę delikatne rozświetlacze, a nie dające po oczach, ale tak naprawdę u mnie przejdzie wszystko :D. Na początku warto wspomnieć, że to kosmetyk wegański oraz bogaty w minerały i naturalne woski. Mimo tego nie zapycha porów, a uwierzcie, że moja cera jest do tego skłonna. Co prawda nie stosuję go codziennie, więc może nie jestem w stanie doświadczyć jego negatywnego działania. Ale bądźmy dobrej myśli - niech pozostanie, że nie zapycha :D. Druga sprawa: zawiera ekstrakt z lukrecji, a to składnik o właściwościach nawilżających i łagodzących podrażnienia, który można znaleźć w płynach/żelach do higieny intymnej. Fajnie, że jest, ale myślę, że niekoniecznie ma prawo zadziałać, kiedy rozświetlacz nałożony jest na skórę pokrytą podkładem. Przejdźmy więc do najważniejszego, czyli efektu, jaki daje. Napisać ''wow'', to jak nie napisać nic :D. Tytuł recenzji mówi sam za siebie. Taki oślepiający, metaliczny blask uzyskamy zarówno na przypudrowanej skórze, jak i nieprzypudrowanej. Na tej drugiej dodatkowo w ciągu dnia pięknie się stapia i wygląda na tyle naturalnie, na ile może. Na przypudrowanej z kolei efekt jest nieco bardziej suchy, ale wciąż oślepia. W opakowaniu odcień Capri Shimmer wygląda na ciemniejszy, niż jest w rzeczywistości. Bo to przecież piękny szampański kolor, idealny dla jasnych cer, choć może nie porcelanowych. U mnie nie zostawia smugi koloru, a to zapewne dlatego, że wystarczy mała ilość, by uzyskać efekt mokrej tafli (szczególnie na nieprzypudrowanym podkładzie). W świetle dziennym nie widać mikro brokatu, który zauważalny jest w sztucznym świetle, np. łazienkowym. Iskrzące się drobinki wyglądają wówczas jak diamentowy proszek. Wiem, że nie każdemu to podpasuje, ale bądźmy szczerzy - trudno znaleźć rozświetlacz, który w sztucznym świetle wygląda tak samo, jak w naturalnym. A jak to jest z trwałością? Tutaj znowuż dam porównanie między przypudrowanym podkładem, a nieprzypudrowanym. Na przypudrowanym jego trwałość jest gorsza - mogą tworzyć się ubytki po przypadkowym dotknięciu twarzy. Na nieprzypudrowanym siedzi i nie rusza się cały dzień. Jakby został przyklejony na kropelkę :D. Także już wiecie jak go używać. Generalnie wiecie już wszystko. Wiem, że są tu fanki blasku widzianego z kosmosu i to właśnie im polecam rozświetlacz Ecocery. Są różne odcienie do wyboru, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja osobiście mocno polecam Carpi Shimmer, gdyż jest on najbardziej dopasowany do słowiańskich tonacji.

Zapach ma delikatny, jakby pudrowo-kwiatowy. Trochę kojarzy mi się z kosmetykami mojej mamy albo babci sprzed 20 lat, kiedy to kupowanie nowej pomadki na targowisku było czymś normalnym. Pomyślicie, że jestem hejterką, ale właśnie nie. Przywodzi mi na myśl najlepsze czasy mojego życia, więc powiedzmy, że jest w porządku :D.

Opakowanie to w całości przezroczysta, plastikowa puderniczka. Niepozorna, choć dobrej jakości. Wkurzają mnie jedynie jej ostre krawędzie, którymi naprawdę można zrobić sobie krzywdę. No i robi rysy na innych opakowaniach w moim kufrze. Wolałabym zaoblone krawędzie lub po prostu okrągłą puderniczkę. A jak już tak narzekam, to najlepiej, jakby była w ogóle inna, bo nie do końca lubię takie w pełni przezroczyste opakowania :D. Pojemność to 10g.

Jest blask

Efekt glow potrzebny od zaraz? Czyli czas na rozświetlacz. Tym razem przychodzę z recenzją rozświetlacza od Ecocery. Moim kolorem jest Capri - wybrany z kilku innych dostępnych kolorystycznie wariantów. Główna zaleta tego rozświetlacza to fakt, że jest wegański i naturalny. Dzięki temu jest to produkt bezpieczny. Ale jaki jest w użyciu i noszeniu?
Najpierw jednak OPAKOWANIE, które jest proste, plastikowe, ale ładnie trzyma produkt, zabezpiecza przed rozsypywaniem w trakcie nakładania, lekko się zamyka i otwiera.
FORMUŁA jest miękka o lekkim zapachu. Jest też bardzo sypka. Mocno osypuje się pod pędzlem. Trzeba strzepać nadmiar, żeby nie oprószyć niepotrzebnie całego policzka. Konsystencja jest aksamitna, drobiny są niewyczuwalne i niewidoczne. Po prostu piękna, gładka tafla. Producent informuje, że zawiera drogocenne minerały, nie zapycha i nie uczula. Kolor to piękny złotawy odcień z różowym podtonem. Dzięki temu idealnie łączy się z różem. Jeżeli zatem jesteście miłośniczkami noszenia różu to warto zaopatrzyć się w taki odcień rozświetlacza. Sam blask jest MEGA, ale można go dozować i w zależności od chęci błysku nałożyć więcej lub mniej, a w zasadzie wtłoczyć więcej lub mniej.
Jak dla mnie NAKŁADANIA trzeba się nauczyć. Wyrobić w sobie odruch strzepania nadmiaru i na początku delikatnego dotyku produktu na pędzlu do kości policzkowych i ewentualnego dokładania. Inaczej nakładając możemy osiągnąć mega świetlistą plamę. Ja uwielbiam go łączyć z różem. Wtedy otrzymuję ulubiony przeze mnie róż rozświetlajacy bez drobin, których nie znoszę.
TRWAŁOŚĆ to spory minus tego rozświetlacza. Szybko znika z twarzy a ja nie mam tendencji do dotykania jej. Warto mieć to na uwadze, jeżeli wybieramy ten produkt wychodząc gdzieś, bo będzie trzeba go dołożyć po około 3 godzinach.
Czy da się zrobić tym rozswietlaczem miękką taflę - osiągnąć efekt mokrej skóry? Nie. To jest rozświetlacz, który da błysk typowy dla rozświetlacza, ale luksusowy błysk, bez drobin, bez proszku, gładki efekt tafli ale nie będzie to delikatny efekt mokrego policzka.

ladybeatrycze.blogspot.com

Rewelacja

Mam kolor Aruba i jest on moim idealnym rozświetlaczem. Tak, idealny rozświetlacz! W opakowaniu wydaje się być bardzo różowy, ale w rzeczywistości jest to piękny, neutralny odcień. Fantastycznie wpasowuje się w moją bardzo jasną karnację. Daje efekt ,,drobinowej" tafli, który można budować. Jest bardzo intensywny, co ciekawe, nakładany pędzlem daje mocnejszy błysk niż palcem. Można go jednak dozować i po chwili praktyki staje się niesamowitym narzędziem pracy. Ideał!