Bioliq, Dermo, Intensywe serum rewitalizujące

Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat zawiera ekstrakty z korzenia tarczycy bajkalskie i z kawioru, dzięki czemu serum intensywnie stymuluje rewitalizację skóry: aktywnie regeneruje, nawilża i odżywia, co znacząco poprawia jej wygląd i kondycję. Hamuje starzenie komórek skóry na drodze enzymatycznej, oddziałuje na metabolizm preadipocytów i adipocytów, co widocznie wpływa na kontur twarzy. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, rozjaśniając przebarwienia i niewielkie plamki. Aplikować za pomocą pipetki na opuszek palca lub bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy. Delikatnie wmasować. Stosować rano i /l ub wieczorem, również jako bazę pod makijaż, samodzielnie lub z innymi produktami do pielęgnacji.

normalna, sucha, tłusta, z przebarwieniami / defektami, dojrzała, mieszana, młoda
serum, olejki
regenerujące, wybielające / rozjaśniające, nawilżające, ujędrniające
olejek
bez parabenów, bez silikonów
z pipetą
lekkie

Nawilżające serum

Moje jedno z ulubionych serum do twarzy bioliq . Używam go w codziennej pielęgnacji fajnie się aplikuje , super rozprowadza wchłania się pozostawiając skórę nawilżoną i jędrną
Przyjemny zapach

Nie wiem, co ono robi

Zużyłam jedno opakowanie i na pewno nie skuszę się ponownie. Ma żelową, rozpływającą się konsystencję i dobrze się go nakłada. Trochę się lepi, co jest dość drażniące. Niestety po zużyciu jednej butelki, nie zauważyłam żadnych efektów.

Noł noł noł

Ten produkt totalnie mi się nie sprawdził. Nie zrobił nic co obiecuje producent. A obiecuje:
regenerację,rozjaśnienie, nawilżenie i ujędrnienie. Nie zauważyłam żeby któreś z wymienionych efektów przeniosło się na moją skórę.

Serum ma konsystencję olejku. Zamknięte jest w fajnej matowej buteleczce z pipetą.
Samo serum bardzo szybko się wchłania, zostawiając lekko lepką twarz. Co nie jest nawet złe, bo krem po nim ma dobrą przyczepność.

Raczej już go połowie nie kupie

Słabiutkie

Kupiłam jak wiele propozycji z ciekawości . Niestety bardzo się rozczarowałam i w połowie już nie chciałam używać . Domęczyłam jeszcze trochę jednak nie zużywając całości zostawiłam około 1/3 i wyrzuciłam . Produkt na pewno nie jest intensywnie regenerujący . Nawilża ale delikatnie . Plus za pipetę ale nic więcej . Dość gęsty i aż dziwne , że nie robi nic na mojej skórze . Nie kupię na pewno więcej .

Miłe zaskoczenie

Serum okazało się naprawdę przyjemnym zaskoczeniem. Wczesniej stosowałam serum nawilżające do twarzy, tkóre naprawdę polubiłam, teraz postanowiłam przetestować kolejny kosmetyk z tej serii.
Szczeólnie, ze jesienią staram się wprowadzić bardziej intensywną pielęgnację mojej skory.
Skład jest dobry, skóra po zastosowaniu jest miękka, nawilżona, z czasem czuć lepsze ujędrnienie. Widzę też poprawę kolorytu.
Serum mnie nie podrażniło, jest też wygodne w stosowaniu (ma komfortową pipetkę, dzięki czemu nakłądanie to przyjemność).
z pewnością zużyję do ostatniej kropli oraz zaopatrzę się w kolejny egzemplarz.

idealne

Jest to produkt nr je jeśli chodzi o pooprawę wygladu mojej skóry. Sięgam po to serum głównie od jesieni do wiosny kiedy widzę, ze moja skóra potrzebuje czegoś bardziej odżywczego. Jest idealne, świetne składem, sprawdzi się również przy cerach wrażliwych.
Moja skóra jest podatna na podrażnienia i występujące niedoskonałości. Moja bariera hydrolipidowa została nadbudowana, skóra nawilżona.

Uwielbiam ten kosmetyk

Moja skóra jest wrazliwa, skłonna do odwodnienia oraz podrażniona. Wymaga mocniejszego nawilżenia. Szukałam odpowiedniego serum, które bęzie w stanie wspomóc codzienną pielęgnację i chyba znalazłam :)
Serum nawilza, ujędrnia oraz nie zapycha mojej kapryśnej skory. Podoba mi się, ze efekty są praktycznei natychmiastowe, serum jestl ekkie dobrze się wchłania ale jest bogate w składzie tak wiec rezultaty są widoczne bardzo szybko. Uwielbiam szczególnie w okresie jesienno zimowym kiedy moja skóra wymaga specjalnego traktowania.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Ujednolicenie kolorytu i spłycenie zmarszczek

Serum kupiłam początkowo z myślą o mojej mamie, która potrzebowała czegoś bardzo nawilzającego i odżywiającego. I o działąniu liftingującym. I jak zobaczyłam to serum w dobrej cenie, postanowiłam jej kupić.
Serum zamknięte jest w szklanej butelce z pipeta oraz charakteryzuje się dość rzadką konsystencją. Dobrze się rozprowadza na skórze oraz wchłania. Nie roluje się pod makijażem.
Postanowiłam wypróbować i sama się w nim zakochałam. Serum zadziałało na mnie wprost rewelacyjnie. Pięknie rozświetliło mi skórę. Zauważyłam ujednolicenie kolorytu oraz spłycenie zmarszczek mimicznych.

Będę używać regularnie

Bardzo dobry kosmetyk . Wcześniej nie stosowałam serum w pielęgnacji, teraz wrowadziłam i jestem zadowolona z efektów. Bardzo łatwo się nakłada, dobrze się wchłania. Ma delikatny zapach oraz nawilża, odżywia, sprawia, ze skóra ma ładniejszy koloryt oraz jest bardziej jędrna.

Kupiłam kolejne opakowanie i na pewno będę go używać regularnie :)

Turbo odmłodzenie

Opakowanie - bardzo ładne, piekne, eleganckie, idealne i bardzo wygodne. Jest szklane z pipetką, niczym w luksusowych kosmetykach ze znacznie wyższej półki. NIe spodziewałam się czegoś takiego w takl niskiej cenie.
Zapach kosmetyku - bardzo delikatny, wyczutam tutaj ceytrusy. . Nakładanie ich na skórę jest bardzo przyjemne. Nałożony na skórę nie klei się, nie roluje i dobrze wchłania. Można spokojnie zastosować na to serum krem.
No i co najważniejsze to serum jest turbo odmładzające, kosmetyk pomógł przywrócić mojej skórze nawilżenie i wygładzenie. Moja skóra jest sucha i po serum sprawiło że poczułam komfort.
Jak dla mnie totalny hit.

Kojąco oraz nawilżająco

Serum dziala absolutnie kojąco dla mojej suchej oraz dojrzałej skóry. Dobrze oraz szybko się wchłania.
Współgra dobrze z innymi kosmetykmi, którymi chcę domknąć pielęgnację.

Na plus
super dla odwodnionej skóry
brak podrażnienia skóry, rowneiż w okolicach oczu
odbudowuje barierę hydrolipidową
aplikacja z pipetką
nienarzucający się przyjemny zapach

Dobra rewitalizacja skóry

Najlepszy plus za konsystencję, jest dość wodnista i dobrze sie wchłania. MOżna na nią bez problemu nałożyć również drugie serum plus krem.
Serum szybko się wchłania, cera nie jest po nim lepka. Daje dobre nawilżenie, rewitalizuję skórę. Po miesiącu jest lepiej napięta, ładniejsza.